Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-03, 16:29   #4261
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Adolinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Idę na wesele, mam szarą sukienkę z tiulem. Znajome mówiły ze jest ok. Jednak ja boję się niemiłych komentarzy ze strony gosci czy Panny Młodej. Czy ona nie jest za jasna? Spod białego tiulu przeswituje szary materiał no ale jednak jest biały. Co myślicie?
nie ubrała bym takiej sukienki na wesele.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 16:48   #4262
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
nie ubrała bym takiej sukienki na wesele.
Czemu? Mnie się też zbytnio nie podoba, ale jestem ciekawa, czemu komuś innemu też. Mnie się nie podoba wysokie taliowanie i wyglądająca na dość krótką część "spódnicowa", ale to akurat u mnie nie wygląda dobrze, nie wykluczam, że przy innym typie sylwetki/urody może to pasować.



Jakie dodatki do płaszcza zimowego w kolorze ciemnego, głębokiego fioletu? Płaszcz kupiłam właściwie przypadkiem, bo bardzo podoba mi się krój i długość, ale nie przemyślałam kwestii czapki, szalika, rękawiczek, torby. Większość wymienionych mam w różnych odcieniach niebieskiego i granatu, raczej zgaszone kolory.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 15:33   #4263
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jakie dodatki do płaszcza zimowego w kolorze ciemnego, głębokiego fioletu? Płaszcz kupiłam właściwie przypadkiem, bo bardzo podoba mi się krój i długość, ale nie przemyślałam kwestii czapki, szalika, rękawiczek, torby. Większość wymienionych mam w różnych odcieniach niebieskiego i granatu, raczej zgaszone kolory.
Nie do końca wiem, o jaki odcień fioletu chodzi.
Ale z fioletem będą wyglądać dobrze czerń, szarości, karmel, beże, złamane biele, róże, zielenie, niebieskości też.
Trochę zestawień z fioletem:
http://redheadillusion01-20ed.kxcdn....ino-bag-02.jpg
http://images2.chictopia.com/photos/...n-coat_400.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/82/ea/13/z208...stylizacje.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...bJV41EjZ7wKVPw
http://bi.gazeta.pl/im/0f/b6/15/z227...-roku-2018.jpg
https://www.claudia.pl/media/cache/d...roku-2018.jpeg

Możliwości jest dużo. Ciemnofioletowy płaszcz jest moim zdaniem równie praktyczny co np. granatowy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 16:42   #4264
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Nie do końca wiem, o jaki odcień fioletu chodzi.
Ale z fioletem będą wyglądać dobrze czerń, szarości, karmel, beże, złamane biele, róże, zielenie, niebieskości też.
Trochę zestawień z fioletem:
http://redheadillusion01-20ed.kxcdn....ino-bag-02.jpg
http://images2.chictopia.com/photos/...n-coat_400.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/82/ea/13/z208...stylizacje.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...bJV41EjZ7wKVPw
http://bi.gazeta.pl/im/0f/b6/15/z227...-roku-2018.jpg
https://www.claudia.pl/media/cache/d...roku-2018.jpeg

Możliwości jest dużo. Ciemnofioletowy płaszcz jest moim zdaniem równie praktyczny co np. granatowy.
Zdjęcie płaszcza i wszystkich moich dodatków. Biorąc pod uwagę moją małą tolerancję dla kontrastów, to chyba lepiej, jakbym miała czapkę i szalik w jednym kolorze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plaszcz.jpg (97,6 KB, 56 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 22:29   #4265
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Mi się kontrasty podobają - nie są ostre, wszystko ładnie do siebie pasuje.
zmieniłabym chyba tylko rękawiczki żeby nie było efektu „nie mam raczek” - albo wyraźnie ciemniejsze niż płaszcz, albo bliżej tego blekitu (ten brudny roz tez by pasował choć nie jestem pewna czy nudziakow rece to dobry trop w przypadku rękawiczek)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 07:23   #4266
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Uważam, że każdy z Twoich dodatków pasuje do tego płaszcza.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 11:42   #4267
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Mi się kontrasty podobają - nie są ostre, wszystko ładnie do siebie pasuje.
zmieniłabym chyba tylko rękawiczki żeby nie było efektu „nie mam raczek” - albo wyraźnie ciemniejsze niż płaszcz, albo bliżej tego blekitu (ten brudny roz tez by pasował choć nie jestem pewna czy nudziakow rece to dobry trop w przypadku rękawiczek)
Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Uważam, że każdy z Twoich dodatków pasuje do tego płaszcza.
Dzięki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-10, 14:50   #4268
Greengurl95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 171
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Widzialam ostatnio w stradivarusie
Greengurl95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 19:23   #4269
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

