farbować zamszowe buty?poradzcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 16:02   #1
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923

farbować zamszowe buty?poradzcie!


cześć Dziewczyny!!
wypatrzyłam na allegro buty które bardzo mi się podobają, jednak w kolorze czarnym mojego rozmaru juz nie ma. W związku z tym zastanawiam się - kupowac szare i farbować? czy buty mają po tym szanse wyglądać jeszcze "jak nowe"? dodam, że materiał to nie prawdziwy zamsz.
A moze łatwiej kupić o rozmiar większe i zmniejszyć wkladkami?co myslicie? sa to botki, nie szpilki, wiec latwiej może...

Dzięki z góry za rady!
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:16   #2
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: farbować zamszowe buty?poradzcie!

ja kiedyś tak zrobiłam - cena była okazyjna, więc wzięłam szare. zdałam sobie później sprawę, że wolałabym czarne, więc kupiłam na allegro farbę Renoskór (z przesyłką wyniosło mnie to wtedy jakieś 12-15zł) i zabrałam się w domu za malowanie. malowałam sztywnym pędzlem, oprócz tego sztucznego zamszu malowałam też platformę i obcas - szło ciężko, bo po takim gładkim nie chciało kryć, więc kładłam to warstwami.
w sam materiał wsiąkało elegancko, kolor wprawdzie nie wyszedł zbyt intensywny, nawet mimo kilku warstw farby, ale jest zadowalająco.
tylko ostrzegam - z początku straszny smród, dobrze je gdzieś wywietrzyć po malowaniu - ja swoje jakiś czas trzymałam na strychu, aż zszedł ten dziwny odór.
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.