Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-08, 21:03   #571
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No więc zrobiłam ją... I czekam z niecierpliwością (!!!) aż wystygnie. Wszystkiemu winny film na tvn który jest tak beznadziejny, że poczułam potrezbę zadania sobie bólu jest brązowa..chyba nie aż ciemno brązowa ale brązowa jest i jeszcze za gorąca, żebym mogła sprawdzić czy ma konsystencje krówki...tak czy siak, albo wyjdą mi z tym włosy, albo bede miała w domu zgoła obleśne słodycze

Działa tzn działa na dziale bikini bo włoski na nogach mam slabe wiec nawet jeden nie zaszczycil swoja obecnoscią pasty, ale trudno. Wazne dla mnie jest to, że włosy łonowe poddają się bez większych oporów i co najważniejsze- bólu Nie twierdze, że mnie nei bolało, ale w porównaniu z depilatorem ( nadal się zastanawiam co mi strzeliło do głowy) boli bardzo mało trochę się trzeba namęczyć bo mieszków włosowych tam jest od ch... i za jednym razem nie ma szans na wyrwanie wszystkich więc zostawiam to sobie na 2 raty ale uwazam że warto bo szczerze powiem- golenie boli mnie podobnie bo gdy wloski sa krotkie ciagle mnie szarpie i zacina a tak, przynajmniej na tydzien lub dwa (oby) bede miec spokój
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html

Edytowane przez 19katarina82
Czas edycji: 2006-12-08 o 21:41
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 10:25   #572
abralm
Zakorzenienie
 
Avatar abralm
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 098
GG do abralm
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

super sposób dziś wypróbuje zaraz ine ją mieszac
__________________



Edytowane przez abralm
Czas edycji: 2006-12-13 o 19:52
abralm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 07:33   #573
bialasonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja mam pierwszy raz za sobą. Miał miejsce jakieś 9 dni temu i do dziś nie mam odrostów na nogach. Okolic bikini nie wytrzymałam. Najpierw sobie ładnie przykleiłam a później móżdżyłam czy to zerwać czy nie i pewnie ostatecznie to mnie wykończyło, ale nic to!!! Ponieważ tak mi się moje nóżki podobają to i między nóżkami raz jeszcze spróbuję!!!! polecam
bialasonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 17:07   #574
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Unhappy Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam pasty kupionej na allegro i musze przyznać że lekko sie rozczarowałam. Uzyłam jej do depilacji okolic bikini ponieważ po innych metodach zawsze mam w tych miejscach niemiłe "niespodzianki". Jednak przy paście cukrowej też nie było najlepiej: po pierwsze bolało mocno (ale zacisnęłam zęby i dało się jakoś przeżyć), po drugie w kilku miejscach zaczęła mi lecieć krew, a co najgorsze pasta usunęła tylko ok 50% włosków chociaż użyłam jej 2 razy w niektórych miejscach. Możliwe że poprostu jeszcze nie mam wprawy w jej używaniu za pierwszym razem, więc proszę Was dziewczyny o jakieś wskazówki u sugestie
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 15:26   #575
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

jej też muszę z tym spróbować. Nigdy nie depilowałam nóg woskiem ani depilatorem więc nie będę miała porównania. Ale podzięlę sie wrażeniami. Oby wyszło!!! trzeba spróbować
ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 11:29   #576
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja użyłam pasty jużkilka razy w tym roku.. nawet ostatnio wydepilowałam prawie całe bikini.. prawie bo dostałam miesiączki i z dalszego depilowania nici..
co robicie że po depilacji pastą macie gładkie nóżki?? ja nie mam nigdy.. bo mi włosy odrastają w innym tempie. niestety.. ale się nie zniechęcam bo jestima.. najwyżej na sylwestra założę ciemne, grubsze rajstopy..
a jak radzicie sobie z odrastającymi włosami w wakacje.. z bikinie nie ma problemu bo można pojedyncze włoski wyrwać pensetą.. ale co z nogami??bo mi tak po 1.5 tyg zaczynają powoli włoski odrastac??
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 11:30   #577
Crysanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 24
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Eh zrobiłam tę pastę wczoraj i nic mi nie wyszło ..Moje składniki to było: szklanka cukru, pół cytryny, 2 łyżki wody.Jakas tutaj wizazanka napisala,żeby niecałe 10min na średnim ogniu, ja musiałam zdjąć po ok 6 min bo juz mi śmierdzieć zaczęło.. tzn jednym slowem spaliło się.. smak ma gorzki, kolor ciemny brąz, jak biorę ogrzane do łapki to twardnieje i się kruszy... jedyne co sie zgadza z Waszym tu opisem, że jak sie garnuszek gorącą woda zaleje, to łatwo schodzi.
Wynika, ze długo gotowałam.. ale ile w takim razie trzeba? 4minuty? normalnie w domu nic nie gotuję , więc wyczucia nie mam..nie wiem kiedy szkusze się na następną próbę, bo tylko tata mnie wyśmiał, i nawet żadnego argumentu nie miałam by sie bronić..
P0zdrawiam!
Crysanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 12:10   #578
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja najpierw daje sok z cytryny do małego garnuszka i na małym ogniu kiedy się zagotuje stopniowo daje cukier troszke wiecej niz szklankę i mieszam kiedy zrobi sie miodowy kolorek dodaję wody około 2, 3 łyzki i dalej gotuję. Potem robi się piana, ale cały czas mieszam zeby widzieć kolor kiedy jest brązowy, szklisty ściagam z ognia, w tych ostatnich minutach trzeba bardzo pilnować, aby się nie przypaliło. Tra to tak około 10 minut. Po kilku razach juz się wyczuwa kiedy mozna zdjąć z ognia po zapachu i kolorze.

