Zestaw startowy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-14, 10:28   #361
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: zestaw startowy

Kingunia jesteś pewna, że chcesz się zabierać za pazurki?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 15:20   #362
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez kingunia21 Pokaż wiadomość
a co to znaczy ( warstwa DYSPERSYJNA )
dyspersyjna=lepka
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."

Edytowane przez karolka-bobasek
Czas edycji: 2007-07-14 o 15:25 Powód: literowka
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 15:23   #363
kingunia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Niczego nie jestem pewna jeżeli chodzi o pazurki!!!!! ale to kwestia czasu albo mi się to spodoba albo nie???
ale kto nie pyta to nic nie wie!!! Ja swoje szkolenie zaczynam od suchej teorii i rozmów z wami myślę że (wybiorę się na kurs ale na pewno nie w najbliższym czasie myślę że mam do takiej pracy umiejętności ale czas to okaże)
Pozdrawiam wszystkich cieplutko PA PA

Dzięki KAROLKA-BOBASEK

Jeszcze przez jakiś czas będę was męczyć swoją osobą i pytaniami waszym zdaniem beznadziejnymi ..
Za wyrozumiałość dziękuję.
PA

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-07-14 o 17:37
kingunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 17:37   #364
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: zestaw startowy

Używaj proszę opcji "Eytuj", która pojawia się pod Twoim postem, jeśli chcesz coś dodać.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:39   #365
jamaica_b3
Przyczajenie
 
Avatar jamaica_b3
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
GG do jamaica_b3
zestaw startowy żel

Witam. Planuje kupić jakiś zestaw startowy to tipsów żelowych. Na potrzeby swoje, orodzinki i koleżanek więc bez kosmicznych cen proszę. Myślicie że ten zestaw byłby ok?
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=220481204

Słyszałam że firmę reni-nails mam omijać wielkim łukiem więc tak właśnie robię. Podajcie jakieś zestawy które polecacie, bardzo proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam
jamaica_b3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:47   #366
jamaica_b3
Przyczajenie
 
Avatar jamaica_b3
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
GG do jamaica_b3
Dot.: zestaw startowy żel

Słyszałam że dobry jest ten sprzedawca i warto kupic taki zestaw startowy. co wy na to?
http://allegro.pl/item216322207_emmi..._uv_tipsy.html
jamaica_b3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:51   #367
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: zestaw startowy żel

wszystko ok, ale nie ten allegrowicz, spójrz jaką ma liczbę negatywnych komentarzy, duzo osób narzeka na jego aukcje, myślę, że lepiej kupić np. zestaw Ra, lampa osobno kosztuje wprawdzie 160 zł, ale to znana firma z ramienia EF, jeśli zobaczysz, że pasują Ci ich żele to potem możesz sobie sama dokupić te których najbardziej potrzebujesz, a nie myślałaś o akrylu? żel rzeczywiście ( przynajmniej dla mnie ) jest łatwiejszy w nakładaniu, ale o ile trudniejszy w zdejmowaniu,a z tym musisz sie liczyć. Własnie wtedy można najwięcej szkody wyrządzić nie mając odpowiednich kwalifikacji.Podaję Ci stronkę firmową firmy Ra

http://www.ranails.com/index.php?men...wardzalna%20UV
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-30, 12:28   #368
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: zestaw startowy żel

Ja kupilam zestaw Neo Nails i zele nie byly rewelacyjne ale na poczatek ok, zestaw wyszedł mnie 230 zł i dokupilam sobie potem żel SF i jest ok Lampa jak na razie działa hehe, gilotynka tnie...
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 14:12   #369
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: zestaw startowy żel

Cytat:
Napisane przez jamaica_b3 Pokaż wiadomość
Witam. Planuje kupić jakiś zestaw startowy to tipsów żelowych. Na potrzeby swoje, orodzinki i koleżanek więc bez kosmicznych cen proszę. Myślicie że ten zestaw byłby ok?
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=220481204

Słyszałam że firmę reni-nails mam omijać wielkim łukiem więc tak właśnie robię. Podajcie jakieś zestawy które polecacie, bardzo proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam
jesli dobrze kojarze to ten sprzedawca ma dwa konta, drugi to nail design wiec nie ryzykowalabym
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:55   #370
witośka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 218
Dot.: zestaw startowy żel

