podwójna macica - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 16:45   #481
kingalesnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: podwójna macica

witam, dzisiaj się dowiedziałam że mam podwójną macicę, dwa miesiące temu urodziłam o czasie zdrowego synka siłami natury, osiem lat temu zdrową córkę przez cc ( nieprawidłowe ułożenie). jestem w szoku bo nie wiem jak to się stało że przez cały ten czas ( a miałam robione usg w ciąży kilka razy) żaden lekarz tego nie zauważył. Chociaż to może lepiej że nie wiedziałam, nie zamartwiałam się, miałam idealne ciąże, i żadnych problemów z zajściem w nie. Czytając niektóre posty uważam ze ta niewiedza wyszła mi na dobre.
kingalesnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:58   #482
gaaba85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 53
Dot.: podwójna macica

ewelaa11 nie poddawaj się! Podejrzewam że robiłaś wszystkie badania w tym kierunku i jeśli teoretycznie możesz być w ciąży to tak się stanie!
gaaba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 07:48   #483
ewelaa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: podwójna macica

gaaba85 tak zrobiłam wszystkie jakie się dało jestem już po 4 inseminacjacj i jednym in vitro nie wiem co mogę jeszcze zrobić, udać się kto mi może pomóc .
__________________
107 78 65
ewelaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 22:57   #484
gaaba85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 53
Dot.: podwójna macica

ewelaa11 brak mi po prostu słów, żeby Ci coś powiedzieć. jest naprawdę przykre to, że ciągle się coś nie udaje, ale widzę że jesteś silną kobietą i robisz wszystko żeby się udało. Z całego serca Ci tego życzę!
Pytasz co możesz jeszcze zrobić? Wszystko zależy od tego jakimi środkami dysponujesz, w jakim miejscu mieszkasz. czasami wystarczy po prostu poczekać co akurat jest najtrudniejsze. trzymam kciuki za Ciebie i wierzę że się nie poddasz!
gaaba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:14   #485
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: podwójna macica

Ja tez niestety borykam sie z ta wada :/ podwojna macica, szyjka i pochwa. Poronilam raz w 4 tyg, jednak po 3 miesiacach zaszlam znowu Teraz jestem w 33 tc. wszystko dobrze sie rozwija, mój Kubuś jest ułożony pupcią w dół wiec jak cos to cesarka. Zaczynam sie obawiac porodu, czy wszystko bedzie dobrze. I chyba szczerze mowiac wole zeby zrobili mi cesarke, boje sie ze naturalnie nie dam rady urodzic przez ta wade. Za tydzien mam wizyte, moze dowiem sie czegos co mnie uspokoi Chcialabym miec juz to wszystko za soba i tulic moje malenstwo
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 06:11   #486
Lilyiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: podwójna macica

Dziewczyny ja to chyba całkiem jestem inna.Nie mam okresu spóźnia mi się tydzień, a test nie pokazuje ciąży. Robiłam już 3 .Możliwe było poczęcie i to byłby już 3 tydzień od dnia zajścia w ewentualną ciążę. Od ostatniego okresu minie jutro 5 tygodni. Jestem spanikowana, bo już mam leki na wypadek zajścia w ciążę, a nie wiem czy brać je czy nie. Jutro chcę się wcisnąć do mojej lekarki. Tak bym chciała być w ciąży. Czy do cholery nic nie może być normalnie.
Lilyiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 15:54   #487
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez Lilyiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja to chyba całkiem jestem inna.Nie mam okresu spóźnia mi się tydzień, a test nie pokazuje ciąży. Robiłam już 3 .Możliwe było poczęcie i to byłby już 3 tydzień od dnia zajścia w ewentualną ciążę. Od ostatniego okresu minie jutro 5 tygodni. Jestem spanikowana, bo już mam leki na wypadek zajścia w ciążę, a nie wiem czy brać je czy nie. Jutro chcę się wcisnąć do mojej lekarki. Tak bym chciała być w ciąży. Czy do cholery nic nie może być normalnie.
Nie denerwuj się. Spróbuj może zrobić badania na poziom beta hcg. One dadzą Ci 100 % pewności.
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 19:41   #488
gaaba85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 53
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez Lilyiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja to chyba całkiem jestem inna.Nie mam okresu spóźnia mi się tydzień, a test nie pokazuje ciąży. Robiłam już 3 .Możliwe było poczęcie i to byłby już 3 tydzień od dnia zajścia w ewentualną ciążę. Od ostatniego okresu minie jutro 5 tygodni. Jestem spanikowana, bo już mam leki na wypadek zajścia w ciążę, a nie wiem czy brać je czy nie. Jutro chcę się wcisnąć do mojej lekarki. Tak bym chciała być w ciąży. Czy do cholery nic nie może być normalnie.

