Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 22:04   #4891
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
A wiesz może czy duża jest różnica między tą dwójką? Bo mnie doszły słuchy, że Deep Throat jest delikatniejszą wersją Orgasmu

A żeby nie było kompletne OT, to czy mógłby ktoś mi przypomnieć czy do B2M trzeba mieć 5 czy 6 rzeczy?
A ja właśnie spotkałam się z odwrotną opinią
DT jest bardziej różowy, O. bardziej brzoskwiniowy - oba mają złote drobinki (dość dobre porównanie znajdziesz TU - a jak dostane kiedyś w swoje łapki O. to je sama osobiście porównam i podzielę sie wrażeniami )

B2M - 6
(co by nie było, że zupełny OT)
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:14   #4892
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
A ja właśnie spotkałam się z odwrotną opinią
DT jest bardziej różowy, O. bardziej brzoskwiniowy - oba mają złote drobinki (dość dobre porównanie znajdziesz TU - a jak dostane kiedyś w swoje łapki O. to je sama osobiście porównam i podzielę sie wrażeniami )

B2M - 6
(co by nie było, że zupełny OT)
dzięki za pomoc
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:17   #4893
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
moge zapytac z ciekawości, opłaca sie Tobie robić zakupy na lotnisku jak w sklepach masz 35% znizki ?
nie mam jeszcze karty- wiem, że jest w drodze. Nie moge się jej doczekać, dlatego jutro kupuję 26 cieni jeszcze w normalny sposób. Nie mam siły się kłócić, wystarczy że ostatnie moje zamówienie mi źle zrobili w pro i jeszcze im się tłumaczyć z karty.
W ogóle czemu Ty kazałeś dzwonić w pro do kanady? Ja mam wydaną kartę w uk, więc sądzę, że oni nic nie mają wspólnego z Kanadą.
Wiem, że mnie sprawdzali, bo kontaktowali się z babką od której miałam list polecający i referencje.
W UK ze wszystkiego, z każdej wykonanej pracy trzeba zawsze brać referencje, bo przydają się w przyszłości, pozatym luki nie są mile widziane przez przyszłych pracodawcow.


Dziewczyny... będziecie musiały mi jedynie z jednym pomóc: poczta polska!!! Nie wiem jak, co, gdzie, bo ostatnio z poczty korzyształam z hmmm 8 lat temu w Polsce :/
Zapewne poleconym prawda? Ale zależy wszystko od wagi czy od grubości koperty także? Bo tutaj zalezy od grubości koperty i wielkości, a także od wagi, więc lekko zagubiona w temacie jestem.
Albo pójdę wtedy ze wszystkim na pocztę, żeby panie mi poważyły, posprawdzały i oszacowały ceny i wtedy każdej wyślę rachunek!?

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-01-21 o 22:27
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:30   #4894
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Bo karty rozsyła Kanada, tylko korespondencja idzie w UK.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:36   #4895
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
nie mam jeszcze karty- wiem, że jest w drodze. Nie moge się jej doczekać, dlatego jutro kupuję 26 cieni jeszcze w normalny sposób. Nie mam siły się kłócić, wystarczy że ostatnie moje zamówienie mi źle zrobili w pro i jeszcze im się tłumaczyć z karty.
W ogóle czemu Ty kazałeś dzwonić w pro do kanady? Ja mam wydaną kartę w uk, więc sądzę, że oni nic nie mają wspólnego z Kanadą.
Wiem, że mnie sprawdzali, bo kontaktowali się z babką od której miałam list polecający i referencje.
W UK ze wszystkiego, z każdej wykonanej pracy trzeba zawsze brać referencje, bo przydają się w przyszłości, pozatym luki nie są mile widziane przez przyszłych pracodawcow.


