Filtry UV a makijaż - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-15, 09:13   #2461
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Qurcze, wcale się nie dziwię, że się niecierpliwisz. Też nie lubię tego oczekiwania, dlatego nieraz lecę i kupuję w perfumeriach, i przepłacam

Tak mam 01 L. Jestem przekonana, że będzie Ci odpowiadał, a jak nie to odkupię go od Ciebie.
Lucidity był pierwszym moim pudrem wysokopółkowym x lat lemu. Używałam bardzo długo kolorówki E. Laudera. Później zdradziłam ją dla Guerlaina i Chanel. Ale jak widać stara miłość nie rdzewieje
No to super Cieszę się, że masz dobre zdanie o nim Jak mi nie podpasuje będę o Tobie pamiętać Dzięki
Jak tylko coś do mnie dojdzie dam znać
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-15, 09:17   #2462
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
No to super Cieszę się, że masz dobre zdanie o nim Jak mi nie podpasuje będę o Tobie pamiętać Dzięki
Jak tylko coś do mnie dojdzie dam znać
Koniecznie, czekam równie niecierpliwie

muszę brać się za robotę, a nie wizażować
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 19:29   #2463
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Avon Perfect Wear - podkład na filtry?

Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że Perfect Wear Avonu też jest beztalkowy i bezmikowy. Chyba, że składniki te ukryte są pod jakimiś innymi nazwami.

Skład: Aqua, Isododecane, Butylene Glycol, Boron Nitride, Isohexadecane, Myristyl Myristate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Laurylmethicone Copolyol, Silica, Nylon-12, Polyisobutene, Butyl Acetate Acrylates Copolymer, Ethylene Mixed Copolymer, Imidazolidinyl Urea, Sodium Chloride, Tall Oil Glycerides, Methylparaben, Sodium Hexametaphosphate, Tribehenin, Polymethyl Methacrylate, Disodium EDTA, Parfum, Dimethicone, Octyldodecyl Myristate, Glyceryl Rosinate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Biosaccharide Gum-1, Lecithin, Sodium Hyaluronate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Quaternium-15, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Beta-Carotene, Helianthus Annuus, [+/- Cl 77891, Cl 77019, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499]

Proszę znawczynie składów o odpowiedź
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 19:51   #2464
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jeszcze jeden podkład na filtry?

Nie ma taku, nie ma miki i nie ma tlenków żelaza [chyba ze niedowidzę]. jest OK.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 21:08   #2465
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jeszcze jeden podkład na filtry?

dobrze wiedzieć,bo właśnie dostałam w prezencie i zastanawiałam się kogo nim uszczęśliwić
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 21:42   #2466
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Jeszcze jeden podkład na filtry?

Cytat:
Napisane przez rzęsa Pokaż wiadomość

Skład: Aqua, Isododecane, Butylene Glycol, Boron Nitride, Isohexadecane, Myristyl Myristate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, ...

Ja znawczynia skladow co prawda nie jestem, ale tego co zaznaczylam na czerwono to unikam jak ognia ale lepiej niech sie wypowiedza bardziej doswiadczone kolezanki
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 21:53   #2467
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Filtry UV a makijaż

No i mam wreszcie w swoich lapkach podklad Teint Idole Ultra Lancome 03

Kusicielki z was , a co najdziwniejsze wyskoczylam tylko oddac sukienke do Promod, bo przy cenie 39,90€ to jednak poczekam na przeceny, a po drodze byla Sephora i stalo sie, kupilam moj nadrozszy w zyciu podklad , mam nadzieje, ze bylo warto, zwlaszcza, ze w poniedzialek lece do Polski i chce wygladac super, ha, ha.
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 22:21   #2468
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Jeszcze jeden podkład na filtry?

