Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-03, 07:35   #4921
goskie89
Rozeznanie
 
Avatar goskie89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez majaa86 Pokaż wiadomość
Opis porodu..

Zgodnie z ustaleniami z doktorkiem miałam się wstawić na niedzielę 26 stego na godz 9. Od samego rana ruch, ostatnie dopakowywanie i tak się wyrobić nie mogłam. Make-upa strzeliłam a co tam przecież CC,więc troszkę zeszło Przez drogę jak jechaliśmy jedno i drugie patrzyło na siebie bez dłuższej rozmowy..taki troszkę szok, że to już za chwilę z brzuszka na świecie pokaże się nasze cudo..
No nic..zajechaliśmy..troszk ę pokrążyliśmy od tyłu,bo nie wiedzieliśmy dobrze w które drzwi wejść,żeby trafić od tyłu na porodówkę i na przyjęcie,ale dotarliśmy
Przywitała nas pielęgniarka-blondyna-niezbyt sympatyczna w pierwszego wrażenia..z drugie zresztą też przebrałam się w supermodną niebieską koszulkę do porodu i kapciuszki i tak prawie naga poszłam do pomieszczenia obok, gdzie normalnie odbywają się porody SN i tam wszystkie pytania,papierologie itd. trochę zeszło z tym..a mi zimno było..co nie zmienia faktu,że i tak w stresie się spociłam :P
Potem pobranie krwi, założenie wenflonu (nie chciało się jej dobrze na ręce poszukać żyły to wbiła mi w dłoń od góry, co potem tylko problemy mi robiło przy małym i kroplówki dobrze nie chciały lecieć:/,
dwie kroplówki z elektrolitami i czekam..myślałam,że to z godzinkę potrwa a tu już była 11.30..poszłam na siusiu z kroplówką i telefon słyszę..no to czas na nas..idziemy na salę na traktat..
2 pielęgniarki przywitały mnie, położyłam się, kilka pytań i potem pani anestezjolog..bardzo miła starsza kobieta, wszystko po kolei tłumaczyła, co wcale nie zmniejszyło poziomu mojego strachu przed wkłuciem..
Samo wkłucie: dla mnie nic miłego, tłumaczenie proszę napiąc kregosłup ok, ale rozluźnić kręgosłup i nie ruszać się przy tym i być pochylonym to już gorzej..w każdym razie do przeżycia..czego się nie robi..no i potem sprawdzenie czy znieczulenie działa mokrym gazikiem..ok..można zaczynać..tylko ostrzeżenie! bólu nie czuję,ale wszystkie szarpania,gniecenia i wyciąganie tak..
I tak też było..wyciąganie dzidziusia, gniecenie, szczególnie zaraz pod żebrami było okropne, myślałam,że zaraz przestanę oddychać tak gnietli..już myślałam -Boże coś nie tak skoro gniątą i nie chce wyjść..ale jeszcze chwila,jeszcze trochę przykrego ucisku i JEST!!!
Słyszę płacz..płacz..płacz mojego dziecka..poczułam ścisk w przełyku i na sercu i ryk..biorą małego na wagę, neonatolog bada, patrzę bokiem, bo głowę mogłam na bok przekręcić..JEST MOJA DZIDZIA! cały bielutki, cały w mazi, tylko jajeczka były różowiutkie
A ja cały czas płaczę i płaczę..ze SZCZĘŚCIA..nie mogę się powstrzymać..pani anestezjolog śmieje się,że makijaż mi spłynie a ja nato- w dupie mam makijaż..i ryczę dalej..patrzą na mnie pięlegniarki, neonatolog z uśmiechem (neonatolog nawiasem taki oplaony, uśmiechał się fajnie, myślę sobie spoko gościu, jakiś obcokrajowiec jak się okazało Mohamed ..malutki cały czas wrzeszczał, strasznie mu się nie podobało,że go wyjęli widocznie, nawet anestezjolog mówi do mnie,że "tak mu dobrze było w brzuszku a tu go wyciągneli to gościu wkurzony i krzyczy nie na żarty"..a ja przez to jeszcze w większy ryk,że on taki biedny wyciągnięty i płacze,że mu źle..minęło kilka minut,żeby mogli ocenić małego i owinęli w pieluszkę i dali mi go do twarzy i jedną ręką go przytuyliłam..
Boże nigdy tego nie zapomnę..takie białe maleństwo przy mojej buzi..wycałowałam go, mówiłam do niego skarbusiu,cudeńko moje..a on na mój głos w momencie się uspokoił..słyszał mamusię..a ja go dalej całuję..a on mnie wodami płodowymi opluł troszkę, pielęgniarki mi powiedziały, ale mi to w ogóle nie przeszkadzało.. MOJA MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO SPOJRZENIA!
Potem wzięli się za moje szycie a małego wzięli na oddział neonatologiczny, tatuś czekał na korytarzu,więc widział naszego SYNUSIA! Jak skończyli mnie szyć to zawieźli na salę i tam już razem z tatusiem za kilkanaście minut dostaliśmy KAROLKA w beciku do przytulania i pieszczenia..ja nie mogłam niby ruszać głową do góry, tylko na boki,ale nie dało rady przy takim SZCZĘŚCIU..i tak się sobą cieszyliśmy i płakaliśmy z radości,że mamy nasze upragnione dziecko

