Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 18:48   #961
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
będzie dobrze - zobaczysz - ja też już prawie odpuściłam i zmuszona byłam zapłacić za przesyłkę dwa razy co podwyższyło koszt flaszek ale warto było
Nie wiem nawet już co o tym myśleć...

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Angel- a jaki oni podaja konkretny powód wstrzymywania wysyłki? Zamawiałam juz kilka razy z Lucky i zawsze było wszystko mega sprawnie.......

Ja ma tez niestety przeboje z Malle i się wkurzam
Geoniu, wszystko co wiem to to co jest w mailach od Andrei. Piszę na lucky@luckyscent.com i kopiuję Wam każdą odpowiedź

Przyczyną opóźnienia jest rzekomo to, że chcą się skontaktować z moim bankiem (to moje pierwsze u nich zakupy i chyba chcą sprawdzić, że deklarowane dane są prawdziwe - tak to zrozumiałam) i jakąś kosmiczną przeszkodę nie do przeskoczenia stanowi różnica czasów

Geoniu, w sytuacji podbramkowej może scedujemy zamówienie na Ciebie? Przesłałabym Ci rozpiskę tego co bieżemy wraz z pieniędzmi i może Ty będziesz miała więcej szczęścia

Kompletnie tego nie rozumiem. Kiedy zamawiam coś w zagranicznych sklepach tylko dla siebie do leci do mnie jak po sznurku w kilka dni omijając wszystkich celników. Kiedy porywam się na kolektyw to dupa zbita
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:08   #962
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Geoniu, wszystko co wiem to to co jest w mailach od Andrei. Piszę na lucky@luckyscent.com i kopiuję Wam każdą odpowiedź
Aniołku, nie czytałam watku wstecz stąd moje pytanie.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Przyczyną opóźnienia jest rzekomo to, że chcą się skontaktować z moim bankiem (to moje pierwsze u nich zakupy i chyba chcą sprawdzić, że deklarowane dane są prawdziwe - tak to zrozumiałam) i jakąś kosmiczną przeszkodę nie do przeskoczenia stanowi różnica czasów


Jak można cos sprawdzać 2 tyg.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Geoniu, w sytuacji podbramkowej może scedujemy zamówienie na Ciebie? Przesłałabym Ci rozpiskę tego co bieżemy wraz z pieniędzmi i może Ty będziesz miała więcej szczęścia

Nie mam nic przeciwko temu. Ostatnio jednak UC złapał mi 2 paczki ( wspólnozakupowe) wiec niech dziewczyny zdecyduja czy podejma ryzyko
Wprawdzie od tego czasu UC dał mi spokój, ale lojalnie uprzedzam
Jutro wyjezdzam i wracam w poniedzialek, takze wtedy pomyslimy co dalej

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kompletnie tego nie rozumiem. Kiedy zamawiam coś w zagranicznych sklepach tylko dla siebie do leci do mnie jak po sznurku w kilka dni omijając wszystkich celników. Kiedy porywam się na kolektyw to dupa zbita


Zawsze tak jest, współczuję
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:22   #963
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dagna,
Thank you for your e-mail. For future reference, please keep in mind that international orders are processed every 4-7 business days. Also, as you are a first-time customer with a rather large order, we must first contact your card issuer and verify your billing information. Once wehave done this, we will process and ship your order. We will let you know if we have any questions in the process, or if for some reason your card issuer is not able to verify your information with us.

Best, Andrea
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dagna,

I'm sorry for the delay, but we have not been able to contact your bank for the billing information, due to their operation times and the time zone difference. We hope to be able to verify the information shortly and ship your order with our next batch of international ships, tomorrow.

Thank you for your patience and understanding - we really cannot ship a large order without first verifying the billing information,

Best,
Andrea
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dagna,

I am sorry for your frustration. Yes, MOST international orders ship within 4-7 days, however there are such cases where we must wait until billing information has been verified. There is nothing I can do about this, as it is to protect our security as well as yours as the cardholder. I will make sure that your order ships tomorrow. You will receive the tracking number via e-mail when the package ships.