Dziewczyny... będziecie musiały mi jedynie z jednym pomóc: poczta polska!!! Nie wiem jak, co, gdzie, bo ostatnio z poczty korzyształam z hmmm 8 lat temu w Polsce :/
Zapewne poleconym prawda? Ale zależy wszystko od wagi czy od grubości koperty także? Bo tutaj zalezy od grubości koperty i wielkości, a także od wagi, więc lekko zagubiona w temacie jestem.
Albo pójdę wtedy ze wszystkim na pocztę, żeby panie mi poważyły, posprawdzały i oszacowały ceny i wtedy każdej wyślę rachunek!?
Gabaryty masz dwa A i B z tym, że B jest już naprawdę ponad normatywny więc przesyłki zależą głownie od wagi wygooglaj sobie cennik poczty polskiej i tam masz wszystko opisane. Średnio list polecony piorytet kosztuje 0d 6 d0 10zł

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Bo karty rozsyła Kanada, tylko korespondencja idzie w UK.
To co opisywałeś poprzednio, o proszeniu się o własną opłaconą zniżkę, było delikatnie mówiąc niefair, ale to takie typowe dla korporacji IMHO.
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:51   #4896
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

jeszce liczę, pw beda za godzinę, więc jescze troche cierpliwości albo rano będą na was czekać
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 22:57   #4897
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

She Wolf odpiszę Ci na pw trochę później, bo wczoraj już nie miałam siły, a teraz nie mam za dużo czasu.. praca ktoś musi na MACzki zarabiać
Wiem cos o tym. Wlasnie wrocilam z pracy i padam na twarz. Ale przynajmniej twarz jest cala MACowa i w nienaruszonym stanie
Czekam na PW

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
No jasne!! Wszystko mi pasuje Wysyłka może być z tamtąd. Bardzo dziękuje, jestes kochana
Czyli co, pisać pw? Czy to narazie juz wszystko? Bo ja taka sierota, nie wiem co dalej
No pisz na PW co chcesz i jakos sie dogadamy
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 23:01   #4898
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jeszce liczę, pw beda za godzinę, więc jescze troche cierpliwości albo rano będą na was czekać
A Ja sobie czekam nie chce mi się spać to posiedzę do oporu
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 23:05   #4899
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez dejona Pokaż wiadomość


A ja mogę z moimi pedzelkami Wysyłka z angli zależało by mi na czasie To mogę pisać jakie na pw
Ale co chcesz, zebym Ci kupila pedzelki w sklepie normalnym, czy chcesz czekac do outletu? Bo tam wybieram sie dopiero w polowie lutego jak dobrze pojdzie ..
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 23:24   #4900
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Dziewczyny spisałam to co chcecie. Jutro tylko lush załatwie, więc w razie jakiejś zmiany zdania macie czas. We wtorek wczesnym rankiem szaleję już na gatwick.
Jutro szaleję w pro
Pojutrze szaleje mój mąż zerkając na stan konta
Padam już, wstałam dzisiaj o 5, aby przygotować moje kurczaczki do odlotu. A teraz sama siedzę, nie spałam już później, bo rano jak pobiegam to jestem jakaś taka pełna energii, że nie czuję potrzeby spania. A teraz umieram,a rano muszę wstać, biegać, wziąć prysznic, zrobić makijaż, iść do apteki, jechać do richmond, wymienic artifacta, pozniej na oxford street, a wieczorem ide na impreze, wiec znow nie pospie. A w sobote jeszcze chce jechac do outletu, chciaz nie widze jak pojade na kacu, a pociagiem mi sie bardzo nie chce.
Ogolnie to glupio mi tak w domu samej Nie lubię.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 23:28   #4901
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny spisałam to co chcecie. Jutro tylko lush załatwie, więc w razie jakiejś zmiany zdania macie czas. We wtorek wczesnym rankiem szaleję już na gatwick.
Jutro szaleję w pro
Pojutrze szaleje mój mąż zerkając na stan konta
Padam już, wstałam dzisiaj o 5, aby przygotować moje kurczaczki do odlotu. A teraz sama siedzę, nie spałam już później, bo rano jak pobiegam to jestem jakaś taka pełna energii, że nie czuję potrzeby spania. A teraz umieram,a rano muszę wstać, biegać, wziąć prysznic, zrobić makijaż, iść do apteki, jechać do richmond, wymienic artifacta, pozniej na oxford street, a wieczorem ide na impreze, wiec znow nie pospie. A w sobote jeszcze chce jechac do outletu, chciaz nie widze jak pojade na kacu, a pociagiem mi sie bardzo nie chce.
Ogolnie to glupio mi tak w domu samej Nie lubię.
Biedactwo

