Barwy szczęścia- serial TVP2 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-26, 15:18   #2101
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Z tym Borysem to jakaś dziwna sprawa. Nie wydaje mi się żeby ktoś taki jak Zenek mógł sfałszować testament. Dziwne by to było jakby się tak okazało. No chyba, że to w liście jest fałszywy podpis i tego listu nie napisał ojciec Borysa.
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 00:16   #2102
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Szkoda Władka. Dobrze zrobił, że kazał Maćkowi się wyprowadzić.

Sytuacja z doktorkiem się zaostrza w pewnym momencie zrobiło mi się go nawet żal że on taki biedny i nie może się powstrzymać Miłość Iwony go 'uleczy'.


Czy testament Grzelaka został sfałszowany?

I coś mi się wydaje, że jednak Walerię mogą przetrzymywać te miśki, które terroryzują mieszkańców ulicy, na której mieszka Stefan.
Władek poczciwota taka, ale naiwniaczek. Jednak synalek i w tym momencie miał nosa do partnera taty, jak i w przypadku syna Niny. Dzieciaki węszą prawidłowo sytuację.

Oj ten Adrian się napatoczył Iwonce jak ślepej kurze ziarno, z deszczu pod rynnę trafiła

Drażni mnie ten wątek z tym całym testamentem i nowym bohaterem ale podobało mi się jak poustawiał tych cwaniaczków miśków
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 07:28   #2103
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Z tym Borysem to jakaś dziwna sprawa. Nie wydaje mi się żeby ktoś taki jak Zenek mógł sfałszować testament. Dziwne by to było jakby się tak okazało. No chyba, że to w liście jest fałszywy podpis i tego listu nie napisał ojciec Borysa.
Mam takie samo zdanie dlatego podejrzewam Jolę, pamiętam że miała problemy finansowe i chciała spłaty od Zenka.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 07:30   #2104
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Szkoda Władka. Dobrze zrobił, że kazał Maćkowi się wyprowadzić.

Sytuacja z doktorkiem się zaostrza w pewnym momencie zrobiło mi się go nawet żal że on taki biedny i nie może się powstrzymać Miłość Iwony go 'uleczy'.


Czy testament Grzelaka został sfałszowany?

I coś mi się wydaje, że jednak Walerię mogą przetrzymywać te miśki, które terroryzują mieszkańców ulicy, na której mieszka Stefan.
A mi nie, zresztą już ich policja sprawdzała. Po co mieliby ją przetrzymywać? Dla okupu przecież nie bo już dawno by się zgłosili. Dla "innych" korzyści raczej też nie Prędzej Stefanowi by coś zrobili bo zawsze "dymił" na nich.
Ten nowy facet Niny też mi się nie podoba, może nasłała go konkurencja chcąca pozbyć się firmy Niny?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 11:53   #2105
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A mi nie, zresztą już ich policja sprawdzała. Po co mieliby ją przetrzymywać? Dla okupu przecież nie bo już dawno by się zgłosili. Dla "innych" korzyści raczej też nie Prędzej Stefanowi by coś zrobili bo zawsze "dymił" na nich.
Na złość Stefanowi, bo się ciągle stawia.


---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Nie oglądam serialu od początku, to powiedźcie, za co Borys siedział w więzieniu i co on robił na Alasce?
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 15:53   #2106
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Możliwe, że z tym testamentem to były jakieś kombinacje Joli. Albo może Adama? Naprawdę, postać Zenka nie pasuje wcale do takiego czegoś jak sfałszowanie testamentu.

