rozstępy po ciąży ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 16:05   #1
domka141
Przyczajenie
 
Avatar domka141
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rio de Świebodzin
Wiadomości: 17

rozstępy po ciąży ;/


Witam, miesiąc temu urodziłam śliczną córeczke, niestety na moim brzuchu pojawiło sie pare rozstępów chciałabym zapytać czy da sie je jakoś zniwelować dużo czytałam na ten temat i podobno jeżeli są świeże można jeszcze coś z nimi zrobić dodam, że używałam kremu cepan i narazie nie widze rezultatów czy jest on dobry na rozstępy ;/ może jakieś zabiegi domowe nienstety nie stać mnie na jakieślasery i inne tego typu zabiegi
domka141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:17   #2
KeepShining
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: rozstępy po ciąży ;/

Moim zdaniem najlepszym sposobem bedzie delikatny, czesty peeling, podobno olejek ze slodkich migdalow dziala na rozstepy zapobiegawczo, jednak nie jestem pewna czy poradzi sobie z tymi juz powstalymi, jednak jest lekki i dobrze wchlanialny wiec nie zaszkodzi sprobowac
KeepShining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:24   #3
KeepShining
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: rozstępy po ciąży ;/

Walkę z rozstepami powinno się niestety zaczynać już w pierwszych miesiącach ciąży, zanim się pojawią. Najlepszym sposobem jest bardzo delikatny, czesty peeling i olejek ze slodkich migdalow. To rozmiękczy skórę i pozwoli jej się szybciej regenerować. Gdy rozstepy juz sie pojawiły możesz spróbować peelingów, masaży olejkiem migdałowym i naprzemiennie ciepłym i zimnym prysznicem. Niestety z aptecznych nowinek mi nic nie pomogło, a cepan - śmierdzi i pomaga w niewielkim stopniu..
KeepShining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 10:49   #4
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: rozstępy po ciąży ;/

Bardzo dobre opinie słyszałam od klientek stosujących krem na rozstępy Collistar. Natomiast on jak i inne preparaty nie spowodują, że Twoje rozstępy znikną, gdyż są to pasma tkanki bliznowatej. Pozwoli im jednak szybciej zblednąć i trochę się obkurczyć.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 19:45   #5
mama_matusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: rozstępy po ciąży ;/

Ja sobie z tym poradziłam (urodziłam 8 miesiecy temu). Miałam rozstępy na brzuchu, na piersiach i udach. Niestety, sporo przybrałam :/
Na początku stosowałam peeling z yves rocher Abricot Botanical Scrub , ale nie pomógł za wiele na rozstępy - za to skóra fajnie oczyszczona, bo ma grube ziarna. Potem przypomniałam sobie o zestawie z Avonu, który kiedyś dostałam na urodziny i nigdy nie używałam: peeling i krem „skin so soft”. Dokładnie to nie wiem, jakie jest tego przeznaczenie, ale na rozstępy mi pomogło, stosowałam to miesiąc. Z piersi znikły wszystkie, a na brzuchu widoczne mam jeszcze dwa. Może to z tego powodu, że moje były fioletowe (tzw. Świerze), bo oglądając kiedyś rozmowy w toku słyszałam, ze tego pozbyć się ponoć nie da. No a u mnie już nic nie widać. Aha, ćwiczę brzuszki i mocno wmasowuje peeling w skórę, masaże są ważne.
mama_matusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 12:20   #6
domka141
Przyczajenie
 
Avatar domka141
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rio de Świebodzin
Wiadomości: 17
Dot.: rozstępy po ciąży ;/

Ja w ciązy przytyłam marne 6 kg ale i tak sie pojawiły pod sam samiuśki koniec 8 msc gdzie stosowalam kremy na rozstepy, obiło mi sie o uszy, że to jest uwarunkowane genetycznie ... Moje są jeszcze czerwone, dodam że co za 2 dni robie peeling kawowy na całe ciało regularnie sie balsamuje jedwabiem do ciała, olwika j&j .
domka141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 06:55   #7
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: rozstępy po ciąży ;/

Domowymi kosmetykami ciężko jest zniwelować rozstępy. Wykonuj częste masaże, peelingi. W gabinecie nie musisz iść od razu na laser, choć on przyniesie jedne z lepszych efektów, ale możesz skorzystać z mikrodermobrazji i kwasów.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.