Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 09:57   #781
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Aha, to chyba nie będę w ciemno brać jednak. Już sama nie wiem. Widziałam podobne, chyba Nars'a, były bardzo ciemne ale po roztarciu/wklepaniu wyglądały świetnie. Lepiej za nimi się rozejrzę.
Ja się bawiłam tym z połyskiem i mnie tam się bardzo spodobał
Tych matowych nie tykałam niestety więc nie mam porównania
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 13:20   #782
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja znowu nic z limitowanki sobie nie kupiłam ale za to wybrałam wkład Deep Truth(macie jakieś ulubione zestawienia z tym kolorem?).
Dziewczyny pięknie mnie umalowały i zachciało mi się różowego Magicaly Cool Liquid Powder ale z drugiej strony tyle pięknych MSFów się zapowiada w SP
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 14:04   #783
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Deep Truth + nocturnelle albo soba lub twinks
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 14:46   #784
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny z W-wy, jest fajna akcja w Macu. Organizują warsztaty makijażowe 19-20.05, do wyboru twarz lub oko, dwugodzinne, ponoć z mistrzami. Są bezpłatne, trzeba tylko wykupić kupon, za którego równowartość można później odebrać sobie macowe kosmetyki. Zapisałam się na sesję twarzową, czy ktoś z W-wy się ze mną wybierze? Zawsze to w grupie raźniej
Mam właśnie na oczach Saffrona zmiksowanego z Melonem i powoli się przekonuję do ceglastego odcienia na powiekach Dałam się skusić na brązer w tincie, ten najjaśniejszy - dla mnie bomba, świetnie się nim konturuje i łatwo stopniuje. Jest taki kakaowobeżowy, ze złotym odcieniem, ale nie pomarańczowy na szczęście. Wyszłam dodatkowo z błyszczolem Good Lovin', to taki połyskliwy brzoskwiniowy nudas. Fajnie gra z brązujacym makijażem + rudymi cieniami, daje wakacyjny, świeży look. Za to rozczarował mnie Careblend (pomalowano mnie tym ciemniejszym, Lush-Light Bronze), bo prawie go nie widać na mojej skórze (gdy stosować jako brązer), a z kolei nie widzę go jako puder na całą twarz. Nadał się głownie do przyciemnienia szyi, którą mam jaśniejszą, ale to za mało, abym go zapragnęła. Macie jakieś pomysły, jak go stosować? Co jeszcze SB to dla Was muszmiecie?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 16:39   #785
margo_86
Raczkowanie
 