Dalej o pobycie w szpitalu nie piszę, bo po co ogólnie wszystko ok, obsługa bardzo miła, tylko na 2 dzień tak mi wzdęło brzuch,że się popłakałam, nie mogłam chodzić,brzuch bolał i w ogóle czułam się jak inwalida..ale w nocy miałam już małego i dał w kośc, więc nie było zlituj się i trzeba było chodzić na dokarmienie i we wtorek już czułam się lepiej..
Ogólne wrażenia po CC..hmm..wolałabym rodzić naprawdę..przykro było patrzeć jak kobieta obok rodząca SN może już karmić a mój ciągnął tylko i jechał na dokarmienie..to była chwila załamki połączona z wzdętym brzuchem..ale przetrwalismy, jesteśmy w domciu i się poznajemy..pokarm przyszedł,więc od wczoraj jest już fajniej..tylko jedną porcję po powrocie sztucznego mu daliśmy, nie było wyjścia tak płakał..a teraz już cyc brodawki zniszczone,ale smaruję mlekiem i byle do przodu..
A w ogóle to mój synek przylepa strasznie, jak go panie dokarmiały to potem i tak na mój cyc, bo mówiły "że on bez mamy żyć nie może przecież i trzeba go wypieścić jeszcze"..i rzeczywiście..w wóżku nie chce spać, w łóżeczku też..najlepiej na brzuchu u mamy czy taty..tak te noce minęły..ale dziś zasnął w wózeczku,więc może powoli się dotrzemy jestem bardzo zakochana!!!!
Maja piękny opis porodu ❤ jak czytałam popłakałam się. Wspominałam swoje cc ☺ Pięknie piszesz o małej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
goskie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:36   #4922
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
łojezu ale mialam skurczybyka, minute trzymal, najdluzej poki co az sie spocilam
No to oby się ładnie rozkręciło! a masaż sutków
na wzmocnienie oksy? Zobaczysz, może akurat skurcze będą lepsze? I idź jeszcze pod prysznic przed szpitalem może? Fajnie by było gdyby się dziś udało




Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Strzałka kciuki!
A nas rozlożyła jakaś jelitowka:-( ledwo żyje, ciężka to była noc. Tylko się modliłam, żebym rodzic nie zaczęła z tego wszystkiego...
O rany współczuję... Wszyscy? Orsalit albo Gastrolit masz z elektrolitów, koniecznie. I magnez uzupełniaj, jak nie chcesz jeszcze rodzić, bo się szybko wypłuczesz. Biedactwo


A mnie boli gardło i to mega, zwłaszcza migdał po lewej stronie.
Jak szukałam teraz leków to mi się przypomniało, że do mojego szpitala trzeba mieć swój termometr
__________________
13.05 godz. 05.31
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:39   #4923
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez maartussss Pokaż wiadomość