Szkoda mi Ewy strasznie. Gdzie się nagle podział troskliwy tatuś? Artur też bez sensu zrobił z tą wyprowadzką. Jeszcze wtedy Ewa do niego "nie odchodź". A on i tak się wyprowadził. Nic dziwnego, że dziecko czuje się odrzucone. Dobrze, że chociaż teraz Artur się opamiętał.
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 15:56   #2107
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Nie oglądam serialu od początku, to powiedźcie, za co Borys siedział w więzieniu i co on robił na Alasce?
chyba za morderstwo i ukrywał się tam
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 20:46   #2108
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Możliwe, że z tym testamentem to były jakieś kombinacje Joli. Albo może Adama? Naprawdę, postać Zenka nie pasuje wcale do takiego czegoś jak sfałszowanie testamentu.

Szkoda mi Ewy strasznie. Gdzie się nagle podział troskliwy tatuś? Artur też bez sensu zrobił z tą wyprowadzką. Jeszcze wtedy Ewa do niego "nie odchodź". A on i tak się wyprowadził. Nic dziwnego, że dziecko czuje się odrzucone. Dobrze, że chociaż teraz Artur się opamiętał.
Też ją podejrzewałam,ale dzis powiedziała że w tym czasie była we Włoszech
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:01   #2109
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Możliwe, że z tym testamentem to były jakieś kombinacje Joli. Albo może Adama? Naprawdę, postać Zenka nie pasuje wcale do takiego czegoś jak sfałszowanie testamentu.

Szkoda mi Ewy strasznie. Gdzie się nagle podział troskliwy tatuś? Artur też bez sensu zrobił z tą wyprowadzką. Jeszcze wtedy Ewa do niego "nie odchodź". A on i tak się wyprowadził. Nic dziwnego, że dziecko czuje się odrzucone. Dobrze, że chociaż teraz Artur się opamiętał.
Artur to "obcy" facet, nie jest rodziną Ewy. Nie wiem, czy znalazłby się w realu taki chętny człowiek do zajęciem się nie tak z doskoku tylko naprawdę dzieckiem, które nie jest jego. Ona ma ojca i dziadków.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:42   #2110
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Możliwe, że z tym testamentem to były jakieś kombinacje Joli. Albo może Adama? Naprawdę, postać Zenka nie pasuje wcale do takiego czegoś jak sfałszowanie testamentu.

Szkoda mi Ewy strasznie. Gdzie się nagle podział troskliwy tatuś? Artur też bez sensu zrobił z tą wyprowadzką. Jeszcze wtedy Ewa do niego "nie odchodź". A on i tak się wyprowadził. Nic dziwnego, że dziecko czuje się odrzucone. Dobrze, że chociaż teraz Artur się opamiętał.
Mnie też Biedna mała. Taka fajniutka dziewczynka. Niby wie, że mama jest w szpitalu, ale bardzo tęskni i żadne dziadki mamy jej nie zastąpią. Tym bardziej, że ta sytuacja już trochę trwa, a ojciec ją zaniedbuje i w ogóle się nie poczuwa do opieki, bo właśnie urodziła mu się druga córka. Nic dziwnego, że czuje się odtrącona. Przykre

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Artur to "obcy" facet, nie jest rodziną Ewy. Nie wiem, czy znalazłby się w realu taki chętny człowiek do zajęciem się nie tak z doskoku tylko naprawdę dzieckiem, które nie jest jego. Ona ma ojca i dziadków.
Tak, nie jest jej ojcem, ale mała się przywiązała do niego...
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:10   #2111
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Mnie też Biedna mała. Taka fajniutka dziewczynka. Niby wie, że mama jest w szpitalu, ale bardzo tęskni i żadne dziadki mamy jej nie zastąpią. Tym bardziej, że ta sytuacja już trochę trwa, a ojciec ją zaniedbuje i w ogóle się nie poczuwa do opieki, bo właśnie urodziła mu się druga córka. Nic dziwnego, że czuje się odtrącona. Przykre