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Ja znawczynia skladow co prawda nie jestem, ale tego co zaznaczylam na czerwono to unikam jak ognia ale lepiej niech sie wypowiedza bardziej doswiadczone kolezanki
Zapewne ze względu na właściwości komodogenne - ale to kwestia indywidualna, nie wszystkich pozapycha. Nie ma to jednak wpływu na ewentualną destabilizację filtra.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-16, 22:28   #2469
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

a wy znowu kusicie
ja na razie używam na zmianę fleur de teint albo matmate givenchy, ale przymierzam się do DP
pozdrawiam i uciekam spać, bo najlepszy kosmetyk to przecież sen
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-17, 08:47   #2470
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Jeszcze jeden podkład na filtry?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie ma taku, nie ma miki i nie ma tlenków żelaza [chyba ze niedowidzę]. jest OK.
ooo L_V, dzięki wielkie

cieszę się bardzo, bo zastanawiam się nad jego zakupem

albo ten albo DMM
a tamten też ma zapychacze
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 19:26   #2471
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Filtry UV a makijaż

trochę gubię się w tych wszystkich produktach, więc mam pytanie

czy istnieje jakiś podkład, który spełnia te warunki:
- nie zapycha
- nie wysusza i nie podkreśla skórek
- nie podkreśla porów
- choć trochę zakrywa niedoskonałości cery/wyrównuje koloryt

kolor bardzo jasny (raczej beż niż róż)

niby mało wymagań a nie wiem od czego zacząć, jak na razie wszystkie podkłady które próbowałam albo tworzyły maskę, albo były mocno widoczne, albo pojawiały się krostki
wybór jest przeogromny i od czegoś trzeba zacząć
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 19:38   #2472
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

mało?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 20:24   #2473
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

Odpowiedź jest prosta - nie ma takiego podkładu

A tak na poważnie - miałam kiedyś Maybelline Pure Makeup, który jest naprawdę bardzo lekki i ślicznie stapia się ze skórą, nie robi efektu maski - ale nie gwarantuję, że suchych skórek nie podkreśli. No i zawiera nieszczęsny polyacrylamide, który to sprawia, że nie można go stosować za długo..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 21:23   #2474
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Odpowiedź jest prosta - nie ma takiego podkładu

A tak na poważnie - miałam kiedyś Maybelline Pure Makeup, który jest naprawdę bardzo lekki i ślicznie stapia się ze skórą, nie robi efektu maski - ale nie gwarantuję, że suchych skórek nie podkreśli. No i zawiera nieszczęsny polyacrylamide, który to sprawia, że nie można go stosować za długo..
Szukanie idealnego podkladu to niczym wedrowka bez konca i tylko czasami moze zostac uwienczona sukcesem ale tez nie na dluzsza mete poniewaz kiedy zmieniaja sie wymagania Naszej cery ponownie zaczynamy szukac

Czasami siegam po Pure Makeup Maybelline,lubie go bo dla mnie to taki delikatny krem tonujacy jednak calkiem przeoczylam polyacrylamide w skladzie-po co go wladowali na pierwsze pozycje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 21:36   #2475
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

A bo ja wiem? ..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 15:16   #2476
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zadowolona jestem z zakupu oraz faktu,ze zmienili formule ColorStaya na lepsza-jak dla mnie poniewaz poprzednik byl dla mnie nie do przyjecia,a wersja Colorstay Natural niby dla cery suchej ale...paskudnie tlusty

Jezeli masz probke,testuj migiem
no i po testach
Colorstay softflex na filtrach u mnie bez rewelacji, ale nałożony wieczorem jako wyjściowy makijaż, mmm

Hexxanko mam pytanko w związku z tym, bo pamiętam, że Ty używasz kolor Buff, ja miałam próbki Sand Beige, w sumie jaśniutki, ale gdyby był jeszcze ciut jaśniejszy nie obraziłabym się Więc zastanawiam się jak ten buff wypada i czy jest dużo jaśniejszy od Ssnd Beige?
Z góry dziękuję za informacje
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 20:48   #2477
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
no i po testach
Colorstay softflex na filtrach u mnie bez rewelacji, ale nałożony wieczorem jako wyjściowy makijaż, mmm

Hexxanko mam pytanko w związku z tym, bo pamiętam, że Ty używasz kolor Buff, ja miałam próbki Sand Beige, w sumie jaśniutki, ale gdyby był jeszcze ciut jaśniejszy nie obraziłabym się Więc zastanawiam się jak ten buff wypada i czy jest dużo jaśniejszy od Ssnd Beige?
Z góry dziękuję za informacje

Foxino a jakich filtrow uzywasz?