mocno trzymam kciuki, że jesteś w tej ciąży!
gaaba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 18:51   #489
Lilyiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: podwójna macica

Ale ulga jednak nic mi nie jest. Myślałam że mi to HSG coś uszkodziło, ale dostałam okres.
Lilyiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:02   #490
Kuciaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 80
Dot.: podwójna macica

Witam Dołączam się z przegrodą w macicy i niestety nie złuszczającą się w pełni sluzówką(i nadomiar złego cystą).Mam 23 lata, właśnie zaczynam z tym walczyć, żeby móc urodzić w przyszłości dzidziusia.
Będę śledzić wątek i zdawać relacje z moich poczynań. Mam nadzieję, że będzie dobrze, mam znajoma która urodziła z przegrodą, później usunięto ją i znajoma jest właśnie w drugiej ciąży.
Pozdrawiam
Kuciaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 21:03   #491
ewelaa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: podwójna macica

Kuciaczek1234 przegroda to nic strasznego mam kilka znajomych co je usuwali robią to przy badaniu histeroskopi.Nie stresuj się to nic strasznego
__________________
107 78 65
ewelaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 12:39   #492
Kuciaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 80
Dot.: podwójna macica

ewelaa11-wiem , że są osoby, które zaszły w ciążę mając przegrodę i po jej usunięciu. Mam nadzieję, że u mnie będzie tak samo, lekarz mnie nastraszył trochę, że jest źle, bo śluzówka się nie złuszcza dodatkowo. Denerwuję się, bo bardzo mi zależy, żeby mieć kiedyś dzieciątko. Idę niedługo na kontrolę tej cysty i będę go pytać dalej
Kuciaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 10:04   #493
gaaba85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 53
Dot.: podwójna macica

Dziewczyny, któraś pisała kiedyś że dzieci przy naszych wadach są mniejsze. Moja dziecina w 32 tc ważyła 1700g. a i ułożenie jak u większości z Was dalej pośladkowe. Napiszcie coś na temat tej wagi dziecka, jak było u Was.
gaaba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 11:26   #494
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: podwójna macica

a mi nikt nic nie mówił na temat usunięcia przegrody moje maleństwo w 29 tc ważylo 1250, teraz ide do gina w srode to pewnie mu troche doszlo
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:37   #495
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez gaaba85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś pisała kiedyś że dzieci przy naszych wadach są mniejsze. Moja dziecina w 32 tc ważyła 1700g. a i ułożenie jak u większości z Was dalej pośladkowe. Napiszcie coś na temat tej wagi dziecka, jak było u Was.
Ja jestem w 38 tc i przy każdych pomiarach waga dziecka wychodzi powyżej normy czyli u mnie to się nie sprawdza
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 20:05   #496
ewelaa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: podwójna macica

kuciaczek1234 ja też miałam cysty a zrobiły się przy procerurze do inseminacj,ale brałam luteine dopochwową i po jakim tam czasie samiostnie się wchłonęła także nic się nie stresuj będzie git teraz mi z kolei stasznie wypadają włosy mogę garściami wyciągać,a dzięki zastrzykom do in vitra to są ciężkie lekarstwa także sutek uboczny musi być. Tylko szkoda że nie ciąża była tym fajnym skutkiem .
__________________
107 78 65
ewelaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 11:06   #497
Kuciaczek1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 80
Dot.: podwójna macica

ewelaa11-ja właśnie dostałam okres po odstawieniu luteinywięc po jego skończeniu ide na usg. Będę się starać o to, żeby wszystko było dobrze.
Za Ciebie i za resztę dziewczyn trzymam kciuki, rozumiem, jakie to dla Was (nas) ważne, żeby udało się mieć dzidziusia
Ja w chwili obecnej nie mam z kim miećale może ktoś kiedyś się pojawi
Kuciaczek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:36   #498
Agnieszka025
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 17
Dot.: podwójna macica

Muszę się z Wami podzielić moją radością - byłam na badaniach i dzieciątko dobrze się (jak na razie) rozwija, wszystkie kości i organy wykształciły się odpowiednio. Na chwile obecną nie widać żadnych nieprawidłowości. Teraz jestem w 21 tc i już nie mogę się doczekać końca gdyż jestem zmęczona - znudzona leżeniem i nic nie robieniem.
No i będziemy mieli synusia
Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki, musimy być dobrej myśli że choć mam wadę to uda nam się przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu
Agnieszka025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:42   #499
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez Agnieszka025 Pokaż wiadomość
Muszę się z Wami podzielić moją radością - byłam na badaniach i dzieciątko dobrze się (jak na razie) rozwija, wszystkie kości i organy wykształciły się odpowiednio. Na chwile obecną nie widać żadnych nieprawidłowości. Teraz jestem w 21 tc i już nie mogę się doczekać końca gdyż jestem zmęczona - znudzona leżeniem i nic nie robieniem.
No i będziemy mieli synusia
Super Gratulacje
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 20:43   #500
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: podwójna macica