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------


Tak, nie jest jej ojcem, ale mała się przywiązała do niego...
Nie mówię, że nie, staram się spojrzeć raczej z jego strony niż jej. Co do Ewy to ma ciężkie życie dziewczynka ponieważ chyba już trzech panów się przewinęło w ciągu jej krótkiego życia przez łóżko matki, a jej dom I do każdego raczej była przywiązana.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 09:42   #2112
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Nie mówię, że nie, staram się spojrzeć raczej z jego strony niż jej. Co do Ewy to ma ciężkie życie dziewczynka ponieważ chyba już trzech panów się przewinęło w ciągu jej krótkiego życia przez łóżko matki, a jej dom I do każdego raczej była przywiązana.
Piotr odszedł jak była bardzo mała więc raczej nie pamięta jak razem mieszkali.
Ale dwóch innych Panów w ciągu 5 lat to dużo, może na tym ostatnim Marta się zatrzyma

Dziewczynka ma trzy pary dziadków, przecież jeszcze ma dziadków od biologicznej matki, którzy zniknęli bez słowa w serialu całkowicie. Nawet nikt nie wspomina o nich.

Któraś pytała wyżej o Borysa - siedział za morderstwo, ponoć nieumyślne, stanął w obronie kolegi, poszarpali się na łódce i podobno tak nieszczęśliwe, że ofiara wpadła do wody czy coś podobnego.

Co do testamentu mogło być tak, że ojciec Borysa był już taki słaby, że może poprosił Zenka by ten napisał sam przedyktowany przez niego ustnie testament? Ciekawe czy wyjaśni się przed wakacjami.
Tak samo zniknięcie Walerii.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 19:56   #2113
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Bartek, jakie krzaczory kręcone, tam na 'dole'
Chyba naprawdę brał prysznic i gatek nie założył.


Ciekawe, co będzie z tym dzieckiem znalezionym na śmietniku. Biedne maleństwo....
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:26   #2114
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Bartek, jakie krzaczory kręcone, tam na 'dole'
Chyba naprawdę brał prysznic i gatek nie założył.


Ciekawe, co będzie z tym dzieckiem znalezionym na śmietniku. Biedne maleństwo....
Też to zauważyłam ta służąca zakocha się w nim

W serialu pojawi się nowa postać zagra ją Anna Dereszyńska, będzie grała blogerkę modową która wróciła z Londynu, tańczyła z Kasią w jednym klubie erotycznym i odbiła jej Adama a teraz będzie chciała odbić Łukasza, który będzie nagrywać reportaże na jej temat
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 20:29   #2115
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Bartek, jakie krzaczory kręcone, tam na 'dole'
Chyba naprawdę brał prysznic i gatek nie założył
.


Ciekawe, co będzie z tym dzieckiem znalezionym na śmietniku. Biedne maleństwo....
w którym odcinku te krzaczory?? chyba nie w dzisiejszym w tv?
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:07   #2116
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez metalheadqueen Pokaż wiadomość
w którym odcinku te krzaczory?? chyba nie w dzisiejszym w tv?
Wczoraj było ( i w powtórce dzisiaj) Akurat Bartek wychodził spod prysznica i natknęła się na niego gosposia Chyba jej się spodobał A i jemu smakowało śniadanko, które zrobiła
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2


Edytowane przez Miqesi
Czas edycji: 2015-05-28 o 21:09
Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 09:40   #2117
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam ta służąca zakocha się w nim

W serialu pojawi się nowa postać zagra ją Anna Dereszyńska, będzie grała blogerkę modową która wróciła z Londynu, tańczyła z Kasią w jednym klubie erotycznym i odbiła jej Adama a teraz będzie chciała odbić Łukasza, który będzie nagrywać reportaże na jej temat
ja tez

ale jakos dziwnie gadaja z tą pomoca domowa, oby teraz znow ich nie spikli
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 10:39   #2118
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Bartek, jakie krzaczory kręcone, tam na 'dole'
Chyba naprawdę brał prysznic i gatek nie założył.


