Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-07, 07:36   #1471
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
12k dzisiaj
http://kilometrami.pl/
dziewczyny jeśli macie endomondo to wiecie ,że jest taka rywalizacja? bierzecie udział?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 13:47   #1472
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Mogę dolączyć?

Może mi ktoś poleci fajne trasy w Warszawie na Mokotowie? W sumie dopiero co zaczęłam częściej jeździć i łapac bakcyla Znalazłam fajną trasę do Targówka i z powrotem.

Planuję też kupić jakiś rower, najlepiej trekkingowy jakiś, do tysiaka myślę. Może ktoś coś poleci?Damkę mam, taką typową miejską, ale u mnie się nie sprawdza taki typ. Również nerkę-saszetkę musze kupić, bo mam problem gdzie wsadzić telefon, dokumenty.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-07-07 o 21:20
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 19:16   #1473
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

30 km dzisiaj
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 20:33   #1474
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
http://kilometrami.pl/
dziewczyny jeśli macie endomondo to wiecie ,że jest taka rywalizacja? bierzecie udział?
Zaraz poczytam o tym

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Mogę dolączyć?

Może mi ktoś poleci fajne trasy w Warszawie na Mokotowie?W sumie dopiero co zaczęłam częściej jeździć i łapac bakcyla Znalazłam fajną trasę do Targówka i z powrotem.

Planuję też kupić jakiś rower, najlepiej trekkingowy jakiś, do tysiaka myślę. Może ktoś coś poleci?Damkę mam, taką typową miejską, ale u mnie się nie sprawdza taki typ. Również nerkę-saszetkę musze kupić, bo mam problem gdzie wsadzić telefon, dokumenty.
Witaj
Powodzenia w jezdzie i z zakupami
Ja wczoraj zamowilam juz ostatnia( przyrzeklam sobie) rzecz zwiazana z rowerem-taki specjalny plecaczek na wode,bo wczoraj jak jechalam to mi brakloMozna tez tam wsadzic dokumenty itp.
Wydalam sporo na ciuchy rowerowe- nie wyobrazam sobie jechac w niczym innym jak leginsy z pampersem

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
30 km dzisiaj

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2013-07-08 o 01:16
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 20:34   #1475
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja wczoraj 68 km, a dzisiaj 32 km:-D
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 20:35   #1476
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Odp: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

U mnie dzisiaj 38 km

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 20:44   #1477
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Ja wczoraj 68 km, a dzisiaj 32 km:-D
Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj 38 km

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 21:24   #1478
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Witaj
Powodzenia w jezdzie i z zakupami
Ja wczoraj zamowilam juz ostatnia( przyrzeklam sobie) rzecz zwiazana z rowerem-taki specjalny plecaczek na wode,bo wczoraj jak jechalam to mi brakloMozna tez tam wsadzic dokumenty itp.
Wydalam sporo na ciuchy rowerowe- nie wyobrazam sobie jechac w niczym innym jak leginsy z pampersem


Dzięki

Są jeszcze na allegro takie saszetki na pas z miejscem na butelkę, też fajna sprawa. legi z pampersem?Chodzi o coś takiego, zeby chroniło pupę przed uciskiem siodelka czy o coś innego:P

Czarny Elfie mam prośbę (nie mogę Ci wysłać pw) żebyś edytowała mojego posta w swoim poście z tą ulicą, niepotrzebnie ją wpisałam:/
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 21:32   #1479
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dzięki

Są jeszcze na allegro takie saszetki na pas z miejscem na butelkę, też fajna sprawa. legi z pampersem?Chodzi o coś takiego, zeby chroniło pupę przed uciskiem siodelka czy o coś innego:P

Czarny Elfie mam prośbę (nie mogę Ci wysłać pw) żebyś edytowała mojego posta w swoim poście z tą ulicą, niepotrzebnie ją wpisałam:/
Wykasowalam ulice.
O o saszetkach nie wiedzialam
Tak to takie legi z wszywka jak pampers zeby pupa nie bolala
B lubie tez koszulki z kieszonkami( wkladam tam telefon i karte kredytowa

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2013-07-07 o 21:33
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 21:43   #1480
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wykasowalam ulice.
O o saszetkach nie wiedzialam
Tak to takie legi z wszywka jak pampers zeby pupa nie bolala
B lubie tez koszulki z kieszonkami( wkladam tam telefon i karte kredytowa
Dzięki

A mogę gdzieś dostać takie legginsy i koszulki w internecie? Właśnie najgorsze jest to siodełko, boli potem jak nie wiem, szczególnie po długich trasach

