Szukam opinii na temat salonu LILEA ( Kraków) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-14, 13:46   #1
Karina_bulach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2

Szukam opinii na temat salonu LILEA ( Kraków)


Witam.
Załozylam ten watek, bo pomyslalam, ze moze ktoras z Was kupila suknie w tym salonie i mogłaby sie ze mna podzielic wrazeniami.... Jestem na etapie poszukiwan, przeszlam cala Długa i wlasnie w tym salonie spodobaly mi sie 2 suknie....musze sie juz niedlugo decydowac ale chcialam wczesniej zasienac opinii. Bylyscie zadowolone z obslugi tam? czy po zlozeniu zamowienia panie nadal byly mile, czy nie bylo przykrych niespodzianek i ogolnie czy bylyscie zadowolone z ostatecznego efektu? Bede bardzo wdzieczna za wszelkie opinie
Karina_bulach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 13:59   #2
Karina_bulach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Smile Szukam opinii na temat salonu LILEA ( Kraków)

Witam. Poszukuje opinii na temat tego salonu. Obeszlam cala ul. Długa i w sumie tylko tam mam upatrzone 2 suknie. Musze sie juz niedlugo decydowac, bo czasu mi pozostalo niewiele ale chcialam wczesniej zasiegnac opinii na temat tego salonu. Czy ktoras z Was miala z nim doswiadczenia? Bylyscie zadowolone z obslugi, panie sa nadal tak mile po podpisaniu umowy? Jakie sa Wasze ogolne wrazenia i co najwazniejsze, czy bylyscie zadowolone z efektu ostatecznego? Bede wdzieczna za wszelkie opinie
Karina_bulach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:58   #3
k4sienka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam opinii na temat salonu LILEA ( Kraków)

Hej, ja zakupiłam suknie w tym salonie,co do obsługi jestem tak średnio zadowolona, ale najważniejsze że sukienka z tego salonu najbardziej mi odpowiada. Jak coś chętnie porozmawiam na priv.
k4sienka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:50   #4
karolinastach851111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam opinii na temat salonu LILEA ( Kraków)

W końcu znalazłam jakiś wątek na temat salonów z Krakowa. Jestem nowicjuszką na tym forum, dopiero zaczynam swoje przygotowania. Ślub już 25 sierpnia 2012 W przyszłym tygodniu wybieram się na poszukiwania sukni, jak już będę "po" wizytach w krakowskich salonach, to napiszę swoje relacje.

Co do Lilea - na razie przejrzałam ich stronę i spisałam kilka modeli. Moja koleżanka kupowała w tym salonie suknię 2 lata temu i z tego, co wiem, była zadowolona. Także na pewno tam wstąpię...

Poślijcie jakiegoś linka o opiniach na temat salonów w Krakowie, będę wdzięczna.
karolinastach851111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 11:48   #5
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Szukam opinii na temat salonu LILEA ( Kraków)

Ja zakupiłam suknie w tym salonie. Obsługa była w porządku do samego końca.
Panie w salonie szły na kompromis co do dat i z niczym nie robiły problemu (chciałam mieć wszystkie przeróbki w ostatnim tygodniu przed ślubem - i sukienke osebrać w ostatniej chwili). Jedyne na co mogę zwrócić uwagę to fakt, że sukienka była zamówiona znacznie większa niż moje rozmiary i jak zobaczyłam jak w niej wyglądam to myślałam, że nic nie zdziałają i pójde w zadużym worku Na szczęście ich krawcowa jest bardzo dobra i zdziałała cuda
Ogólnie polecam salon, tylko jak wszędzie trzeba wszystko sobie przypilnować (dokładne poprawki, każdy detal), żeby odpowiednio o Ciebie zadbali.
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.