Wojna Światów - kto widział???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 14:29   #1
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25

Wojna Światów - kto widział????


Ja że tak powiem, jestem pod wielkim wrażeniem filmu! Chociaż można się dopatrzec takich troche naciąganych momentów. To Spielberg+zdjęcia Kaminskiego to mocne uderzenie. Mnie wbiło w fotel z wrażenia, opuściliśmy kino z dziobami otwartymi do samej ziemi!

Gorąco polecam!!!!
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 15:21   #2
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

ja byłam w sobotę - dla mnie ten film to straszna porażka, jestem w szoku ,że Spielberg nakręcił takiego knota dawno nie widziałam tak beznadziejnego filmu
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:20   #3
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Wczoraj oglądałam. Tragiczne nie było, ale myślałam, że bedzie lepsze.
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 17:58   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Nie jest to zly film,mnie sie podobal byl ciekawy,nie ziewalam z nudow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 19:05   #5
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Na mnie zrobil ogromne wrazenie, moze dlatego ze czytalam ksiazke i wiedzialam o czym to bedzie, a ekranizacja byla zrobiona naprawde super. Nawet jesli fabula do niektorych nieprzemawiala..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 20:23   #6
Sonia :-)
Raczkowanie
 
Avatar Sonia :-)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Byłam dzisiaj w kinie. Podobnie jak Ania czytałam książkę i czekałam na ekranizację. Początkowo nie przypadł mi do gustu pomysł osadzenia akcji we współczesności - jednak byłam przyzwyczajona do XIX-wiecznej konwencji. To zdecydowanie jeden z najlepszych filmów, jakie ostatnio widziałam. Niesamowicie wciąga, każe czekać na zakończenie, wbija w fotel, oszałamia, PRZERAŻA. Naprawdę. Lubię horrory i naoglądałam się już tuzinów, wiadomo - w trakcie seansu można się bać, mniej lub bardziej, ale to, co przeżyłam oglądając "Wojnę światów", to było coś więcej, wręcz panika. Na pewno nie jest to ani w jednej setnej to, co przeżyłoby się będąc tam, na miejscu - ale i tak wiele jak na film. Odwykłam trochę i muszę przyznać, że od dłuższego czasu nic nie wzbudziło we mnie takich emocji.
Można się przyczepić do paru szczegółów, ale czy warto? Pozdrawiam,
__________________
"Dla mnie to nic. Nowe milenium, nowy wiek czy nowy rok. Dla mnie to jeszcze kolejny dzień, kolejna noc. Słońce, księżyc, gwiazdy pozostaną te same."
Dalajlama
Sonia :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 20:37   #7
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Widziałam, jestem pod wrażeniem- genialnie zrobiony film , całość dopracowana do najmniejszego szczegółu. Były momenty, że podskakiwałam na fotelu i mocniej ściskałam rękę mojego TŻ Nie powiem, udało się Spielbergowi zrobić niezły film, co prawda zmienił ciut książkę, ale...
Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-13, 21:01   #8
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Smile Dot.: Wojna Światów - kto widział????

a mnie niestety załamał koniec filmu

całość była niezła..trzymała w napięciu..choć raczej niewiele zaskakiwało..- ale świetne efekty specjalne..sporo GROZY ..

natomiast koniec zdecydowanie powinien zostać unowocześniony bo wyszło to..śmiesznie
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 21:25   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

zamierzam obejrzeć
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 23:17   #10
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Ja właśnie wróciłam. Byłam ze swoim facetem i to dowód jak bardzo można mieć odmienne zdanie- mnie się podobało, w porywach nawet bardzo, a jemu prawie w ogóle. Nie czytałam książki, ale film nakręcony był NIEŹLE- było kilka naprawdę dobrych ujęć!! Faktycznie się trochę bałam (tyle, że zaczęłam już na zapowiedziach, bo była prezentacja chyba ze 3 horrorów/thrillerów), film trzymał w napięciu. Tylko koncówka była jakaś taka mdła- zupełnie jak w romansie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 23:27   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Byłam z panem i władcą w miniony weekend, oboje wyraziliśmy chęć - i ja, i M. jesteśmy kinomaniakami i w kinie lądujemy bardzo często. Książkę czytalam wieki temu, mój TŻ też. Było w sumie nieźle, ale film znów aż tak bardzo mnie nie zachwycił - porządny, dobrze zrobiony, od niedawna przekonuję się do Toma Cruise, którego wcześniej nie znosiłam ale nie ma co, jest świetnym aktorem. Film ogląda się dość przyjemnie, nie męczy ani nie usypia w stopniu równym największemu gniotowi wszechczasów autorstwa Stevena S. czyli Artificial Intelligence
Przyzwoicie, ale zachwytów nie podzielam (nie wiem czemu, ale film nie wzbudził we mnie właściwie żadnych emocji - ani strachu, ani obrzydzenia, ani zachwytu... jakoś tak czyli poprawnie).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 06:07   #12
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

