Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-28, 10:10   #3541
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Doradźcie jakiś dobry podkład dla cery mieszanej bo mnie już cholera bierze Zależy mi, żeby był długotrwały, nie brudził ubrań i żeby po nałożeniu nie wyglądał jakbym się wysmarowała smalcem.
Moim faworytem był double wear do czasu aż nie wysuszył mi skóry, pamiętam, że Colorstay też się sprawdził ale namieszali w kolorach i wszystkie wpadają w róż, a ja potrzebuję żółtych tonów. Testowałam, też MAC pro longwear ale mi nie do końca odpowiadało to jak wyglądał na twarzy.
Colorstay w róż? No nie bardzo Jeżeli mówimy o wersji do tłustej/mieszanej (która jest lepsza od tej do suchej) to 180 to kolor ziemisty, a te powyżej 200 są często mega żółte - musisz sprawdzić w sklepie lub na Internecie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:11   #3542
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Spróbuj EL Double Wear Light. On jest całkiem innym niż klasyczny DW. Nie jest może tak kryjący jak DW, ale mat trzyma naprawdę nieźle (tylko trzeba użyć sypkiego pudru), no i przez cały dzień ładnie wygląda.
Clarins Everlasting testowałam w weekend i mnie nie przypadł do gustu - powłaził mi w zmarchy i pory. Jak masz gładką buzię, to może u Ciebie się sprawdzi.
Bardziej Ci powchodził niż DW?
( bo pamietam ze DW lubisz )
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:13   #3543
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Z Clarinsa
O to już lepiej Czy on wymaga przypudrowania?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:16   #3544
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Bardziej Ci powchodził niż DW?
( bo pamietam ze DW lubisz )
Tak, Everlasting daje u mnie bardziej pudrowy efekt - osadza się w porach i zmarszczkach, no i nie chce się tak spoić ze skórą, jak DW. Być może takie kiepskie wrażenia mam z tego względu, że testowałam o wiele zbyt ciemny odcień (110 Honey) .
Ja mam w ogóle trudną cerę do podkładów - większość po mnie spływa w tempie błyskawicznym.

Że lubię DW, to trochę dużo powiedziane , bo sporo zastrzeżeń do niego mam, ale niestety niczego lepszego dotąd nie znalazłam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:21   #3545
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
O to już lepiej Czy on wymaga przypudrowania?
Na mojej cerze mieszanej ( teraz mam suchą) nie pudrowałam ani Clarinsa ani DW nie miałam potrzeby teraz Clarins poszedł w świat bo dla cery suchej byl jednak za suchy, używam od czasu do czasu DW

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, Everlasting daje u mnie bardziej pudrowy efekt - osadza się w porach i zmarszczkach, no i nie chce się tak spoić ze skórą, jak DW. Być może takie kiepskie wrażenia mam z tego względu, że testowałam o wiele zbyt ciemny odcień (110 Honey) .
Ja mam w ogóle trudną cerę do podkładów - większość po mnie spływa w tempie błyskawicznym.

Że lubię DW, to trochę dużo powiedziane , bo sporo zastrzeżeń do niego mam, ale niestety niczego lepszego dotąd nie znalazłam
Ja lecę na fali miłości do Face and Body maca.
Co d DW to z tych mocno kryjących podkładów jest najlepszy... Jakoś wszystko inne jest zawsze odrobinę mniej wow. U mnie Clarins nie migrował w załamania.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:26   #3546
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Ja lecę na fali miłości do Face and Body maca.
Co d DW to z tych mocno kryjących podkładów jest najlepszy... Jakoś wszystko inne jest zawsze odrobinę mniej wow. U mnie Clarins nie migrował w załamania.
Bo Ty masz młodą i ładna cerę .

Ja, żeby zakryć moją niezbyt ładną skórę (nierówności, pory, zmarszczki) niedługo przerzucę się chyba na papierowe torby
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:29   #3547
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bo Ty masz młodą i ładna cerę .

