Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-24, 21:16   #4231
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Czern i czerwien robilabym inaczej. Najpierw czarny, biala koncowka i na bialy czerwony dopiero. Na czerni ciezko byloby uzyskac odpowiedni efekt.
A zwykly frencz to najpierw 1x kolor, potem koncowka i na koniec na calosc kolor
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 21:46   #4232
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Czern i czerwien robilabym inaczej. Najpierw czarny, biala koncowka i na bialy czerwony dopiero. Na czerni ciezko byloby uzyskac odpowiedni efekt.
A zwykly frencz to najpierw 1x kolor, potem koncowka i na koniec na calosc kolor
Dziękuję xxx
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 22:31   #4233
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez madzioolka Pokaż wiadomość
waaampirmona na ul. Stolarskiej w Lublinie (przy biedronce) jest sklep z akcesoriami do manicure. Byłam tam 2 dni temu właśnie po top ECO ale ekspedientka powiedziała że akurat te małe pojemności czyli 15ml się skończyły i czekają na dostaw od producenta bo mają tylko pojemność 75ml.
Tak wogóle top ECO to nie top firmy ECO tylko CUCCIO, jak powiedziałam że chcę ECO to nie wiedziała o co mi chodzi, dopiero jak pokazałam w telefonie fotę tego topu
Zakupiłam za to mini zestaw tej właśnie firmy - https://www.cuccio.pl/component/virt...gory_id/7.html, w cenie 49zł czyli tak jak na stronie producenta. Nie użyłam co prawda koloru bo mam Semilaki, ale baza i top są świetne, dużo lepiej mi się je nakładało niż dotychczas Semilac! Dodatkowo w zestawie jest jeszcze preparat o nazwie FUSE (nie mam pojęcia jaki jest polski odpowiednik), coś jak primer ale nie wysycha do końca tylko tworzy lepką warstwę, na to nakłada się bazę.
Sklep sam w sobie bardzo dobrze zaopatrzyny mają duży wybór hybryd różnych firm i na każdą kieszeń, co komu potrzeba
Ooo. widzisz nie wiedziałam że w Ralphie je mają dobrze że mówisz żeby szukac pod inną nazwą ^^ A wiesz może kiedy będą mieli te małe topy ? na własny użytek duży mi nie potrzebny, dopiero kończę małego Semilacka 6ml ^^ a to zajęło mi już dobre kilka miesięcy

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Wejdź na stronę Star Nail i poszukaj dystrybutora w swoim mieście
Dziękuję za polecenie strony

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
daj znać jak ta baza chętnie bym wypróbowała
Ja akurat puki co przy bazie zostaję Semilac, tylko top chcę kupić Eco
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 22:39   #4234
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Dziękuję xxx
Nie ma za co
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 22:45   #4235
oliwia7499
Przyczajenie
 
Avatar oliwia7499
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Smile żel pod lakiery ntn ins itp

Czy jeżeli dam zamiast bazy zel pod lakiery ins ntn (te tansze) to cos da. Slyszalam ze sa to lakierozele i może to cos dac. Dziewczyna która robila mi zawsze paznokcie uzywała produktow tej marki i zawsze mialam je kolo 2 tygodni. Po zakupie i samej zrobieniu sobie paznokci nie trzymaja sie tyle. Moze mam zły primer obecnie uzywam bez kwasowego. Podreślam jestem początkująca w tym temacie
oliwia7499 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 23:21   #4236
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ale z tego co patrzylam to nie jest jakos suuuper oplacalne bo wychodzi okolo 180 zl :/ a wien ze dziewczyny na alieexpres chyba podobnie za cala lampe dawaly (ale ja bym przez neta nie chciala jednak zamawiac - w sensie z zagranicy).

BTW. Czy ktos tutaj zamawia sobie lakiery firmy neonail ? bo mam rabat 20 % do oddania ;p

Wysłane z mojego GT-I8190
Ja poprosze.
Chetnie je wyprobuje
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 06:25   #4237
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Chciałabym zrobić frencha hybryda, ale tak żeby nie było zgrubienia na końcówce. Macie na to jakiś sposób?
ja frencha zawsze maluję tak: 2xkolor i na to biała końcówka (lubię mieć śnieżnobiałą). Nigdy nie miałam zgrubienia.
Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Ooo. widzisz nie wiedziałam że w Ralphie je mają dobrze że mówisz żeby szukac pod inną nazwą ^^ A wiesz może kiedy będą mieli te małe topy ? na własny użytek duży mi nie potrzebny, dopiero kończę małego Semilacka 6ml ^^ a to zajęło mi już dobre kilka miesięcy