Loluska ehhh.. niestety to tak jest, że odwiedzający zawsze chcą na ręce itd.. ciężko jest zrozumieć, że to dziecko biedne zdezorientowane bo słyszy milion obcych głosów i czuje obce zapachy i rzeczywiście wtedy może być niespokojne..
dlatego ja zapowiedziałam, że jedynymi osobami, które mogę mnie w szpitalu odwiedzić to moi rodzice i teściowa, reszty nie wpuszczę. Mój tz ma tego dopilnować, jesli nie sam będzie stał z nimi na korytarzu. Nie wyobrażam sobie ludzi łazących wokół mnie, podczas gdy ja lezę obolała, z cycem na widoku i wypływającym czymś między nogami... o nie. Takie pielgrzymki w szpitalu powinny być całkowicie zabronione, max dwie osoby odwiedzające i tyle.

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Moja mama z kolei wszystkie 4 porody miała inne
Jedyne, co mi powiedziała, to że rano przed kazdym z porodów mówiła do taty "dzisiaj urodze"
I każdego z nas równiutko dwa tygodnie przed terminem rodziła

Ah ten kobiecy instynkt
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:44   #4924
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Zjadlam caaala miske platkow lion z mlekiem, zaraz pekne.... ale one sa dobre
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:46   #4925
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam skurcze co 10 min i wlasnie odszedl mi czop z krwia wiec powoli sie zbieramy. Postaram sie was informowac ale czuje ze to dluuugo potrwa. Nogi mi sie trzesa jakby z galarety byly
Trzymam kciuki obudzilam sie i pierwsze co pomyslalam to, ze Strzalka dzis rodzi

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Strzałka kciuki!
A nas rozlożyła jakaś jelitowka:-( ledwo żyje, ciężka to była noc. Tylko się modliłam, żeb
ym rodzic nie zaczęła z tego wszystkiego...
Boziu bidulo wspolczuje wiem co to jelutowka w ciazy
Smecte mozna pic, wegiel tez podobno.
Oby szybko przeszlo i duzo wody i herbaty pij

Cytat:
Napisane przez maartussss Pokaż wiadomość
Scotasia współczuję jelitówy oby szybko przeszło. Dużo pijcie i chyba smectę też można brać, ale najlepiej z lekarzem skonsultować, albo w aptece się zapytać.. jeść banany, ryż, żeby trochę zapchało.

Strzałka mocne

Lily cieszę się, że możesz już wziąć Arturka na ręce i karmić. Nie martw się będzie już tylko lepiej

Ruska gdzie Ty kurde takie fajne lumpy masz? ja już nie mam miejsca, gdzie to wszystko chować

Loluska ehhh.. niestety to tak jest, że odwiedzający zawsze chcą na ręce itd.. ciężko jest zrozumieć, że to dziecko biedne zdezorientowane bo słyszy milion obcych głosów i czuje obce zapachy i rzeczywiście wtedy może być niespokojne..





Powiem Wam, że dopiero u mamy czuję, że mogę odpocząć.. Jak jestem w domu to brzuch cały napięty, a tu ani razu nie zdarzyło mi się, żebym twardy brzuch miała

Wczoraj o 23 mieliśmy akcje z kasą. Bo mój mąż sobie oglądał jakąś wypowiedź Korwina i stwierdził, że ja go zmusiłam, żeby mieć wspólne konto i że ja jestem panem a on niewolnikiem w naszym związku, bo on mi pieniądze przynosi
No po prostu PADŁAM.

Oczywiście się popłakałam, że on takie głupoty gada. Znowu usłyszałam, że leżę i nic nie robię (nie wspominając o tym, że lekarz mi kazał leżeć i nic nie robić, a ja biegam wszędzie jak głupek i ogarniam wszystko, ale tego on już nie widzi).

