Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-01, 21:18   #691
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

i tak dziękuję za odpowiedź ;*
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 16:31   #692
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jealousgirl Pokaż wiadomość
A może mi któraś powiedzieć na ile setów starcza shellac 7,3 ml ?
Kolor starcza na co najmniej 20 setów, baza i top na 40. Oczywiście wszystko zależy od grubości warstwy oraz napigmentowania koloru.
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 20:49   #693
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziękuję Ci bardzo
Dziś do mnie przyszła baza, top i wildfire. Jestem zachwycona <3
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:21   #694
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jealousgirl Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo
Dziś do mnie przyszła baza, top i wildfire. Jestem zachwycona <3

Z czerwieni mam jeszcze decadence, ale ciężej się nim maluje Sam kolor jest ładny Fedore również mam, ale jakoś nie przepadam za nią, chociaż lubię ładne krótkie paznokcie w ciemnych kolorach - na sylwestra np. z cyrkonią na jednym palcu Tylko, że w Fedorze właśnie ciężko coś dostrzeć, ten kolor dopiero po uważnym przyjrzeniu się 'ma to coś w sobie', tak to jest taki zwykły Moim zdaniem oczywiście Mam jeszcze Rock Royalt, też dość zwykły jak dla mnie. Ale ładny, dobrze mi się nim maluje
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 07:46   #695
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja zamówiłam trochę nowych kolorków... między innymi Midnight Swim - na zdjęciach wygląda czarująco... zobaczymy jak w realu
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 07:58   #696
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

ja chyba kolorki z najnowszej kolekcji sobie odpuszczę, nie wiem czy dobrze patrzyłam, ale wszystkie są mocno brokatowo-świecące
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:11   #697
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Też zamówiłam midnight swim i asphalt Jutro powinny dotrzeć.
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 23:55   #698
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
ja chyba kolorki z najnowszej kolekcji sobie odpuszczę, nie wiem czy dobrze patrzyłam, ale wszystkie są mocno brokatowo-świecące
sylwestrowe
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 21:47   #699
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

midnight swim ma bardzo delikatny brokat, w ogole nie rzuca sie w oczy, chyba ze przy naprawde mocnym swietle. a asphalt jest super!
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 08:30   #700
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jealousgirl Pokaż wiadomość
midnight swim ma bardzo delikatny brokat, w ogole nie rzuca sie w oczy, chyba ze przy naprawde mocnym swietle. a asphalt jest super!
Bardzo delikatne te drobinki - prawda... zastanawiam się czy go nie pociągnąć z wierzchu silver vip st. Chyba by ładnie było... oczywiście mówię o sylwestrze
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:07   #701
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam! Planuje zakup lakieru hybrydowego firmy LNC. Który odcień Waszym zdaniem nadaje się najbardziej na french? baby Pink czy little pricess?
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 08:33   #702
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Pokaż wiadomość
Witam! Planuje zakup lakieru hybrydowego firmy LNC. Który odcień Waszym zdaniem nadaje się najbardziej na french? baby Pink czy little pricess?
Moim zdaniem little princess a nie myslalas o french soft pink? to kolor typowy beżyk transparentny do frencha a tak poza tematem mam do sprzedania 2 kolorki LNC (red velvet, charming heath
er) rozczarowały mnie odcienie nie takie jak chciałam w rzeczywistości ciemniejsze
__________________




Edytowane przez gonia1203
Czas edycji: 2013-01-22 o 08:37
gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 15:28   #703
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

