Solarium :/ - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 14:33   #1411
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
no wlasni tez w sumie racja z tym bikini ;p tylko czym by tu tylek wysmarowac hmm,filtry mi na mysl przychodza tylko i wylacznie
a moze te specjalne kosmetyki do solarium?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:37   #1412
verochka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rybnik / Wrocław / Chełm
Wiadomości: 208
GG do verochka
Dot.: Solarium :/

Z ta pupą to faktycznie jest kaszana, ale raczej logiczna-przecież to na pupie sie lezy na łózku, prawda? ;> Wiec jest to czesc ciala która ma najwiekszy kontakt z lampami. radze skrócic czas opalania albo po polowie czasu obracac sie na brzuszek.

Kosmetyki solaryjne nic tu nie dadzą, poniewaz ich zadaniem jest z reguły przyspieszac opalanie, a nie je spowalniać. Bardzo dobre sa kosmetyki firmy Tanny Maxx i Emerald Bay-polecam zwlaszcza te drugie. Maja fajne zapachy, na allegro mozna dostac kazdy rodzaj.
Dla osób, które jeszcze nie sa czekoladowe polecałabym takie mleczko do opalania w solarium, firmy Emerald bay, nazywa sie Definetely Dark. jest naprawde wspaniale, bardzo mocno nawilza skórę, przez co nie jest wysuszona na wiórek, ladnie pachnie, wiec po wyjsciu z solarium nie ma problemu z tym nieciekawym "zapaszkiem" i wiadomo, ze dobrze nawilzona skóra szybciej sie opala, tak więc polecam.

Pozdrawiam, mam nadzieje ze pomogłam którejs z Was
__________________
Gdybym była morzem, to byłabym Morzem Czarnym. Tak, w porównaniu z Atlantykiem to maleństwo, ale nawet w stawie można utonąć


verochka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:32   #1413
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez verochka Pokaż wiadomość
Z ta pupą to faktycznie jest kaszana, ale raczej logiczna-przecież to na pupie sie lezy na łózku, prawda? ;> Wiec jest to czesc ciala która ma najwiekszy kontakt z lampami. radze skrócic czas opalania albo po polowie czasu obracac sie na brzuszek.

Kosmetyki solaryjne nic tu nie dadzą, poniewaz ich zadaniem jest z reguły przyspieszac opalanie, a nie je spowalniać. Bardzo dobre sa kosmetyki firmy Tanny Maxx i Emerald Bay-polecam zwlaszcza te drugie. Maja fajne zapachy, na allegro mozna dostac kazdy rodzaj.
Dla osób, które jeszcze nie sa czekoladowe polecałabym takie mleczko do opalania w solarium, firmy Emerald bay, nazywa sie Definetely Dark. jest naprawde wspaniale, bardzo mocno nawilza skórę, przez co nie jest wysuszona na wiórek, ladnie pachnie, wiec po wyjsciu z solarium nie ma problemu z tym nieciekawym "zapaszkiem" i wiadomo, ze dobrze nawilzona skóra szybciej sie opala, tak więc polecam.

Pozdrawiam, mam nadzieje ze pomogłam którejs z Was
swietne rady :yes:
tak mysle wlasnie czy mozna laczyc slarium ze stosowaniem balsamu brazujacego?czy opalenizna wtedy szybciej nie zejdzie?I jeszcze sie zastanwiam zy 7 min w tyg solarium mi zaszkodzi?Opalalam sie intensywnie przd 100dniowka i chcialam utrzymac ta opalenizne
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:44   #1414
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Solarium :/

a ja mam pytanie, może troszkę głupie ale.. czy do solarium trzeba się zapisywać? czy wystarczy pójść i już wszystko załatwione?
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 12:59   #1415
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Solarium :/

nie trzeba się zapisywać, idziesz i wchodzisz odrazu na ile minut chcesz, chyba ze akurat ktoś jest w środku to czekasz tą chwilkę aż wyjdzie
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:45   #1416
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Solarium :/

czy opala sie ktos w jakims soalrium w szczecinie?
blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 11:19   #1417
Izabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Solarium :/

ja mam ten sam problem;/ nie mam pojecia czy mozna laczyc balsam brazujacy i solarium;/jak narazie to smaruje sie balsamem brazujacym z DAX i jestem zadowolona dodatkowo biore beta karoten.
Izabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 13:21   #1418
xmoniax26
Raczkowanie
 