To jeszcze jeden problem z cyklu okrycia zimowe.

Jak nosić puchówkę pod warunkiem, że ma być jak najmniej sportowo? Kurtka taka jak na dole, chciałam właściwie raczej coś do kolana i jak najdrobniej pikowane i zastanawiam się teraz czy szukać dalej czy zostawić tę brązową (bo z tym drobnym pikowaniem i puchem jednocześnie może być problem, a z tworzywa sztucznego nie chcę).

Tylko nie wiem, czy w ogóle mam z czym to nosić i jak to nosić? Skoro nie na sportowo, bez butów typu śniegowce, bikery i inne masywne, męskie fasony, nie z oversajzem i rozmemłanymi swetro-sukienkami, to co w zamian? Dżinsy mam tylko jedne i nie przepadam za nimi. Da się w ogóle nosić takie coś z sukienką/spódnicą i nie wyglądać tak KLIK?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg esprit puchowka.jpg (86,7 KB, 64 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 07:56   #4270
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jeszcze jeden problem z cyklu okrycia zimowe.

Jak nosić puchówkę pod warunkiem, że ma być jak najmniej sportowo? Kurtka taka jak na dole, chciałam właściwie raczej coś do kolana i jak najdrobniej pikowane i zastanawiam się teraz czy szukać dalej czy zostawić tę brązową (bo z tym drobnym pikowaniem i puchem jednocześnie może być problem, a z tworzywa sztucznego nie chcę).

Tylko nie wiem, czy w ogóle mam z czym to nosić i jak to nosić? Skoro nie na sportowo, bez butów typu śniegowce, bikery i inne masywne, męskie fasony, nie z oversajzem i rozmemłanymi swetro-sukienkami, to co w zamian? Dżinsy mam tylko jedne i nie przepadam za nimi. Da się w ogóle nosić takie coś z sukienką/spódnicą i nie wyglądać tak KLIK?
Moim zdaniem tutaj tylko dżinsy i botki/kozaki/obuwie sportowe.
I wydaje mi się, że im więcej pikowań, tym bardziej sportowo to wygląda.
Szukałabym czegoś takiego jak ja kupiłam rok temu w reserved:
https://image.ceneostatic.pl/data/pr...rem-czarny.jpg
On nie wygląda mocno sportowo, a jest z naturalnego puchu.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 12:06   #4271
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tutaj tylko dżinsy i botki/kozaki/obuwie sportowe.
I wydaje mi się, że im więcej pikowań, tym bardziej sportowo to wygląda.
Szukałabym czegoś takiego jak ja kupiłam rok temu w reserved:
https://image.ceneostatic.pl/data/pr...rem-czarny.jpg
On nie wygląda mocno sportowo, a jest z naturalnego puchu.
Miałam na myśli coś takiego jak na zdjęciu, ale do kolan, jednak już samo znalezienie przykładu tego, co sobie wymyśliłam, było trudne, a co dopiero znalezienie takiego egzemplarza w sprzedaży i to nie za kilkaset euro.
Nie pomyślałam, żeby iść w stronę jak największych pikowań, rozejrzę się.
Chciałabym, żeby mi to pasowało do botków na słupku i płaskich oraz do wełnianych spodni, bo to moje "wyposażenie" na zimę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kors down coat.jpg (8,4 KB, 49 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-19, 10:45   #4272
Luciola88
Przyczajenie
 