z tej jesienno-zimowej kolekcji kupiłam w końcu granat, ma drobinki, ale zupełnie nie rzucają się w oczy, więc na co dzień tez spokojnie się nadaje. no i piękny atramentowy granat jest na paznokciu resztę jednak odpuszczam, czekam na wiosenne nowe kolory
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:36   #704
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem little princess a nie myslalas o french soft pink? to kolor typowy beżyk transparentny do frencha a tak poza tematem mam do sprzedania 2 kolorki LNC (red velvet, charming heath
er) rozczarowały mnie odcienie nie takie jak chciałam w rzeczywistości ciemniejsze
No właśnie na stronie internetowej na razie odcień french soft pink nie jest dostępny. Najprawdopodobniej będzie w tym tygodniu. Jednakże zdecydowałam się jednak na odcień nude, ponieważ nie wiem, czy lakiery te będą mi służyć, a w ten sposób kupiłam jeden odcień a nie dwa... Oby tylko mi odpowiadał kolor. Mam bardzo krótkie paznokcie, więc najpierw i tak muszę choć trochę zapuścić, żeby móc robić french. Mam nadzieję, ze lakier będzie w tym tygodniu. Jeżeli się sprawdzi, to zamówię lakiery do french .
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 06:57   #705
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Pokaż wiadomość
No właśnie na stronie internetowej na razie odcień french soft pink nie jest dostępny. Najprawdopodobniej będzie w tym tygodniu. Jednakże zdecydowałam się jednak na odcień nude, ponieważ nie wiem, czy lakiery te będą mi służyć, a w ten sposób kupiłam jeden odcień a nie dwa... Oby tylko mi odpowiadał kolor. Mam bardzo krótkie paznokcie, więc najpierw i tak muszę choć trochę zapuścić, żeby móc robić french. Mam nadzieję, ze lakier będzie w tym tygodniu. Jeżeli się sprawdzi, to zamówię lakiery do french .

witam
wklejam zdjęcia odcienia nude LNC
1.Nude+ french soft pink z pink jest delikatniejszy i jasniejszy bardziej mi się podoba
2. sam nude

Ja osobiście jestem zadowolona z tej firmy mam 9 kolorów i jak dla mnie odcienie ze strony są takie same jak po utwardzeniu na paznokciach
kolory mogą przekłamywać monitory i ich ustawienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07651.jpg (79,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07487.jpg (63,6 KB, 46 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 16:59   #706
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
witam
wklejam zdjęcia odcienia nude LNC
1.Nude+ french soft pink z pink jest delikatniejszy i jasniejszy bardziej mi się podoba
2. sam nude

Ja osobiście jestem zadowolona z tej firmy mam 9 kolorów i jak dla mnie odcienie ze strony są takie same jak po utwardzeniu na paznokciach
kolory mogą przekłamywać monitory i ich ustawienia
Dziękuję za zdjęcia. Moim zdaniem kolor nr 1 ładniejszy . Od kilku dni poluję na odcień soft pink, jednakże cały czas jest niedostępny. Dostałam jednak informację, że w tym tygodniu powinien być. Jak na razie czekam cały czas za zamówienie z poniedziałku...
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 00:17   #707
karo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny proszę pomóżcie i powiedzcie mi ile powinna naświetlać każdą warstwę shellacu (base,color,top)? każda po 2 minuty? A czy wogóle matowicie płytkę, czy tylko przecieracie cleanerem, żeby odtłuścić? Bo znalazłam w internecie sprzeczne informacje -jedni piszą, żeby delikatnie matowić, inni, że nie trzeba...będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdr
karo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 11:59   #708
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

ja bazę trzymam 10sek, wszystkie pozostałe warstwy po 2 minuty. Płytkę dosłownie przecieram dwa trzy razy bloczkiem polerskim ale tylko przy wolnym brzegu, nie trę po całości. Plus całość przed nałożeniem bazy dokładnie przemywam alkoholem izopropylowym. Lakier spokojnie trzyma się 2 tygodnie, dłużej też by przetrwał, tylko odrosty zaczynają wyglądać nieestetycznie.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 05:30   #709
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