Best,
Andrea
Geoniu, to są wszystkie odpowiedzi na moje maile Ostatni w którym obiecują wysyłkę następnego dnia jest z przedwczoraj

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Jak można cos sprawdzać 2 tyg.
Też bardzo chciałabym wiedzieć...
Cytat:
Nie mam nic przeciwko temu. Ostatnio jednak UC złapał mi 2 paczki ( wspólnozakupowe) wiec niech dziewczyny zdecyduja czy podejma ryzyko
Cytat:
Wprawdzie od tego czasu UC dał mi spokój, ale lojalnie uprzedzam
Jutro wyjezdzam i wracam w poniedzialek, takze wtedy pomyslimy co dalej
Trzeba zdecydować. Albo dam im drugą szansę i drugi raz wszystko wbijam albo od razu przerzucamy wszystko na Ciebie

Dzięki ogromniaste za wsparcie
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:28   #964
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

To podejmijcie decyzję, ja w poniedziałek bede na wizażu i możemy działać.
Mam karte rozliczana w $ wiec nie bedzie juz dodatkowego przewalutowania. Nie wiem tylko jaki jest dokładny kurs i po jakim wczesniej liczyłyśmy. Oby kwoty sie zgadzały.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 19:37   #965
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Liczyłam z górką - po 2,50 za dolara + jeszcze 1% wartości zamówienia tytułem przewalutowania Teraz kurs oscyluje w granicach 2,35.

Elve, Zielona, Paulinko, Sylion - jak decydujemy? Według mnie chyba najbardziej rozsądne będzie przekazanie pałeczki Geoni skoro niej nie trzyma się klątwa wspólnozakupowa

Naprawdę zrobiłam wszystko co tylko mogłam

Geoniu, a może podzielimy się robotą i Ty zajmiesz się klikaniem i kupowaniem a jako odbiorcę wpiszemy mnie i ja to porozsyłam? Jak uważasz
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 21:44   #966
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Niech dziewczyny przemyślą temat i wrócimy do niego w poniedziałek
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 22:30   #967
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

A jeśliby ktoś (dajmy na to ja ) chciał się dołączyć do jakichś zakupów, to co ma poczytać i poczynić żeby swoją chęć zmaterializować? Powiem szczerze, że nie byłam wcześniej na tym wątku i proszę o odsyłacze.

Z góry dziękować
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 22:51   #968
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
A jeśliby ktoś (dajmy na to ja ) chciał się dołączyć do jakichś zakupów, to co ma poczytać i poczynić żeby swoją chęć zmaterializować? Powiem szczerze, że nie byłam wcześniej na tym wątku i proszę o odsyłacze.

Z góry dziękować
Twitter, jeśli coś się szykuje, zwykle pojawia się w wątku frajer, który to na siebie bierze (na przykład ja ), podaje linka do strony, z której zakupy będą, ewentualnie do flaszek, które proponuje rozdrapać wspólnie, a potem to już żywioł.
Ludziska zgłaszają się pisząc "ja chcę to i to, oraz proponuję tamto" albo pytają, czy przy okazji zmieszczą się z całą flaszką i... I już.
Zakłada się klub.
W klubie rozlicza się koszty mililitrów, przelicza walutę, skręca atomizerki, organizuje wysyłkę etc.
Wreszcie wpłaca się kasę głównemu orgowi, ten udaje się do perfumerii lub zamawia wedle listy na stronie, po czym (w przypadku zamówienia przez sieć) wszyscy siedzimy tu jak na szpilkach czekając kiedy paczka dotrze, zastanawiając się, czy zawartość dotrze w całosci i jak bardzo oskubie nas UC (jesli zamawiamy spoza UE).
Potem to już tylko płacenie cła, obliczanie i wysyłanie dopłat (albo zwrotów), przelewanie perfum, pakowanie i rozsyłanie paczek oraz konieczna dawka adrenaliny, czyli zabawa z Pocztą Polską w "dotrze paczka, czy nie dotrze, a jak dotrze to w całości, czy w formie pachnących skorup".