Cytat:
Napisane przez jamaica_b3 Pokaż wiadomość
Witam. Planuje kupić jakiś zestaw startowy to tipsów żelowych. Na potrzeby swoje, orodzinki i koleżanek więc bez kosmicznych cen proszę. Myślicie że ten zestaw byłby ok?
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=220481204

Słyszałam że firmę reni-nails mam omijać wielkim łukiem więc tak właśnie robię. Podajcie jakieś zestawy które polecacie, bardzo proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam
ja kupiłam zele i klej u reni-nails i są po prostu rewelacyjne!!! koleżanka robiła mi tipsy profesjonalnymi żeleami i juz po paru dniach zaczeły mi odchodzić, a żele reni trzymaja się juz trzeci tydzień, klej tez świetnie trzyma.
Dodam że robię pazurki tylko sobie i mamie wiec nie mam większego doświadczenia jesli chodzi o różne firmy ale z reni nail jestem zadowolona.
witośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 14:57   #371
jamaica_b3
Przyczajenie
 
Avatar jamaica_b3
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
GG do jamaica_b3
Dot.: zestaw startowy żel

Dzięki za odpowiedzi

a ten zestaw emmi? Troche droższy ale chyba ok? allegrowicz ok, żele słyszałam niezłe...
http://allegro.pl/item220775265_star...v_3x_zele.html
jamaica_b3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 15:08   #372
witośka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 218
Dot.: zestaw startowy żel

nie kupuj emmi, mialam robione tipsy tymi zelema i juz po dwoch dniach zaczely odchodzi a i klej nie trzyma zbyt dobrze.
Zdecydowanie lepiej reni-nail
witośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 15:24   #373
rossarium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 325
Dot.: zestaw startowy żel

Lampy z Emmi mają żarówki z sześciokątnym gwintem i ciężko jest potem w wymianą żarówek
__________________
rossarium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 09:19   #374
jamaica_b3
Przyczajenie
 
Avatar jamaica_b3
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5
GG do jamaica_b3
Dot.: zestaw startowy żel

No tak, tylko ze ostatnio z ciotka robilysmy tipsy na reni wlasnie i juz po trzech dniach mi odpryskuja:/ chyba nie da się wybrać nic fajnego z tych wszystkich podrób z allegro.. mozna wybrać tylko mniejsze zło widze a stosunek do zeli kazda ma inne, jedna chwali emmi, inna mówi że kicha, jedna każe omijać reni, druga że są ok
jamaica_b3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 12:25   #375
iwoble
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
GG do iwoble
Dot.: zestaw startowy

czesc! ja tez sie dopiero wybieram na kurs ale co do sprzetu to na allegro wpisz sobie w wyszukiwarce "tipsy zestaw" i będziesz miala pewny wybór
iwoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 12:31   #376
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: zestaw startowy

Cytat:
Napisane przez iwoble Pokaż wiadomość
czesc! ja tez sie dopiero wybieram na kurs ale co do sprzetu to na allegro wpisz sobie w wyszukiwarce "tipsy zestaw" i będziesz miala pewny wybór
eee, lepiej poczekać na zakończenie kursu i z certyfikatem kupić zestaw renomowanej firmy, który wcale nie musi być dużo droższy. Albo samemu skompletować zestaw.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 13:41   #377
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: zestaw startowy

Dziewczyny wchodzic i sie wypowiadac, ale to juz!!!
KLIK KLIK
bardzo mi pomożecie swoimi spostrzeżeniami
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:03   #378
paola_ola_la
Raczkowanie
 
Avatar paola_ola_la
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 267
Dot.: zestaw startowy

/sprzedaż zabroniona!/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-09-12 o 21:54
paola_ola_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 21:57   #379
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: zestaw startowy

paola_ola_la punkty za pierwsze i drugie zlamanie regulaminu poskutkowały banem tymczasowym.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 20:04   #380
sssaaatttii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Zamierzam kupic sobie sprzet do robienia zeli, ale nie mam pojecia jaki jest dobry... (najbardziej chodzi mi o lampe ile watt, dobry zel i klej???). Szukalam na allegro ale nie znam sie na tym, wiec bardzo prosze o porade i przy okazji jakies linki wkleic z allegro z dobrymi zestawami.

http://www.allegro.pl/item243800077_...uv_15_ml_.html
nie wiem czy ta lampa bedzie dobrze utwardzac. Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tego zestawu?
__________________
11 września- 55kg
11 pażdziernika... cdn