A powiedz mi kobieto, gdzie ty mieszkasz, bo Richmond to moje okolice
Moze bedziemy kumpelami od MAC-zakupow
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 00:27   #4902
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Wiem cos o tym. Wlasnie wrocilam z pracy i padam na twarz. Ale przynajmniej twarz jest cala MACowa i w nienaruszonym stanie
Czekam na PW
a ja teraz wróciłam i padam na cyc idę lulać.. napiszę jutro do Ciebie

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Moze bedziemy kumpelami od MAC-zakupow
Ty już masz jedną kumpelę od MAC-zakupów
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 00:56   #4903
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a ja teraz wróciłam i padam na cyc idę lulać.. napiszę jutro do Ciebie


Ty już masz jedną kumpelę od MAC-zakupów
No tylko bez zazdrosci prosze
A tak na marginesie, to ja bym chyba nie poleciala do innego kraju specjalnie na zakupy no chyba, ze malabym worek dolcow
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 07:06   #4904
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Hej Koleżanki i Koledzy. W magazynie "Uroda" (w ostatnim numerze, ja prenumeruje, może ktoś jeszcze czyta?) jest artykuł o MAC (przedstawione 3 makijaże z kosmetykami i sposobem wykonania, przy okazji musze zauważyć, że wreszcie gdzieś doceniono mój ukochany strobe cream ) . Jak chcecie poczytać, to mogę zeskanować, tylko ja mam troche problem z wklejanie zdjeć do sieci, więc gdyby ktoś mi podał swojego maila w razie czego to po zeskanowaniu wyślę a ta osoba umieści to i poda link???
wczoraj mi sie zła passa zaczęła:kaskę uzbieraną na pędzelki, które miała mi kupić marti musiałam przeznaczyc na zakup nowego blota w Krakowie, gdyż stary uległ wczoraj nieodwracalnemu uszkodzeniu , siostra wczoraj trafiła do szpitala, a rano okazało się, że ktoś mi zarysował samochód.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 07:34   #4905
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Łączę się w bólu z tymi którym zabrakło pędzli bo u mnie też tragedia

Kamilu, dzięki za zakup

Kto i kiedy jedzie do outletu bo ostatnio rzadko tu zaglądam i się pogubiłam a jednej limitowanki mi się chce?

Nadi jak pech to pech
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 07:50   #4906
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Hej Koleżanki i Koledzy. W magazynie "Uroda" (w ostatnim numerze, ja prenumeruje, może ktoś jeszcze czyta?) jest artykuł o MAC (przedstawione 3 makijaże z kosmetykami i sposobem wykonania, przy okazji musze zauważyć, że wreszcie gdzieś doceniono mój ukochany strobe cream ) . Jak chcecie poczytać, to mogę zeskanować, tylko ja mam troche problem z wklejanie zdjeć do sieci, więc gdyby ktoś mi podał swojego maila w razie czego to po zeskanowaniu wyślę a ta osoba umieści to i poda link???
wczoraj mi sie zła passa zaczęła:kaskę uzbieraną na pędzelki, które miała mi kupić marti musiałam przeznaczyc na zakup nowego blota w Krakowie, gdyż stary uległ wczoraj nieodwracalnemu uszkodzeniu , siostra wczoraj trafiła do szpitala, a rano okazało się, że ktoś mi zarysował samochód.


Ja bym poprosila o "skana"
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 08:26   #4907
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Biedactwo

A powiedz mi kobieto, gdzie ty mieszkasz, bo Richmond to moje okolice
Moze bedziemy kumpelami od MAC-zakupow
Blisko Richmond to ja nie mieszkam :P
Mieszkam juz w Surrey, w dalekiej od świata 6 strefie patrząc na mapę to na dół od richmond i trochę w prawo
Na zakupy za to ja za to mogę prawie zawsze i prawie wszędzie :P
Chociaż patrząc na moje dzisiejsze podniecenie z powodu cieni to mnie nie powinno się z domu wypuszczać
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 08:33   #4908
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