Avatar xmoniax26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Solarium :/

jak chodzisz na solarium to nie smaruj się balsamem brązującym przed wizyta bo zrobią Ci się brzydkie plamy.
a co do zapisywania to ja zawsze się zapisuje na wszelki wypadek czasem łózko jest zajęte a przed Tobą może być jeszcze jest ktoś w kolejce i trzeba czekać nawet do godz. a tak zapisana wchodzisz bez kolejki
__________________
Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest..
xmoniax26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 16:26   #1419
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Solarium :/

pracowalam na solarium i smaruje sie specjalnymi balsamami do uzytku w solarium PRZED opalaniem .. po opalaniu sa inne kosmetyki np chlodzace.. nawilzajace pamietaj tylko umyc rece po uzyciu balsamu ;p
blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 16:38   #1420
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Solarium :/

moim zdaniem nie ma sensu smarować sie balsamem brązującym i jednoczesnie chodzić na solarium, nie bedziesz miala pewności czy solarium ci cos daje.
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:41   #1421
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Solarium :/

brazery w soalrium sa inne niz takie w sklepie posiadaja duza dawke nawilzacza tak ze skora sie nie przesusza i posiadaja skaldniki przyspieszajace produkcje melaniny czyli wspomagaja opalanie jak najbardziej polecam
blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 18:50   #1422
DwukropekGwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar DwukropekGwiazdka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków-Nowa huta
Wiadomości: 329
Dot.: Solarium :/

te kropki na spodniach to od skarpet.
__________________
Dietka?
Siłownia?
Ciepłe dni blisko, a chęci brak.

MOBILIZACJOO!!
DwukropekGwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 07:11   #1423
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
brazery w soalrium sa inne niz takie w sklepie posiadaja duza dawke nawilzacza tak ze skora sie nie przesusza i posiadaja skaldniki przyspieszajace produkcje melaniny czyli wspomagaja opalanie jak najbardziej polecam
\


Zgadzam się jak njabardziej,,,
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 17:39   #1424
Katarzyna1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Solarium :/

Grunt to umiarkowanie w opalaniu na słońcu czy na solarium i oczywiście dobra ochrona w postaci profesjonalnego kosmetyku. Pierwsze sesje na solarium powinny być krótkie, dwa razy w tygodniu. Kolejne sesje wydłużamy o kilka minut. Mając już ładny podkład opalenizny chodzimy na solarium tylko by podtrzymać kolorek. Zawsze stosujmy kosmetyki solaryjne, ja polecam EXCLUSIVE BRONZE , są wspaniałe. Seria ta ma cztery poziomy, każdy może dobrać odpowiedni poziom aktywatora do swojej cery, jest dla jasnej karnacji - początkujących , poprzez analogicznie poziom drugi, trzeci i czwarty -dla osób o bardzo ciemnej karnacji, chcących jeszcze pogłębić opaleniznę. EXCLUSIVE BRONZE ma również kosmetyki solaryjne do twarzy i balsamy po opalaniu, które stosowane po prysznicu zamiast normalnyche balsamów, pomagają podtrzymać opaleniznę. Zawsze zakładajmy okularki na solarium i smarujmy się kosmetykami tuż przed opalaniem. Na łóżku solaryjnym obkręcajmy się jak na słoneczku, nie leżmy plackiem.Nigdy przenigdy nie powinny na solarium chodzić kobiety w ciąży i osoby przyjmujace tabletki antykoncepcyjne, grozi to strasznymi plamami na twarzy lub całym ciele. Nie stosujmy na solarium kosmetyków z filtrem, takie bierzmy tylko na słońce i odwrotnie kosmetyki solaryjne nie stosujmy przy opalaniu na słońcu, pilnujmy tego, a będzie good
Poniżej wrzucam linka do konkursu, zapraszam do uczestnictwa, są do wygrania wspaniałe kosmetyki solaryjne EXCLUSIVE BRONZE
http://forum.eversun.com.pl/viewtopic.php?t=814
Katarzyna1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:53   #1425
Marta88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 110
GG do Marta88
Dot.: Solarium :/