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-09-24 o 10:19
sssaaatttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 20:10   #381
gosiunia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 17
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

ja przed zakupem zestawu polecę CI kurs.Na kursie dowiesz sie jakie produkty będą dla Ciebie najlepsze będziesz miała okazje wypróbować produkty różnych firm, nauczysz się prawidłowo przygotować paznokcie do przedłużania i oczywiście nauczysz się jak prawidłowo zbudować mocnego pięknego pazurka.Co do zestawów czy produktów z allegro są nie najlepszej jakości więc z pewnością szkoda kasy...
gosiunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 20:19   #382
sssaaatttii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

Cytat:
Napisane przez gosiunia23 Pokaż wiadomość
ja przed zakupem zestawu polecę CI kurs.Na kursie dowiesz sie jakie produkty będą dla Ciebie najlepsze będziesz miała okazje wypróbować produkty różnych firm, nauczysz się prawidłowo przygotować paznokcie do przedłużania i oczywiście nauczysz się jak prawidłowo zbudować mocnego pięknego pazurka.Co do zestawów czy produktów z allegro są nie najlepszej jakości więc z pewnością szkoda kasy...
Bardzo dlugo robie sobie tipsy u znajomej, ktora ma ten kurs i praktycznie ona mnie wszystkiego nauczyla i mowila co i jak. Niestety nie chce wydawac pieniedzy na kursy, bo chce robic tylko sobie paznokcie, bez zadnych rewelacji. Chcialam tylko dowiedziec sie co i jak jesli chodzi o ten zestaw. Jezeli nie ten to czy moglby ktos przeslac link, ktory zestaw bylby lepszy? A jesli nie allegro, to gdzie moge zakupic zestawy?
__________________
11 września- 55kg
11 pażdziernika... cdn
sssaaatttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 07:24   #383
sssaaatttii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

Up! Bardzo prosze o pomoc kochane!
__________________
11 września- 55kg
11 pażdziernika... cdn
sssaaatttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 14:23   #384
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

ZADNEGO ALLEGRO !!

allegro to nie miejsce zeby kupowac produkty do stylizacji paznokci !!

masz tu stronke z ktorej mozesz zamowic dobre firmowe zele i akryle

http://www.euro-fashion.com.pl/sklep...p?nr_rodzica=0

oczywiscie przed zakupem musisz wyslac faxem lub meilem ksero dyplomu ukonczenia kursu i w kazdym porzadnym sklepie i hurtowni zarzadaja tego od ciebie .

jesli kursu nie posiadasz czego raczej jestem pewna proponuje najpierw sie na niego wybrac, PSEUDO STYLISTKOM MOWIMY 'NIE' !
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 16:57   #385
sssaaatttii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
PSEUDO STYLISTKOM MOWIMY 'NIE' !
Nie uwazam sie za styliste poniewaz to nie jest moj zawod, tymbardziej pseudo... Potrafie zakladac tipsy i wiem, ze nic zle nie robie. Jak juz wczesniej napisalam wszystkiego sie nauczylam od znajomej, ktora ma ten kurs, wiec nie bede placila tylko i wylacznie za papierek...
__________________
11 września- 55kg
11 pażdziernika... cdn
sssaaatttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 17:38   #386
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

dwa miesiace temu bylam w polsce chcialam zeby inna paznokciarka zrobila mi pazurki umowilam sie i..

pierwsze co obejrzalam to sciany- zadnego dyplomu- pomyslalam no nic brnijmy dalej..

zadnej dezynfekcji dloni, tym bardziej rekawiczek
przepilowala mi plytke
nakleila tipsa na nie oczyszczonego paznokcia
kiedy pilowala (nie matowila bo tego tak nazwac nie mozna) mojego pazurka powiedzialam jej ze mnie to boli stwerdzila ze ma bolec
mowila ze tipsy niszcza paznokcie
kiedy spytalam gdzie jest jej dyplom powiedziala ze nie potrzebuje bo ja nauczyla wszystkiego kolezanka stylistka oczywiscie kolezanka po kursie..

w trakcie tej masakry powiedzialam ze moze robic krzywde wszystkim do okola tylko nie mi..
tego samego dnia zadzwonilam do wlascicielki salonu i opowiedzialam o tym co wyrabia jej pracownik - dziewczyna (na szczescie) juz tam nie pracuje


Nie twierdze ze w twoim przypadku bedzie tak samo, nie mowie ze pojdziesz do pracy w jakims salonie (chociaz jesli bedziesz chciala to na przyszlosc ci tego zycze), nie mowie ze bedziesz popelniac te same bledy.. ale nigdzie nie nauczy sie lepiej robic paznokci jak na KURSIE !! jest mnostwo spraw technicznych, pojec, chorob paznokci o ktorych kolezanka z pewnoscia ci nie opowie a ktore wiedziec musisz przed wykonywaniem przedluzania badz nawet samego zabiegu manicure.