ja z kolei nie matowie, odtłuszczam, nakładam bazę, każdą warstwę naświetlam 2 min., lakier trzymał mi sie ostatnio 3 tygodnie bez żadnej skazy i pewnie pobyłby jeszcze gdybym nie musiała zdjąć go na praktyki
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-25, 11:34   #710
karo21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dzięki za odpowiedzi Dzisiaj dostałam przesyłkę, więc myślę, że w weekend w wolnej chwili będę próbować swoich sił Pozdr
karo21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:30   #711
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Zamówiłam lakiery z firmy LNC i przyznam szczerze, że albo nie umiem ich nakładać albo po prostu moje paznokcie się nie nadają...
Zakupiłam lakiery hybrydowy, gdyż żel nigdy mi się nie trzymał na płytkach - zawsze odpadał mi w całości.
W tym momencie na większości paznokci mam na górze odpryski, a w niektórych odeszły krawędzie i mogłam oderwać całą masę. Wszystko robiłam zgodnie z instrukcją - lakierty kładłam bardzo cienką warstwą, więc nie rozumiem dlaczego tak się stało... Dodatkowo, żeby mieć pewność, ze płytka paznokciowa nie jest za tłusta - zmatowiłam bloczkiem i użyłam odtłuszczacza..
Czy mogłabym prosić o radę osobę, która również stosuje lakiery właśnie tej firmy?
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 15:08   #712
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Pokaż wiadomość
Zamówiłam lakiery z firmy LNC i przyznam szczerze, że albo nie umiem ich nakładać albo po prostu moje paznokcie się nie nadają...
Zakupiłam lakiery hybrydowy, gdyż żel nigdy mi się nie trzymał na płytkach - zawsze odpadał mi w całości.
W tym momencie na większości paznokci mam na górze odpryski, a w niektórych odeszły krawędzie i mogłam oderwać całą masę. Wszystko robiłam zgodnie z instrukcją - lakierty kładłam bardzo cienką warstwą, więc nie rozumiem dlaczego tak się stało... Dodatkowo, żeby mieć pewność, ze płytka paznokciowa nie jest za tłusta - zmatowiłam bloczkiem i użyłam odtłuszczacza..
Czy mogłabym prosić o radę osobę, która również stosuje lakiery właśnie tej firmy?
Nie wiem czy pomogę bo ja z tej firmy używam tylko kolorów a baze i top mam z Gelish harmony i u mnie się dobrze trzyma.

Moje pytania:
-czy uzywasz primera najlepszy kwasowy?
-czy nakladajac baze i kolejne warstwy zakanczasz również wolny brzeg paznokcia?
-zarowki uv masz ok?
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:25   #713
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez gonia1203 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pomogę bo ja z tej firmy używam tylko kolorów a baze i top mam z Gelish harmony i u mnie się dobrze trzyma.

Moje pytania:
-czy uzywasz primera najlepszy kwasowy?
-czy nakladajac baze i kolejne warstwy zakanczasz również wolny brzeg paznokcia?
-zarowki uv masz ok?
Nie używam primera, gdyż na stronie, gdzie można kupić lakiery firmy LNC, napisane jest, że nie ma potrzeby stosowanie primera.
Co do zakańczania wolnego brzegu, to staram się to robić, tylko mam bardzo bardzo małe paznokcie ok (7 mm maksymalnie) i bardzo zniszczone - jestem po ściągnięciu żeli ( mam całe opuszki obolałe, ponieważ kosmetyczka przed założeniem żelowych paznokci przesadnie mi je spiłowała).
Kwestia lampy jest na pewno ok, kupiłam ją dawno ale w profesjonalnym salonie i ozywałam bardzo sporadycznie - może w przeciągu ostatnich 3 lat z 10 razy maksymalnie.
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:57   #714
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

ja maluje namietnie lakierami LNC i nie mam problemu moze powinnas dłuzej potrzymac w lampie ja każda warstwe trzymam 4 minuty i jest ok utwardza się super