Witam ja mam takie pytanie i prosze o pomoc, Byłam w solarium i wszystko było by ok gdyby nie to że nie równo sie opaliłam co mam zrobic by się wyrównac a tych opalonych miejsc nie spalić.. prosze o pomoc
Marta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:20   #1426
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Solarium :/

A mi pierwszy raz się zdarzyło aby guma od okularków opaliła sie na twarzy..;/ I co teraz??
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 12:14   #1427
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
A mi pierwszy raz się zdarzyło aby guma od okularków opaliła sie na twarzy..;/ I co teraz??
Nieciekawie. To może posmaruj te miejsca kremem brązującym albo idź do solarium opalić, tylko nie nakładaj okularów albo zasłoń oczy nie nakładając tej gumki.
Swoją drogą to ja bym się bała opalać regularnie twarz.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:29   #1428
DominikaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 55
Dot.: Solarium :/

Moze spróbuj czegoś z dermokosmetyków. doskonale nawilzają, a skóra po solarioum ma tendencje do rogowacenia, więc trzeba dostarczć jej dużą ilośc wody.
DominikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:45   #1429
monia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5
Dot.: Solarium :/

hej dziewczyny! mam dylemat i nie wiem co robic! na splarke poszlam pierwszy raz w poniedzialek na 4min i nie bylo rzadnych efektow wiec w srode poszlam na 6min i po 3godzinach jak stamtad wyszlam zrobilam sie czerwona jak rak!!! Dodam ze opalilam sie nierownomiernie wszystko mnie piecze!!! nie wiem co mam robic czy zrezygnowac czy moze chodzic dalej i moze mi to zbrazowieje dodam ze mam jasna cere i zazwyczaj na slonku tez opalam sie na czerwono-moze ja poprostu nie nadaje sie do opalania! co mi radzicie dziewczyny???
monia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 19:16   #1430
Marta88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 110
GG do Marta88
Dot.: Solarium :/

Pomocy strasznie schodzi mi skora mam takie plamy okropne co mam zrobic żeby sie wyrównać... boje sie iść do solarium bo nie wiem jak mnie opali a niechce wygladac gorzej niż teraz pomocy
Marta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 23:33   #1431
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Solarium :/

poczekaj az ci wszystko zejdzie, zrob sobie peeling i potem mozesz sie isc opalac zawsze mozesz te mijsca co sa bielsze posmarowac jakims przyspieszaczem zeby dorownac poprzedniej opaleniznie w msc obok
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 23:58   #1432
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
swietne rady :yes:
tak mysle wlasnie czy mozna laczyc slarium ze stosowaniem balsamu brazujacego?czy opalenizna wtedy szybciej nie zejdzie?I jeszcze sie zastanwiam zy 7 min w tyg solarium mi zaszkodzi?Opalalam sie intensywnie przd 100dniowka i chcialam utrzymac ta opalenizne
Można łączyć solarium z balsamami brązującymi czy też samoopalaczem.Ja osobiście nakładałam samoopalacz na cialo 2 razy i potem szłam na solarium.Byłam opalona ładnie i równomiernie ale to dzięki temu że nie miałam wcześniej plam po samoopalaczu.W ogóle opalenizna solaryjna i samoopalacze czy też brązery nie mają raczej wiele wspolnego...tak czy siak jak nalożysz balasm brązujący i potem pójdziesz na solarium to opalenizna będzie w głab skóry a nie na powierzchni...ewentualnie zejdzie Ci balsam,ale potem możesz znów położyć.
Cytat:
Napisane przez Monis1992 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie, może troszkę głupie ale.. czy do solarium trzeba się zapisywać? czy wystarczy pójść i już wszystko załatwione?
To zależy od solarium,nie które mają taki popyt że trzeba się na zaś umówić.
Cytat:
Napisane przez Marta88 Pokaż wiadomość
Pomocy strasznie schodzi mi skora mam takie plamy okropne co mam zrobic żeby sie wyrównać... boje sie iść do solarium bo nie wiem jak mnie opali a niechce wygladac gorzej niż teraz pomocy
Tak jak koleżanka wcześniej pisała...peeling i odczekać aż skóra zejdzie.Nie idź dodatkowo na solarkę po będziesz miała więcej plam,a skóra będzie Ci jeszce bardziej schodzić.ja ostatnio skórę po 2 razach na solarium przesuszyłam i miesiąc cały mi schodziła:/uzywałam wielu kosmtyków nawilżających...a i pamiętaj nie przesadzaj z peelingem bo możesz bardziej skórę przesuszyć.
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"