Ja, żeby zakryć moją niezbyt ładną skórę (nierówności, pory, zmarszczki) niedługo przerzucę się chyba na papierowe torby
przestań na bank nie jest tak źle. Mi się poprawiło od kiedy zamknęłam naczynka bo wcześniej był dramat
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 10:36   #3548
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
przestań na bank nie jest tak źle. Mi się poprawiło od kiedy zamknęłam naczynka bo wcześniej był dramat
Jest źle i już lepiej nie będzie - to się starość nazywa
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:44   #3549
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Spróbuj EL Double Wear Light. On jest całkiem innym niż klasyczny DW. Nie jest może tak kryjący jak DW, ale mat trzyma naprawdę nieźle (tylko trzeba użyć sypkiego pudru), no i przez cały dzień ładnie wygląda.
Clarins Everlasting testowałam w weekend i mnie nie przypadł do gustu - powłaził mi w zmarchy i pory. Jak masz gładką buzię, to może u Ciebie się sprawdzi.
Wiesz może jaki odcień DW Light będzie między bone a sand z klasycznej wersji??

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Colorstay w róż? No nie bardzo Jeżeli mówimy o wersji do tłustej/mieszanej (która jest lepsza od tej do suchej) to 180 to kolor ziemisty, a te powyżej 200 są często mega żółte - musisz sprawdzić w sklepie lub na Internecie.
Kiedyś używałam właśnie 180, teraz przydałby się ciutkę ciemniejszy, sprawdzałam w rossmanie na mnie są różowe Mam ziemisto-oliwkowy odcień skóry.


A Clarinsa jaki odcień będzie ciut ciemniejszy od DW bone? coś w okolicach NW20 z MAC
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:49   #3550
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Kurczę... 105 powinien być ciemniejszy ale nie żółty. U Clarinsa z żółtkami może być problem
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:49   #3551
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Wiesz może jaki odcień DW Light będzie między bone a sand z klasycznej wersji??
Z DW Light używam aktualnie nr 1.0 i wg mnie on będzie ciut jaśniejszy niż Sand. Generalnie jednak, mimo dość małego wyboru kolorów, DW Light ładnie dopasowuje się do odcienia skóry.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 10:49   #3552
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jest źle i już lepiej nie będzie - to się starość nazywa
To chociaż Cię pociesze że u mnie parę lat i też się pojawi
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:51   #3553
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
To chociaż Cię pociesze że u mnie parę lat i też się pojawi
Raczej nie - pod tym względem sporo Ci do mnie brakuje
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 10:58   #3554
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z DW Light używam aktualnie nr 1.0 i wg mnie on będzie ciut jaśniejszy niż Sand. Generalnie jednak, mimo dość małego wyboru kolorów, DW Light ładnie dopasowuje się do odcienia skóry.
Ja też używałam 1.0 i ładnie się dopasowywał
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:20   #3555
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

A czym nakładacie DW Light? Chyba go wypróbuje
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:49   #3556
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja palcami nakładałam. Palczami lub pędzlem językowym. Ze względu na konsystencje( musowo żelową) łatwiej było mi to robić palcami
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 17:14   #3557
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Postanowiłam dać drugą szansę BB od Maybelline. I w sumie... sama nie wiem. Co inne światło, to inaczej wygląda. W moim pokoju, w łazience wygląda dobrze, jakby nie zmienił koloru, był trwały. W innym pokoju wygląda jakby twarz zrobiła mi się pomarańczowa. W samochodzie jakby się ścierał partiami. Masakra

Kupiłam matujący podkład od Bell i krem CC Hypoallergenic, mam nadzieję, że mi podpasują. Złapałabym jeszcze Illumi, ale nie było mojego koloru (chyba na szczęście, bo to już ilościowa przesada )
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 18:02   #3558
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
A czym nakładacie DW Light? Chyba go wypróbuje
Zwykle palcami, czasem pędzlem lub jajem BB.

Jak będziesz próbować, to poproś o większą próbkę, żebyś miała na kilka razy. Ten podkład nie od razu zachwyca (przynajmniej u mnie tak było ), ale na dłuższą metę naprawdę się sprawdza.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 14:16   #3559
niebieskakokardka
Przyczajenie
 
Avatar niebieskakokardka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Warzący się podkład.

Hej wszystkim,
wiem że takich wątków o podkładach było już bardzo dużo ale niestety nigdzie nie znalazłam na nie odpowiedzi. Używam podkładu Revlon, zaraz po nałożeniu wygląda całkiem ok ale po niecałych dwóch godzinkach jest tragedia. Podkład schodzi mi szczególnie z policzków tworząc takie małe "placki" i z nosa. Moja cera nie jest idealna więc zależy mi na ukryciu paru rzeczy, mam cerę z tendencją do rumienia więc czy to może wpływać na warzący się podkład? Na nosku niestety mam wągry więc nawet jeśli przed nałożeniem podkładu zrobię peeling to i tak widać takie jakby małe krostki Nawet nie wiem jak to określić Z góry dziękuję za odpowiedzi
niebieskakokardka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 18:44   #3560
natalia0419
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Podkład, jaki odcień?

