Szkoła TEB Zdrowia u Urody Technik Kosmetyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 16:05   #1
Catrineeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 6
Smile

Szkoła TEB Zdrowia u Urody Technik Kosmetyczny


Cześć dziewczyny! Jestem na pierwszym roku zaocznej szkoły TEB na kierunku Technik Kosmetyczny.. Czy znajdę tutaj osoby chodzące do tej samej szkoły i kierunku? Możemy wymienić się opiniami. Pozdrawiam.
Catrineeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 21:43   #2
Klaudyskaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyskaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 270
GG do Klaudyskaaaa
Dot.: Szkoła TEB Zdrowia u Urody Technik Kosmetyczny

To może ja się dołączę Zaczęłam swoją przygodę z TEBem w tym roku, w Krakowie, ale w grupie dziennej
__________________
Studentka analityki gospodarczej
Rozwijam zainteresowania: "początkująca kosmetyczka"

Klaudyskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 08:52   #3
Catrineeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoła TEB Zdrowia u Urody Technik Kosmetyczny

O to nawet dzienne jest? :P i jak Ci sie widzi ta szkoła? a płacisz miesięcznie coś? bo ja 120zł. Macie zajęcia praktyczne? My chodzimy prawie co tydzień do szkoły ale jak ty masz dzienna szkołe to więcej materiału z którego więcej będziesz umiała A na zajęciach praktycznych dopiero jesteśmy na masażach.. ogólnie fajnie tylko strasznie dużo nauki....
Catrineeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 09:23   #4
Klaudyskaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyskaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 270
GG do Klaudyskaaaa
Dot.: Szkoła TEB Zdrowia u Urody Technik Kosmetyczny

Cytat:
Napisane przez Catrineeee Pokaż wiadomość
O to nawet dzienne jest? :P i jak Ci sie widzi ta szkoła? a płacisz miesięcznie coś? bo ja 120zł. Macie zajęcia praktyczne? My chodzimy prawie co tydzień do szkoły ale jak ty masz dzienna szkołe to więcej materiału z którego więcej będziesz umiała A na zajęciach praktycznych dopiero jesteśmy na masażach.. ogólnie fajnie tylko strasznie dużo nauki....
Tak, jest grupa dzienna Mamy więcej godzin w porównaniu do grupy zaocznej. Szkoła jest bezpłatna. Tak, mamy zajęcia praktyczne - 7h w tygodniu .
U nas nauki nie ma znowu tak dużo (mam porównanie z moimi studiami, nie z innymi szkołami policealnymi, więc w zasadzie dla innych może być nauki całkiem sporo:P ). Od września zdążyłyśmy przerobić: hennę, regulację brwi (to ćwiczymy nadal), masaż, rodzaje peelingów (robiłyśmy ziarniste, enzymatyczne, aktualnie ćwiczymy kawitację), sonoforezę (i tu różne składniki w serum w zależności od rodzaju zabiegu: dla cery naczynkowej, do zabiegu normalizującego itp.) i za każdym razem inny rodzaj maski: żelowa, kremowa, glinka... Od przyszłego tygodnia ruszamy z oczyszczaniem manualnym
__________________
Studentka analityki gospodarczej
Rozwijam zainteresowania: "początkująca kosmetyczka"


Edytowane przez Klaudyskaaaa
Czas edycji: 2013-11-07 o 11:23
Klaudyskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:55   #5
Catrineeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoła TEB Zdrowia u Urody Technik Kosmetyczny

No to wy ale macie fajnie... my mamy co tydzień zajęcia sobota niedziela.. i w każdy mamy zajęcia praktyczne po 4-5 godz i robiłyśmy demakijaż, maseczki enzymatyczne i jesteśmy aktualnie na masażach pierw głaskanie ugniatanie i teraz będzie oklepywanie... to się nauczycie dużo a my... ;d
Catrineeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.