Dziękuję za polecenie strony



Ja akurat puki co przy bazie zostaję Semilac, tylko top chcę kupić Eco
aaaaaaaa bo miałam pisać do madzioolka i mi coś wizaż psikusa strzelił.
madzioolka daj znac jak ta baza cuccio
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 09:43   #4238
madzioolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Ooo. widzisz nie wiedziałam że w Ralphie je mają dobrze że mówisz żeby szukac pod inną nazwą ^^ A wiesz może kiedy będą mieli te małe topy ? na własny użytek duży mi nie potrzebny, dopiero kończę małego Semilacka 6ml ^^ a to zajęło mi już dobre kilka miesięcy



Dziękuję za polecenie strony



Ja akurat puki co przy bazie zostaję Semilac, tylko top chcę kupić Eco
Będę w Ralphie w sobotę chyba to mogę zapytać kiedy mają mieć dostawę. Ja też tylko na własny użytek więc nawet nie pytałam o cenę dużego bo nie zużyłabym do końca życia chyba :P

Jak będę zmieniać mani to dam znać jaki był stan topu i jak schodziło.
madzioolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 10:10   #4239
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dziewczyny, rysy na paznokciach to wina topu? czy przy topie eco lub gelish też wychodzą takie rysy?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 11:54   #4240
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wiecie może czy aplikacja mobilna Wizażu jest dla systemów windowsa? Bo w sklepie nie mogę znaleźć jej
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 14:22   #4241
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A szukalas tapatalk? Apka wizazu jest pisana na jej bazie ale ma mniej funkcji. Ja korzystam z tapatalk. Mam androida
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 17:54   #4242
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Tez korzystam z tapatalk, wczesniej mialam wizaz ale ciagle z nia cos bylo nie tak

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 20:41   #4243
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Wiecie może czy aplikacja mobilna Wizażu jest dla systemów windowsa? Bo w sklepie nie mogę znaleźć jej
Sciagnij tapatalk jedno i to samo tylko mniej kolorowe
Na wm tez jest. Troche brzydsza ale dziala
nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 20:45   #4244
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
dziewczyny, rysy na paznokciach to wina topu? czy przy topie eco lub gelish też wychodzą takie rysy?
Mi na Gelishu wychodziły
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 22:25   #4245
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Również chciałabym się Was poradzić.
Mianowicie ostatnie dwa razy jak robiłam sobie hybrydę, baza, plus dwa razy kolor, wszystko idealnie gładkie, a przy nakładaniu topu tak jakby piasek gdzie niegdzie na paznokciach, takie malutkie okruszki, widoczne pod światło, tzn nie mają koloru, tak jakby nie były to żadne brudki, nie mam pojęcia co to jest?? Strasznie to uciążliwe, bo muszę mazać tyle czasu pędzelkiem, aż to zdejmę z paznokcia, potem wycieram pędzelek w wacik bezpyłowy, żeby nie roznosić tego na resztę, namaczam pędzelek w topie i znowu to samo, na każdym paznokciu
Normalnie odechciewa się malować. Mam bazę i top z Gelisha, kolory z Semilacka.

Na wszystko bardzo uważałam zawsze, zakręcałam przy włączaniu lampy itd. Raz mi się zdarzyło, nie mam pojęcia jak, że pędzelek od topu lekko mi stwardniał, jak zaczęłam chować wszystko po malowaniu, więc wyjęłam go i namoczyłam w zmywaczu z acetonem(isana zielona), bo czystego acetonu raczej nie używam. Potrzymałam tak kilka minut i wydawało mi się, że zrobił się miękki, wytarłam i schowałam do buteleczki.
Co może powodować te paprochy w topie? Maziają się strasznie po paznokciach ;/ Czy da się go jakoś uratować, czy skazana jestem na nowy zakup? Mam prawie cała buteleczkę, bo raczej tylko na sobie używam.
Proszę Was o rady
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 23:38   #4246
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

To mogą być takie małe utwardzone grudki topu. Top Gelish jest bardzo "czuły" na promieniowanie i utwardza się na pędzelku i na szyjce butelki nawet od światła słonecznego. Potem takie utwardzone grudki topu wpadają z szyjki do butelki i stąd masz na paznokciu ten "piasek".
Dla mnie to jest bardzo dużą wadą, bo co chwilę muszę czyścić pędzelek i szyjkę butelki i zawsze muszę pamiętać by zasłonić okna przed malowaniem. Jest to do tego stopnia upierdliwe, że nie kupię tego topu ponownie i jestem w stanie poświęcić piękny połysk topu gelish dla mniejszego połysku topu innej firmy, który nie sprawia takich problemów.

Te grudki to mogą być też pęcherzyki powietrza, które u mnie też występują.

