Wałekk na brzuchu przepraszam, szukam bo potrzebuje pomocy :( jeśli masz chwilke ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 19:52   #1
lasspink
Przyczajenie
 
Avatar lasspink
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Unhappy

Wałekk na brzuchu przepraszam, szukam bo potrzebuje pomocy :( jeśli masz chwilke ...


Nie moge znaleźć rozwiązania, eh Kiedyś chcialam przytyć, wiec jem troche więcej lepiej wyglądam, wiecie, juz nie mowia do mnie chuda ;/ ale przez to ostatnie moje zmartwienia które zbierały się przez dwa lata.. Chcę wyjść na prostą, tylko coś mnie chamuje przygniata sama nie wiem jak zacząć. Proszę Was Ciebie i Ciebie tez o pomoc, poświecenie chwilki czasu , choć wątpie że ktoś to czyta.. Eh nie jestem gruba, ale przez ten czas zebral mi sie tłuszcz na brzuchu, tylko brzuchu ogolnie jest ok nie chce schudnąć, szczerze zaczynam wstawać na nogi musze sie pozbyc złych wspomnien które nie daja mi spac Wiem, już że musze zacząć od siebie, zadbac o siebie przeciez nie jestem aż taka zła , muszę zacząć od brzucha tego strasznego wałka jak kilo mąki Prosze pomóż, będę tutaj zaglądać .. Nie chce się poddawać, a tak zle i ciezko jest mi z tym brzuchem że juz nie wiem gdzie moge szukać pomocy..... Agaa
lasspink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 21:44   #2
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Wałekk na brzuchu przepraszam, szukam bo potrzebuje pomocy :( jeśli masz chwilk

Cytat:
Napisane przez lasspink Pokaż wiadomość
Nie moge znaleźć rozwiązania, eh Kiedyś chcialam przytyć, wiec jem troche więcej lepiej wyglądam, wiecie, juz nie mowia do mnie chuda ;/ ale przez to ostatnie moje zmartwienia które zbierały się przez dwa lata.. Chcę wyjść na prostą, tylko coś mnie chamuje przygniata sama nie wiem jak zacząć. Proszę Was Ciebie i Ciebie tez o pomoc, poświecenie chwilki czasu , choć wątpie że ktoś to czyta.. Eh nie jestem gruba, ale przez ten czas zebral mi sie tłuszcz na brzuchu, tylko brzuchu ogolnie jest ok nie chce schudnąć, szczerze zaczynam wstawać na nogi musze sie pozbyc złych wspomnien które nie daja mi spac Wiem, już że musze zacząć od siebie, zadbac o siebie przeciez nie jestem aż taka zła , muszę zacząć od brzucha tego strasznego wałka jak kilo mąki Prosze pomóż, będę tutaj zaglądać .. Nie chce się poddawać, a tak zle i ciezko jest mi z tym brzuchem że juz nie wiem gdzie moge szukać pomocy..... Agaa
Przede wszystkim musisz uporządkować to, co siedzi w głowie Bo z tego co piszesz wynika, że to nie brzuch jest Twoim problemem, tylko akceptacja siebie.
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 22:18   #3
czarna_zmora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 128
Dot.: Wałekk na brzuchu przepraszam, szukam bo potrzebuje pomocy :( jeśli masz chwilk

Cytat:
Napisane przez Erena Pokaż wiadomość
Przede wszystkim musisz uporządkować to, co siedzi w głowie Bo z tego co piszesz wynika, że to nie brzuch jest Twoim problemem, tylko akceptacja siebie.
Dokładnie miałam to samo napisać. Widać u Ciebie, że problem jest w głowie. Nie miałaś jakiś ED?
Jeśli tak to nie kombinowałabym z "dietą" do czasu, aż nie będzie wszystko normalnie. Tylko ruch- bieganie, siłownia, co tam lubisz i będzie Ci sprawiało przyjemność.
czarna_zmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.