Używam podkładu Under Twenty Effect Perfect Cover w kolorze 02 i jest prawie idealnie dopasowany. Niedawno dostałam Lirene Natural Look 2w1 Fluid+Baza i dużo lepiej mi się sprawdza pod względem matu i krycia, czyli tego co szukam w podkładach. Problem polega na tym, że jest on dla mnie za ciemny, posiadam kolor 408. Czy wie ktoś, który odcień tego podkładu z Lirene będzie taki sam jak ten z Under Twenty, albo troszeczkę jaśniejszy?
natalia0419 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 09:09   #3561
kasia9294
Przyczajenie
 
Avatar kasia9294
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Jeśli chodzi o krem to polecam Clarena Redless U, krem z witaminą U do cery naczynkowej. Jest on również polecany do skóry wrażliwej i podrażnionej. Nie należy on do kremów tanich ale naprawde łagodzi i bardzo ładnie pachnie. Jeśli chodzi o makijaż dobrze jest stosować pod podkład zieloną baze, która niweluje czerwone zmiany na skórze i w tej samej kolorystyce korektor. I uważaj ze słoneczkiem używaj wysokiego filtru, żeby zmiany się nie powiększały
kasia9294 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 09:54   #3562
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Chanel wypuszcza nowy CC krem w maju!
Będą testy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 09:06   #3563
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia9294 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o krem to polecam Clarena Redless U, krem z witaminą U do cery naczynkowej. Jest on również polecany do skóry wrażliwej i podrażnionej. Nie należy on do kremów tanich ale naprawde łagodzi i bardzo ładnie pachnie. Jeśli chodzi o makijaż dobrze jest stosować pod podkład zieloną baze, która niweluje czerwone zmiany na skórze i w tej samej kolorystyce korektor. I uważaj ze słoneczkiem używaj wysokiego filtru, żeby zmiany się nie powiększały
Kasia9294 czy ten krem dobrze sie wchlania i nadaje sie pod makijaz?

Wysłane z mojego GT-I9505
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 09:50   #3564
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja używam pod makijaż Clarena Sensi Calming do cery naczynkowej. Dobrze się wchłania, nie jest tłusty. Bardzo lubię też wersję Caviar - pięknie pachnie.
Redless U nie znałam i właśnie sobie zamówiłam
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 10:45   #3565
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład, jaki odcień?

Cytat:
Napisane przez natalia0419 Pokaż wiadomość
Używam podkładu Under Twenty Effect Perfect Cover w kolorze 02 i jest prawie idealnie dopasowany. Niedawno dostałam Lirene Natural Look 2w1 Fluid+Baza i dużo lepiej mi się sprawdza pod względem matu i krycia, czyli tego co szukam w podkładach. Problem polega na tym, że jest on dla mnie za ciemny, posiadam kolor 408. Czy wie ktoś, który odcień tego podkładu z Lirene będzie taki sam jak ten z Under Twenty, albo troszeczkę jaśniejszy?
Popytaj w tym wątku.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskakokardka Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,
wiem że takich wątków o podkładach było już bardzo dużo ale niestety nigdzie nie znalazłam na nie odpowiedzi. Używam podkładu Revlon, zaraz po nałożeniu wygląda całkiem ok ale po niecałych dwóch godzinkach jest tragedia. Podkład schodzi mi szczególnie z policzków tworząc takie małe "placki" i z nosa. Moja cera nie jest idealna więc zależy mi na ukryciu paru rzeczy, mam cerę z tendencją do rumienia więc czy to może wpływać na warzący się podkład? Na nosku niestety mam wągry więc nawet jeśli przed nałożeniem podkładu zrobię peeling to i tak widać takie jakby małe krostki Nawet nie wiem jak to określić Z góry dziękuję za odpowiedzi
Może w tym wątku ktoś Ci pomoże, bo tu dziewczyny mają dużą wiedzę i doświadczenie w kwestiach podkładowych.