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2015-06-25 o 23:41
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 06:17   #4247
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

też mi się tak robiło na gelishu
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 08:58   #4248
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
To mogą być takie małe utwardzone grudki topu. Top Gelish jest bardzo "czuły" na promieniowanie i utwardza się na pędzelku i na szyjce butelki nawet od światła słonecznego. Potem takie utwardzone grudki topu wpadają z szyjki do butelki i stąd masz na paznokciu ten "piasek".
Dla mnie to jest bardzo dużą wadą, bo co chwilę muszę czyścić pędzelek i szyjkę butelki i zawsze muszę pamiętać by zasłonić okna przed malowaniem. Jest to do tego stopnia upierdliwe, że nie kupię tego topu ponownie i jestem w stanie poświęcić piękny połysk topu gelish dla mniejszego połysku topu innej firmy, który nie sprawia takich problemów.

Te grudki to mogą być też pęcherzyki powietrza, które u mnie też występują.
Chyba masz rację, jednak ten jeden jedyny raz zaważył, bo to nie jest powietrze. Czasami jak nie zauważę i utwardzę to normalnie po przejechaniu palcem po paznokciu czuć ten paproszek :/ Czyli znaczy się, że już nic z tym nie mogę zrobić? Albo kupić nowy top, albo męczyć się z tym, tylko mam prawie cała butelkę... ;(
Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
też mi się tak robiło na gelishu
Czuszka a teraz jakiego topu używasz? Czy po prostu przestało Ci się tak robić? Jakoś sobie z tym radziłaś? Wygląda na to, że top Gelish jest dosyć problemowy, na dłuższych paznokciach robi pajączki, utwardza się niewiadomo kiedy i jak, ale za to pięknie lśni. Czy top z Eco jest porównywalny? Też tak pięknie lśni, jest trwały i można go łączyć z innymi firmami, bo chyba będę się jednak musiała zastanowić nad zmianą... No i czy tak samo mocno czuły jest jak Gelish, że trzeba mieć oczy naookoło głowy?

Edytowane przez syylwuska
Czas edycji: 2015-06-26 o 09:04 Powód: .
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 09:03   #4249
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

zuzyłam gelisha prawie do końca. Mam taką resztkę do zabaw z brokatem. Po prostu jeździłam do tej pory pędzielkiem aż grudki znikały no i dawałam go dośc hojnie-wtedy grudek było b.mało. Teraz mam eco i póki co jestem b. zadowolona.
Dodam też że obchodziłam się z gelishem jak z jajkiem jeśli chodzi o oświetlenie wszelkiego rodzaju...
no cóż, francuz wsród topów
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 10:10   #4250
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Eco ma jeszcze lepszy polysk niz gelish. Moja ponad roczna buteleczka jest troche oblepiona, ale fakt ze nigdy jej nie czyscilam. Dla mnieeco nie ma konkurencji
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 10:18   #4251
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zuzyłam gelisha prawie do końca. Mam taką resztkę do zabaw z brokatem. Po prostu jeździłam do tej pory pędzielkiem aż grudki znikały no i dawałam go dośc hojnie-wtedy grudek było b.mało. Teraz mam eco i póki co jestem b. zadowolona.
Dodam też że obchodziłam się z gelishem jak z jajkiem jeśli chodzi o oświetlenie wszelkiego rodzaju...
no cóż, francuz wsród topów
Ja właśnie kupując Gelisha z roku temu naczytałam się, że trzeba na niego uważać i z tym światłem słonecznym i z lampą i też uważam, żę bardzo byłam ostrożna a jednak na nic to A jak nakładałaś go więcej paznokcie nie robiły się takie grube? Nie wyglądało to nieestetycznie? Jak długo używasz już Eco?


Cofnęłam się o kilka stron wątku i czytałam, że sporo dziewczyn go używa, Roses napisała, że baza Gelish i top Eco są najlepszym połączeniem. Czy ktoś mógłby napisać w czym top Eco jest lepszy od Gelisha? Chodzi tylko o tą "wrażliwość" na słońce, promienie czy coś jeszcze? Jak z połyskiem? Trwałością całego mani?

No i odkąd koleżnka kindza pomogła mi się uporać z aliexpress (jeszcze raz dziękuję) to teraz już w zeszycie sobie pozapisywałam co jeszcze chce kupić (i blaszki i naklejki i lakiery do stempli i jakieś klipsy) Jak mogłam nie wiedzieć o tej stronie, bardzo dużo rzeczy jest tam o wiele tańszych i prawie zawsze przesyłka darmowa Jesteście skarbnicą wiedzy, zawsze można liczyć na Waszą pomoc, dzięki Wam dowiaduję się o rzeczach o których nie miałam pojęcia i też chcę już je mieć, pójdę z torbami jak tak dalej pójdzie
Jak się używa tych klipsów do zdejmowania hybryd od Chińczyka?
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 10:36   #4252
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ma lepszy połysk i nie robią się pajączki. Nie robią się grudki przy nakładaniu.
Używam z 1,5 miesiąca. Top zawsze nakładam hojnie. Czy wyglądają nieestetycznie?przejrzyj moją ostatnią fotkę na wątku ze zdjęciami
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 12:11   #4253
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