Avatar margo_86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziewczyny z W-wy, jest fajna akcja w Macu. Organizują warsztaty makijażowe 19-20.05, do wyboru twarz lub oko, dwugodzinne, ponoć z mistrzami. Są bezpłatne, trzeba tylko wykupić kupon, za którego równowartość można później odebrać sobie macowe kosmetyki. Zapisałam się na sesję twarzową, czy ktoś z W-wy się ze mną wybierze? Zawsze to w grupie raźniej
brzmi super! a w którym to MACu? byłam dzisiaj w GM ale nic nie slyszałam o tym
margo_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:15   #786
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Za to rozczarował mnie Careblend (pomalowano mnie tym ciemniejszym, Lush-Light Bronze), bo prawie go nie widać na mojej skórze (gdy stosować jako brązer), a z kolei nie widzę go jako puder na całą twarz. Nadał się głownie do przyciemnienia szyi, którą mam jaśniejszą, ale to za mało, abym go zapragnęła. Macie jakieś pomysły, jak go stosować? Co jeszcze SB to dla Was muszmiecie?
a jaki masz kolor skóry? ja macałam ten jaśniejszy Careblend i zastanawiałam się, czy nie będzie ... za ciemny
Dla mnie muszmieć to Hibiscus dla fanek Viva Glam Cyndi na pewno; ale jednak nie każdemu dobrze w takim odcieniu.
Wydawało mi się w ogóle, że SB będzie nietwarzowa dla bladziochów, i że taka koralowa szminka to też nie dla mnie; a przekonuje mnie coraz więcej rzeczy - tak chyba będę zaglądać co parę dni i coś kupować (mam nadzieję, że przez weekend wszystko wykupią )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:24   #787
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dobra wiadomość dla dziewczyn z Krakowa (a zła dla ich portfeli ): 13 maja w GK jest noc zakupów i będzie promocja w MACu! Jeśli kupi się jedną rzecz z regularnej kolekcji i jedną z limitowanej- losuje się 3 rzecz gratis (o wartości ok. 100 zł)
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 21:48   #788
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
a jaki masz kolor skóry? ja macałam ten jaśniejszy Careblend i zastanawiałam się, czy nie będzie ... za ciemny
Dla mnie muszmieć to Hibiscus ... tak chyba będę zaglądać co parę dni i coś kupować (mam nadzieję, że przez weekend wszystko wykupią )
NC25, więc nie taki znów ciemny, prawda? Ten jaśniejszy byłby super, gdyby nie był taki pomarańczowy, niestety. Ponoć to pudry odżywcze, docelowo na całą twarz (info od pracownicy Maca), ale jakoś nie wydaje mi się, żeby się w tej roli dobrze spisywały.
Hibiskusa mam i też pokochałam, na dzień - złagodzonego Strange Potion, na wieczór - solo. Kurczę, też teraz rozważam, czy nie wrócić po więcej kolorów cieni. Lakier Ocean Dip robił dziś furorę - odcień jest naprawdę przepiękny, taki twarzowy i unikalny. Panie w salonie manicure, w którym dziś byłam twierdziły, że to najładniejszy zielony, jaki widziały (a miały naprawdę bogatą kolekcję Essie, CDN i innych firm).
Jeszcze jeden patent podpatrzyłam dziś w Macu - cienie nakładane na Finishing Powder. Cieniutka warstwa białego proszku na powiekach, a efekt jak przy najlepszej bazie - Saffron i Swell Baby siedzą na moich oczach już niemal 12 godz. bez zmian. Zastanawiam się, czy podkład też tak skutecznie utrwala, jeśli tak, to byłoby cudo. Czy ma go ktoś z Was i może mi napisać o wrażeniach?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 21:51   #789
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś z was konkretne doświadczenie z pudrami Studio Careblend?
(szukałam w poprzednich wątkach, ale są dosłownie 4 zdania)
Myślę o zakupie broznera z Surf Baby, więc to nie byłoby na całą twarz - więc nie chodzi mi o to, czy super kryje, ale raczej, czy przy dłuższym używaniu nie powoduje na twarzy niechcianych niespodzianek
Jego skład (na MUA) niestety jakoś nie napawa optymizmem.
( http://www.makeupalley.com/product/s...ressed-Powders )
ja jak zobaczyłem skład to też jakos przestałem lubic ten puder ogólnie tak jak dziewczyny napisały moze byc super to suchych skór, albo dojrzałych, matuje srednio

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Kamilu - a mógłbyś napisać co to za pędzel ze sklepu dla plastyków do blendowania?
jest dziwny do opisania, skośny szerokosci 1cm, ta strona scieta jest nie płaska tylko szersza i puchata, cos jakby spłaszczony skosny mini kabuki do oczu

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość dla dziewczyn z Krakowa (a zła dla ich portfeli ): 13 maja w GK jest noc zakupów i będzie promocja w MACu! Jeśli kupi się jedną rzecz z regularnej kolekcji i jedną z limitowanej- losuje się 3 rzecz gratis (o wartości ok. 100 zł)
no tak jak zwykle wro albo krk
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:03   #790
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dziewczyny z W-wy, jest fajna akcja w Macu. Organizują warsztaty makijażowe 19-20.05, do wyboru twarz lub oko, dwugodzinne, ponoć z mistrzami. Są bezpłatne, trzeba tylko wykupić kupon, za którego równowartość można później odebrać sobie macowe kosmetyki. Zapisałam się na sesję twarzową, czy ktoś z W-wy się ze mną wybierze? Zawsze to w grupie raźniej
Cytat:
Napisane przez margo_86 Pokaż wiadomość
brzmi super! a w którym to MACu? byłam dzisiaj w GM ale nic nie slyszałam o tym
też podbijam pytanie bo brzmi ciekawie i jestem jak najbardziej zainteresowana fajnie, że coś się w końcu dzieję w wawie bo tak tylko albo wro albo krk
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:08   #791
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

W GM, w GM. Podejrzewam, że akcja dotyczy całej W-wy, bo warsztaty będą się odbywać poza Macem, w siedzibie firmy-matki, czyli E. Lauder. Nie wiem do końca, jak to działa - dowiedziałam się o tym jakby przypadkiem, podczas rozmowy o moich błędach makijażowych i o tym, czego chciałabym się nauczyć. To chyba jakoś bardzo nowa akcja.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:36   #792
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość dla dziewczyn z Krakowa (a zła dla ich portfeli ): 13 maja w GK jest noc zakupów i będzie promocja w MACu! Jeśli kupi się jedną rzecz z regularnej kolekcji i jedną z limitowanej- losuje się 3 rzecz gratis (o wartości ok. 100 zł)