Edytowane przez Monisia_1331
Czas edycji: 2009-04-03 o 23:59
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:14   #1433
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Solarium :/

Monisia bardziej mi chodzilo o stosowanie balsamu pomiedzy chodzeniem na solarium przed solarium nie uzywam balsamow brazujacych
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 10:56   #1434
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Katarzyna1980 Pokaż wiadomość
Grunt to umiarkowanie w opalaniu na słońcu czy na solarium i oczywiście dobra ochrona w postaci profesjonalnego kosmetyku. Pierwsze sesje na solarium powinny być krótkie, dwa razy w tygodniu. Kolejne sesje wydłużamy o kilka minut. Mając już ładny podkład opalenizny chodzimy na solarium tylko by podtrzymać kolorek. Zawsze stosujmy kosmetyki solaryjne, ja polecam EXCLUSIVE BRONZE , są wspaniałe. Seria ta ma cztery poziomy, każdy może dobrać odpowiedni poziom aktywatora do swojej cery, jest dla jasnej karnacji - początkujących , poprzez analogicznie poziom drugi, trzeci i czwarty -dla osób o bardzo ciemnej karnacji, chcących jeszcze pogłębić opaleniznę. EXCLUSIVE BRONZE ma również kosmetyki solaryjne do twarzy i balsamy po opalaniu, które stosowane po prysznicu zamiast normalnyche balsamów, pomagają podtrzymać opaleniznę. Zawsze zakładajmy okularki na solarium i smarujmy się kosmetykami tuż przed opalaniem. Na łóżku solaryjnym obkręcajmy się jak na słoneczku, nie leżmy plackiem.Nigdy przenigdy nie powinny na solarium chodzić kobiety w ciąży i osoby przyjmujace tabletki antykoncepcyjne, grozi to strasznymi plamami na twarzy lub całym ciele. Nie stosujmy na solarium kosmetyków z filtrem, takie bierzmy tylko na słońce i odwrotnie kosmetyki solaryjne nie stosujmy przy opalaniu na słońcu, pilnujmy tego, a będzie good
Poniżej wrzucam linka do konkursu, zapraszam do uczestnictwa, są do wygrania wspaniałe kosmetyki solaryjne EXCLUSIVE BRONZE
http://forum.eversun.com.pl/viewtopic.php?t=814
Mam 22 lata a jeszcze nigdy nie byłam na solarce (pewnie dlatego, że szybko się opalam na słoneczku naturalnym). W tym roku sobie pomyślałam, że czas spróbować solarium-nawet z ciekawości ale tu się pojawia problem! Prawie od roku biorę tabletki antykoncepcyjne......czy naprawdę nie mogę się opalać w solarium?????? Czy któraś z dziewczyn tu wypowiadających się bierze tabletki antykoncepcyjne i chodzi na solarium?????
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym



Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:10   #1435
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
Monisia bardziej mi chodzilo o stosowanie balsamu pomiedzy chodzeniem na solarium przed solarium nie uzywam balsamow brazujacych
No mi też o to chodziło...o zastosowanie np balsamu i za 2 dni np na solarium...o coś takiego mi chodziło,a nie o to, że przed samym pójściem

