rajstopy wbijają się w talię. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 09:00   #1
marta0812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 74

rajstopy wbijają się w talię.


witam wszystkie Wizażanki.

Mam problem dotyczący rajstop- wszystkie rajstopy wbijają mi się w talię, nie jest to bolesne, ale brzydko wygląda.

Wczoraj kupiłam sobie piekną wiosenną sukienkę, z cieniutkiego materiału, ale jak założę pod nią rajstopy- wyglądam fatalnie, wszystko się odbija.

Dziewczyny, już nie jeden raz pomogłyście mi Waszymi domowymi sposobami.

Może wiecie jak mogłabym te rajstopy rozciągnąć w pasie? albo zrobić z nimi cokolwiek innego, żeby nie wbijały się w talię.

z góry dziękuję za odpowiedzi.
marta0812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 09:04   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Kup pończochy. One się w talie nie wbijają.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 09:25   #3
__Daria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 273
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Widocznie rajstopy są za małe, kupuj większe. I najlepiej, abyś albo ich wysoko nie podciągała- tak tylko aby się kończyly na linii bioder, albo właśnie kupuj takie, co da się podciągnąc po sam biust- ale to rzadko się zdarza...
__Daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 09:34   #4
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Kup pończochy.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 09:35   #5
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Zainwestuj w pończochy samonośne.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 09:37   #6
__Daria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 273
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Tak, pończochy byłyby najlepsze, ale o nich nie wspomniałam, bo Autorka pyta o rajstopy, co może znaczyc, że może chce je koniecznie ze względu na to, że bez nich może jest jej zimno.
[ale namieszałam]
__Daria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:00   #7
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

miewam podobne problemy, dlatego dobre są rajstopy-biodrówki, ale trzeba dobrze dobrać rozmiar, żeby nie wbijały się w biodra
mnie np. pończochy nie pasują, bo nie mam superszczupłych ud i nad pończochą odznacza się paskudny wałeczek ;/
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 10:03   #8
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

1. Rajstopy biodrówki
2. Pończochy
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:13   #9
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez __Daria Pokaż wiadomość
Widocznie rajstopy są za małe, kupuj większe. I najlepiej, abyś albo ich wysoko nie podciągała- tak tylko aby się kończyly na linii bioder, albo właśnie kupuj takie, co da się podciągnąc po sam biust- ale to rzadko się zdarza...
Mam podobny problem i kupowanie większych rozmiarów to NIE jest rozwiązanie problemu. Będą za duże w nodze . Podejrzewam, że biodrówki też będą się wbijać w ciało . Dlatego zamieniam rajstopy na pończochy w takich sytuacjach .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:23   #10
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
miewam podobne problemy, dlatego dobre są rajstopy-biodrówki, ale trzeba dobrze dobrać rozmiar, żeby nie wbijały się w biodra
mnie np. pończochy nie pasują, bo nie mam superszczupłych ud i nad pończochą odznacza się paskudny wałeczek ;/
Kiedyś kupiłam te rajstopy biodrówki i myślałam, że zwariuję, były takie niewygodne

Pończochy samonośne to idealne wyjście wg mnie. Ewentualnie takie na pas
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:34   #11
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

kup większy rozmiar, nieprawda, że będą za szerokie w nodze, ja mam 50cm w udzie i noszę rozmiar 4 ze względu na długość, bo mam 176 wzrostu i rozmiar 3 jest za krótki i jakoś 4 jest dobra w nodze, więc kupuj większe
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 10:42   #12
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Kiedyś kupiłam te rajstopy biodrówki i myślałam, że zwariuję, były takie niewygodne
dzisiejsze bidrówki- rajstopy sa extra wygodne.
Kiedyś (ponad 20 lat temu), produkowali tylko... "cipkówki" - trudno to inaczej nazwać bo były nizsze niz biodrówki, masakrycznie wąskie u góry bez względu na rozmiar, jakies takie ogólnie nieforemne- po prostu nogawki rajstop, były połaczone ze soba i od razu miały gumkę - żadnego naddatku na takie częsci damskiej anatomi jak pupa czy cośkolwiek powyżej miejsca w którym nogi się z tułowiem łaczą.
Dawało to się siłą wciagnąc do połowy pośladków, a po minucie miało się je w miejscu gdzie kończą się uda a zaczynają pośladki. Tylko sobie wyobraźcie to uczucie.
Dawało się to nosić tylko pod spodnie, bo opierały się w kroku na spodniach i tym sposobem nie zjeżdzały niżej - ale tylko pod warunkiem, że spodnie sie miało solidnie ściągniete paskiem w tali - bo jak nie to zjezdzały ze spodniami.