A już miałam narzekać, że tylko w Wawie coś się dzieje
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:48   #793
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cześć dziewczyny, planuję zakup pomadek z Mac'a i bardzo chciałabym jakiś ładny odcień różu, nie koniecznie taki, który nosiłabym na co dzień. Zastanawiam się nad Snob, jakie są wasze ulubione różowe Mac'owe szminki, mogłybyście jakąś polecić? Zależy mi również na tym, żeby była w miarę trwała
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 22:53   #794
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

A już miałam narzekać, że tylko w Wawie coś się dzieje
ale takich promocji z giftami przy zakupach to w Warszawie nigdy nie było
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 23:15   #795
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ale takich promocji z giftami przy zakupach to w Warszawie nigdy nie było
no fakt Kraków ma jakoś szczęście do MACowych okazji
A piłam bardziej do akcji, o której pisała najada_naj - fajnie by było, gdyby ją powielili w pozostałych polskich salonach ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 23:26   #796
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, planuję zakup pomadek z Mac'a i bardzo chciałabym jakiś ładny odcień różu, nie koniecznie taki, który nosiłabym na co dzień. Zastanawiam się nad Snob, jakie są wasze ulubione różowe Mac'owe szminki, mogłybyście jakąś polecić? Zależy mi również na tym, żeby była w miarę trwała
Ja kocham Candy Yum Yum- cuuuudo ale to limitowanka, na dodatek to bardzo popularny odcień był. Ja ją noszę na co dzień, ale sama "zrobi" też makijaż wieczorowy.
Ze stałej kolekcji fajne są Girl about town, Impassioned.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-05-07 o 23:27
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 00:10   #797
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czy ktoś z Was ma porównanie MAC studio fix powder(https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on.html&next=1) z Clinique almost powder (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...15.html&next=1) ??
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 01:04   #798
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość dla dziewczyn z Krakowa (a zła dla ich portfeli ): 13 maja w GK jest noc zakupów i będzie promocja w MACu! Jeśli kupi się jedną rzecz z regularnej kolekcji i jedną z limitowanej- losuje się 3 rzecz gratis (o wartości ok. 100 zł)
Dla mnie pechowa, bo akurat w tym czasie mnie w Krakowie nie będzie - choć chętnie bym wyjazd odwoła - czy to dowód na postępujące MAC - owe uzależnienie, kiedy życie osobiste zaczyna się dostosowywać do ewentualnych sklepowych akcji ???

Dziś wpadłam w biegu - i dochodzę do wniosku, że wizytowanie MAC - a bez luźniejszej co najmniej pół godziny jest stresogenne wybitnie, bo ledwo się maznęłam dwoma cieniami - i musiałam lecieć dalej. No i z obiecywanego "nic nie kupienia" wyszedł pigment Naked - teraz tylko będę musiała go oswoić. Czy macie może opracowaną technikę w jego nakładaniu, by nie wylądował nie tylko na powiekach, ale i w oczach, na policzkach, oraz na śpiącym obok jamniku - bo taki był efekt mojego pierwszego podejścia... I potrzebuję rady - z czym łączyć Vex - bo co prawda jeszcze nie posiadam, ale po testach mnie urzekł, lecz wytłumaczyłam sobie, że nie ma na razie sensu kupować cienia, którego nie rozgryzłam, a jeśli już - to w zestawie z jakimś do niego pasującym.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 09:25   #799
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Deep Truth + nocturnelle albo soba lub twinks
Mam Nocturnelle i muszę przetestować rzeczywiście

Odkryłam fajne połączenie ze Swishem(ktoś ostatnio o nim wspominał).
Dolna połowa górnej powieki Swish,nieco wyżej i w kierunku załamania Star Violet,w załamaniu Amber Lights a do przyciemnienia kącika coś w rodzaju Handwritten.
Próbowałam zrobić zdjęcie,ale nie udało mi się oczywiście
Naoglądałam się też wczoraj filmików na Youtubie i zapragnęłam Stars and Rocket na wiosnę.

Acha,potrzebuję rady moi nieocenieni macomaniacy,który Dazzleglass fajniejszy,którego częściej użuwacie: Baby Sparks czy Smile(ten drugi jest na truskawie co daje ponad 20zł oszczędności i chociaż początkowo chciałam koniecznie BS to teraz Smile też kusi).
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 11:15   #800
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja miałam Smile, fajnie wyglądał na koralowych pomadkach, np. Vegas Volt. Ale sam na ustach nic szczególnego - wydaje mi się, że Dazzleglassy tylko na szminkę

Btw, czy macie może jakieś ulubione szare cienie/połączenia z szarością na lato? Mój ulubiony szary zestaw to Omega + Copperplate, ale jest za zimny i matowy, szukam czegoś co daje cieplejszy/bardziej opalizujący efekt. Będę wdzięczna za sugestie.