No i z tym wspólnym kontem też się wkurzyłam, bo ja nic z tym wspólnego nie miałam. Wisiało mi to czy wspólne czy nie, ale mąż stwierdził, że założy nam wspólne, bo będziemy lepiej kontrolować wszystko, więc powiedziałam, że ok. A teraz wychodzi na to, że ja go zmusiłam, żeby założyć wspólne konto. No szczyt wszystkiego

Mam ochotę go pierdyknąć jakąś pałą w łeb, żeby się wreszcie ogarnął, bo on coraz bardziej do swojego ojca jest podobny. I mnie to przeraża.
Aa mam kilka fajnych i za takie ceny to az zal nie wziac skoro to jak nie uzywane

Aa meza tp bym chyba kurde pobila co on sobie wyobraza...

__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41

Edytowane przez ruskaa
Czas edycji: 2015-05-03 o 07:47
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:50   #4926
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Strzałka kciuki!
A nas rozlożyła jakaś jelitowka:-( ledwo żyje, ciężka to była noc. Tylko się modliłam, żebym rodzic nie zaczęła z tego wszystkiego...
Duzo zdrowka dla calej rodziny!
Strzalka moze w koncu urodzisz
U nas od rana juz sie zaczely tel i sms czy jestem na porodówce:/
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:52   #4927
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Zjadlam caaala miske platkow lion z mlekiem, zaraz pekne.... ale one sa dobre
zjadłabym
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 07:54   #4928
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

heej!

strzałka
trzymam ogromne kciuki! żeby sie rozkręciło

Która do pary teraz?
Iza może Ty?
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 07:59   #4929
maartussss
Zadomowienie
 
Avatar maartussss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 665
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

W ogóle cytuję mojego męża z wczoraj:
"czy jakbym cię uważał za służącą, to zabrałbym cię na basen dwa dni pod rząd?!" HAHAHHAHA
Rzeeczywiście wyróżnił mnie...
__________________
Nothing else matters
maartussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:00   #4930
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Hej Wam

Wezwana do raportu melduję że jeszcze się kulam, termin mam na 20 maja, ale planowe CC najprawdopodobniej 12 maja

Gratuluję wszystkim Mamusiom, weny do pisania nie mam, ale czytam Was!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:02   #4931
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez maartussss Pokaż wiadomość
W ogóle cytuję mojego męża z wczoraj:
"czy jakbym cię uważał za służącą, to zabrałbym cię na basen dwa dni pod rząd?!" HAHAHHAHA
Rzeeczywiście wyróżnił mnie...
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:03   #4932
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Oo Pierozek to juz niedlugo

A gdzie jest Ola??

Martus Twoj maz.coraz bardziej mnie przeraza...
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:05   #4933
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy nas dopadnie



Dobranoc
ja już tracę nadzieję. Dziś o 2 w nocy obudziły mnie skurcze, nieregularne , jaj 2 noce temu, ale bardziej bolesne (tzn nie bolały, ale na tyle wyczuwalne, że się obudziłam). Po chwili parcie na dwójkę i to taką luźniejszą - myślę, coś zaczyna drgać w gaciach, bo dwójki o 2 w nocy to chyba nigdy nie miałam.
I tak miałam skurcze co 5 - 10 min do 5 rano. Ale nie były regularne, więc zdarzyło mi się kimnąć pomiędzy na 10 min i obudzić jak się pojawił. O5 zasnęłami przespałam poród i teraz znowu cisza. Mała się rusza normalnie, bez lambady. A mnie tylko nerw bierze.

Bo ile razy można się psychicznie szykować na porodówkę, ja się pytam

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam skurcze co 10 min i wlasnie odszedl mi czop z krwia wiec powoli sie zbieramy. Postaram sie was informowac ale czuje ze to dluuugo potrwa. Nogi mi sie trzesa jakby z galarety byly

dawaj znać, już pewnie po porodzie, cxzekamy na info


Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Strzałka kciuki!
A nas rozlożyła jakaś jelitowka:-( ledwo żyje, ciężka to była noc. Tylko się modliłam, żebym rodzic nie zaczęła z tego wszystkiego...
zdrowiejcie wszyscy


A i jak mnie te skurcze złapały to miałam krótki sen, że urodziłam taką słodką puckę i leciałam po długich korytarzach szpitalnych porodówki, pchając przed sobą wózek z dzidzią, ale było mi tak ciężko, że prosiłam przyjaciółkę, żby mi pchać pomogła, bo nie daję rady. I zastanawiałam się całą drogę, czy ja pępowinę przecięłam.