A na tą saszetkę mam właśnie ochotę. Nie jestem przekonana czy to jest wygodne, ale wygląda fajnie na aukcji i jest tania
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-07, 22:59   #1481
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odp: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

dzisiaj 68
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 23:13   #1482
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dzięki

A mogę gdzieś dostać takie legginsy i koszulki w internecie? Właśnie najgorsze jest to siodełko, boli potem jak nie wiem, szczególnie po długich trasach

A na tą saszetkę mam właśnie ochotę. Nie jestem przekonana czy to jest wygodne, ale wygląda fajnie na aukcji i jest tania
Ja zamawialam z amazon.com
Mam te ciuchy:
http://www.amazon.com/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.com/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1
http://www.amazon.com/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1

Jezeli tania ta saszetka to zal nie bracOby sie sprawdzila

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dzisiaj 68
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 09:18   #1483
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dzień dobry Można dołączyć ?
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 09:50   #1484
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Mogę dolączyć?

Może mi ktoś poleci fajne trasy w Warszawie na Mokotowie? W sumie dopiero co zaczęłam częściej jeździć i łapac bakcyla Znalazłam fajną trasę do Targówka i z powrotem.
Chętnie służę pomocą
Na Mokotowie jest ładna ścieżka wzdłuż Puławskiej - mniej więcej od Dolnej do Alei Wilanowskiej. Jest fajna ścieżka wzdłuż Wołoskiej, od szpitala MSWiA do Pola Mokotowskiego (po którym też przyjemnie się jeździ). Wzdłuż Racławickiej także (z małymi odcinkami bez ścieżki mozna dojechać do parku Szczęśliwickiego). Są ścieżki na Dolnym Mokotowie, wzłuż Al. Ujazdowskich i Sobieskiego (prowadzą do Powsina czy do Miasteczka Wilanów). Dość szerokie chodniki są np. przy Al. Niepodległości. Bardzo fajnie się jeździ po małych, spokojnych uliczkach willowej części Sadyby i Wilanowa czy po Starym Mokotowie. Ze ścieżki na Sobieskiego mozna zjechać w stronę Mostu Siekierkowskiego, przejechać Wisłę i wypuścić się na Wał Miedzeszyński - piękna, długa trasa. Można też, nie dojeżdżając do samego mostu zjechać bardziej w dół, na Siekierki i wjechać na wał od strony lewobrzeżnej. W miarę jazdy nim na południe pojawia się gładka, asfaltowana droga wzdłuż wału, które biegnie przez Kępę Zawadowską, Orzewską i inne przysiółki, można nią dojechać do plaży w Gassach, lub dalej, do Góry Kalwarii

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Planuję też kupić jakiś rower, najlepiej trekkingowy jakiś, do tysiaka myślę. Może ktoś coś poleci?Damkę mam, taką typową miejską, ale u mnie się nie sprawdza taki typ. Również nerkę-saszetkę musze kupić, bo mam problem gdzie wsadzić telefon, dokumenty.
Też sobie muszę kupić nerkę, ale bardziej na wakacje, bo zawsze na wyjeździe wypożyczamy sobie rowery z wypożyczalni, a one nie zawsze mają koszyk.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 10:18   #1485
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Chętnie służę pomocą
Na Mokotowie jest ładna ścieżka wzdłuż Puławskiej - mniej więcej od Dolnej do Alei Wilanowskiej. Jest fajna ścieżka wzdłuż Wołoskiej, od szpitala MSWiA do Pola Mokotowskiego (po którym też przyjemnie się jeździ). Wzdłuż Racławickiej także (z małymi odcinkami bez ścieżki mozna dojechać do parku Szczęśliwickiego). Są ścieżki na Dolnym Mokotowie, wzłuż Al. Ujazdowskich i Sobieskiego (prowadzą do Powsina czy do Miasteczka Wilanów). Dość szerokie chodniki są np. przy Al. Niepodległości. Bardzo fajnie się jeździ po małych, spokojnych uliczkach willowej części Sadyby i Wilanowa czy po Starym Mokotowie. Ze ścieżki na Sobieskiego mozna zjechać w stronę Mostu Siekierkowskiego, przejechać Wisłę i wypuścić się na Wał Miedzeszyński - piękna, długa trasa. Można też, nie dojeżdżając do samego mostu zjechać bardziej w dół, na Siekierki i wjechać na wał od strony lewobrzeżnej. W miarę jazdy nim na południe pojawia się gładka, asfaltowana droga wzdłuż wału, które biegnie przez Kępę Zawadowską, Orzewską i inne przysiółki, można nią dojechać do plaży w Gassach, lub dalej, do Góry Kalwarii



Też sobie muszę kupić nerkę, ale bardziej na wakacje, bo zawsze na wyjeździe wypożyczamy sobie rowery z wypożyczalni, a one nie zawsze mają koszyk.
Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. Właśnie miałam ochotę na Wał Miedzeszyński

Myślałam o trasie : przez Aleję Becka, most Siekierkowski, później Wał Miedzeszyński, most Świętokrzyski i dookola z powrotem- Wioślarska Solec, skręt w Czerniakowską i dalej z powrotem. Lub dłuższa trasa przez wybrzeże Gdyńskie.