znajomy mówił że film jest świetneja niestety nie widziałam i icężko mi cokolwiek powiedzieć
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 07:27   #13
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Cytat:
Napisane przez sylwia18
znajomy mówił że film jest świetneja niestety nie widziałam i icężko mi cokolwiek powiedzieć
Sylwio, to biegusiem do kina i opowiedz nam o wrażeniach. Jak widzisz, zdania są podzielone
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 08:02   #14
Bąbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 392
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Niestety nie czytałam książki, więc nie wiem jakie było w niej zakończenie. Ale musze powiedzieć, że całość BARDZO mi sie podobała - oprócz zakończenia.
NIENAWIDZĘ PRZESŁODZONYCH, HOLLYWOODZKICH HAPPYENDÓW, W KTÓRYCH WSZYSCY SIE ODNAJDUJĄ I BEZ USZCZERBKU NA ZDROWIU I ŻYCIU ŻYJĄ DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE. Dla mnie w takiej "kosmicznej katastrofie" powinien ktoś zginąć (sorry, ale jestem żądna krwi).
A już wogóle doprowadził mnie do szału widok całej rodzinki czekającej na Tomka w Bostonie. Zupełnie jakby spokojnie sobie drzemali po lunchu, a nie byli świadkami prawie totalnej zagłady ludzkości.
ALe film jako całość polecam - piękne zdjęcia, dużo emocji, świetne i mało "spilbergowskie" (to bardzo dobrze, bo bardziej realne) efekty specjalne.
Bąbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 08:20   #15
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Cytat:
Napisane przez Bąbel
Niestety nie czytałam książki, więc nie wiem jakie było w niej zakończenie. Ale musze powiedzieć, że całość BARDZO mi sie podobała - oprócz zakończenia.
NIENAWIDZĘ PRZESŁODZONYCH, HOLLYWOODZKICH HAPPYENDÓW, W KTÓRYCH WSZYSCY SIE ODNAJDUJĄ I BEZ USZCZERBKU NA ZDROWIU I ŻYCIU ŻYJĄ DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE. Dla mnie w takiej "kosmicznej katastrofie" powinien ktoś zginąć (sorry, ale jestem żądna krwi).
A już wogóle doprowadził mnie do szału widok całej rodzinki czekającej na Tomka w Bostonie. Zupełnie jakby spokojnie sobie drzemali po lunchu, a nie byli świadkami prawie totalnej zagłady ludzkości.
ALe film jako całość polecam - piękne zdjęcia, dużo emocji, świetne i mało "spilbergowskie" (to bardzo dobrze, bo bardziej realne) efekty specjalne.
Zgadza sie, koncowka jest debilna... bo jego syn nie mam pojecia jak sie uratowal... a reszta rodzinki w ogole nie odczula tego, ze cos zlego sie dzieje... No ale to mozna jeszcze wybaczyc
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 08:39   #16
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Zakończenie niedopracowane i debilne. Widać jak na dłoni, że zabrakło im pomysłu na rozwiązanie, zarówno od strony "rodzinnej" jak i "wojennej". Grrrrr
Cały film oceniam jednak bardzo dobrze. Nareszcie głowny bohater nie ratuje calego świata jak to zazwyczaj bywa. Bałam się, że to będzie drugi Armagedon i tu się pozytywnie rozczarowałam. Film bardzo wciągający, spora dawka grozy, bardzo dobrze zrobiony, świetne efekty. Zakończenie psuje wrażenie całości
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 08:45   #17
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Byłam wczoraj i nie żałuję. Film był naprawde świetny, trzymał (przynamniej mnie) w niesamowitym napięciu. Reżyser naprawde (moim zdaniem) nie dawał odpocząć widzowi. Fabuła bardzo mnie wciągneła i chyba reszte oglądających na sali, bo nikt nie gadał, słychać było tylko od czasu do czasu mój kaszel i smarkanie w chusteczke (jestem przeziębiona) .Poza tym nie spodziewałam się takiej jatki i ciesze się, że nie był to kolejny kniot w stylu "Dnia Niepodległości"
Moim zdaniem ten film to kawał dobrej roboty. Świetne role Toma i tej małej aktorki, która grała jego córeczke. Denerwował mnie tylko jego filmowy syn. W ogóle jak to możliwe, że się uratował i bez praktycznie żadnych większych uszkodzeń sam dotarł do domu. Kilka rzeczy nie trzymało się kupy, w ogóle nie zrozumiałam za bardzo zakończenia (może za tępa jestem) bo co w końcu zabiło tych głupich kosmitów? (może "wolne rodniki", nasza atmosfera ich osłabiła? ). Poszłam na ten film z moim ex i on w ogóle zastanwiał się po co Ci kosmici nas napadli i też co w końcu sprawiło, że nie mieli już siły niszczyć ludzi? Z tego co pamiętam to Spielbierg mówił, że w filmie nie chodzi o wyjaśnienie "dlaczego?" (chociaż wystarczyło posłuchać na początku filmu narratora) ale o pokazanie walki o przeżycie swoje i swoich dzici ich ojca, który dotychczas jako ich rodzic nie sprawdzał się.
Ogólnie gorąco polecam ten film, zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 08:58   #18
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

