romans z wykładowca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 00:29   #1
wiktoria824
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 22
Red face

romans z wykładowca


Mam problem. w październiku zaczęłam studia. i od tamtej pory wiele zmieniło się w moim życiu...
przede wszystkim mam romans ze swoim wykładowcą.
Wprawdzie już nie mam z nim wykładów, jestem po egzaminie. Ale czuje się winna, bo on ma dzieci i żonę. .

a jak to się zaczęło razem ze znajomymi z roku poszliśmy na piwo.
Nasz Pan doktor siedział przy innym stoliku. Zaproponowaliśmy żeby się do nas przysiadł. Na początku wszystko było normalnie.
potem sporo osób z roku się wykruszyło . Wszyscy już poszli, a ja
czekałam jeszcze na taxi, .............
na szczęście już to się skończyło po egzaminie wręczał mi moje wyniki; i zaproponował wspólne oblewanie egzaminu. i wiadomo gdzie się to skończyło.

poradźcie co robić;

Edytowane przez wiktoria824
Czas edycji: 2010-08-15 o 10:24
wiktoria824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:28   #2
pigula1990
Zadomowienie
 
Avatar pigula1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 274
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez wiktoria824 Pokaż wiadomość
Mam problem. w październiku zaczęłam studia. i od tamtej pory wiele zmieniło się w moim życiu...
przede wszystkim mam romans ze swoim wykładowcą.
Wprawdzie już nie mam z nim wykładów, jestem po egzaminie. Ale czuje się winna, bo on ma dzieci i żonę. I jest starszy. nie jestem do końca pewna, czy on osobiście zadbał o mój egzamin.

a jak to się zaczęło razem ze znajomymi z roku poszliśmy na piwo.
Nasz Pan doktor siedział przy innym stoliku. Zaproponowaliśmy żeby sie do nas przysiadl. Na początku wszystko było normalnie. Rozmawialiśmy i piliśmy piwo.
potem sporo osób z roku się wykruszyło . Więc postanowiliśmy zmienić lokal.na Mniej oficjalny. a tam trochę mocniejsze drinki. Wszyscy już poszli, a ja
czekałam jeszcze na taxi, więc pan doktor postanowił mi dotrzymać towarzystwa. ale zamiast czekać taxi to my poszliśmy jeszcze do klubu na drinka. Wstawiliśmy się nieźle.nie wiem jak to się stało ale obydwoje znaleźliśmy się w toalecie mogło dojść do czegoś więcej, ( ale egzamin mam u niego. nie chwiałam aby pomyślał ze, będę się z mion kochać tylko dla oceny

na uczeni znowu był dla mnie panem profesorem, a ja jego studentką

na szczęście już to się skończyło po egzaminie wręczał mi moje wyniki; i zaproponował wspólne oblewanie egzaminu. i wiadomo gdzie się to skończyło. i od tamtej pory jest mi z nim bardzo dobrze

zastanawiam się, czy tego nie zakończyć( on ma rodzinę) ( jakby ktoś na studiach się dowiedział to nie miałabym życia
poradźcie co robić;
Zimny prysznic wziąć, może ostudzi, obudzi...
__________________
"Wiedzę buduje się z faktów, jak dom z kamienia; ale zbiór faktów nie jest wiedzą, jak stos kamieni nie jest domem"
H. Poincare

pigula1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:37   #3
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: romans z wykładowca

A jak myslisz co zrobic? On ma zone i dziecko? Przeciez nie zostawi ich dla Ciebie, ogarnij sie.
Ty jestes tylko zabaweczka, zakoncz to teraz zanim sie zaangazujesz.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:52   #4
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: romans z wykładowca

im szybciej zakończysz ten romans tym lepiej dla Ciebie, już nie chodzi nawet o to, że był Twoim wykładowcą, ale o to, że ma rodzinę .
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 07:06   #5
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: romans z wykładowca

Popieram dziewczyny wyżej. Zanim zaczniesz romans z żonatym facet (do tego z dziećmi) to pomyśl jak Ty byś się czuła na miejscu jego żony. Chciałabyś, żeby Twój facet miał romans z inną?
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 07:29   #6
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: romans z wykładowca

Jesteś dla niego tylko fajną panienką do zabawy. Jeśli to Ci odpowiada... poza tym to dla mnie typ , któty jest po prostu łatwy- skoro od razu chcial Cie mieć w toalecie ( fuj ) tzn, że łatwo się podnieca a kobieta i miejsce nie mają dla niego znaczenia- byleby była
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 07:38   #7
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: romans z wykładowca

Nie wiem dziewczyny ale mi to śmierdzi prowokacją ...
__________________
carpe diem !




beaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 07:41   #8
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny ale mi to śmierdzi prowokacją ...