Moim zdaniem Twój problem tkwi raczej w stanie skóry - być może pod podkład kładziesz zły krem. Z doświadczenia wiem, że nawet dobry podkład będzie źle wyglądał, jeśli nie skomponuje się z tym, co aplikujemy pod niego. Zwłaszcza zbyt mało nawilżona skóra powoduje, że podkład niezbyt dobrze wygląda i schodzi plamami. Polecałabym Ci jekieś dobre serum nawilżające przed aplikacją podkładu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 15:40   #3566
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kurczę... 105 powinien być ciemniejszy ale nie żółty. U Clarinsa z żółtkami może być problem
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z DW Light używam aktualnie nr 1.0 i wg mnie on będzie ciut jaśniejszy niż Sand. Generalnie jednak, mimo dość małego wyboru kolorów, DW Light ładnie dopasowuje się do odcienia skóry.
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja też używałam 1.0 i ładnie się dopasowywał
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zwykle palcami, czasem pędzlem lub jajem BB.

Jak będziesz próbować, to poproś o większą próbkę, żebyś miała na kilka razy. Ten podkład nie od razu zachwyca (przynajmniej u mnie tak było ), ale na dłuższą metę naprawdę się sprawdza.
Kupiłam, wypróbowałam, szukam dalej Wykończenie, trwałość, krycie na 6 - dokładnie takie jakiego oczekiwałam ale wybór kolorów koszmarny 1.0 był zdecydowanie za jasny, kupiłam 2.o ale niestety to nie jest to - nie ma w ogóle żółtego pigmentu, moja szyja i reszta ciała przy tym odcieniu 2.0 wygląda wręcz jak u chińczyka. Dalsze kolory chyba będą już za ciemne...
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 11:07   #3567
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ma któraś z Was nowy podkład AA Cover kryjąco - korygujący? Jak się sprawdza?
W KWC tylko 3 opinie. Potrzebuję czegoś naprawdę kryjącego.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 11:34   #3568
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Kupiłam, wypróbowałam, szukam dalej Wykończenie, trwałość, krycie na 6 - dokładnie takie jakiego oczekiwałam ale wybór kolorów koszmarny 1.0 był zdecydowanie za jasny, kupiłam 2.o ale niestety to nie jest to - nie ma w ogóle żółtego pigmentu, moja szyja i reszta ciała przy tym odcieniu 2.0 wygląda wręcz jak u chińczyka. Dalsze kolory chyba będą już za ciemne...
No 3.0 jest już b.ciemne. Szkoda(((( mam ten sam problem z kolorami. Wiele czasu zajęło mi odszukanie " właściwych kolorów" . Rozumiem że kupiłaś tubkę przed testami?

Dziewczyny teraz ja poproszę o pomoc potrzebuje dla przyjaciółki b. Lekkiego podkładu rozświetlającego ( lekkiego tj lekko kryjącego) w niewielkiej cenie do 60 zł. Myślałam o BB od loreala ale nie wiem... Dałam jej Bobbi Brown ale szuka dla siebie czegoś " na stałe " chodzi o to żeby lekko kryło i raczej rozświetlało niż matowiło ^^
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 11:38   #3569
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
No 3.0 jest już b.ciemne. Szkoda(((( mam ten sam problem z kolorami. Wiele czasu zajęło mi odszukanie " właściwych kolorów" . Rozumiem że kupiłaś tubkę przed testami?

Dziewczyny teraz ja poproszę o pomoc potrzebuje dla przyjaciółki b. Lekkiego podkładu rozświetlającego ( lekkiego tj lekko kryjącego) w niewielkiej cenie do 60 zł. Myślałam o BB od loreala ale nie wiem... Dałam jej Bobbi Brown ale szuka dla siebie czegoś " na stałe " chodzi o to żeby lekko kryło i raczej rozświetlało niż matowiło ^^
Tak kupiłam całą tubkę, dałam się namówił sprzedawczyni. Bardzo żałuję, że nie moje kolory bo podkład jest naprawdę super, przeżył nawet wczorajsze prace remontowe. Dla koleżanki może healthy mix?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 11:39   #3570
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Też nad nim myślałam( HM) ale chyba za mocno kryjący....

Kiszka z tymi kolorami:/ dla meksykanek robią kolorówkę..ja z tego powodu obraziłam się na śmierć na Guerlaina
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.