U mnie na Avenkach pieknie sie prezentuje jednak solo jeszcze lepiej ale wracajac do Twojego pytania,Sand Beige jednak jest o ton ciemniejszy od Buff,ktorego uzywam.Na poczatku moze nawet wydawac sie nieco za jasny ale pieknie stapia sie z cera i twarz wyglada niemal idealnie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 13:54   #2478
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Filtry UV a makijaż

czy istnieje jakiś podkład, który spełnia te warunki:
- nie zapycha
- nie wysusza i nie podkreśla skórek
- nie podkreśla porów
- choć trochę zakrywa niedoskonałości cery/wyrównuje koloryt
polecam,ale to puder w kompakcie La Praire moim zdaniem jedyny ,ktory gwarantuje taki efekt bynajmniej dla mnie.Z emulsja avenki daje bazarowy efekt niestety,jesli wspomozesz sie pudrem jedwabnym juz jest lepiej.Ale musze sie przyznac,ze zaobserwowalam,ze ten jedwabny jest zdradziecko zapychajacy...Ach ta moja cera I stad postepuje nieco nierozsadnie czyli stosuje ow kompakt na antka,co moze jest i rowniez nieekonomiczne.Z podkladow cenie LRP wygladzajacy,pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 14:18   #2479
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

A ja od 1,5 tygodnia uzywam (punktowo) nowego podkladu Avene - i odpukac - na razie mnie nie zapycha. Ani nie uczula. Jest dobrze na razie, nie chce zapeszac. Nie uzywam go na cala twarz tylko tam gdzie potrzebuje, nakladaja higienicznie pedzlem z Sephory.

Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-25, 18:37   #2480
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Od dłuższego czasu mam problem z nakładaniem korektora na policzki (widoczne naczynka i rumień). Po nałożeniu korektora skóra na policzkach wygląda na łuszczącą się, a taka nie jest . Bez względu na to czy nakładam go "na" lub "pod" podkład czy na filtr lub krem nawilżający efekt jest ten sam tzn. beznadziejny . W chwili obecnej zrezygnowałam z korektora całkowicie, ponieważ jeśli mam wybierać między "łuszczącą się skórą" a widocznymi naczynkami to wybieram to drugie.