Mnie też, tym bardziej, że jakiś czas temu taki watek już był.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 07:56   #9
Ragana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 258
Dot.: romans z wykładowca

To już chyba zaczyna się robić standard: " on ma żonę, dzieci, kota i dom z ogródkiem, a ja wplątałam się w romans z nim i mam okroooopne wyrzuty sumienia." Yhm, tak. Wychodzę z założenia, że gdyby tak naprawdę obchodziła Cię jego sytuacja rodzinna, to byś mu po prostu odmówiła, a teraz bardziej kierujesz się tym, co powiedzą studenciki, gdy się o całej sprawie dowiedzą, niż tym, że jest żonaty.
Jak dla mnie, to zorientował się, że bez większego wysiłku z jego strony będzie mógł z Tobą się fajnie pobawić - bo jesteś dla niego zabaweczką.
__________________
The shallow voice of the wind cries between these ebony wings
The shallow cries of the wind sing a swansong for mankind
Ragana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 08:18   #10
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny ale mi to śmierdzi prowokacją ...
Cytat:
Napisane przez Ina87 Pokaż wiadomość
Mnie też, tym bardziej, że jakiś czas temu taki watek już był.
Nawet dwa



Jeśli to jednak nie prowokacja... to Autorko, zamiast być panienką do poruchania, to Ty może zastanów się, co wspólnie robicie jego żonie i dzieciom. A potem z baranka w ścianę kilka razy, może pomoże.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:03   #11
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez wiktoria824 Pokaż wiadomość
Mam problem. w październiku zaczęłam studia. i od tamtej pory wiele zmieniło się w moim życiu...
przede wszystkim mam romans ze swoim wykładowcą.
i od tamtej pory jest mi z nim bardzo dobrze
zastanawiam się, czy tego nie zakończyć( on ma rodzinę) ( jakby ktoś na studiach się dowiedział to nie miałabym życia
poradźcie co robić;
a ja nie widzę zebyś miała problem. Ty nie-on owszem.
Ty jesteś zadowolona z tego co sie dzieje, sama piszesz że ci dobrze, ba! nawet bardzo dobrze. Wiec jaki problem?
Natury moralnej? Też nie widzę- jakbyś miała tego typu problem to juz dawno bys to skończyła, a raczej hamowała sie na tyle żeby nie zaczynać nawet. Alko niczego nie tłumaczy.Wiec nie pleć bzdur o problemie.
Problem to ma jego zona i dzieci, bo ojciec, mąz okazał sie idiotą i zar...uchał studentkę
no i twój koronny argument- na studiach nie miałabyś życia...heheh...i prawidłowo, po co mu do łóżka lazłaś?! mało masz kolegów-studentów?
Bosh! jak ja niecierpię takich pustaków
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 09:17   #12
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: romans z wykładowca

Dla mnie to jest śmieszne. Piszesz, że masz wyrzuty sumienia. Jakbyś je naprawdę miała to byś zakończyła znajomość. On jest od Ciebie starszy. Weź dziewczyno znajdź sobie wolnego, fajnego faceta a nie rozbijaj czyjegoś małżeństwa. Pewnie jego żona o niczym nie wie.
Zobacz jak swoim zachowaniem może zniszczyć komuś życie. Nie mówię, ze to tylko Twoja wina ale jego również. No ale Ty zawsze możesz z tym skończyć. I przestać być dziewczyną do poruchania.

P.S. Dziewczyna do poruchania .. mistrzostwo
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:29   #13
madalena83
Zadomowienie
 
Avatar madalena83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 065
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez wiktoria824 Pokaż wiadomość

zastanawiam się, czy tego nie zakończyć( on ma rodzinę) ( jakby ktoś na studiach się dowiedział to nie miałabym życia
poradźcie co robić;
Tak, to rzeczywiście jest najważniejsze w całej tej sytuacji! Co Ty biedna poczniesz, jak się na studaich koledzy i koleżanki dowiedzą??!!