A wiesz może jaki rower warto kupić na takie trasy?Bo o damce miejskiej nawet nie myślę, nie jeździ mi się dobrze na takich.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:06   #1486
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Ja wczoraj 68 km, a dzisiaj 32 km:-D
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dzisiaj 68
dobre jestescie, chyba bym nie dała rady. W jakim czasie mozna zrobic te 70 km?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 10:47   #1487
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. Właśnie miałam ochotę na Wał Miedzeszyński

Myślałam o trasie : przez Aleję Becka, most Siekierkowski, później Wał Miedzeszyński, most Świętokrzyski i dookola z powrotem- Wioślarska Solec, skręt w Czerniakowską i dalej z powrotem. Lub dłuższa trasa przez wybrzeże Gdyńskie.

A wiesz może jaki rower warto kupić na takie trasy?Bo o damce miejskiej nawet nie myślę, nie jeździ mi się dobrze na takich.
Z tego, co wiem, na wysokości Powiśla trasa rowerowa nad samą Wisłą jest w tym roku rozkopana, bo remontują ten odcinek nadbrzeża.

Co do roweru, to gdybym miała kupować, wybrałabym chyba model pośredni między miejskim a terenówką, np. kross modo 2.0
Ważne są opony - szersze i bardziej bieżnikowane niż w typowo miejskim rowerze. Oraz dobre amortyzatory, coby nie podskakiwać na każdym krawężniku czy jakichś wertepach. Damka miejska nadaje się raczej do jeżdżenia po gładkich nawierzchniach, jak ścieżka rowerowa czy szosa.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 16:37   #1488
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Z tego, co wiem, na wysokości Powiśla trasa rowerowa nad samą Wisłą jest w tym roku rozkopana, bo remontują ten odcinek nadbrzeża.

Co do roweru, to gdybym miała kupować, wybrałabym chyba model pośredni między miejskim a terenówką, np. kross modo 2.0
Ważne są opony - szersze i bardziej bieżnikowane niż w typowo miejskim rowerze. Oraz dobre amortyzatory, coby nie podskakiwać na każdym krawężniku czy jakichś wertepach. Damka miejska nadaje się raczej do jeżdżenia po gładkich nawierzchniach, jak ścieżka rowerowa czy szosa.
Dzięki za info

A co sądzisz o tym rowerze? http://www.decathlon.pl/rower-uniwer...html#avantages Widziałam dzisiaj Decathlonie, na żywo nawet lepiej się prezentuje, ale nie wiem czy ma odpowiedni opony itd.?Jakbyś mogla zerknąć, to byłabym wdzięczna
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 17:17   #1489
Honza
Raczkowanie
 
Avatar Honza
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 227
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość
Jak kupisz, daj znać proszę czy jest bardzo ciężki. Zastanawiałam się nad nim i bardzo mnie to ciekawi.

Kupiła, wcale nie jest ciężki, jest idealny ;D
__________________
Honza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 21:14   #1490
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Honza Pokaż wiadomość
Kupiła, wcale nie jest ciężki, jest idealny ;D
Super! Który kolor w końcu? I jak przeprowadzisz pierwsze testy to napisz więcej jak się to cudo prowadzi

Ja chyba muszę odłożyć kupno roweru do zimy Po pierwsze wtedy będą tańsze a po drugie, mam coś z kolanem więc i tak nie pojeżdżę w tym sezonie więcej niż kilka km dziennie do pracy Cała nadzieja że uda mi się to jeszcze-niezdiagnozowane-coś wyleczyć jak najszybciej.
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:29   #1491
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Honza Pokaż wiadomość
Kupiła, wcale nie jest ciężki, jest idealny ;D

mama nadzieję, że rower będzie dobrze służył

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę- wczorajszy rekord: 107 km :-D
107? wow ! tochyba cały dzień pedałowania?
a jak się czułaś po? i często takie odległości pokonujesz?

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dolaczam sie do maniaczek jazdy na rowerze
Rower kocham od dziecka
Ostatnio jezdze glownie w celu relaksacyjnym
Jezdze rowniez na uczelnie jak i na male zakupy(z plecakiem)
Wczoraj u mnie byl upal(okolo 40 stopni) ale i tak pojechalam na mala przejazdzke-12 kilometrow.