Avatar Luciola88
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Potrzebuję porady, bo własnie zastanawiam się nad kurtką... czy macie doświadczenie z kurtkami dwustronnymi? Zastanawiam się jak się noszą, czy fason jest zachowany zarówno po jednej jak i drugiej stronie, może w ogóle ktoś ma taką to byłoby rewelacyjnie? (https://netmoda.pl/product-pol-14267...rny-zolty.html )
Luciola88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-19, 20:34   #4273
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam na myśli coś takiego jak na zdjęciu, ale do kolan, jednak już samo znalezienie przykładu tego, co sobie wymyśliłam, było trudne, a co dopiero znalezienie takiego egzemplarza w sprzedaży i to nie za kilkaset euro.
Nie pomyślałam, żeby iść w stronę jak największych pikowań, rozejrzę się.
Chciałabym, żeby mi to pasowało do botków na słupku i płaskich oraz do wełnianych spodni, bo to moje "wyposażenie" na zimę.
Prawdę mówiąc takie pikowanie kojarzy mi się trochę z babcinymi kurtkami. Moja babcia miała podobnie pikowaną, tylko inny fason (taki jak Twojej kurtki/płaszczyka)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 10:53   #4274
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc takie pikowanie kojarzy mi się trochę z babcinymi kurtkami. Moja babcia miała podobnie pikowaną, tylko inny fason (taki jak Twojej kurtki/płaszczyka)
Moja też, ale mi to w tym przypadku zupełnie nie przeszkadza. "Babciowo i tak lepiej na mnie wygląda niż "sportowo".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 11:38   #4275
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

(jestem nowa ale się wtrącam )

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Miałam na myśli coś takiego jak na zdjęciu, ale do kolan, (...) Chciałabym, żeby mi to pasowało do botków na słupku i płaskich oraz do wełnianych spodni, bo to moje "wyposażenie" na zimę.
Mnie się wydaje, że do spodni to każda długość płaszcza będzie pasowała, ale do spódnicy czy sukienki to chyba jednak im krócej tym lepiej (w sensie tak do połowy pośladków na przykład, żeby było dobrze i ciepło).
Dziewczyny mają rację, że chyba im większe (rzadsze) pikowania tym kurtka wygląda mniej sportowo.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 11:42   #4276
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jeszcze jeden problem z cyklu okrycia zimowe.

Jak nosić puchówkę pod warunkiem, że ma być jak najmniej sportowo? Kurtka taka jak na dole, chciałam właściwie raczej coś do kolana i jak najdrobniej pikowane i zastanawiam się teraz czy szukać dalej czy zostawić tę brązową (bo z tym drobnym pikowaniem i puchem jednocześnie może być problem, a z tworzywa sztucznego nie chcę).

Tylko nie wiem, czy w ogóle mam z czym to nosić i jak to nosić? Skoro nie na sportowo, bez butów typu śniegowce, bikery i inne masywne, męskie fasony, nie z oversajzem i rozmemłanymi swetro-sukienkami, to co w zamian? Dżinsy mam tylko jedne i nie przepadam za nimi. Da się w ogóle nosić takie coś z sukienką/spódnicą i nie wyglądać tak KLIK?

Moim zdaniem ta kurtka nie wygląda ani trochę sportowo ale też nie pasuje do zestawienia ze spódnicą, sukienką. Nie przez materiał ale przez długość swoją, to jest najtrudniejsza długość kurtki. Do spódnic i sukienek dobrze wyglądają puchówki w typie puffa lub krótkie do bioder albo długie do kolan (tu zależnie od butów wygląda to dobrze lub nie.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 13:54   #4277
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
(jestem nowa ale się wtrącam )