Związałaś się, o przepraszam - chyba raczej nieodpowiednie nazewnictwo, spotykasz się z żonatym i dzieciatm facetem i Ty tak na serio sie pytasz co masz zrobić ????

Jeśli Ci odpowiada rola panienki do posuwania to nie rób absolutnie nic.
Jesli Ci odpowiada oszukiwanie jego żony to również nie rób nic.
Jesli Ci odpowiada bycie przyczyną ewentualnego rozpadu rodziny to zostaw sytuację tak jak jest.

Ale pamiętaj, że w życiu jest równowaga i kiedyś to Ty możesz być w takiej sytuacji.
madalena83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:40   #14
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Nawet dwa



Jeśli to jednak nie prowokacja... to Autorko, zamiast być panienką do poruchania, to Ty może zastanów się, co wspólnie robicie jego żonie i dzieciom. A potem z baranka w ścianę kilka razy, może pomoże.
boskie
__________________
carpe diem !




beaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:46   #15
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Jeśli to jednak nie prowokacja... to Autorko, zamiast być panienką do poruchania, to Ty może zastanów się, co wspólnie robicie jego żonie i dzieciom. A potem z baranka w ścianę kilka razy, może pomoże.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:47   #16
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: romans z wykładowca

Umhu... i ja czytałam ten chory wątek o szantażu, seksie, studentce i wykładowcy

W ogóle Cie nie rusza,że rozpierniczasz czyjeś życie?
Jego postępowanie - na pewno nie pierwsze i nie ostatnie a Ty jesteś tylko jedną z wielu, tych które gdzieś mają uczucia innych.
Egoistko.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:37   #17
Majova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: romans z wykładowca

Cóż, niektórzy mają nieco dziwne priorytety w życiu. Autorko - za przeproszeniem, nie pieprz tutaj o jakimś fałszywym poczuciu winy, bo gdybyś miała jakąkolwiek godność, nie wplątałabyś się w romans z żonatym i dzieciatym facetem. Trzeba było myśleć przed tym, a nie po tym jak stałaś się kochanicą. Jak ktoś już napisał - jeśli odpowiada Ci rola panienki do posuwania, to jaki masz problem? Bądź nią dalej.

Aha, i nie zgadzam się, że to tylko autorka rozwala czyjś związek. To przede wszystkim wina faceta, który okłamuje i zdradza swoją żonę, a zamiast poświęcić czas swoim dzieciom - pieprzy laski po kiblach. Nie zrobiłby tego z nią, zrobiłby z inną. Zawsze nawinie się jakaś głupia, pusta lala, która da się przelecieć.
Majova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:50   #18
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez Majova Pokaż wiadomość
Cóż, niektórzy mają nieco dziwne priorytety w życiu. Autorko - za przeproszeniem, nie pieprz tutaj o jakimś fałszywym poczuciu winy, bo gdybyś miała jakąkolwiek godność, nie wplątałabyś się w romans z żonatym i dzieciatym facetem. Trzeba było myśleć przed tym, a nie po tym jak stałaś się kochanicą. Jak ktoś już napisał - jeśli odpowiada Ci rola panienki do posuwania, to jaki masz problem? Bądź nią dalej.

Aha, i nie zgadzam się, że to tylko autorka rozwala czyjś związek. To przede wszystkim wina faceta, który okłamuje i zdradza swoją żonę, a zamiast poświęcić czas swoim dzieciom - pieprzy laski po kiblach. Nie zrobiłby tego z nią, zrobiłby z inną. Zawsze nawinie się jakaś głupia, pusta lala, która da się przelecieć.

Zgadzam się.

Dodam tylko, że gdyby więcej było kobiet, które mają jakąś moralnośc i nie sypiają z zajetymi, to owi zajeci mniej by mieli okazji poruchac na boku.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:53   #19
losux
Zadomowienie
 
Avatar losux
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 233
Dot.: romans z wykładowca

powinien byc dla ciebie aseksualny...wykladowca, zonaty, dzieci...nie... ten "Zwiazek" nie ma zadnych perspektyw a mzoe przyniesc tylko klopoty. DO tego posrednio ranisz zone i dzieci, ktore czekaja az tatuswroci do domu.
__________________
razem

zdałam prawko!

kg 51-50-49-48-47-46-45-...

boczki 78-76-74-72-70...

udo 52-51-50-49-48..