Cześć Nadkobietki .
Jak już wiecie, urodziłam 18 sierpnia zdrową córkę ważącą 2830g i mierzącą 49cm. Jest najwspanialsza na świecie. Co prawda borykamy się z żółtaczką, ale mam nadzieję, że wkrótce uda nam się ją zwalczyć.

PS. Dla dziewczyn, które będą rodzić przez CC i mają ułożenie pośladkowe:
jeśli odejdą Wam wody, to śmigajcie czym prędzej do szpitala. U mnie akcja po odejściu wód rozwinęła się w godzinę. Po godzinie i 20 minutach miałam już skurcze parte i nóżka wychodziła pochwą zanim znieczulili mnie do zabiegu. Nie dajcie sobie wciskać, że przy pośladkach jest więcej czasu niż przy naturalnym porodzie główkowym.

Acha- i jeśli macie pozytywnego GBSa, to po cięciu pilnujcie, żeby robili maluchom CRP, aby wykluczyć ewentualnie zakażenie. U mnie ginekolodzy nie przekazali neonatologom i było robienie w majty, czy przypadkiem dziecko nie jest zarażone.

acha 2. - podczas cięcia lekarka stwierdziła, że macica jest raczej dwurożna...Ale pewne info i tak dopiero przy laparo i histero za około pół roku.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013

Edytowane przez dzidziadziumdzia
Czas edycji: 2010-09-02 o 20:46
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:00   #501
nancy9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: podwójna macica

To i ja sie pochwale, ze 16 sierpnia dolaczylam do grona szczesliwych mam. W 39 tc mialam planowana cesarke. Mimo rokowan, ze dzidzia jest malutka (2400) na swiat przyszla piekna zdrowa i duuuza dziewczynika. Klara miala 2900 i 55 cm. Dostala 10 pkt Niestety po dokladniejszych badaniach wykryto u niej mala wade serca, ale moja podwojnosc nie miala na to raczej wplywu.

Pozdrawiam wszystkie swiezo upieczone mamusie i zycze duuuuzo sil i snu.
nancy9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:12   #502
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: podwójna macica

Cytat:
Napisane przez nancy9 Pokaż wiadomość
To i ja sie pochwale, ze 16 sierpnia dolaczylam do grona szczesliwych mam. W 39 tc mialam planowana cesarke. Mimo rokowan, ze dzidzia jest malutka (2400) na swiat przyszla piekna zdrowa i duuuza dziewczynika. Klara miala 2900 i 55 cm. Dostala 10 pkt Niestety po dokladniejszych badaniach wykryto u niej mala wade serca, ale moja podwojnosc nie miala na to raczej wplywu.

Pozdrawiam wszystkie swiezo upieczone mamusie i zycze duuuuzo sil i snu.
Gratulacje
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 13:18   #503
gaaba85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 53
Dot.: podwójna macica

Dzidziadziumdzia i Nancy9
Serdeczne gratulacje dziewczyny
Ach jak Wam fajnie, że macie już swoje skarby. Ja dopiero 34 tc, więc jeszcze trochę muszę poczekać.
Dzidziadziumdzia no ja też mam ułożenie pośladkowe (jeszcze), ale do szpitala w którym mam rodzić mam ok 45 min drogi. Więc mam nadzieję, że u mnie troszkę wolniej będzie to przebiegać.
gaaba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:46   #504
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: podwójna macica

Ja tez 34 tydzień dopiero jeszcze troszke... A rodziła któraś z was naturalnie z przegrodą w pochwie?? Mi się wydaje ze dzidzius nie wyjdzie normalnie przez taka pochwe, to sie chyba tam porozrywa :conf used: w 37 tc mam wizyte moze wreszcie sie dowiem czy cesarka czy jednak nie...
agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 08:46   #505
atenaZ30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 27
Dot.: podwójna macica

Dziewczyny!
Wielkie gratulacje! Teraz tylko dużo sił, cierpliwości i spokoju ducha.

Odnośnie wady a wagi dzieci, to nie wiem czy ma to coś do rzeczy:
mój syn 3900, a bliźniaczki 3060 i 2930.