Mnie się wydaje, że do spodni to każda długość płaszcza będzie pasowała, ale do spódnicy czy sukienki to chyba jednak im krócej tym lepiej (w sensie tak do połowy pośladków na przykład, żeby było dobrze i ciepło).
Dziewczyny mają rację, że chyba im większe (rzadsze) pikowania tym kurtka wygląda mniej sportowo.
[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;8602439 2]Moim zdaniem ta kurtka nie wygląda ani trochę sportowo ale też nie pasuje do zestawienia ze spódnicą, sukienką. Nie przez materiał ale przez długość swoją, to jest najtrudniejsza długość kurtki. Do spódnic i sukienek dobrze wyglądają puchówki w typie puffa lub krótkie do bioder albo długie do kolan (tu zależnie od butów wygląda to dobrze lub nie.[/QUOTE]

Dzięki, też myślę, że długość jest tu dużym problemem, więc szukam dalej.
Nie rozumiem, czemu ta długość od lat dominuje w sklepach, skoro jest najtrudniejsza do zestawiania W zasadzie jak sobie tak pomyślę, to wszystkie moje okrycia wierzchnie były zawsze do połowy uda, bo takie były w sklepach, więc takie też kupowałam. Mam 163 cm, więc to nie jest kwestia wzrostu.

Nie wiem dokładnie czym jest puffa, google pokazuje mi np coś takiego KLIK, a w takich bezkształtnych fasonach wyglądam bardzo źle, a jakbym coś takiego połączyła ze spódnicą, to wyglądałabym jak bezdomna.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 07:55   #4278
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki, też myślę, że długość jest tu dużym problemem, więc szukam dalej.
Nie rozumiem, czemu ta długość od lat dominuje w sklepach, skoro jest najtrudniejsza do zestawiania W zasadzie jak sobie tak pomyślę, to wszystkie moje okrycia wierzchnie były zawsze do połowy uda, bo takie były w sklepach, więc takie też kupowałam. Mam 163 cm, więc to nie jest kwestia wzrostu.

Nie wiem dokładnie czym jest puffa, google pokazuje mi np coś takiego KLIK, a w takich bezkształtnych fasonach wyglądam bardzo źle, a jakbym coś takiego połączyła ze spódnicą, to wyglądałabym jak bezdomna.
Teraz większość płaszczy jest właśnie do kolan i dluższych.
Co akurat dla mnie jest udręką, bo płaszcz do kolan jest na mnie do połowy łydek.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 09:02   #4279
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Płaszcz do kolan to w ogóle jest jakaś masakra, trzeba być wysokim i szczupłym, żeby dobrze leżał. Ja mam taki trochę za pośladki i choćbym chciała go wymienić to trochę nie ma na co, bo jak już długość jest odpowiednia to fason jakiś taki workowaty...
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-23, 10:53   #4280
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Płaszcz do kolan to w ogóle jest jakaś masakra, trzeba być wysokim i szczupłym, żeby dobrze leżał. Ja mam taki trochę za pośladki i choćbym chciała go wymienić to trochę nie ma na co, bo jak już długość jest odpowiednia to fason jakiś taki workowaty...
Mam 163 cm i płaszcz do kolan mnie wysmukla w porównaniu z długością do połowy uda. Płaszcz kończący się w okolicach kolan z reguły przecina nogi w miejscu ich zwężenia, zaś w połowie uda tworzy nienaturalne cięcie sylwetki, które mnie skraca.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-10-23 o 10:56
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 19:39   #4281
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Chimay zwróć uwagę na tą https://www.mangooutlet.com/pl/kobie...she.familia;15

Zobaczyłam ją przez przypadek i zaskoczyło mnie, że puchówka może tak fajnie wyglądać zestawiona ze spódnicą.

A co do płaszczy, to ja najsmuklej wyglądam w takich z paskiem w talii i długości parę centymetrów poniżej kolana. Z tym, że jestem dość wysoka i szczupła. Długość do pół uda mnie irytuje, bo ani nie pokazuje formy spódnicy ani do końca nie zakrywa. Kurtka, którą podlinkowałam jest wyjątkiem. Nieco dłuższa przytłaczałaby sylwetkę.