A przed tym szpitalem leżały zwłoki w czarnych workach poukładane ja się nie znam na snach i często mi się głupoty śnią, ale te zwłoki to mnie zdenerwowały.
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:07   #4934
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Phi mnie takie artykuly nie przekonują
:-D zawsze majowe dziecie moze byc tez alergikiem :-P


Strzałka-powodzenia!!!

A ja się odważylam i rano byl maly seksik. Juz zapomniałam jak to jest moze pobudzimy Macieja do wyjscia
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:09   #4935
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
ja już tracę nadzieję. Dziś o 2 w nocy obudziły mnie skurcze, nieregularne , jaj 2 noce temu, ale bardziej bolesne (tzn nie bolały, ale na tyle wyczuwalne, że się obudziłam). Po chwili parcie na dwójkę i to taką luźniejszą - myślę, coś zaczyna drgać w gaciach, bo dwójki o 2 w nocy to chyba nigdy nie miałam.
I tak miałam skurcze co 5 - 10 min do 5 rano. Ale nie były regularne, więc zdarzyło mi się kimnąć pomiędzy na 10 min i obudzić jak się pojawił. O5 zasnęłami przespałam poród i teraz znowu cisza. Mała się rusza normalnie, bez lambady. A mnie tylko nerw bierze.

Bo ile razy można się psychicznie szykować na porodówkę, ja się pytam




dawaj znać, już pewnie po porodzie, cxzekamy na info




zdrowiejcie wszyscy


A i jak mnie te skurcze złapały to miałam krótki sen, że urodziłam taką słodką puckę i leciałam po długich korytarzach szpitalnych porodówki, pchając przed sobą wózek z dzidzią, ale było mi tak ciężko, że prosiłam przyjaciółkę, żby mi pchać pomogła, bo nie daję rady. I zastanawiałam się całą drogę, czy ja pępowinę przecięłam.

A przed tym szpitalem leżały zwłoki w czarnych workach poukładane ja się nie znam na snach i często mi się głupoty śnią, ale te zwłoki to mnie zdenerwowały.
Kochana,
Sprawdziłam te zwłoki, jak widzisz ich dużo to oznacza rodzinną uroczystość

Jeeej, ja Ci się nie dziwię, że jesteś wymęczona.
Niby coś się zaczyna dziać, a po chwili
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:12   #4936
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Strzałka - kciuki

Mam tą opryszczke na pół wargi. Boli jak diabli. Teraz to się modłę żeby jednak rodzić około 15 bo niech mi się to dziadostwo zagoi. To nie moja pierwsza opryszczka w życiu , martwi mnie tylko to że wyskoczyła przed porodem i może się nie zdążyć zagoić i w ogóle różne głupoty w związku z nią i porodem czytam. :-(
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:12   #4937
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Matko Sylwia jaki sen nie wiem kiedy nas wezmie... ale wydaje mi sie,.ze.predzej by sie zaczelo jak np.bysmy gdzies sobie pojechaly, odpoczely, zapomnialy. Dzis taki piekny dzien, moze wyciagne gdzies tzta?

U nas seksik bedzie dopiero jak maz.wroci z pracy bo nie chcial zeby cos sie zaczelo jak go nie bedzie
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:14   #4938
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
ja już tracę nadzieję. Dziś o 2 w nocy obudziły mnie skurcze, nieregularne , jaj 2 noce temu, ale bardziej bolesne (tzn nie bolały, ale na tyle wyczuwalne, że się obudziłam). Po chwili parcie na dwójkę i to taką luźniejszą - myślę, coś zaczyna drgać w gaciach, bo dwójki o 2 w nocy to chyba nigdy nie miałam.
I tak miałam skurcze co 5 - 10 min do 5 rano. Ale nie były regularne, więc zdarzyło mi się kimnąć pomiędzy na 10 min i obudzić jak się pojawił. O5 zasnęłami przespałam poród i teraz znowu cisza. Mała się rusza normalnie, bez lambady. A mnie tylko nerw bierze.