Trzeba ją dobrze wyrobić, gdzieś na wizażu była instrukcja zrobionej już pasty, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Tylko mi jak dłuzej stoi po wyrobieniu szybko zaczyną się ciagnac i rozwarstwiać a wtedy mam całe poobklejane ręce i musze wszystko zmywać. Ale ogólnie jestem zadowolona pachy i bikini idzie bez problemu, ból jest jednak szybko sie przzyywczaja. Nóg ani razu nie zrobiłam nie łapie mi 0.5 cm włosków
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:19   #579
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Napaliłam się na tą pastę.
Ugotuję sobie dzisiaj to cudo i pokatuję się troszeczkę
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:13   #580
manulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 26
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

witam
Wiec wczoraj i ja pokusilam sie na zrobienie pasty. I wszystko wyszlo ok jak mysle:P. Pasta miała odpowiedni kolor, ostygnela i byla twarda jak kamien.Potem ja podgrzałam i ugniatałam kulke wielkosci orzeszka włoskiego, która z czasem przybrala matowy zółty odcien...czyli wszystko pieknie ładnie, ale gdy ja rozprowadzilam na łydce no wlasnie..wcale nie chciala sie odkleic i musialam ja zmyc ciepla woda..nie wiem czy to kwestia ugniatania czy przygotowania?
manulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:55   #581
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam pasty kupionej na allegro i musze przyznać że lekko sie rozczarowałam. Uzyłam jej do depilacji okolic bikini ponieważ po innych metodach zawsze mam w tych miejscach niemiłe "niespodzianki". Jednak przy paście cukrowej też nie było najlepiej: po pierwsze bolało mocno (ale zacisnęłam zęby i dało się jakoś przeżyć), po drugie w kilku miejscach zaczęła mi lecieć krew, a co najgorsze pasta usunęła tylko ok 50% włosków chociaż użyłam jej 2 razy w niektórych miejscach. Możliwe że poprostu jeszcze nie mam wprawy w jej używaniu za pierwszym razem, więc proszę Was dziewczyny o jakieś wskazówki u sugestie
Jaka paste kupilas?
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 11:54   #582
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Jaka paste kupilas?
Nazywa sie Camsakizi, jest w takiej brązowej beczułce. Zapłaciłam za nią 20 zł.
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 13:37   #583
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

zrobiłam ale nic nie wyszło. po zastygnięciu znowu to odgrzałam w kąpieli wodnej ale tego się nie da ugniatać, tzn trochę pogniotłam póki znowu nie stwardnieło. Nic nie wyrywa. co jest nie tak?
ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 08:24   #584
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

No moja wyszła chyba za miękka
Gotowałam ją baaaardzo długo. Chyba z godzinę, ale na malutkim ogniu, więc może dlatego. Te z was które gotują 10 min, chyba nieźle muszą chajcować pod garnkiem
Wyszła bardzo twarda, ale da się np wbić paznokieć i trochę ustępuje pod palcem. Czy to jest za miękka?
Chyba tak, bo w prawdzie się ładnie ugniata i zmienia kolor, ale po ugnieceniu nie jest elastyczna, tylko się lepi makabrycznie do ręki. Chyba więc muszę ją bardziej odgotować?
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 12:49   #585
_Virgo_
Przyczajenie
 