potwierdzam że top eco nie ma sobie równych przetestowałam 4 różne i ten ma najlepszy błysk i jest najtrwalszy

pisałam ostatnio o hybrydach Satin - nie wiem czy to ich wina czy moja ale dziś znowu złamał mi się paznokieć który był pomalowany tym lakierem. Wcześniej odeszły mi dwa z lewej ręki, które były przedłużone hardem i na to kolor satin 39, dziś złamałam przedłużony u prawej ręki, również pomalowany lakierem Satin. Jeszcze mam dwa inne paznokcie przedłużone ale na nich jest gold disco semilac i te są całe i zdrowe
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 12:35   #4254
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Potwierdzam to co napisala czuszka. Blyszczy, nie grudkuje, nie pajaczkuje. Nie jest gesty wiec nie tworzy grubej warstwy
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 14:47   #4255
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Eco ma jeszcze lepszy polysk niz gelish. Moja ponad roczna buteleczka jest troche oblepiona, ale fakt ze nigdy jej nie czyscilam. Dla mnieeco nie ma konkurencji
Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ma lepszy połysk i nie robią się pajączki. Nie robią się grudki przy nakładaniu.
Używam z 1,5 miesiąca. Top zawsze nakładam hojnie. Czy wyglądają nieestetycznie?przejrzyj moją ostatnią fotkę na wątku ze zdjęciami
Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
potwierdzam że top eco nie ma sobie równych przetestowałam 4 różne i ten ma najlepszy błysk i jest najtrwalszy
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Potwierdzam to co napisala czuszka. Blyszczy, nie grudkuje, nie pajaczkuje. Nie jest gesty wiec nie tworzy grubej warstwy
Super w takim razie mnie przekonalyscie bez dwoch zdan, szykuje sie zakup a powiedzcie mi czy tez trzeba tak uwazac ze swiatlem i lampa? Tzn nie zamierzam wystawiac go specjalnie, ale zdarzaja sie takie sytuacje jak przy Gelishu, ze ni stad nizowad grudki sie tworza, czy pedzelek twardnieje??

Az nie moge uwierzyc, ze blyszczy jeszcze lepiej, to da sie jeszcze lepiej?
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 16:01   #4256
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zuzyłam gelisha prawie do końca. Mam taką resztkę do zabaw z brokatem. Po prostu jeździłam do tej pory pędzielkiem aż grudki znikały no i dawałam go dośc hojnie-wtedy grudek było b.mało. Teraz mam eco i póki co jestem b. zadowolona.
Dodam też że obchodziłam się z gelishem jak z jajkiem jeśli chodzi o oświetlenie wszelkiego rodzaju...
no cóż, francuz wsród topów
a miałaś problemy z odmoczeniem grubszej warstwy topu?
ja gdy dam grubiej topu, to nie chce mi się odmoczyć w acetonie nawet po zmatowieniu wierzchniej warstwy
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 19:54   #4257
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Pytasz o eco? U mnie odmacza sie bez problemu. Matowie zawsze
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 20:45   #4258
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

nie, o top gelish pytam
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 21:17   #4259
gosiak4003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 42
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kurcze, zastanawiam się, jak ja wytrzymałam tyle czasu z topem gelisha po tym co Wy piszecie. Zużyłam prawie całą butelkę, nigdy jej nie zakręcałam jak utwardzałam rękę w lampie (a stała zwykle obok lampy), a gdy robiłam hybrydy to "w pełnym słońcu" bo lepiej widać, specjalnie nawet firanki odsłaniałam nigdy mi się nic z topem nie działo! Gęstość jest taka jaka była na początku..
Aczkolwiek irytował mnie fakt, że na jasnych kolorach lubił pękać (pajęczynki - ale to od samego początku, tak więc nie dlatego że się "popsuł") i że nie chciał trzymać się na foliach, naklejkach itd (na eco w obu kwestiach nie narzekam)..
gosiak4003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 23:40   #4260
kindza
Raczkowanie
 
Avatar kindza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja to chyba se pomaluję jedną rękę eco a drugą semilakiem bo normalnie ślepa jestem i różnicy nie widzę a wy wszystkie ją zauważacie hehe ale fakt pędzelek ma fajny i wygodnie się nakłada
ps. podpowiedzcie mi co trzeba wpisać na ali żeby wyskoczyły te poduszeczki pod rękę pomocne przy malowaniu cudzych pazurków
kindza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.