łydka 34-33-32-32-30..

ramiona 27-25-23-21...
losux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 11:08   #20
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: romans z wykładowca

To już naprawdę robi się nudne
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:27   #21
PinkPanterr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 764
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
To już naprawdę robi się nudne
Zgadzam się .
__________________
<3 M.
07.11.2007
!
...:::Want you to make me feel like I'm the only one that you'll ever love:.

24.07.2010- rzuciłam!

3.12.2010- marzenia się spełniają -> kierunek Londyn

"Ty nie musisz się w to wczuwać jeśli miałeś fajny dom,
Kiedyś spytam Cię co znaczy mieć spokojne dzieciństwo"


PinkPanterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:23   #22
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: romans z wykładowca

W sierpniu Ci się przypomniało...?

Ani to październik, ani koniec września, ani koniec sesji czerwcowej...



Módl się, żeby studenci i inni wykładowcy się nie dowiedzieli - bo facet Cię naukowo zniszczy, bo zagrozisz jego szczęściu rodzinnemu i karierze naukowej. To doktor - jest jeszcze zależny od profesorów, nie jest szychą na uczelni, więc nie może dyktować warunków. Sam będzie trząsł portkami.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:58   #23
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: romans z wykładowca

A czy droga autorko pomyslałaś chociaż przez chwilę o jego zonie? O dzieciach? O tym jak oni mogliby się poczuć gdyby się wydało? Miło by Ci było jakby Ci ktoś po kilku latach małżeństwa rozpieprzył życie?
Chociaż z drugiej strony... Takiego męża jak ten twój doktorek chyba nie byłoby co żałować...
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:27   #24
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Nawet dwa



Jeśli to jednak nie prowokacja... to Autorko, zamiast być panienką do poruchania, to Ty może zastanów się, co wspólnie robicie jego żonie i dzieciom. A potem z baranka w ścianę kilka razy, może pomoże.


Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
W sierpniu Ci się przypomniało...?

Ani to październik, ani koniec września, ani koniec sesji czerwcowej...



Módl się, żeby studenci i inni wykładowcy się nie dowiedzieli - bo facet Cię naukowo zniszczy, bo zagrozisz jego szczęściu rodzinnemu i karierze naukowej. To doktor - jest jeszcze zależny od profesorów, nie jest szychą na uczelni, więc nie może dyktować warunków. Sam będzie trząsł portkami.
o tym samym pomyślałam. ma dziewczę wakacje i nagle:"ojej, przecież ja mam problem . jestem kochaneczką doktoreczka, może by się poradzić Wizażanek?" i nie wiem po co tu pisze, skoro czuje się z tym dobrze i nawet jak tysiąc Wizażanek napisze jej , żeby to skończyła- to ona zrobi swoje.

Współczuję jego rodzinie
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 15:49   #25
mag_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 358
Dot.: romans z wykładowca

I Ciebie najbardziej martwi reakcja studentów?
Żałosne
__________________
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien." Albert Einstein
mag_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:56   #26
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: romans z wykładowca

Powiem tak, moj TŻ, jest wykłądowcą, mnie poznał w trakcie studiów moich, ale nie uczył mnie niczego na studiach, nie był moim wykłądowcą- po prostu pracownikiem uczelni.. Różnica ta, że on był wolny,a Ty rozwalasz komuś rodzinę. Pomysl tez o nim, o jego pracy. Przecież jak to wyjdzie to zaraz pójdzie opinia, że "wali panienki na zaliczenie semestru" itp... Nikt nie bedzie dociekał jak było. Rozwalisz mu życie zawodowe i rodzinne! On oczywiscie tez ma mózg od czegoś, ale Ty niepotrzebnie się w to mieszasz.
Sorry, ale jestem cięta na takie panie jak Ty, nie wyobrażam sobie, żeby mój TŻ robił coś takiego, a widac chętnych nie brak.