Bo ile razy można się psychicznie szykować na porodówkę, ja się pytam




dawaj znać, już pewnie po porodzie, cxzekamy na info




zdrowiejcie wszyscy


A i jak mnie te skurcze złapały to miałam krótki sen, że urodziłam taką słodką puckę i leciałam po długich korytarzach szpitalnych porodówki, pchając przed sobą wózek z dzidzią, ale było mi tak ciężko, że prosiłam przyjaciółkę, żby mi pchać pomogła, bo nie daję rady. I zastanawiałam się całą drogę, czy ja pępowinę przecięłam.

A przed tym szpitalem leżały zwłoki w czarnych workach poukładane ja się nie znam na snach i często mi się głupoty śnią, ale te zwłoki to mnie zdenerwowały.


---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Kto zakłada nowy wątek?
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:17   #4939
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Strzałka - kciuki

Mam tą opryszczke na pół wargi. Boli jak diabli. Teraz to się modłę żeby jednak rodzić około 15 bo niech mi się to dziadostwo zagoi. To nie moja pierwsza opryszczka w życiu , martwi mnie tylko to że wyskoczyła przed porodem i może się nie zdążyć zagoić i w ogóle różne głupoty w związku z nią i porodem czytam. :-(
nie stresuj się, ja miałam dwa razy w ciąży. Kup sobie coś - krem , plasterki. Za parę dni się zagoi i urodzisz jak ta lala z pięknymi ustami


Donoszę, że czop mi odszedł właśnie, chyba nie cały, bo nie było go jakoś bardzo dużo, ale bez krwi, przezroczysty Czyli moje skurcze nocne urodziły czopa
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:18   #4940
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Nowy watek... a myslalam, ze w tym urodze
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:18   #4941
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Na szybko udało mi się zajrzeć
TŻ śpi na kanapie, bo wczoraj popił tak się na niego wściekłam, że pognałam go do salonu. "bo przecież nie bedziesz jeszcze rodzić, ja to wiem"

Strzalka, oby szybko się rozkręciło!!

jutro pełnia a porodów coś mało

aaa i kolejna część jakby co

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post51258094
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:19   #4942
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

mimi - a ja miałam przeczucie, że w tym wątku nie urodzę

oby następny był nasz
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:20   #4943
weron1
Rozeznanie
 
Avatar weron1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 845
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Hej
Ale ładna pogoda u mnie Mam dziś komunię chrześniaczki, więc się najem głupot

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam skurcze co 10 min i wlasnie odszedl mi czop z krwia wiec powoli sie zbieramy. Postaram sie was informowac ale czuje ze to dluuugo potrwa. Nogi mi sie trzesa jakby z galarety byly
no w końcu się doczekałaś- ale super. Trzymam kciuki

Martuss jak mąż w ogóle mógł tak powiedzieć??? Taka wypowiedź od faceta dopuściłabym TYLKO w żartach... Biedna i sam fakt, że u mamy się lepiej czujesz. Odpocznij tam ile się da.
weron1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:21   #4944
weron1
Rozeznanie
 
Avatar weron1
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 845
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Sylwia dla Ciebie też kciuki To się rozkręca-jednak pełnia robi swoje
weron1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:21   #4945
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Piekna, nowa czesc
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:25   #4946
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
Na szybko udało mi się zajrzeć
TŻ śpi na kanapie, bo wczoraj popił tak się na niego wściekłam, że pognałam go do salonu. "bo przecież nie bedziesz jeszcze rodzić, ja to wiem"

Strzalka, oby szybko się rozkręciło!!

jutro pełnia a porodów coś mało

aaa i kolejna część jakby co

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post51258094
A jednak ci się udało

