Wstydliwy problem!!! Pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 16:37   #1
Daria19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 39

Wstydliwy problem!!! Pomóżcie


Zauważyłam , że mam owsiki nie wiem skąd!! Byłam w aptece dała mi coś na nie przeszło (nie pamiętam leku) ale znowu powróciły.. I tak mnie nocy swędziało że wpakowałam sobie palec w tyłek ( było tak kilka razy) i wyciągłam pare od jkiegoś momentu w odbycie czuje gorączke a czasem mam krew na papierze jakby leciało z jednej strony nie wiem co to.. Od kilku di własnie boli mnie brzuch przypomina ból miesiączki.. Własnie od tego momentu jak zauważyłam krwe.. Już mam wizje , że może mam krwotok wewnętrzny i tak mnie boli co o tym sądzicie?>??? Pozdrawiam
Daria19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 17:04   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Wstydliwy problem!!! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Daria19 Pokaż wiadomość
Zauważyłam , że mam owsiki nie wiem skąd!! Byłam w aptece dała mi coś na nie przeszło (nie pamiętam leku) ale znowu powróciły.. I tak mnie nocy swędziało że wpakowałam sobie palec w tyłek ( było tak kilka razy) i wyciągłam pare od jkiegoś momentu w odbycie czuje gorączke a czasem mam krew na papierze jakby leciało z jednej strony nie wiem co to.. Od kilku di własnie boli mnie brzuch przypomina ból miesiączki.. Własnie od tego momentu jak zauważyłam krwe.. Już mam wizje , że może mam krwotok wewnętrzny i tak mnie boli co o tym sądzicie?>??? Pozdrawiam
1) Jakiego koloru jest ta krew? Jasnoczerwona, czy ciemna?
2) Leczenie 1 osoby w rodzinie jest bezcelowe. Trzeba iść do lekarza rodzinnego, powiedzieć, jak wygląda sytuacja. Przepisze on leki na owsicę, które muszą brać wszyscy członkowie rodziny.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 17:05   #3
slon trabalski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 108
Dot.: Wstydliwy problem!!! Pomóżcie

Nie wiem co Ci doradzic dziewczyno, ale ja bym szła jak najszybciej do lekarza... masz może również jakieś inne robaki, może lekarstwo które dostałaś w aptece uszkodziło jelita i stąd krwawienie? nie wstydź sie lekarza, pamiętaj, że oni nie jedno widzieli i nic ich nie dziwi... nie jesteś jedna, która ma jakąś dolegliwośc. A jeśli zaniedbasz, sprawa może okazac sie groźna, nie zwlekaj tylko idź, my tu na odległośc nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. Powodzenia i dużo zdrowia!!!
slon trabalski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 17:10   #4
Daria19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 39
Dot.: Wstydliwy problem!!! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
1) Jakiego koloru jest ta krew? Jasnoczerwona, czy ciemna?
2) Leczenie 1 osoby w rodzinie jest bezcelowe. Trzeba iść do lekarza rodzinnego, powiedzieć, jak wygląda sytuacja. Przepisze on leki na owsicę, które muszą brać wszyscy członkowie rodziny.
Jasno czerwona jest ta krew
Daria19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 17:11   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Wstydliwy problem!!! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Daria19 Pokaż wiadomość
Jasno czerwona jest ta krew

No to lepsza opcja niż ciemna. Bo to znaczy, że krwawienie jest nie przetrawiona, czyli najprawdopodobniej z odbytnicy.

Idź do lekarza, powiedz o objawach i LECZCIE SIĘ WSZYSCY W DOMU!
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 18:09   #6
gaaba85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 53
Dot.: Wstydliwy problem!!! Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

No to lepsza opcja niż ciemna. Bo to znaczy, że krwawienie jest nie przetrawiona, czyli najprawdopodobniej z odbytnicy.

Idź do lekarza, powiedz o objawach i LECZCIE SIĘ WSZYSCY W DOMU!
Popieram. Oprócz leków każdy członek rodziny bezwzględnie powinien zwłaszcza teraz używać oddzielnego ręcznika, które trzeba albo prać w 90 stopniach albo normalnie wygotować.To samo powinno się robić z bielizną i pościelą. Inaczej problem będzie się powtarzał.
gaaba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:54   #7
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Wstydliwy problem!!! Pomóżcie

Łojezuniu. I Ty nie byłaś u lekarza? Biegiem do przychodni! Musisz dostać leki Ty i wszyscy domownicy, do tego co chwilę zmienianie pościeli i piżam. W szkole jak się uczyliśmy, to mówiła babka, że bardzo właśnie trzeba o to dbać i że leczenie tego jest męczące. A do tego jeszcze ta krew? Ja bym już dawno u lekarza była...
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 13:36   #8
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wstydliwy problem!!! Pomóżcie

Idź do lekarza, jak najszybciej.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 11:36   #9
lusia1295
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 232
GG do lusia1295 Send a message via Skype™ to lusia1295
Dot.: Wstydliwy problem!!! Pomóżcie

Też kiedyś miałam podobny problem, z tym , że krew okazała się skutkiem dłuższych zaparć, może też masz z tym problem?
Co do owsików zalecam większą higienę, gdyż owsiki przenosimy zazwyczaj sami przez nieuwagę nawet o tym nie wiedząc. Przede wszystkim (może to banalne, ale warto przypominać) po każdej wizycie w toalecie dobrze umyj ręce, gdyż jaja owsików przenosimy najczęściej na dłoniach do ust, a tam to one już wiedzą co robić. Dlatego nie dopuszczajmy do kolejnego przenoszenia, bo będzie się ciągło w nieskończoność. A wizyta u lekarza jak najbardziej zalecana.
lusia1295 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.