Avatar _Virgo_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Radzę kupić gotową pastę na Allegro Niby cukier nie jest drogi, ale ile się gazu zużyje przy gotowaniu tego przez godzinę, to lepiej nie mówić A do tego jeszcze niekoniecznie w ogóle wyjdzie
Ja kupiłam Cleopatrę za 16 zł i jestem zadowolona, a opakowanie tak duże, że chyba przez pół roku tego nie zużyję
_Virgo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 13:53   #586
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez _Virgo_ Pokaż wiadomość
Radzę kupić gotową pastę na Allegro Niby cukier nie jest drogi, ale ile się gazu zużyje przy gotowaniu tego przez godzinę, to lepiej nie mówić A do tego jeszcze niekoniecznie w ogóle wyjdzie
Ja kupiłam Cleopatrę za 16 zł i jestem zadowolona, a opakowanie tak duże, że chyba przez pół roku tego nie zużyję
Wyszłam z tego samego założenia i kupiłam pastę przez allegro i nie żałuję Cleopatrę też kiedyś kupiłam, to chyba nawet domowa produkcja ale komuś wyszła Ale wolę Camzakisi bo mam wrażenie, że przy niej jakoś dużo mniej boli ta cała impreza
Generalnie - ja was podziwiam dziewczyny, że wam się tak chce, ja się szybko poddałam z tym przyrządzaniem pasty samodzielnie...
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 12:14   #587
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pierwszy raz użyłam pasty kupionej na allegro i musze przyznać że lekko sie rozczarowałam. Uzyłam jej do depilacji okolic bikini ponieważ po innych metodach zawsze mam w tych miejscach niemiłe "niespodzianki". Jednak przy paście cukrowej też nie było najlepiej: po pierwsze bolało mocno (ale zacisnęłam zęby i dało się jakoś przeżyć), po drugie w kilku miejscach zaczęła mi lecieć krew, a co najgorsze pasta usunęła tylko ok 50% włosków chociaż użyłam jej 2 razy w niektórych miejscach. Możliwe że poprostu jeszcze nie mam wprawy w jej używaniu za pierwszym razem, więc proszę Was dziewczyny o jakieś wskazówki u sugestie
bikini na początku chyba zawsze boli...to przecież grube mocne włosy. mi za pierwszym razem też miejscami krew leciała...od krótkiego bólu wyrywania dużo gorszy był długotrwały ból odrastania i upierdliwe swędzenie! o ile na nogi można było wtedy depilatorem robić żeby to zagłuszyć nowym bólem, to tutaj bym sięnigdy nie odważyła. siedziałam i cierpliwie wygrzebywałam to pęseta...wrastanie jest koszmarne (( robilam to jakies 2 mce temu a nadal mi wrastają i takie krostki sie robią...zeby uniknac krostek polewam to zaraz po depilacji woda utleniona i naprawdę działa (tzn tylko na te podepilacyjne krostki bo na te od wrastania nie :/)a teraz siadam sobie raz na tydzien i działam z pęsetka - są naprawdę delikatne juz więc tylko ten pierwszy raz jest taki okropny. trzeba sie przemęczyć a potem z górki
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 13:35   #588
ma_linka
Zadomowienie
 
Avatar ma_linka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 007
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dziewczyny i nie tylko! to działa! nie zraziłam sie nieudaną próbą i dalej robiłam pasty. Ale wcześnej wszyściuchno przeczytałam. taka moja rada: najpierw czytajcie, od razu się wszystko rozjaśnia. za 3 razem wyszła idealna, ja sprawdzam tak jak ktoś tu radzil: kapię kropelkę roztworu do miseczki i wkładam do zamrażalnika na chwilę i sprawdzam czy już gotowe. jak nie to dalej gotuje. tylko u mnie nie wyrywa z nóg nie wiem why ale inne włoski da sie. Tylko pachy szybko mi odrosly. na feriach jescze raz spróbuję jak bedę mieć czas. ogólnie całkiem fajna metoda, pewnie skuteczniejsza przy dłuższym stosowaniu
ma_linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 12:29   #589
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Up
Właśnie ugotowałam pastę (pierwszy raz), studzę ją, ale jest strasznie sztywna, aż trudno wbić łyżkę, ciągnie się i jest taka lekko kleista... To chyba niedobrze...?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 16:16   #590
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Odgrzeje was: czy to normalne ze pozniej sie tego cholerstwa nie da odczepic od skory?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 16:56   #591
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Taa jak jest za bardzo rozciapkane to trudno odczepić. Trzeba wtedy działać z ciepłą woda i mydłem.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 17:10   #592
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