Wiem ze takie pisanko i tak nie odciagnie cie od pomyslu zakupienia zelow z allegro ale moze choc troszeczke da do myslenia..

teraz zapewne myslisz ze paznokcie bedziesz robic tylko sobie ewentulanie jednej kolezance, ale wiemy ze plotka szybko idzie i nagle z jedej klientki robi sie dziesiec.. a jesli 5 z tych dziesieciu bedzie miala zrobione zle paznokcie juz nigdy wiecej nie umowi sie na przedluzanie ..

a traca na tym naprawde dobre stylistki..
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 18:03   #387
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

całkowcie nie zgadzam się z tezą, ze bez kursu nie można być dobrą stylistką, ukonczenie kursu absolutnie nie gwarantuje, że się nią zostanie, co więcej śmiem twierdzić, że ukonczenie kiepskiego kursu wiecej krzywdy wyrządzi niż nauka pod okiem doświadczonej stylistki. To po pierwsze.
Po drugie możesz spokojnie kupić sobie zestaw dobry jakościowo, korzystając ze sklepów internetowych, nie wszystkie żądają certyfikatów, można też taki zestaw kupić na targach, w hurtowniach, w sklepach firmowych, polecam Ci firmę Activ, SF, Ra, są one względnie tanie i z powodzeniem możesz zacząć nimi naukę praktyczną. Podejrzewam, że kiedy się wciągniesz sama zechcesz rozwinąć swoje umiejętności na szkoleniach, warsztatach czy kursach. Życzę Ci powodzenia.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 18:09   #388
sssaaatttii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

Do EVEMW
ok, rozumiem Ciebie poczesci, ale ja nie mam zamiaru robic innym paznokci, bo nie mam na to czasu i checi. W salonie kosmetycznym tez nie bede nigdy pracowac. Znam moje paznokcie i wiem jak sie z nimi obchodzic. O chorobach tez sie duzo dowiedzialam nie tylko z ust mojej znajomej. O allegro tez juz sie dowiedzialam wiele rzeczy, wiec rezygnuje z kupna czegokolwiek z tej strony... Kurs na pewno bylby wspaniala rzecza i w sumie jest ale dla osoby, ktora chce zajmowac sie innymi ludzmi i wiaze z tym jakas przyszlosc..(np dla pani, ktora nie potrafila zrobic Tobie porzadnych paznokci)... Nawet gdybym miala sume pieniedzy potrzebna na kurs nie zrobilabym go, bo tak jak wyzej napisalam to nie jest inwestycja w moja przyszlosc. A swoje paznokcie znam dobrze i wiem jak zakladac tipsy i dbac o dlonie.
__________________
11 września- 55kg
11 pażdziernika... cdn
sssaaatttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 18:17   #389
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

Cytat:
Napisane przez sssaaatttii Pokaż wiadomość
Bardzo dlugo robie sobie tipsy u znajomej, ktora ma ten kurs i praktycznie ona mnie wszystkiego nauczyla i mowila co i jak. Niestety nie chce wydawac pieniedzy na kursy, bo chce robic tylko sobie paznokcie, bez zadnych rewelacji. Chcialam tylko dowiedziec sie co i jak jesli chodzi o ten zestaw. Jezeli nie ten to czy moglby ktos przeslac link, ktory zestaw bylby lepszy? A jesli nie allegro, to gdzie moge zakupic zestawy?
Widać nie przekazała Ci żadnych informacji na temat produktów (a to podstawa) Gdyby Cię WSZYSTKIEGO nauczyła, to nie byłoby tu tego wątku
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:00   #390
sssaaatttii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Prosze o doradzenie w sprawie sprzetu...

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Widać nie przekazała Ci żadnych informacji na temat produktów (a to podstawa) Gdyby Cię WSZYSTKIEGO nauczyła, to nie byłoby tu tego wątku
Nauczyla mnie PRAKTYCZNIE WSZYSTKIEGO. Ale jesli chodzi o firmy, ktore wypuszczaja na rynek produkty (zele itp) to niezbyt sie w tym orientuję i poprostu chcialam zapytac...
__________________
11 września- 55kg
11 pażdziernika... cdn
sssaaatttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.