Procedura dołączenia do wspólnych zakupów wygląda tak, że piszesz posta z deklaracją, że pragniesz tego namiętnie, alebo że całkiem nienamietnie masz chrapkę na flaszkę.

Powodzenia.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 22:54   #969
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Sabbath:cra zy:

Lepiej tego nie moglas ująć........padłam ze śmiechu
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 00:19   #970
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Twitter, jeśli coś się szykuje, zwykle pojawia się w wątku frajer, który to na siebie bierze (na przykład ja ), podaje linka do strony, z której zakupy będą, ewentualnie do flaszek, które proponuje rozdrapać wspólnie, a potem to już żywioł.
Ludziska zgłaszają się pisząc "ja chcę to i to, oraz proponuję tamto" albo pytają, czy przy okazji zmieszczą się z całą flaszką i... I już.
Zakłada się klub.
W klubie rozlicza się koszty mililitrów, przelicza walutę, skręca atomizerki, organizuje wysyłkę etc.
Wreszcie wpłaca się kasę głównemu orgowi, ten udaje się do perfumerii lub zamawia wedle listy na stronie, po czym (w przypadku zamówienia przez sieć) wszyscy siedzimy tu jak na szpilkach czekając kiedy paczka dotrze, zastanawiając się, czy zawartość dotrze w całosci i jak bardzo oskubie nas UC (jesli zamawiamy spoza UE).
Potem to już tylko płacenie cła, obliczanie i wysyłanie dopłat (albo zwrotów), przelewanie perfum, pakowanie i rozsyłanie paczek oraz konieczna dawka adrenaliny, czyli zabawa z Pocztą Polską w "dotrze paczka, czy nie dotrze, a jak dotrze to w całości, czy w formie pachnących skorup".

Procedura dołączenia do wspólnych zakupów wygląda tak, że piszesz posta z deklaracją, że pragniesz tego namiętnie, alebo że całkiem nienamietnie masz chrapkę na flaszkę.

Powodzenia.
podoba mi się! Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak ustawić się grzecznie w ogonku i czekać aż pojawi się nowa grupa perfumochochlików, do której i ja z czołem dumnem wejdę
Sabbath, podziękował za lekcję poglądową w pigułce (niebieskiej czy czerwonej? )
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 01:37   #971
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Your Angel, obawiam się, że wina może być po stronie banku. Nigdy nie miałam takich kłopotów z Lucky i nie znam nikogo, kto by miał. Może warto zadzwonić do banku i dowiedzieć się, jak to wygląda z ich strony? Co to za bank w ogóle?
Jeśli nic się nie ruszy to rzeczywiście chyba powinnyśmy zmienić kupującą. Szkoda, że tak marnie ro wyszło
A kurs dolara niestety skoczył ponad 2,5.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 05:55   #972
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
Your Angel, obawiam się, że wina może być po stronie banku. Nigdy nie miałam takich kłopotów z Lucky i nie znam nikogo, kto by miał. Może warto zadzwonić do banku i dowiedzieć się, jak to wygląda z ich strony? Co to za bank w ogóle?
Jeśli nic się nie ruszy to rzeczywiście chyba powinnyśmy zmienić kupującą. Szkoda, że tak marnie ro wyszło
A kurs dolara niestety skoczył ponad 2,5.
Elve, wierz mi że naprawdę dzwoniłam i wypytywałam o wszystko nie raz Według mnie w tej sytuacji wina za opóźnienie nie leży jednak po stronie banku (i oni sami kilkakrotnie to podkreślali). Kwota była u mnie zablokowana już na drugi dzień po złożeniu zamówienia i tak wisiała do wczoraj. Bank tłumaczył mi, że przyczyną jest to, że "oczekują na reakcję Luckyscentu". Z ich strony wszystko było podliczone i gotowe do przelewu.