zabiły je..zarazki
mimo super technologii i milionów lat przygotowywania się do ataku nie zauważyły że przydałby się jakiś kombinezon albo dobre szczepionki
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 09:14   #19
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Cytat:
Napisane przez obca
zabiły je..zarazki
mimo super technologii i milionów lat przygotowywania się do ataku nie zauważyły że przydałby się jakiś kombinezon albo dobre szczepionki
No właśnie, też się zdziwiłam, że nie mieli kombinezonów ochronnych, przecież planeta z której przylecieli (to był Mars? ) musiała mieć zupełne inną atmosfere (najwidoczniej nie byli tacy inteligentni )
Naprawde ciesze się, że to był tylko film..
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 09:17   #20
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

ale na poczatku mieli oslony, nie mozna bylo do nich strzelic bo wybuch nastepowal w polowie lotu do celu... coz, bakterie zaszalaly i co, wylaczyly te oslone? Kilka strzalow od ludzi i maszyna padala na ziemie, rozwalajac przy tym fajny budynek
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 11:58   #21
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

a może one umarły z nudów? w końcu ileż można bawić się w strzelanie i plucie naokoło krwią
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:05   #22
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wojna Światów - kto widział????



Calkiem mozliwe
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:11   #23
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

właśnie to było ,że tak powiem ......głupie i niedopowiedziane
a już wątek z tym synem to już w ogóle typowo amerykański film z happy endem - nuda
jedyne co było ok - to jak zwykle efekty specjalne -Spoelberg te sprawy zawsze ma dopracowane perfect
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:18   #24
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Roxi, ale wiekszosc filmu to przede wszystkim efekty specjalne, fabuly mozna sie czepiac bo ksiazka rozni sie znacznie od fabuly filmu.. koncowka jest do kitu - to fakt, ale caly film trudno mi wrzucic do kosza na smieci...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 19:56   #25
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Byłam z facetem i oboje stwierdziliśmy, że nam się nie za bardzo podobał, szczególnie ten koniec !! On był trochę bardziej na tak niż ja, ale generalnie spodziewaliśmy się czegoś lepszego...
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 20:10   #26
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Cool Dot.: Wojna Światów - kto widział????

nie powiem nic nowego

świetne efekty - największe wrażenie zrobiły na mnie ujęcia z początku, gdy trójnogi wydobywały się na powierzchnię - wygladały bardzo realistycznie

zakończenie... - przemilczę

w sumie nie żałuję, że obejrzałem, ale ja się wychowywałem na Fantastyce więc dla mnie to był miodzio
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:15   #27
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Byłam w piątek w kinie na WŚ i, niestety, strasznie się rozczarowałam. Film był po prostu beznadziejny. Jedynie początek był ciekawy, anomalie pogodowe, rozdzierająca się ziemia... Ale kiedy wynurzyli się kosmici ze swoimi maszynami, przypominajacymi wielkie, trzynożne, niedorozwinięte jamochłony, nie wiedziałam, czy śmiać sie, czy płakać. Okropne. Nawet Cruise nie uratował tego filmu.
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:21   #28
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Widzialam niedawno ten film i o ile efekty specjalne byly na wysokim poziomie, Tom i Dakota ladnie zagrali, o tyle fabula mnie nie przekonala. Ogolnie jakies 3 na 6 gwiazdek.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:04   #29
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

Cytat:
Napisane przez ptysiek
Byłam w piątek w kinie na WŚ i, niestety, strasznie się rozczarowałam. Film był po prostu beznadziejny. Jedynie początek był ciekawy, anomalie pogodowe, rozdzierająca się ziemia... Ale kiedy wynurzyli się kosmici ze swoimi maszynami, przypominajacymi wielkie, trzynożne, niedorozwinięte jamochłony, nie wiedziałam, czy śmiać sie, czy płakać. Okropne. Nawet Cruise nie uratował tego filmu.
no właśnie, miałam takie same odczucia
warte uwagi były tylko efekty specjalne, nie myślałam, że zobaczę kiedykolwiek Spielbergowskiego gniota kinowego
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:36   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wojna Światów - kto widział????

obejrzałam w sobotę -trochę się rozczarowałam.Początek super (realistyczny), ale jak się pojawili kosmici zrobiło się jak dla mnie zbyt fantastycznie i nieprawdopodobnie. Ogólnie film ok,ale nie poraża
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.