To był hardkor.

Do dzis pamiętam jak poszłam na randkę w podkradzionych matce nówkach rajstopkach "dorosłych" i po 15 minutach , kurcgalopkiem, na nogach złączonych do kolan dogalopowałam z płaczem do domu- bo mi to cholerstwo zbyt wąskie nawet na mnie (wtedy jakieś 45 kg wagi) zjechało nad kolana i tylko złaczonymi kolanami je trzymałam żeby nie zjechały jeszcze niżej - dzięki bogu miałam hipisiarską spódnicę do kostek
A potencjalny "luby" nic nie kumał, co mi za palma odbiła i leciał za mną co tylko potegowało moja frustrację, bo się bałam ze nie utrzymam i mi zleca do kostek i on to zobaczy
Ciekawe co sobie myslał? pewnie że dostałam rozwolnienia i dlatego tak galopuję ze ścisniętymi nogami do domu
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:45   #13
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Takie rajstopy są okropne, nawet na w miarę płaskim brzuchu wyszukają jakąś fałdę i ją uwydatnią a biodrówki są różne, lepsze i gorsze, wcinające się i delikatne. Najlepsze pończochy
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:48   #14
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
dzisiejsze bidrówki- rajstopy sa extra wygodne.
Kiedyś (ponad 20 lat temu), produkowali tylko... "cipkówki" - trudno to inaczej nazwać bo były nizsze niz biodrówki, masakrycznie wąskie u góry bez względu na rozmiar, jakies takie ogólnie nieforemne- po prostu nogawki rajstop, były połaczone ze soba i od razu miały gumkę - żadnego naddatku na takie częsci damskiej anatomi jak pupa czy cośkolwiek powyżej miejsca w którym nogi się z tułowiem łaczą.
Dawało to się siłą wciagnąc do połowy pośladków, a po minucie miało się je w miejscu gdzie kończą się uda a zaczynają pośladki. Tylko sobie wyobraźcie to uczucie.
Dawało się to nosić tylko pod spodnie, bo opierały się w kroku na spodniach i tym sposobem nie zjeżdzały niżej - ale tylko pod warunkiem, że spodnie sie miało solidnie ściągniete paskiem w tali - bo jak nie to zjezdzały ze spodniami.

To był hardkor.

Do dzis pamiętam jak poszłam na randkę w podkradzionych matce nówkach rajstopkach "dorosłych" i po 15 minutach , kurcgalopkiem, na nogach złączonych do kolan dogalopowałam z płaczem do domu- bo mi to cholerstwo zbyt wąskie nawet na mnie (wtedy jakieś 45 kg wagi) zjechało nad kolana i tylko złaczonymi kolanami je trzymałam żeby nie zjechały jeszcze niżej - dzięki bogu miałam hipisiarską spódnicę do kostek
A potencjalny "luby" nic nie kumał, co mi za palma odbiła i leciał za mną co tylko potegowało moja frustrację, bo się bałam ze nie utrzymam i mi zleca do kostek i on to zobaczy
Ciekawe co sobie myslał? pewnie że dostałam rozwolnienia i dlatego tak galopuję ze ścisniętymi nogami do domu
fajna historia

Ja kupiłam takie z 2 lata temu - więc raczej te "nowoczesne". I jak dla mnie nie są zbyt wygodne, spodni biodrówek też nie trawię, a ciężko dostać inne w tych czasach
Dlatego uważam, że nie ma się co męczyć z rajstopami kiedy jest ciepło i warto kupić pończoszki.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 10:57   #15
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Ja kupiłam takie z 2 lata temu - więc raczej te "nowoczesne". I jak dla mnie nie są zbyt wygodne, spodni biodrówek też nie trawię, a ciężko dostać inne w tych czasach
Ja mam wrażenie, że biodrówki mi się zsuwają I wbija się ta gumka w biodra, od razu mnie wszystko boli