Stało się coś nie do uwierzenia. Zgadujcie. Macie trzy szanse

Tak! Mail z 0:53 pod kojącym tytułem... "Your Luckyscent Order Has Shipped!". Wysłali paczkę! Mam numer wysyłki i wszystko

A teraz jeden fakt gwoli podsumowania. Zamówienie złożone 20.9 a wysłane 8.10. Rekord ekstremalnego powolniactwa? 18 dni, kilka dni mojego wiszenia na telefonie, kilka maili ponaglających, sporo nerwów i sporo użerania się.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:03   #973
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
A kurs dolara niestety skoczył ponad 2,5.
Mam nadzieję, że spadnie do listopada.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:09   #974
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tak! Mail z 0:53 pod kojącym tytułem... "Your Luckyscent Order Has Shipped!". Wysłali paczkę! Mam numer wysyłki i wszystko

A teraz jeden fakt gwoli podsumowania. Zamówienie złożone 20.9 a wysłane 8.10. Rekord ekstremalnego powolniactwa? 18 dni, kilka dni mojego wiszenia na telefonie, kilka maili ponaglających, sporo nerwów i sporo użerania się.
ten rekord należy do mojego zamówienia i mi go nie odbierzesz
a mówiłam, że będzie git
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:17   #975
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
ten rekord należy do mojego zamówienia i mi go nie odbierzesz
a mówiłam, że będzie git
Jezu, Kriss - to ile Ty czekałaś?!
Raz jeszcze dzięki za wsparcie i dobre słowo. Straszniście się denerwowałam i każdy wirtualny przytulas działał na mnie jak balsam

Plus jest taki, że nasze zamówienie nie jest liczone po tym droższym aż o 20 groszy kursie

Teraz jeszcze życzyłabym sobie tylko, żeby nie doliczali nam cła Nigdy mi tego świństwa nie zrobili i mam nadzieję, że ta przyjemna tradycja zostanie zachowana
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 09:30   #976
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mail z 0:53 pod kojącym tytułem... "Your Luckyscent Order Has Shipped!". Wysłali paczkę! Mam numer wysyłki i wszystko
Fantastiko! Strasznie się cieszę, że moje dywagacje można wyrzucić do kosza
__________________
Born Again

W nosie kręci

Edytowane przez elve
Czas edycji: 2008-10-09 o 13:23
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 10:46   #977
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jezu, Kriss - to ile Ty czekałaś?!
równiutki miesiąc i dalej czekam na drugą połowę zamówienia.....
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:05   #978
gwaihally
Zadomowienie
 
Avatar gwaihally
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 648
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Dziewczyny od Etat Libre. Wygląda na to, że kliknę zakupy dopiero w poniedziełek. Bo ostatnia osoba skontaktowała się ze mną dopiero na początku tego tygodnia. A potem miałam zamieszanie, bo miał szwagier kliknąć i zapłacić swoją kartą. Potem powiedział, że jak PayPalem to on może zapłacić, a jak normalnie kartą to on nie będzie nigdzie podawał danych karty. Okazało się że w Etat Libre nie można płacić PayPalem. Więc chciałam robić przelew. Dostałam dane ich konta. Ale nie wiedziałam jaka może być prowizja za taki przelew, więc stwierdziłam wczoraj, że nie ma co ryzykować z przelewem i postanowiłam reaktywować swoją kartę kredytową. Przelałam tam wczoraj środki i teraz czekam aż się pojawią i wtedy od razu kliknę. To inny bank, więc dzisiaj może jeszcze ich nie być. Więc dla pewności mówię że kliknę w poniedziałek. Ale oni są błyskawiczni i na pewno szybciutko wyślą. Odpowiadają na maile migiem i super miło oraz profesjonalnie. Więc się nie martwcie. Jak będę miała info o wysyłce to dam znać.
gwaihally jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:09   #979
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
równiutki miesiąc i dalej czekam na drugą połowę zamówienia.....
Kseniu, jeśli ta druga paczka nie dotarła, to wg mnie oni jej wogóle nie wysłali. Są tak zakręceni, że nie zauważyli dwóch wpłat, a zauważyli tylko ten sam adres wysyłkowy. Napisz do nich zapytanie
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:17   #980
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Kseniu, jeśli ta druga paczka nie dotarła, to wg mnie oni jej wogóle nie wysłali. Są tak zakręceni, że nie zauważyli dwóch wpłat, a zauważyli tylko ten sam adres wysyłkowy. Napisz do nich zapytanie
tak zrobię niekończąca się historia z nimi
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:21   #981
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Kriss de Valnor, melduję, że doszła do mnie mała butelczyna. Najpierw nie wiedziałam, o co chodzi, ale już wiem dziękuję i pozdrawiam!
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 12:34   #982
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
Kriss de Valnor, melduję, że doszła do mnie mała butelczyna. Najpierw nie wiedziałam, o co chodzi, ale już wiem dziękuję i pozdrawiam!
super, że dostałaś w całości
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:53   #983
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