Edytowane przez rawita
Czas edycji: 2018-10-23 o 19:41
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 04:30   #4282
Alicjako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 27
Lightbulb Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Jakie buty zimowe na obcasie do ciemnoszarego płaszcza?
Chciałabym aby to było w miarę modne i nieco oryginalne obuwie ale też bez przesady! No i to byłyby pierwsze buty zimowe nie płaskie...

Mam swoje typy ale chciałam się podpytać bo mam mało doświadczenia w obcasach zimowych i może podpowiecie mi coś o czym bym nie pomyślała
Dzięki z góry za odpowiedzi!
Alicjako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 04:39   #4283
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Chimay zwróć uwagę na tą https://www.mangooutlet.com/pl/kobie...she.familia;15

Zobaczyłam ją przez przypadek i zaskoczyło mnie, że puchówka może tak fajnie wyglądać zestawiona ze spódnicą.

A co do płaszczy, to ja najsmuklej wyglądam w takich z paskiem w talii i długości parę centymetrów poniżej kolana. Z tym, że jestem dość wysoka i szczupła. Długość do pół uda mnie irytuje, bo ani nie pokazuje formy spódnicy ani do końca nie zakrywa. Kurtka, którą podlinkowałam jest wyjątkiem. Nieco dłuższa przytłaczałaby sylwetkę.
Dzięki, ale potrzebuję fasonu idącego za naturalnymi liniami ciała i taliowanego, w takiej dekonstrukcji jak zalinkowana wyglądam jak bezdomna. Generalnie szukam czegoś wyglądającego jak najbardziej podobnie do klasycznego taliowanego płaszcza. Już się nie upieram, że musi być do spódnicy, ale do wełnianych zwężanych spodni i do botków na słupku musi pasować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 22:16   #4284
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki, ale potrzebuję fasonu idącego za naturalnymi liniami ciała i taliowanego, w takiej dekonstrukcji jak zalinkowana wyglądam jak bezdomna. Generalnie szukam czegoś wyglądającego jak najbardziej podobnie do klasycznego taliowanego płaszcza. Już się nie upieram, że musi być do spódnicy, ale do wełnianych zwężanych spodni i do botków na słupku musi pasować.

Może taka jeśli nie zależy Ci na klasycznym kroju płaszcza? IMG_1540415471.823892.jpg
Mierzyłam ja, jest delikatnie taliowana, jeśli jesteś w miarę proporcjonalna to będzie świetnie leżeć. U mnie był z tym problem

W temacie płaszczy, szukam jednego dla siebie, ale sieciówki uparły się na model min do kolan i chyba nie wyglądam w tym najkorzystniej? Szukam klasycznego wełnianego płaszcza, który posłuży mi przez kolejnych kilka lat. Przejrzałam oferty sklepów i większość oferuje coś takiego lub poliestrowe g... Szukać dalej czy zatrzymać któryś z tych?
IMG_1540415730.637992.jpgIMG_1540415743.253838.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 12:22   #4285
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

ten 2 nie jest zły ale szukaj dalej
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 13:28   #4286
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Może taka jeśli nie zależy Ci na klasycznym kroju płaszcza? Załącznik 7644880
Mierzyłam ja, jest delikatnie taliowana, jeśli jesteś w miarę proporcjonalna to będzie świetnie leżeć. U mnie był z tym problem
Chyba się za mało konkretnie wyrażam Mam już wełniany, klasyczny płaszcz. Do niego botki na słupku i drugie płaskie oraz zwężane spodnie wełniane lub spódnice ołówkowe. Jestem ekstremalnie zmarzła i potrzebuję PUCHÓWKI czyli kurtki/płaszcza z wypełnieniem z puchu, który będzie pasować do ww elementów ubioru (z zaznaczeniem, że spódnicę mogę odpuścić). Problem polega na tym, że nie wiem, co taka puchówka musi mieć, żeby pasować do raczej klasycznego, niesportowego, prostego stroju. Przypuszczam, że taki model jak na dole, by zdał egzamin, ale kosztuje jakieś 800 euro



Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
W temacie płaszczy, szukam jednego dla siebie, ale sieciówki uparły się na model min do kolan i chyba nie wyglądam w tym najkorzystniej? Szukam klasycznego wełnianego płaszcza, który posłuży mi przez kolejnych kilka lat. Przejrzałam oferty sklepów i większość oferuje coś takiego lub poliestrowe g... Szukać dalej czy zatrzymać któryś z tych?
Załącznik 7644881Załącznik 7644882


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy Twojej sylwetce i typie urody krótszy płaszczyk by się bardzo dobrze sprawdził.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg peuterey.jpg (65,7 KB, 41 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 06:14   #4287
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 874
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chyba się za mało konkretnie wyrażam Mam już wełniany, klasyczny płaszcz. Do niego botki na słupku i drugie płaskie oraz zwężane spodnie wełniane lub spódnice ołówkowe. Jestem ekstremalnie zmarzła i potrzebuję PUCHÓWKI czyli kurtki/płaszcza z wypełnieniem z puchu, który będzie pasować do ww elementów ubioru (z zaznaczeniem, że spódnicę mogę odpuścić). Problem polega na tym, że nie wiem, co taka puchówka musi mieć, żeby pasować do raczej klasycznego, niesportowego, prostego stroju. Przypuszczam, że taki model jak na dole, by zdał egzamin, ale kosztuje jakieś 800 euro





Przy Twojej sylwetce i typie urody krótszy płaszczyk by się bardzo dobrze sprawdził.
Ja kupiłam w outlecie Ochnika taka puchowkę. Wcześniej uważałam ze tylko płaszcz do business casual a puchowka na sportowo. Jednak ta jest ładnie taliowana, nie pogrubia, pod szyję, ma duży kaptur - można się obyć bez szalika i czapki. Do tego jest bardzo ciepła. Tyle że długość bardziej do spodni.
Zamawiam tez w tamtym roku dłuższy puchowy płaszcz z Massimo ale był ma hiszpańska zimę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2018-10-26-06-25-18.jpg (57,5 KB, 49 załadowań)
mlenka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 07:52   #4288
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mlenka_85 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w outlecie Ochnika taka puchowkę. Wcześniej uważałam ze tylko płaszcz do business casual a puchowka na sportowo. Jednak ta jest ładnie taliowana, nie pogrubia, pod szyję, ma duży kaptur - można się obyć bez szalika i czapki. Do tego jest bardzo ciepła. Tyle że długość bardziej do spodni.
Zamawiam tez w tamtym roku dłuższy puchowy płaszcz z Massimo ale był ma hiszpańska zimę.
O, to jest całkiem fajne rozwiązanie. Jedynie wywaliłabym ściągacze przy rękawach albo raczej wolałabym je wszyte w rękaw na równi z jego brzegiem, żeby ich nie było widać. Będę szukać, aż coś się napatoczy tak do 150 euro /500 zł.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 22:27   #4289
Mineai
Przyczajenie
 
Avatar Mineai
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Hej
Nie jestem pewna czy to dobry wątek, ale potrzebuję pomocy w wyborze dodatków. Wybieram się na bal (jednego z wydziałów na mojej uczelni) i wstępnie upatrzyłam sobie granatową sukienkę z szyfonu. Jednak nie mam pomysłu na dodatki, a przy takim dekolcie chyba warto coś mieć na szyi. Bedę wdzięczna za wszelkie sugestie!
Mineai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 11:25   #4290
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mineai Pokaż wiadomość
Hej
Nie jestem pewna czy to dobry wątek, ale potrzebuję pomocy w wyborze dodatków. Wybieram się na bal (jednego z wydziałów na mojej uczelni) i wstępnie upatrzyłam sobie granatową sukienkę z szyfonu. Jednak nie mam pomysłu na dodatki, a przy takim dekolcie chyba warto coś mieć na szyi. Bedę wdzięczna za wszelkie sugestie!
to może pokaż tą sukienkę.
posądzasz na nas najwyraźniej o umiejętność czytania w myślach. granat granatowi nie równy, szyfon szyfonowi nie równy, dekolt dekoltowi. twoja uroda i figura też mają znaczenie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-08 09:56:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.