W Urodzie kolekcja marcowa ma zupełnie inne ceny niż te, które ja podawałam. Ciekawe, które są prawidłowe.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:00   #4909
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Urodzie kolekcja marcowa ma zupełnie inne ceny niż te, które ja podawałam. Ciekawe, które są prawidłowe.
A czy możesz podać ceny róży w kremie z kolekcji lutowej
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 09:11   #4910
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Hej Koleżanki i Koledzy. W magazynie "Uroda" (w ostatnim numerze, ja prenumeruje, może ktoś jeszcze czyta?) jest artykuł o MAC (przedstawione 3 makijaże z kosmetykami i sposobem wykonania, przy okazji musze zauważyć, że wreszcie gdzieś doceniono mój ukochany strobe cream ) . Jak chcecie poczytać, to mogę zeskanować, tylko ja mam troche problem z wklejanie zdjeć do sieci, więc gdyby ktoś mi podał swojego maila w razie czego to po zeskanowaniu wyślę a ta osoba umieści to i poda link???
wczoraj mi sie zła passa zaczęła:kaskę uzbieraną na pędzelki, które miała mi kupić marti musiałam przeznaczyc na zakup nowego blota w Krakowie, gdyż stary uległ wczoraj nieodwracalnemu uszkodzeniu , siostra wczoraj trafiła do szpitala, a rano okazało się, że ktoś mi zarysował samochód.
A możesz mi podać numer tej URODY, bo ja nie widziałam.....tego artykułu.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:12   #4911
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

kobietki kochane! powiedzcie mi proszę ile kosztuje klej do rzęs maca????
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:14   #4912
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
W Urodzie kolekcja marcowa ma zupełnie inne ceny niż te, które ja podawałam. Ciekawe, które są prawidłowe.
Niestety w URODZIE zdarza się, że czasami różne "dziwne" rzeczy wypisują!!!
Mylą ceny, nazwy kosmetyków i czasami producentów.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-01-22 o 09:33
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:25   #4913
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Hej Koleżanki i Koledzy. W magazynie "Uroda" (w ostatnim numerze, ja prenumeruje, może ktoś jeszcze czyta?) jest artykuł o MAC (przedstawione 3 makijaże z kosmetykami i sposobem wykonania, przy okazji musze zauważyć, że wreszcie gdzieś doceniono mój ukochany strobe cream ) . Jak chcecie poczytać, to mogę zeskanować, tylko ja mam troche problem z wklejanie zdjeć do sieci, więc gdyby ktoś mi podał swojego maila w razie czego to po zeskanowaniu wyślę a ta osoba umieści to i poda link???
wczoraj mi sie zła passa zaczęła:kaskę uzbieraną na pędzelki, które miała mi kupić marti musiałam przeznaczyc na zakup nowego blota w Krakowie, gdyż stary uległ wczoraj nieodwracalnemu uszkodzeniu , siostra wczoraj trafiła do szpitala, a rano okazało się, że ktoś mi zarysował samochód.
Bardzo mi przykro trzymaj się.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Ja bym poprosila o "skana"
podłączam się do prośby
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:29   #4914
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Hej Koleżanki i Koledzy. W magazynie "Uroda" (w ostatnim numerze, ja prenumeruje, może ktoś jeszcze czyta?) jest artykuł o MAC (przedstawione 3 makijaże z kosmetykami i sposobem wykonania, przy okazji musze zauważyć, że wreszcie gdzieś doceniono mój ukochany strobe cream ) . Jak chcecie poczytać, to mogę zeskanować, tylko ja mam troche problem z wklejanie zdjeć do sieci, więc gdyby ktoś mi podał swojego maila w razie czego to po zeskanowaniu wyślę a ta osoba umieści to i poda link???
wczoraj mi sie zła passa zaczęła:kaskę uzbieraną na pędzelki, które miała mi kupić marti musiałam przeznaczyc na zakup nowego blota w Krakowie, gdyż stary uległ wczoraj nieodwracalnemu uszkodzeniu , siostra wczoraj trafiła do szpitala, a rano okazało się, że ktoś mi zarysował samochód.
Piszę PW

No i pech straszny...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:46   #4915
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Wszyscy mają pw od Kamila już?Ja nie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:54   #4916
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
No tylko bez zazdrosci prosze
A tak na marginesie, to ja bym chyba nie poleciala do innego kraju specjalnie na zakupy no chyba, ze malabym worek dolcow
przecież Anglia to prawie Irlandia
worka dolców nie mam.. bo i po co mi one w Anglii