Edytowane przez natalia_ff
Czas edycji: 2011-05-08 o 11:30
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 11:20   #801
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
NC25, więc nie taki znów ciemny, prawda? Ten jaśniejszy byłby super, gdyby nie był taki pomarańczowy, niestety. Ponoć to pudry odżywcze, docelowo na całą twarz (info od pracownicy Maca), ale jakoś nie wydaje mi się, żeby się w tej roli dobrze spisywały.
Hibiskusa mam i też pokochałam, na dzień - złagodzonego Strange Potion, na wieczór - solo. Kurczę, też teraz rozważam, czy nie wrócić po więcej kolorów cieni. Lakier Ocean Dip robił dziś furorę - odcień jest naprawdę przepiękny, taki twarzowy i unikalny. Panie w salonie manicure, w którym dziś byłam twierdziły, że to najładniejszy zielony, jaki widziały (a miały naprawdę bogatą kolekcję Essie, CDN i innych firm).
Jeszcze jeden patent podpatrzyłam dziś w Macu - cienie nakładane na Finishing Powder. Cieniutka warstwa białego proszku na powiekach, a efekt jak przy najlepszej bazie - Saffron i Swell Baby siedzą na moich oczach już niemal 12 godz. bez zmian. Zastanawiam się, czy podkład też tak skutecznie utrwala, jeśli tak, to byłoby cudo. Czy ma go ktoś z Was i może mi napisać o wrażeniach?
na cała twarz nałożyć Careblenda bym się jednak nie odważyła (ten skład! - przy mieszanej cerze na czoło i brodę absolutnie )
Czy ten puder to ten biały-przezroczysty z serii Prep+Prime?
Ja miałam go kiedyś i chyba znów do niego wrócę, bo MSFN mnie jednak rozczarował
A ten biały jest jednak rewelacyjny, zdecydowanie najlepszy jaki do tej pory miałam. Też podpatrzyłam na makijażu ten trik z dawaniem go na powieki i z powodzeniem sama stosowałam
Poza tym on nie tylko świetnie utrwala ale i doskonale matuje (w pewnym momencie to był dla mnie nawet zbyt matujący) i co najważniejsze nie podrażnia i nie zatyka porów
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 11:35   #802
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

O, wielkie dzięki za info o Finishing Powder! Tak, to ten śnieżnobiały. To znaczy, że nie wydawało mi się, że go potrzebuję W ogóle seria Prep & Prime podoba mi się coraz bardziej, te podoczne korektory są naprawdę niezłe, utrwalacz szminki podobno też daje radę.
Też mam mieszaną cerę, więc Careblend pewnie by mnie zapchał koszmarnie. MSFN jak dla mnie był zbyt widoczny na twarzy, nawet nakładany leciutko jak piórko. Do matowania najlepiej sprawdza mi się Blot, w ogóle go nie widać, a działa, jest subtelniejszy niż wszystkie sypańce, które miałam, a było tego sporo. Jedyna jego wada, to że bardzo szybko znika - mam go może ze 2 miesiące i zaraz mi się skończy.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_ff Pokaż wiadomość
Btw, czy macie może jakieś ulubione szare cienie/połączenia z szarością na lato? Mój ulubiony szary zestaw to Omega + Coppering, ale jest za zimny i matowy, szukam czegoś co daje cieplejszy/bardziej opalizujący efekt. Będę wdzięczna za sugestie.
Fajny szary jest w SB, z leciutkim połyskiem i dość jasny, nie popiel, tylko właśnie jasnoszary. Wczoraj zrobiono mi w nim kontur w załamaniu powieki, delikatnie go podreślił, fajnie to wyglądało.
Te ze stałej kolekcji, które mam (Print, Typographic), niestety są b. ciemne, prawie czarne. Fajną szarość ma Sisley - pojedynczy cień, właśnie nie za ciemny, bardzo subtelny połysk, taka satyna. Mam go z moich przedmacowych czasów i nie znalazłam na razie w Macu jego odpowiednika.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 14:45   #803
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
na cała twarz nałożyć Careblenda bym się jednak nie odważyła (ten skład! - przy mieszanej cerze na czoło i brodę absolutnie )
Czy ten puder to ten biały-przezroczysty z serii Prep+Prime?
Ja miałam go kiedyś i chyba znów do niego wrócę, bo MSFN mnie jednak rozczarował
A ten biały jest jednak rewelacyjny, zdecydowanie najlepszy jaki do tej pory miałam. Też podpatrzyłam na makijażu ten trik z dawaniem go na powieki i z powodzeniem sama stosowałam
Poza tym on nie tylko świetnie utrwala ale i doskonale matuje (w pewnym momencie to był dla mnie nawet zbyt matujący) i co najważniejsze nie podrażnia i nie zatyka porów
Wiesz ze mam dokładnie tak samo! Zużyłam 2 opakowania P+P potem kupiłam mojej mamie Careblenda a wzięłam jej MSFNa i go zużywam "na siłę" bo też mi nie podchodzi.