już dostałam Cherry Blossom - śliczne!!
czekam na atomizerki od Was i zacznę przepsikiwanie
Jeśli jeszcze ktoś chętny na 10-20 ml, proszę pisać
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41

Edytowane przez rozwydrzona
Czas edycji: 2008-10-10 o 20:38
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:38   #984
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Kriss
przyniosłam własnie z PP pachnącą przesyłkę.
Dotarła bezpiecznie
Dziękuję
( jakbym wiedziała, że to aż takie piękne wzięłabym więcej)
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 20:54   #985
em-jani
Raczkowanie
 
Avatar em-jani
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 478
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

jest i u mnie Hinoki oczywiście
Wielkie podziękowanie dla Kriss

Edytowane przez em-jani
Czas edycji: 2008-10-10 o 21:10 Powód: z wrażenia zjadłam drugie "s"
em-jani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:17   #986
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Kriss
przyniosłam własnie z PP pachnącą przesyłkę.
Dotarła bezpiecznie
Dziękuję
( jakbym wiedziała, że to aż takie piękne wzięłabym więcej)
hie,hie,hie

Cytat:
Napisane przez em-jani Pokaż wiadomość
jest i u mnie Hinoki oczywiście
Wielkie podziękowanie dla Kris
cieszę się, że dotarły

a dalsze flaszki do wysłania okazały się wielkim zaskoczeniem dla sklepu monocle tak jak podejrzewałyśmy (Homyku, Tymenko i Kolu) Pani mi odpisała, że jest bardzo skonfiuzowana ale myślała, ze to jedno zamówienie było no nic - ma sobie sprawdzić na dzień dzisiejszy szczerze odradzam tam zakupy, może nie emocjonuję się tak jak Angel ale też już wypatruję końca tej brazylijskiej web-noweli
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:20   #987
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

o! a jednak, Homyk miała rację oby pani nie sprawdzała tego zbyt długo (nie ma co sprawdzać, tylko pakować )
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:25   #988
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
może nie emocjonuję się tak jak Angel ale też już wypatruję końca tej brazylijskiej web-noweli
W sensie że ja się emocjonuję ? Przecież jestem uosobieniem oazy spokoju
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:41   #989
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W sensie że ja się emocjonuję ? Przecież jestem uosobieniem oazy spokoju
i cierpliwości to nie było nic osobistego
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 22:04   #990
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Szukam chętnych na wspólne zakupy cz.II

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor Pokaż wiadomość
i cierpliwości to nie było nic osobistego
O cierpliwości już nie wspomnę Spoko, sama wiem jaka jestem i nawet tu w wątku nie omieszkałam wspomnieć, że Lucky wyciąga ze mnie najdziksze instynkty
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.