Napisane przez klempaa
Jeśli to jednak nie prowokacja... to Autorko, zamiast być panienką do poruchania, to Ty może zastanów się, co wspólnie robicie jego żonie i dzieciom. A potem z baranka w ścianę kilka razy, może pomoże.



---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez wiktoria824 Pokaż wiadomość
Mam problem. w październiku zaczęłam studia. i od tamtej pory wiele zmieniło się w moim życiu...
przede wszystkim mam romans ze swoim wykładowcą.
Wprawdzie już nie mam z nim wykładów, jestem po egzaminie. Ale czuje się winna, bo on ma dzieci i żonę. I jest starszy. nie jestem do końca pewna, czy on osobiście zadbał o mój egzamin.

a jak to się zaczęło razem ze znajomymi z roku poszliśmy na piwo.
Nasz Pan doktor siedział przy innym stoliku. Zaproponowaliśmy żeby sie do nas przysiadl. Na początku wszystko było normalnie. Rozmawialiśmy i piliśmy piwo.
potem sporo osób z roku się wykruszyło . Więc postanowiliśmy zmienić lokal.na Mniej oficjalny. a tam trochę mocniejsze drinki. Wszyscy już poszli, a ja
czekałam jeszcze na taxi, więc pan doktor postanowił mi dotrzymać towarzystwa. ale zamiast czekać taxi to my poszliśmy jeszcze do klubu na drinka. Wstawiliśmy się nieźle.nie wiem jak to się stało ale obydwoje znaleźliśmy się w toalecie mogło dojść do czegoś więcej, ( ale egzamin mam u niego. nie chwiałam aby pomyślał ze, będę się z mion kochać tylko dla oceny

na uczeni znowu był dla mnie panem profesorem, a ja jego studentką

na szczęście już to się skończyło po egzaminie wręczał mi moje wyniki; i zaproponował wspólne oblewanie egzaminu. i wiadomo gdzie się to skończyło. i od tamtej pory jest mi z nim bardzo dobrze

zastanawiam się, czy tego nie zakończyć( on ma rodzinę) ( jakby ktoś na studiach się dowiedział to nie miałabym życia
poradźcie co robić;
Nie, no miło, że chociaż o tym pomyśłałaś Ręce opadają, dawać żoneatemu facetowi z dziećmi i łaskawie się zastanowić czy wypada...

Taka myśl mi jeszcze przyszła, jak się tu dziewczyny wypłąkują bo ich kochany TŻ ma inną (ja też byłam w podobnej sytuacji), a Ty tak na luzie, ma mały delemacik czy dalej dawac zonatemu facetowi...
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365

Edytowane przez Karolina Maria
Czas edycji: 2010-08-11 o 19:02
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:28   #27
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: romans z wykładowca

hmm sytuacja jak z filmu... hmm ja bym sie w to nie pakowała ;|
dla mnie facet który na dziewczyne, narzeczona, żone rodzine, dzieci nie jest traktowany jako facet tj. nie patrze na niego oczyma kobiety a tylko i wyłącznie relacja człowiek człowiek bez określania płci ...
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:34   #28
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: romans z wykładowca

szczerze?
normalna dziewczyna odmówi. i ja nie widzę żadnego usprawiedliwienia... kompletnie nie rozumiem po co to robisz, skoro dobrze wiesz ze jestes dla niego nikim.

dla mnie to upokarzające być tą drugą...
skończ z tym! niech facet wraca do zony i dzieciakow a ty sie ogarnij i poszukaj wolnego faceta, jest ich od groma, serio
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:52   #29
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: romans z wykładowca

Cytat:
Napisane przez emancypantka Pokaż wiadomość
hmm sytuacja jak z filmu... hmm ja bym sie w to nie pakowała ;|
dla mnie facet który na dziewczyne, narzeczona, żone rodzine, dzieci nie jest traktowany jako facet tj. nie patrze na niego oczyma kobiety a tylko i wyłącznie relacja człowiek człowiek bez określania płci ...
Jak z filmu, dla
autorki to komedia
wykładowcy sensacyjny/ porno (sorry, ale nie mogłam się powstrzymać)
żony i dzieci melodramat i horror... mamy niezły zestaw.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:00   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: romans z wykładowca

Chcesz porady? OK, oto moja: ZMĄDRZEJ.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.