Burn ja lubię Deep Truth z ciemnymi fioletami albo ze złotem. A Stars n'Rockets kup koniecznie

Natalia a Ty nie masz tego szaraka z SB bo on piekny jest?

Wczoraj macałam SB i powiem że jestem zawiedziona My Paradise - owszem bardzo oryginalny kolor ale imo trudny (na mnie bardzo mało twarzowy delikatnie mówiąc ) jakoś tak od razu oddaje na skórę całą pomarańczową-czerwoność i nie łatwo go nałożyć delikatnie. Za to złamałam postanowienie niekupowania zapasów i kupiłam Strange Potion bo ostatnio dość mocno zużywam ten z Disney'a Z to jeszcze dokupiłam do kolekcji Lush-Light Bronze bo różów jest dużo a w bronzerach braki
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 14:45   #804
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Byłam wczoraj w Krakowski MAC-u chciałam kupić jakąś neutralną - naturalną dzienną szminkę, pani doradziła mi Cream Cup już się zdecydowałam a tu się okazało, że niestety już jej nie mają. Ale na szczęście udało mi się kupić Hibiscusa - wzięłam przedostatnią!

Tak więc mam pytanko -jaką dzienną szmineczke polecacie dla ciepłego typu urody - moja skóra jest dość żółta?
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 14:51   #805
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, nie interesuję się kosmetykami MAC, bo nie mam ich nigdzie w pobliżu, jednak chciałam Was o coś zapytać. Natknęłam się na all na ten tusz http://allegro.pl/false-lash-effect-...586091795.html podróbka prawda? Sprawdziłam na stornie MACa i nie ma w ogóle takiego w sprzedaży

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

mi byłoby wstyd sprzedawać podróbkę kosmetyku
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 15:06   #806
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja kocham Candy Yum Yum- cuuuudo ale to limitowanka, na dodatek to bardzo popularny odcień był. Ja ją noszę na co dzień, ale sama "zrobi" też makijaż wieczorowy.
Ze stałej kolekcji fajne są Girl about town, Impassioned.
Dzięki podpatrzę sobie te kolory

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie interesuję się kosmetykami MAC, bo nie mam ich nigdzie w pobliżu, jednak chciałam Was o coś zapytać. Natknęłam się na all na ten tusz http://allegro.pl/false-lash-effect-...586091795.html podróbka prawda? Sprawdziłam na stornie MACa i nie ma w ogóle takiego w sprzedaży

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

mi byłoby wstyd sprzedawać podróbkę kosmetyku
O ile się nie mylę, to taki tusz jest z Max Factorao takiej samej nazwie i takim opakowaniu, więc sprzedawca wystawia jakiś produkt zupełnie z kosmosu, nie radzę kupować.

Edytowane przez EwaLuna
Czas edycji: 2011-05-08 o 15:07
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 15:13   #807
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Dzięki podpatrzę sobie te kolory

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------


O ile się nie mylę, to taki tusz jest z Max Factorao takiej samej nazwie i takim opakowaniu, więc sprzedawca wystawia jakiś produkt zupełnie z kosmosu, nie radzę kupować.
dokładnie- szukałam po nazwie, ale jak zobaczyłam zdjęcie pomyślałam jaka podróbka. Już zgłosiłam tą aukcję
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:07   #808
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dokładnie- szukałam po nazwie, ale jak zobaczyłam zdjęcie pomyślałam jaka podróbka. Już zgłosiłam tą aukcję
Nie ma i nie było czegoś takiego
Też zgłosiłam
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:08   #809
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie interesuję się kosmetykami MAC, bo nie mam ich nigdzie w pobliżu, jednak chciałam Was o coś zapytać. Natknęłam się na all na ten tusz http://allegro.pl/false-lash-effect-...586091795.html podróbka prawda? Sprawdziłam na stornie MACa i nie ma w ogóle takiego w sprzedaży
Bezczelność ludzka nie zna granic, przecież to nawet obok MACa nie leżało.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:12   #810
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

To jest tak jakby pól na pół Max Factor i MAC
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.