hmm czy wam też takich pełno krostek sie porobilo czy oderwaniu z włosami tej pasty? takie czerwone i podrażnione miałam to miejsce (bo naszczęście najpierw tylko spróbowałam czy nic mi nie będzie) przez no całe 24 godziny od wyrwania... Bolały mnie też okolice tego miejsca. Musiałam aż sobie posmarować to czymś. W sumie to do dzisiaj mam te kroski a to juz dwa dni. I swedza... Może mam uczulenie na tą paste? :/ Dodałam większą połowe cytryny, cukier - 1 szklanka i dwie lyzeczki wody. Twarde na kamień i brązowe. Tylko ja tego nie ugniatałam w rękach tylko tak jak jeszcze było cieple wylewałam na skóre...
Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 19:22   #593
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
Taa jak jest za bardzo rozciapkane to trudno odczepić. Trzeba wtedy działać z ciepłą woda i mydłem.
W mgnieniu oka zrobil mi sie cukierek na nodze... bolalo jak cholera...
Chyba zostane przy maszynce...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 19:49   #594
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
W mgnieniu oka zrobil mi sie cukierek na nodze... bolalo jak cholera...
Chyba zostane przy maszynce...
Widzisz, a ja miałam odwrotnie: przykleiło się za słabo i nie zerwało wszystkich włosków.

Nie poddawaj się, Szpiegu, maszynka jest niefajna, warto próbować
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 17:20   #595
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a to zrywac jak stwardnieje??tzn nalozyc na np nozke takie jak plastline i pozniej poczekac az stwarnnieje i wyschnie?i na ile taka depilacja starcza tzn przez ile nozi sa gladkie?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 13:29   #596
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

dzis bede kombinowac z ta pasta. opisze co mi wyszlo o ile cos wyjdzie.. przeczytalam jakies 5 pierwszych stron i reszty juz nie jestem w stanie boi za duzo tego. bede zadawac pytania jesli bede miala watpliwosci, jak cos to nie bijcie jesli sie powtorze
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:35   #597
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

wlasnie sie gotuje i narazie koloru nie zmienia
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 16:42   #598
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Od jakiegos czasu jestem wierna tylko tej paście. Żadnych krostek, podrażnień nie mówiąc już, że włoski odrastają o wiele pózniej. Ja swoją pastę gotowałam przez około 40min na bardzo małym ogniu i udała się (200ml wody, sok z połowy cytryny, pół szklanki cukru). Potem nie chciało mi się tyle stać nad garnkiem i zamówiłam na allegro ( w takiej beczułce), jednak już więcej tego nie zrobię. Łącznie z kosztem przesyłki wynoisło mnie to jakieś 30zł, a pasta jest dokładnie taka sama jaką zrobiłam w domu. Za 30zł to bym tyle cukru i cytryn kupiła, że hoho W każdym razie ten sposób depilacji jest świetny
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 19:29   #599
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

kurna, niby kolor ok, stwardnialo jak kamien, i stwierdzilam ze sprobuje. wzielam na lyzke i zaczelam rozgniatac ale wyszlo tak ze cala sie poobklejalam wiec stwierdzilam ze naloze od razu na noge. niestet yz nogi tego sciagnac nie moglam bo sie kleilo itp

nie wiem co nie tak jak wy to scigacie?
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 12:43   #600
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
kurna, niby kolor ok, stwardnialo jak kamien, i stwierdzilam ze sprobuje. wzielam na lyzke i zaczelam rozgniatac ale wyszlo tak ze cala sie poobklejalam wiec stwierdzilam ze naloze od razu na noge. niestet yz nogi tego sciagnac nie moglam bo sie kleilo itp

nie wiem co nie tak jak wy to scigacie?
Ja wczoraj robiłam pierwszy raz i wyszło mi takie jak Tobie :P wieć podgrzałam, zagotowało się na kilkanaście sekund i potem już było dobre czyli konsystencja plasteliny i nie oblepiło mi rąk

Ja robiłam to z 1 szklanki cukru i 1/4 szkl wody i sok z polowy cytryny :P potem zagotowałam - było za twarde, dodałam wody - było za rzadkie :P zagotowałam ale nadal za rzadkie wieć zagotowałam jeszcze jakieś 3 razy i wyszło
Efety uboczne: sparzone dwa palce i język :P

Bikini wydepilowane ślicznie nogi mamuśki też :P moich niestety nie wydepilowało bo włosy za krótkie
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.