Odpada zawsze ten sam!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 12:00   #1
Ulenka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: żywiec
Wiadomości: 6
Unhappy

Odpada zawsze ten sam!!!


Witam wszystkich,paznokciami zajmuję się od trzech lat,początkowo-zaraz po kursie robiłam żenadę... Ale teraz doszłam do wprawy i moje pazurki wytrzymują do 4-5 tygodni nawet. Mam problem za stała klientką,otóż przedłużam jej paznokcie tylko i wyłacznie na szablonie. Problem w tym,że wszystkie paznokcie ytzymią sie ładnie i długo tylko nie jeden-środkowy. Po tygodniu,góra dwóch odpada zawsze ten sam paznokieć. Podczas gdy inne ładnie sie trzymają,środkowy w lewej ręce zawsze odpada po jakimś czasie-niedługim. Ostatnim razem,kiedy ów klientka była u mnie-obejrzałam dokładnie ten felerny paznokieć-nie doszukałam sie żadnych wad,żadnych zniekształceń ani nic co mogłoby to powodować. I straszny mam problem bo nie wiem o co może chodzić. Może tego jednego spróbować nastepnym razem zrobić na tipsie? Jak myślicie dziewczyny? Bo już nie wiem co zrobić-taki feler normalnie. Proszę o pomoc,nie mam pojęcia co się dzieje. Jakieś propozyzje macie,albo porady?
Ulenka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 16:27   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Odpada zawsze ten sam!!!

Cytat:
Napisane przez Ulenka1990 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,paznokciami zajmuję się od trzech lat,początkowo-zaraz po kursie robiłam żenadę... Ale teraz doszłam do wprawy i moje pazurki wytrzymują do 4-5 tygodni nawet. Mam problem za stała klientką,otóż przedłużam jej paznokcie tylko i wyłacznie na szablonie. Problem w tym,że wszystkie paznokcie ytzymią sie ładnie i długo tylko nie jeden-środkowy. Po tygodniu,góra dwóch odpada zawsze ten sam paznokieć. Podczas gdy inne ładnie sie trzymają,środkowy w lewej ręce zawsze odpada po jakimś czasie-niedługim. Ostatnim razem,kiedy ów klientka była u mnie-obejrzałam dokładnie ten felerny paznokieć-nie doszukałam sie żadnych wad,żadnych zniekształceń ani nic co mogłoby to powodować. I straszny mam problem bo nie wiem o co może chodzić. Może tego jednego spróbować nastepnym razem zrobić na tipsie? Jak myślicie dziewczyny? Bo już nie wiem co zrobić-taki feler normalnie. Proszę o pomoc,nie mam pojęcia co się dzieje. Jakieś propozyzje macie,albo porady?
....
może juz płytka jest troszkę zjechana tym ciągłym poprawianiem?
Ja miałam kiedyś 2 klientki z podobnym problemem ''jednego paznokcia'', koniec końców okazało się,że to wina użytkowania tych paznokci.Jedna Pani tego felernego paznokcia używała do pisania na kompie/maszynie do pisania,<to znaczy raczej do walenia nim w klawiaturę> Druga natomiast w swojej pracy przy jakis urządzeniach nadwyrężała tego felerniaka...czyli w sumie powtarzające się urazy mechaniczne.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 17:02   #3
Ulenka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: żywiec
Wiadomości: 6
Dot.: Odpada zawsze ten sam!!!

Może faktycznie chodzi o to,co ona wykonuje akurat tym paznokciem,chociaż cóż można wykonywać palcem środkowym lewej ręki? Zapytam jej,może jednak to jej wina. Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś sugestie bądź rady-to proszę pisać. Muszę sie dowiedzieć tego-po ten nieznośny pazur spedza mi sen z powiek hehe
Ulenka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 00:19   #4
KaliNails
Raczkowanie
 
Avatar KaliNails
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 83
Dot.: Odpada zawsze ten sam!!!

a może po prostu ten jeden pazur często skubie i nadwyręża... może się nim drapie...? kto wie no złośliwość jednego pazura i nic nie poradzisz albo spróbuj jednego zrobić na tipsie, może będzie się lepiej trzymał
__________________
mój blog paznokciowy
www.kalinails.blogspot.com
KaliNails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 22:32   #5
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Odpada zawsze ten sam!!!

czasem są rożne wady paznokci np przetłuszczające sie, wtedy paznokcie odpadają. Rozwarstwiające, rozdwajające się końce.. Może problem tkwi w samym paznokciu ??
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 09:34   #6
SalonBonita
Przyczajenie
 
Avatar SalonBonita
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Odpada zawsze ten sam!!!

Wydaje mi się ,że ten palec jest najczęściej używany , a ciągle poprawiany ma uwrażliwioną płytkę. Pazurki są długie czy krótkie? Trzeba porozmawiać z klientką, zwrócić jej na to uwagę. jeżeli nie chce zdejmować masy to należy paznokcie maksymalnie skrócić i pilnować aby nie były za długie dopóki paznokieć się nie zregeneruje
__________________
Bonita Salon Urody
SalonBonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.