Jestem szczęśliwą posiadaczką podkładu Teint Idole Ultra Lancome, 01 Lucidity EL oraz pudru ryżowego Palladio .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 18:47   #2481
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Jestem szczęśliwą posiadaczką podkładu Teint Idole Ultra Lancome, 01 Lucidity EL oraz pudru ryżowego Palladio .
Suri i jak sprawuje sie Palladio na filtrach?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 18:49   #2482
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Suri i jak sprawuje sie Palladio na filtrach?
Contax, jeszcze nie testowałam .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 18:53   #2483
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Contax, jeszcze nie testowałam .
Szkoda, ale jak juz go przetestujesz to zdaj releacje
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 19:00   #2484
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Szkoda, ale jak juz go przetestujesz to zdaj releacje
Oczywiście zdam relacje . Powiem Ci szczerze, że jak patrze ostatnio na moją twarz, to nie mam nawet ochoty na testowanie tych "cudeniek" . Już tyle robiłam kombinacji, aby makijaż wyglądał ładnie, ale na nic moje starania .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 19:05   #2485
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Suri nie chce Cie martwic, ale sa male szanse na normalny makeup na filtrach, pomijajac kwestie destabilizacji badz nie. Ja juz dawno postanowilam, ze albo sie filtruje, albo maluje.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-25, 19:08   #2486
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Suri-a mozesz powiedziec jaki jest odcien pudru Palladio-mam na niego ochote i niby transparentny ale czy barwa jest neutralna czy moze idzie w kierunku bezu lub rozu?i jak bys go opisala-drobno zmielony,mialki,aksamitny w dotyku czy moze lekko chropowaty?(mam nadzieje,ze wiesz o co mi chodzi)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 14:58   #2487
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Suri nie chce Cie martwic, ale sa male szanse na normalny makeup na filtrach, pomijajac kwestie destabilizacji badz nie. Ja juz dawno postanowilam, ze albo sie filtruje, albo maluje.
Problemy ze zrobieniem makijażu na filtrach (a obecnie również na kremie nawilżającym) zaczęły się dosyć niedawno (ok. 3 tygodni temu). Wcześniej nie miałam najmniejszych problemów ze zrobieniem ładnego makijażu na filtrach. Moim zdaniem moje "problemy makijażowe" związane są ze stosowaniem Dirosealu. Używam go 4 dni w tygodniu, a w pozostałe się nawilżam, ale skóra i tak jest lekko przesuszona i kiedy nakładam podkład i korektor, które w jakiś sposób wysuszają, pojawia się efekt łuszczącej skóry. Obecnie zrobiłam sobie przerwę i przez 2 dni nie nakładałam Dirosealu. Na noc smarowałam twarz grubą warstwą maseczki na naczynka Dax Cosmetics i chyba jest trochę lepiej, ponieważ dzisiaj udało mi się zrobić bardzo ładny makijaż .

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Suri-a mozesz powiedziec jaki jest odcien pudru Palladio-mam na niego ochote i niby transparentny ale czy barwa jest neutralna czy moze idzie w kierunku bezu lub rozu?i jak bys go opisala-drobno zmielony,mialki,aksamitny w dotyku czy moze lekko chropowaty?(mam nadzieje,ze wiesz o co mi chodzi)
Hexxanko, są trzy kolory pudru ryżowego Palladio:
- RPO2 Translucent
- RPO3 Natural
- RPO8 Warm Beige.
Ja mam odcień Translucent. Puder w opakowaniu ma kolor jasno-beżowy, ale na twarzy jest niewidoczny. Puder jest drobno zmielony i aksamitny w dotyku, bardzo ładnie pachnie . Z matowieniem filtrów radzi sobie bardzo dobrze . Ze skrobią nie ma go nawet co porównywać, ponieważ Palladio, a skrobia, to niebo a ziemia . Srobia jest bardzo widoczna na twarzy, pobiela i wcale aż tak rewelacyjnie nie matuje, no chyba, żebym nałożyła jej bardzo dużo . Pudru ryżowego nie widać na twarzy i już minimalna ilość bardzo dobrze matowi filtr.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 15:22   #2488
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Suri dziekuje za opis wlasnie czegos podobnego potrzebuje skrobii dawno temu powiedzialam stanowcze NIE i zadna sila mnie do niej nie przekona,na dodatek diable bardzo mnie wysuszalo dodatkowo

Od siebie dodam,ze mam podobny problem z "luszczaca sie skora" ale...Diroseal(a swoja droga uzywalam go tylko jakies 2 razy w tygodniu) odstawilam jakis czas temu,robie sobie przerwe i podczas jego uzywania nie mialam takich problemow.
Testowalam ostatnio rozne podklady i zauwazylam,ze przy wiekszosci z nich pokazuja sie suche skorki,ktorych normalnie nie ma i ich nie widac poza tym w zaleznosci jakiego sypkiego pudru uzylam to takze mialo znaczenie.
Koniec koncem zostaje przy sprawdzonych kosmetykach i wiecej juz podkladowych testow nie bedzie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 15:42   #2489
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Tak na 100% to nie wiem czy to wina Dirosealu, a nawet jeśli, to i tak będę go nadal stosować bo podobno () ma pomóc na moje naczynka.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 15:43   #2490
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Suri - a mogłabyś Palladio porównać do jedwabnego Hauschki?
Ten jednak pobiela, co niezbyt lubię.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.