Tradycyjnych rajstop, z tych cienkich, nie miałam na sobie chyba od podstawówki. Zawsze wybieram pończochy, najbardziej lubię te z gładkim wykończeniem bo nawet pod obcisłą sukienką takie się nie odznaczają
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 13:35   #16
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Kup pończochy. One się w talie nie wbijają.
dokładnie to samo pomyślałam
albo kup większe rajstopy tak jak radzą dziewczyny, innego rozwiązania nie ma przecież nie rozciągniesz rajstop w pasie
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:52   #17
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez gofrowana Pokaż wiadomość
kup większy rozmiar, nieprawda, że będą za szerokie w nodze, ja mam 50cm w udzie i noszę rozmiar 4 ze względu na długość, bo mam 176 wzrostu i rozmiar 3 jest za krótki i jakoś 4 jest dobra w nodze, więc kupuj większe
Prawda. Na mnie są . Na mnie 2 jest za duża, a 1 się wbija.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 11:47   #18
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Prawda. Na mnie są . Na mnie 2 jest za duża, a 1 się wbija.
to chyba musisz mieć nogi patyczki i 40cm w udzie
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:19   #19
gerda300
Raczkowanie
 
Avatar gerda300
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 119
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Albo większy rozmiar, w biodrach bo może za ciasne.

Albo - samonośki - napewno nie będą się wbijały w talię.
gerda300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 14:01   #20
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

A macie jakiś pomysł na ciążę?

Kurde, normalnie zwijam gumkę od rajstop i trzymam pod brzuchem, ale mi strasznie niewygodnie a rajstopy ciążowe najtańsze widziałam po 20 zł za jedną sztukę... Chyba też przerzucę się na pończochy, chociaż nie lubię bo mnie te koronki smyrają po udach...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 14:57   #21
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

ja zawsze podciągam rajstopy tak wysoko, wtedy nei widac przez jakiś czas, ale gorzej jak się zsuną
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 12:53   #22
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A macie jakiś pomysł na ciążę?

Kurde, normalnie zwijam gumkę od rajstop i trzymam pod brzuchem, ale mi strasznie niewygodnie a rajstopy ciążowe najtańsze widziałam po 20 zł za jedną sztukę... Chyba też przerzucę się na pończochy, chociaż nie lubię bo mnie te koronki smyrają po udach...
Kup bez koronek . Veneziana ma bardzo duży wybór bezkoronkowych .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:14   #23
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Kup bez koronek . Veneziana ma bardzo duży wybór bezkoronkowych .
No, ale jakie ma ceny... Rajstopy ciążowe kosztują 20 zł a pończochy w venezianie jakieś 30 zł... to już wolę inwestować w te ciążowe rajtki. W markecie można kupić pończochy nawet za 12 zł, ale one wszystkie mają koronkę
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:27   #24
Mami 30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 15
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
A macie jakiś pomysł na ciążę?

Kurde, normalnie zwijam gumkę od rajstop i trzymam pod brzuchem, ale mi strasznie niewygodnie a rajstopy ciążowe najtańsze widziałam po 20 zł za jedną sztukę... Chyba też przerzucę się na pończochy, chociaż nie lubię bo mnie te koronki smyrają po udach...
Witam
ja kupowalam rajstopy z dwoma klinami,takie dla puszystych Pan sa szerokie u gory i obejmuja brzuch ,nie zwijaja sie.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez marta0812 Pokaż wiadomość
witam wszystkie Wizażanki.

Mam problem dotyczący rajstop- wszystkie rajstopy wbijają mi się w talię, nie jest to bolesne, ale brzydko wygląda.

Wczoraj kupiłam sobie piekną wiosenną sukienkę, z cieniutkiego materiału, ale jak założę pod nią rajstopy- wyglądam fatalnie, wszystko się odbija.

Dziewczyny, już nie jeden raz pomogłyście mi Waszymi domowymi sposobami.

Może wiecie jak mogłabym te rajstopy rozciągnąć w pasie? albo zrobić z nimi cokolwiek innego, żeby nie wbijały się w talię.

z góry dziękuję za odpowiedzi.
podejrzewam iz kupujesz za male rajstopy,kupuj te dla wysokich kobiet,powinny byc dobre
__________________
Mami 30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 14:02   #25
echo204
Przyczajenie
 
Avatar echo204
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Wiadomości: 20
Dot.: rajstopy wbijają się w talię.

Kupowanie wiekszego rozmiaru nic nie da - ja mam 180 wzrostu, w talii 64 cm, kupuje 4, ktore i tak w zaleznosci od procudenta sa czasem 'za luzne' w udzie ale niestety na dlugosc takie potrzebuje i zawsze mam problem z uciaskaniem w talii - moze nie widac linii ale jest to tak nieprzyjemne, ze od dluzszego czasu nie nosze sukienek w ogole. Czasem robilam tak, ze wywijalam rajstopy tak, ze cienki material jest wysoko, a ta uciskajaca gumka ponizej. A ponczochy - juz ktoras z was zauwazyla, ze jest w nich znacznie zimniej ;-)
echo204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.