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
mimi - a ja miałam przeczucie, że w tym wątku nie urodzę

oby następny był nasz
W następnym juz by wypadało

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Tak w ogóle to ja się witam w 40 - mam nadzieję że ostatnim tygodniu
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:27   #4947
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
Na szybko udało mi się zajrzeć
TŻ śpi na kanapie, bo wczoraj popił tak się na niego wściekłam, że pognałam go do salonu. "bo przecież nie bedziesz jeszcze rodzić, ja to wiem"

Strzalka, oby szybko się rozkręciło!!

jutro pełnia a porodów coś mało

aaa i kolejna część jakby co

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post51258094
Hahahha, powiedz małżonki, że mój to mi nawet wieczorem idąc spać tej nocy rodzic zabronił bo zmęczony był
No i co? I syn zrobił tatusiowi na złość

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Co ze Strzalka? Pojechała w końcu??
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:28   #4948
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez maartussss Pokaż wiadomość
W ogóle cytuję mojego męża z wczoraj:
"czy jakbym cię uważał za służącą, to zabrałbym cię na basen dwa dni pod rząd?!" HAHAHHAHA
Rzeeczywiście wyróżnił mnie...
No chyba kurna kpi ja bym mu normalnie w twarz strzelila

Nie smutaj, odpoczywaj u mamy

Sylwia jestes para Strzalki
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:31   #4949
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam skurcze co 10 min i wlasnie odszedl mi czop z krwia wiec powoli sie zbieramy. Postaram sie was informowac ale czuje ze to dluuugo potrwa. Nogi mi sie trzesa jakby z galarety byly
choć ja bym jeszcze nie jechała...
Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Super, trzymaj się
Moja córka przespała dziś 7 godzin bez karmienia :-o
Nawet się wyspalam, teraz ciągnie jakby tydzień nie jadla..
ooo pięknie
Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość

Takie cuda o tej opryszczce czytam że się boję. Że niby nawet przy wargowej zaleca się cc bo dziecko może się zarazić przez krew a to niebezpieczne. Teraz się postresowałam :-(
Jeśliby to była opryszczka w miejscu intymnym to tak ale tą na ustach nie martw się
Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Zjadlam caaala miske platkow lion z mlekiem, zaraz pekne.... ale one sa dobre
moja miłość
Cytat:
Napisane przez maartussss Pokaż wiadomość
W ogóle cytuję mojego męża z wczoraj:
"czy jakbym cię uważał za służącą, to zabrałbym cię na basen dwa dni pod rząd?!" HAHAHHAHA
Rzeeczywiście wyróżnił mnie...

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Hej Wam

Wezwana do raportu melduję że jeszcze się kulam, termin mam na 20 maja, ale planowe CC najprawdopodobniej 12 maja

Gratuluję wszystkim Mamusiom, weny do pisania nie mam, ale czytam Was!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Mam tą opryszczke na pół wargi. Boli jak diabli. Teraz to się modłę żeby jednak rodzić około 15 bo niech mi się to dziadostwo zagoi. To nie moja pierwsza opryszczka w życiu , martwi mnie tylko to że wyskoczyła przed porodem i może się nie zdążyć zagoić i w ogóle różne głupoty w związku z nią i porodem czytam. :-(
Jeśli nie zejdzie do porodu to będziesz musiała uważać by jej nie dotykać no i nie całować małej, żeby się nie zaraziłą bo dla noworodka to może być niebezpieczne. Mojej koleżance wyszła tuż po porodzie - osłabienie organizmu i wysiłek :/ no ale jej dzieciątko nie złapało i wszystko było dobrze



Dzień dobry
Jak pięknie słonko świeci może dziś uda nam się skoczyć zrobić kilka fotek tylko męza będę musiała na nogi postawić - popił wczoraj i teraz chrapie
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 08:34   #4950
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 10

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość


Dzień dobry
Jak pięknie słonko świeci może dziś uda nam się skoczyć zrobić kilka fotek tylko męza będę musiała na nogi postawić - popił wczoraj i teraz chrapie
A ja z mojego jestem dumna tata chciał mu wczoraj polać a on odmówił, powiedział ze teraz to już trzeba będzie być w pogotowiu a swoją drogą tata był zaskoczony ze to juz za chwilę
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-03 13:04:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.