fryzura- krótkie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 21:17   #1
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291

fryzura- krótkie włosy


hej. Chciałam się was poradzić co do fryzury. Mam chęć obciąć włosy na krótko ale nie wiem czy taka fryzura będzie mi pasowała. A dodam że nigdy nie miałam tak obciętych włosów. Po prostu chyba potrzebuje jakieś zmiany w swoim wyglądzie większość osób mówi mi że mam okrągło twarz. Nie wiem czy waga ma coś do kształtu i wyglądu mojej twarzy ale warze 70 kg przy wzroście 173 cm.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 08:13   #2
Nemesis_Nave
Raczkowanie
 
Avatar Nemesis_Nave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 161
Dot.: fryzura- krótkie włosy

Doślij jakieś zdjęcie twarzy (:
__________________
Anarchitektka

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-19, 14:32   #3
something_different
Przyczajenie
 
Avatar something_different
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 14
Dot.: fryzura- krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
hej. Chciałam się was poradzić co do fryzury. Mam chęć obciąć włosy na krótko ale nie wiem czy taka fryzura będzie mi pasowała. A dodam że nigdy nie miałam tak obciętych włosów. Po prostu chyba potrzebuje jakieś zmiany w swoim wyglądzie większość osób mówi mi że mam okrągło twarz. Nie wiem czy waga ma coś do kształtu i wyglądu mojej twarzy ale warze 70 kg przy wzroście 173 cm.
Witam Ja sama nie tak dawno zdecydowałam się na taką zmianę i ścięłam moje długaśne włosy na krótko I powiem Ci, że raz, że jest lżej na głowie, a dwa była to dla mnie korzystna zmiana. Ja zanim ścięłam włosy podczepiłam je sobie pod spód żeby zobaczyć jak mniej więcej by to wyglądało. Jeżeli masz okrągłą twarz to fajnie mógłby tutaj się sprawdzić bob z tyłu krótszy a z przodu dłuższy (dłuższe pasma wydłużyłyby optycznie buźkę), ale na nic nie ma reguły i sama musisz zdecydować czy warto
__________________
,,Forever trusting who we are, and nothing else matters... "
something_different jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 14:08   #4
brunie
Przyczajenie
 
Avatar brunie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 8
Dot.: fryzura- krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez something_different Pokaż wiadomość
Witam Ja sama nie tak dawno zdecydowałam się na taką zmianę i ścięłam moje długaśne włosy na krótko I powiem Ci, że raz, że jest lżej na głowie, a dwa była to dla mnie korzystna zmiana. Ja zanim ścięłam włosy podczepiłam je sobie pod spód żeby zobaczyć jak mniej więcej by to wyglądało. Jeżeli masz okrągłą twarz to fajnie mógłby tutaj się sprawdzić bob z tyłu krótszy a z przodu dłuższy (dłuższe pasma wydłużyłyby optycznie buźkę), ale na nic nie ma reguły i sama musisz zdecydować czy warto

zgadadzam sie, bob to jedna z lepszych opcji. dobrze by było jakbyś wstawiła też zdj bo ciezko ocenić
brunie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 15:08:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.