Dzidziadziumdzia, u mnie też akcja była ekspresowa. Po 2 godzinach od odejścia wód dziewczynki były już na świecie, a jedna pchała się bardzo dołem i mało brakowało, a bym ją urodziła naturalnie. Ale i tak nie uniknęłabym cc, żeby wypuścić drugą córcię.

Pozdrawiam Was wszystkie.
atenaZ30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 09:07   #506
Lilyiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: podwójna macica

Grono ,,p0dwójnych'' mam powiększyło się, to bardzo poprawia mi nastrój. Gratulacje dziewczyny. To daje wiarę w to, że i reszcie się uda.
Lilyiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 09:41   #507
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: podwójna macica

Urodziłam 14.09 siłami natury 4 dni po terminie zdrowego chłopca 4710 g i 55 cm
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 17:19   #508
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: podwójna macica

urodziłam 3 wrzesnia

nasz michałek urodził sie w 33tc przez cc, wazył 1400g i miał 41cm
malenstwo ale zdrowiutki chłop z niego, sam oddychał od razu
jeszcze jest w szpitalu ale jeszcze z tydzien i zabierzemy nasz cud do domu

niestety wina tak wczesnego porodu jest moja przegroda, mały nie miał miejsca zeby sie rozwijac i był niedożywiony bo pokarm nie docierał do niego

lezal miednicowo i sam sobie nozkami przekopał droge, wody mi sie zaczeły saczyc, tydzien mnie podtrzymywali ale crp wzrastalo i trzeba bylo zrobic cc

na szczescie w naszym przypadku wszystko dobrze sie skonczylo i teraz maly jest na powiwtrzu i rosnie jak na drożdzach

ewa gratulacje, kawał chłopa z twojego dzidziusia, jednak jest nadzieja bo wiekszosc jednak donosi zdrowe i duze dzieciaki
__________________
http://instagram.com/kootekk#



Edytowane przez kootekk
Czas edycji: 2010-09-24 o 17:20
kootekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 11:00   #509
Matka1978
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 68
Dot.: podwójna macica

Kootekk, 1985ewa, Dzidziadziumdzia i Nancy9 - ogromne gratulacje! Jakoś przez to wszystko przeszłyśmy i teraz możemy się cieszyć naszymi skarbami Życzę Wam powodzenia i zdrówka dla dzieciaczków.

U nas wszystko w porządku, kolejne kontrole u specjalistów nie pokazują niczego niepokojącego. Maluch rozwija się prawidłowo mimo wcześniactwa i przebytego zapalenia płuc i opon.
Matka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 19:48   #510
asiulkaMAZURKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: finnoy/norway
Wiadomości: 9
GG do asiulkaMAZURKA
Dot.: podwójna macica

Witam wszystkich serdecznie
Jakiś tydzień temu na wizycie u lekarza ginekologa dowiedziałam się że mam podwójną macicę jest to dla mnie trudne ale czytając to forum utwierdzam się w przekonaniu że mam szansę mieć naszego wymarzonego dzidziusia. rok temu wyszłam za mąż i zaczynamy planować rodzinę wyjechaliśmy z polski i pracujemy w norwegii co trochę komplikuje wszystko boję się że nie znajdę dobrego specjalisty że będzie ciężko chciałabym tu urodzić bo w polsce już długo nie pracuję a tu są lepsze warunki na wychowanie dzieci tak mi się wydaje . teraz kiedy się dowiedziałam o podwójnej macicy sama biję się z myślami boję się jak to wszystko będzie???? w internecie nie mogę znaleźć nic konkretnego na ten temat może wy mi pomożecie Pai doktor chce rozpocząć jakieś badania i leczenie teraz nie można było bo na miesiąc wyjechałam znów do norwegii jak wrócę to zaczniemy nie wiem jak to bedzie wyglądało zrobiłam usg i oto komentarz do niego: "macica podwójna -2 trzony , 2 szyjki macicy(choć pani doktor nie mogła odnaleźć drugiej szyjki stwierdziła że jeżeli krew nie zbiera się to znaczy że 2 szyjka musi być???), o jednorodnej echogeniczności, endometrium w obu macicach 5 mm, jajniki obustronnie sonograficznie bz. Zatoka Douglasa wolna" przeraża mnie myśl o poronieniach choć mam wielką nadzieję że jakoś się ułoży ja kocham dzieci całe życie pracuję z dziećmi i chcę bardzo mieć swoje maluszki. najbardziej przeraża niewiadoma przyszłości cieszę się że mogę o tym napisać i że nie jestem jedna sama na świecie z tym pozdrawiam
asiulkaMAZURKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-16 12:10:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.