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusiakg_1987 Pokaż wiadomość
Mam 22 lata a jeszcze nigdy nie byłam na solarce (pewnie dlatego, że szybko się opalam na słoneczku naturalnym). W tym roku sobie pomyślałam, że czas spróbować solarium-nawet z ciekawości ale tu się pojawia problem! Prawie od roku biorę tabletki antykoncepcyjne......czy naprawdę nie mogę się opalać w solarium?????? Czy któraś z dziewczyn tu wypowiadających się bierze tabletki antykoncepcyjne i chodzi na solarium?????
Moja siostra bierze tabletki i chodzi na solarium i nic jej nie jest...plam żadnych niema...lecz nie zapewnię, że opalisz się bez plam.Wydaje mi się, że wiele kobiet używa tabletki i chodzi na solarium,bo nawet nie zdaje sobie sprawy,że nie powinno się.No i najczęściej jest tak, że nic im nie jest
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:10   #1436
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
No mi też o to chodziło...o zastosowanie np balsamu i za 2 dni np na solarium...o coś takiego mi chodziło,a nie o to, że przed samym pójściem
oj sorry,to zle Cie zrozumialam chyba musze sie wybrac na solarium,bo troche zbladlam a wiosna pelna para
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 19:31   #1437
DominikaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 55
Dot.: Solarium :/

trzeba po prostu skórę do takich rzeczy dobrze przygotowac, trzeba przede wszytskim zadbać o nawilżenie. JAk skóra jest bardzo zrogowaciała to może coś z super mocnych nawilżaczy, ja kupiłam w aptece keranorm i musze powiedzieć, że działa
DominikaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 15:56   #1438
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: Solarium :/

Jak wcześniej pisałam dziewczyny to będzie moja pierwsza wizyta w solarium i mam do Was parę pytań. Czy muszę przed smarować się jakimiś balsamami? Czy mogą być to olejki do opalania czy jakieś specjalne do solarium? I jak ja mam się ubrać :/ ? Np. w stringi i biustonosz? I czy wszystko jedno jaki kolor? (bo np. podobno w słońcu naturalnym lepiej mieć ciemny kostium kąpielowy bo wtedy lepiej słońce przyciąga) i czy też muszę się czymś smarować po?
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym



Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 16:58   #1439
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Pusiakg_1987 Pokaż wiadomość
Jak wcześniej pisałam dziewczyny to będzie moja pierwsza wizyta w solarium i mam do Was parę pytań. Czy muszę przed smarować się jakimiś balsamami? Czy mogą być to olejki do opalania czy jakieś specjalne do solarium? I jak ja mam się ubrać :/ ? Np. w stringi i biustonosz? I czy wszystko jedno jaki kolor? (bo np. podobno w słońcu naturalnym lepiej mieć ciemny kostium kąpielowy bo wtedy lepiej słońce przyciąga) i czy też muszę się czymś smarować po?
Najlepiej kup przyśpieszacz opalania Dax Cosmetics lub Bielenda albo ewentualnie zakupić kosmetyki solaryjne.
Po solarium warto posmarować się balsamem nawilżającym. Jeśli nie zamierzasz chodzić zbyt często np. raz na kilka tygodni dla podtrzymania efektu możesz użyć delikatnego balsamu brązującego np. Eveline, Bielenda. Nie za często np. 1-2 razy w tygodniu.


Odnośnie ubioru to nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale chcesz opalać się w bieliźnie???
Ja ubieram się normalnie, codzienna bielizna a w solarium i tak opalam się nago
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:18   #1440
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: Solarium :/

A gdzie mogę zakupić specjalne kosmetyki solaryjne? Hmmm tak chciałam się opalać w bieliźnie A to trzeba się opalać nago? Podkreślałam, że wybieram się pierwszy raz i nie jestem zorientowana jak się opala Jak się opala w bieliźnie to będę w bieliźnie a jak można bez to bez
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym




Edytowane przez Pusiakg_1987
Czas edycji: 2009-04-06 o 17:22
Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.