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Kto i kiedy jedzie do outletu bo ostatnio rzadko tu zaglądam i się pogubiłam a jednej limitowanki mi się chce?
ja z She Wolf w lutym

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Ja bym poprosila o "skana"
ja też

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Wszyscy mają pw od Kamila już?Ja nie
ja dostałam wczoraj.. już nawet przelew zrobiłam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:02   #4917
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Hej Kochani!
wczoraj padałam po prostu
zgadzam się, w Urodzie czasem różne pierdołki piszą... ja bym jednakowoż wierzyła Estelli
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:34   #4918
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Co do namiarów na artykuł:
moje skany lecą właśnie do martyboy i eustaszka, wiec może im się uda tu wrzucić, bo ja z pracy nie mogę (chyba, że dopiero w weekend jak będę u siebie, bo jutro jadę do koleżanki a ona nie ma sieci).
Jak ktoś chce kupić tylko dla tego artykułu, to raczej nie warto, bo może dziewczyny wkleją, ale podaję namiary: nr 2 luty 2010 (mi wczoraj z prenumeraty przyszedł, w kiosku może być dziś lub jutro) na okładce Charlize Theron (chyba tak to się pisze??).

Co do cen MACa w "Urodzie"- ja czytam, bo w ogóle lubię takie gazetki, ale jakbym liczyła na prawdziwość cen, to chyba bym nic nie kupiła, np. jeszcze niedawno widziałam, ze podają bodajże cenę pigmentu MAC -65 zł, no ciekawe gdzie on to widzieli?!

Dziękuję za słowa pocieszenia
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:39   #4919
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Co do namiarów na artykuł:
moje skany lecą właśnie do martyboy i eustaszka, wiec może im się uda tu wrzucić, bo ja z pracy nie mogę (chyba, że dopiero w weekend jak będę u siebie, bo jutro jadę do koleżanki a ona nie ma sieci).
Jak ktoś chce kupić tylko dla tego artykułu, to raczej nie warto, bo może dziewczyny wkleją, ale podaję namiary: nr 2 luty 2010 (mi wczoraj z prenumeraty przyszedł, w kiosku może być dziś lub jutro) na okładce Charlize Theron (chyba tak to się pisze??).

Co do cen MACa w "Urodzie"- ja czytam, bo w ogóle lubię takie gazetki, ale jakbym liczyła na prawdziwość cen, to chyba bym nic nie kupiła, np. jeszcze niedawno widziałam, ze podają bodajże cenę pigmentu MAC -65 zł, no ciekawe gdzie on to widzieli?!

Dziękuję za słowa pocieszenia
ok juz sprawdzam i wklejam

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-01-22 o 10:44
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 10:47   #4920
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Wszyscy mają pw od Kamila już?Ja nie
Je też nie dostałam
Może Wizaż znowu szwankuje z PW...

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Hej Koleżanki i Koledzy. W magazynie "Uroda" (w ostatnim numerze, ja prenumeruje, może ktoś jeszcze czyta?) jest artykuł o MAC (przedstawione 3 makijaże z kosmetykami i sposobem wykonania, przy okazji musze zauważyć, że wreszcie gdzieś doceniono mój ukochany strobe cream ) . Jak chcecie poczytać, to mogę zeskanować, tylko ja mam troche problem z wklejanie zdjeć do sieci, więc gdyby ktoś mi podał swojego maila w razie czego to po zeskanowaniu wyślę a ta osoba umieści to i poda link???
wczoraj mi sie zła passa zaczęła:kaskę uzbieraną na pędzelki, które miała mi kupić marti musiałam przeznaczyc na zakup nowego blota w Krakowie, gdyż stary uległ wczoraj nieodwracalnemu uszkodzeniu , siostra wczoraj trafiła do szpitala, a rano okazało się, że ktoś mi zarysował samochód.
nadi -
mam nadzieje, że pigmacze, które Ci wczoraj wysłałam troszkę Cię pocieszą
Dziś po pracy idę do Empiku po Urodę
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.