primer musi byc bezkwasowy pod hybrydy LNC
ja robie tak
matowie płykte blokiem
pozniej odtłuszczam zmywaczem do paznokci w żelu
a kolejnie odtłuszczaczem LNC
czekam chwile az wyschnie i dopiero wtedy maluje base&finish 4minuty w lampie przecieram odtłuszczaczem LNC i maluje kolor i znowu 4min lampa
pozniej 2 warstwa kioloru 4minuty , base&finish 4min odtłuszczacz
i efekty red hot rot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07177.jpg (80,7 KB, 48 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 18:26   #715
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Pokaż wiadomość
Nie używam primera, gdyż na stronie, gdzie można kupić lakiery firmy LNC, napisane jest, że nie ma potrzeby stosowanie primera.
Co do zakańczania wolnego brzegu, to staram się to robić, tylko mam bardzo bardzo małe paznokcie ok (7 mm maksymalnie) i bardzo zniszczone - jestem po ściągnięciu żeli ( mam całe opuszki obolałe, ponieważ kosmetyczka przed założeniem żelowych paznokci przesadnie mi je spiłowała).
Kwestia lampy jest na pewno ok, kupiłam ją dawno ale w profesjonalnym salonie i ozywałam bardzo sporadycznie - może w przeciągu ostatnich 3 lat z 10 razy maksymalnie.
primer jest konieczny, uzywam kwasówki, paznokcie robie nie tylko do domowego użytku, niektorzy przychodzą nawet po 4 tyg i maja bez odprysków, masz paznokcie po zdjeciu żelu to może wyjaśniać dlaczego hybryda się nie trzyma tak jak powinna. Nie wierzcie we wszystko co jest napisane na stronie producenta, primer zwieksza przyczepność żelu do naturalnej plytki
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 18:39   #716
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

...
dokładnie,im paznokcie w gorszej kondycji tym gorzej sie trzyma na nich hybryda/żel
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:57   #717
anioleczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Hmm dziwna sprawa z tymi moimi paznokciami. Nie są podatne na żadne zabiegi. Myślałam na początku, że żele nie trzymają się ze względu na to, że kosmetyczka źle mi je zrobiła. Dlatego spróbowałam w kilku salonach - za każdym razem efekt ten sam - wystarczyło, iż podważyłam troszkę krawędź, a paznokcie odpadały jak zwykłe sztuczne paznokcie przyklejane na klej.
Dzisiaj poprawiłam wszystkie paznokcie, które wydawały się źle zrobione ( wszystkie odchodziły mi bez problemu) i zrobiłam kolejny raz. Zobaczę, jak sytuacja będzie wyglądała przez kolejne 2 dni. Jeżeli faktycznie okaże się, iż znowu się nie trzymają, to wówczas zamówię primer, ale bezkwasowy, gdyż taki jest wymagany do lakierów LNC - taka informacja widnieje na stronie producenta.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
ja maluje namietnie lakierami LNC i nie mam problemu moze powinnas dłuzej potrzymac w lampie ja każda warstwe trzymam 4 minuty i jest ok utwardza się super


primer musi byc bezkwasowy pod hybrydy LNC
ja robie tak
matowie płykte blokiem
pozniej odtłuszczam zmywaczem do paznokci w żelu
a kolejnie odtłuszczaczem LNC
czekam chwile az wyschnie i dopiero wtedy maluje base&finish 4minuty w lampie przecieram odtłuszczaczem LNC i maluje kolor i znowu 4min lampa
pozniej 2 warstwa kioloru 4minuty , base&finish 4min odtłuszczacz
i efekty red hot rot
Boskie masz te pazurki
anioleczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 22:03   #718
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

bezkwasowy zostawia lepką warstwę to może nie iść dobrze z hybrydą,lepsza będzie kropelka kwasowego.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 23:54   #719
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Pokaż wiadomość
...
Kwestia lampy jest na pewno ok, kupiłam ją dawno ale w profesjonalnym salonie i ozywałam bardzo sporadycznie - może w przeciągu ostatnich 3 lat z 10 razy maksymalnie.
Lampa po trzech latach na pewno nie jest ok. Nawet z nieużywanych żarówek ulatnia się gaz, który świeci. Analogicznie do akumulatora czy baterii, nawet nieużywane tracą na "mocy". Jeśli nie trzymał Ci się żel to również hybryda nie będzie się trzymać. Taka uroda Twoich paznokci ...a może masz hashimoto, to by wszystko wyjaśniało. Jeśli masz osłabione paznokcie po zdjęciu stylizacji primer tylko im zaszkodzi, zwłaszcza kwasowy. Daj im się zregenerować. Jeśli już coś musisz nałożyć to proponuję dla wzmocnienia (konstrukcji, nie materii, nie oszukujmy się) żel silikonowy (soak off) i ewentualnie na niego hybrydę.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:02   #720
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja kupiłam na samym początku lakier LNC + base&top. Pieniądze wyrzucone w błoto. Później kupiłam Shellaca i było wszystko super. Bez porównania.
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.