Ainhoa-brawo za rekord

Meryy82-obys szybko uskladala na nowy rower.Bylam na blogu i podziwiam Cie za jezdzenie zimaA Twoj piesek jest cuuudowny
he-hej
jeżdżenie zimą jest bardzo fajne.
W ogóle każda pora roku jest niesamowita - zimą śniegi, mrozy, do tego surowy krajobraz, wiosną gdy z dnia na dzień przyroda się budzi, latem gdy tyle zapachów i dźwięków w lesie i jesienią gdy kolorowo i gdy widać jak przyroda szykuje się do zimy.

i piesek fakt moje małe cudo

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
PodziwiamJa do pracy mam jakies 15 min rowerem ale niestety sie boje jezdzic bo nieciekawa okolica jest( narkotyki,gangi).


Super trasa



Dobre rady
no tak USA inne realia
ja do pracy wolę właśnie rowerem, bo czuję się bezpieczniej - nikt mnie tak nie zaczepia, mimo, że też jeżdżę w sukienkach itp.
teraz przez 2 dni gdy rower miała awarię zmuszona byłam zostawić rower w domu, to ledwo wyszłam na ulicę już mnie jakiś drań zaczepiał. Do tego komunikacja w Poznaniu, to jedna wielka katastrofa, rowerem do pracy dojadę w 20minut, a komunikacją ponad półgodziny.
Do tego w tramwajach teraz duchota, ludziska śmierdzą, a do tego z nudów jeden na drugiego głupio się gapi. Wolę rower i wolność jaką daje

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
O, tego nie wiedziałam zresztą, mój rower i bez tych sztuczek wygląda dość "złomowato" i mam nadzieję, że mało atrakcyjnie dla złodziei.

Od dziś znów zaczynam jeździć rowerem do pracy
obecnie jeżdżę na pożyczonym od taty rowerze, który ma już trochę lat, fakt wyremontowany ale widać, że żaden luksusowy, markowy i to też jego plus takiego kraść raczej nie będą


Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Mogę dolączyć?

Może mi ktoś poleci fajne trasy w Warszawie na Mokotowie? W sumie dopiero co zaczęłam częściej jeździć i łapac bakcyla Znalazłam fajną trasę do Targówka i z powrotem.

Planuję też kupić jakiś rower, najlepiej trekkingowy jakiś, do tysiaka myślę. Może ktoś coś poleci?Damkę mam, taką typową miejską, ale u mnie się nie sprawdza taki typ. Również nerkę-saszetkę musze kupić, bo mam problem gdzie wsadzić telefon, dokumenty.
hej hej oczywiście śmiało dołączaj

nerki - saszetki w Biedronce za ok 15zeta
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:37   #1492
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość



hej hej oczywiście śmiało dołączaj

nerki - saszetki w Biedronce za ok 15zeta
heej

Dzięki za informację
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:16   #1493
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

meryy82
Znalazlam objazd do pracy,zejdzie troche dluzej ale wole unikac dzielnic gangsterskich.Droga jest troche pod gorke-ale nie ma to jak wyrobione miesnie
Co do autobusow to masz racje-pamietam to z Polski.Tutaj jest troche inaczej-autobusy nie sa zapchane ale jezdza rzadko.Ja tez wole rower i wolnosc ktora dajeW samochodzie czulam sie jak w klatce i nigdy nie moglam sie przelamac zeby jezdzic-pozatym jazda samochodem nie wspolgra z moja filozfia zyciowa Jest tyle plusow jazdy na rowerze ze nic tylko jedzic
Wczoraj w pracy sprawdzalam fajne sciezki rowerowe-w weekend moze sie wybiore

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Dzięki za info

A co sądzisz o tym rowerze? http://www.decathlon.pl/rower-uniwer...html#avantages Widziałam dzisiaj Decathlonie, na żywo nawet lepiej się prezentuje, ale nie wiem czy ma odpowiedni opony itd.?Jakbyś mogla zerknąć, to byłabym wdzięczna
O fajny rower-taki uniwersalny

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Dzień dobry Można dołączyć ?
Witaj
Opowiedz cos o sobieJak dlugo jezdzisz itp
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:17   #1494
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wczoraj w pracy sprawdzalam fajne sciezki rowerowe-w weekend moze sie wybiore


Pewnie macie tam sporo ścieżek rowerowych? A gdzie mieszkasz tak w ogóle?Chociaż stan podaj




Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
O fajny rower-taki uniwersalny
No właśnie i cena całkiem znośna.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:21   #1495
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Pewnie macie tam sporo ścieżek rowerowych? A gdzie mieszkasz tak w ogóle?Chociaż stan podaj



[/COLOR]


No właśnie i cena całkiem znośna.
Mieszkam w Colorado-czyli w sumie jeden z najlepszych stanow dla rowerzystowSciezek jest multumBede wklejac zdjecia ze swoich tras

Cena roweru rzeczywiscie fajna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 07:38   #1496
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mieszkam w Colorado-czyli w sumie jeden z najlepszych stanow dla rowerzystowSciezek jest multumBede wklejac zdjecia ze swoich tras

Cena roweru rzeczywiscie fajna
Ekstra! Nie mogę się doczekać fotek.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 07:55   #1497
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość


Witaj
Opowiedz cos o sobieJak dlugo jezdzisz itp
Jeżdżę od 4 klasy podstawówki, bo wtedy dostałam swój pierwszy rower, który jest ze mną do dziś O dziwo, nigdy mi się nie zepsuł Jeżdżę przeważnie po lasach i parkach, na drogę w mieście bałabym się wyjechać, kierowcy jeżdżą jak im się podoba, naprawdę strach, więc po mieście jeżdżę na chodniku. Na szczęście nigdy nie dostałam za to mandatu

Teraz jeżdżę na rowerze nieco mniej, bo jestem w trakcie robienia prawka
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:13   #1498
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ekstra! Nie mogę się doczekać fotek.

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Jeżdżę od 4 klasy podstawówki, bo wtedy dostałam swój pierwszy rower, który jest ze mną do dziś O dziwo, nigdy mi się nie zepsuł Jeżdżę przeważnie po lasach i parkach, na drogę w mieście bałabym się wyjechać, kierowcy jeżdżą jak im się podoba, naprawdę strach, więc po mieście jeżdżę na chodniku. Na szczęście nigdy nie dostałam za to mandatu

Teraz jeżdżę na rowerze nieco mniej, bo jestem w trakcie robienia prawka
Wow ale wytzymaly rowerJa do dzisiaj pamietam jak na komunie dostalam rower I jak sie z tego cieszylam.Ja tez jezdze po chodnikach,choc niby jest to zabronione ale nikt uwagi nie zwraca.
Powodzenia z prawkiem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 14:01   #1499
paulaxw
Raczkowanie
 
Avatar paulaxw
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 311
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cześć Postanowiłam do Was dołączyć! Na rowerze jeżdżę od... zawsze, ale dopiero ostatnio stwierdziłam, że to chyba najprostszy sposób na zdrowy relaks. Słyszałam też, że jeżdżenie pomaga w spalaniu nadmiaru tłuszczu, ale jak jest naprawdę nie wiem, a jeżdżę bo lubię

Mam rower miejski aktualnie, cienkie opony, siedzi się prosto i wysoko, co nie nadaje się do jeżdżenia po dziurach i piasku, ale kiedyś sprawię sobie rower do jeżdżenia po lasach!

Dziennie jeżdżę zazwyczaj 10 kilometrów, co jest bardzo mało przy waszych wyczynach, ale na początek mi wystarczy i zauważyłam, że z dnia na dzień dystans i czas się zmniejszają. To chyba jedyny sport, który sprawia mi przyjemność i już od rana myślę, kiedy tylko wyjdę, ale ostatnio jest za gorąco i zbyt słonecznie, żeby w południe jeździć, więc zazwyczaj czekam do wieczora. Właśnie sprawdzam prognozę i przebieram się na rower, ale jest chyba jeszcze nieco za wcześnie

Edytowane przez paulaxw
Czas edycji: 2013-07-10 o 14:04
paulaxw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 19:19   #1500
Michoben
Raczkowanie
 
Avatar Michoben
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: w lesie
Wiadomości: 233
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej tez mam ochote sie do was dolaczyc Jezdze juz od dawna i mam typowego gorala. Do pomykania do pracy taki sredni ale na wycieczki w plener idealny. Niestety mieszkam w Walii i pogoda nas nie rozpieszcza ale mam nieprzemakalne ubranka i nawet w lekki deszczyk mi nie straszno, generalnie do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic Jedyny plus taki, ze tu sciezek rowerowych multum i mozna rozne ciekawe miejsca zwiedzic na roweze. Jutro mam dzien wolnego i jade w plener. Trasa bardzo piekna, wzgorza i doliny a na koniec park krajobrazowy. Juz nie moge sie doczekac, dobrze, ze jutro ladna pogoda. Jezdze wspolnie z partnerem i nic dodac nic ujac po prostu uwielbiam ten sport.
Michoben jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.