Ciekawe, co będzie z tym dzieckiem znalezionym na śmietniku. Biedne maleństwo....
Obrzydliwie to wyglądało...
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 12:11   #2119
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Obrzydliwie to wyglądało...
Mnie też to obrzydziło. Nie kupuje wątku Bartka-amanta dla mnie jest odpychający.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 13:55   #2120
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Mnie też to obrzydziło. Nie kupuje wątku Bartka-amanta dla mnie jest odpychający.
kompletnie do niego nie pasuje... aż by się chciało opuszczać sceny, gdy mizdrzy się z Kornelią.
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 17:19   #2121
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Coś czuję, że będą coś ze sobą kręcić, chodzi mi o Bartka i gosposię. Ale pewnie będą się bać Kornelii i wyjdzie z tego znowu jakiś cyrk. Tylko po wakacjach. Bartek nie wytrzyma długo z Kornelią. Musiałby za dużo zmienić w swoim życiu. Raz mu się udało wykręcić od przyjęcia garnituru ale na dłuższą metę to się nie uda.
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 18:59   #2122
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Czuje,że Bartek nie będzie miał łatwo z Kornelią i szybko nie odpuści. Kornelia czasami dziwnie się zachowuje, chyba zaczyna mieć obsesję na punkcie Bartka. Co do gosposi to Bartek raczej jej sie spodobał a czy ona jemu też?
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:43   #2123
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Wydaje mi się, że gosposia również mu się spodobała. Bartek to pies na baby i było widać od razu między nimi takie napięcie.

Swoją drogą, gdyby nie miało z tego nic wyniknąć, to by nie pisali o spotkaniu z nią w gazetach telewizyjnych..
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:50   #2124
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że gosposia również mu się spodobała. Bartek to pies na baby i było widać od razu między nimi takie napięcie.

Swoją drogą, gdyby nie miało z tego nic wyniknąć, to by nie pisali o spotkaniu z nią w gazetach telewizyjnych..
Zgadzam się. Poza tym wydaje mi się, że scenarzyści będą chcieli namieszać w trójkącie Kornelia-Bartek-Gosposia Jakaś zemsta Kornelii albo coś w tym stylu. Ona naprawdę ma jakąś obsesję... hehe właśnie sobie pomyślałam, że to może ona przetrzymuje Walerię żeby mamusia nie przeszkadzała synkowi w spotykaniu się z o wiele starszą kobietą...

Edytowane przez paulamaj
Czas edycji: 2015-05-30 o 10:52
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:12   #2125
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Poza tym wydaje mi się, że scenarzyści będą chcieli namieszać w trójkącie Kornelia-Bartek-Gosposia Jakaś zemsta Kornelii albo coś w tym stylu. Ona naprawdę ma jakąś obsesję... hehe właśnie sobie pomyślałam, że to może ona przetrzymuje Walerię żeby mamusia nie przeszkadzała synkowi w spotykaniu się z o wiele starszą kobietą...
Taka teoria ma sens!
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 12:43   #2126
magda_go
Raczkowanie
 
Avatar magda_go
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 382
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Nie mówię, że nie, staram się spojrzeć raczej z jego strony niż jej. Co do Ewy to ma ciężkie życie dziewczynka ponieważ chyba już trzech panów się przewinęło w ciągu jej krótkiego życia przez łóżko matki, a jej dom I do każdego raczej była przywiązana.
Sam Artur mowil przeciez babci Ewy ze jest do malej przywiazany, kocha ja jak corke i tak ja traktuje.





Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś dlaczego Borys mówi wujek do Stefana? czy Stefan to rodzina Zenka Grzelaka?
Rodzina chyba nie ale raczej moze byc tak ze to przyjaciele wieloletni sa. Moglo byc tak ze jak Borys byl maly to Stefana znal i zostalo mu z dziecinstwa.
magda_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 13:05   #2127
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez magda_go Pokaż wiadomość
Sam Artur mowil przeciez babci Ewy ze jest do malej przywiazany, kocha ja jak corke i tak ja traktuje.
Powiedzieć można wszystko, ja mam do słów ogromny dystans. Życie pokaże
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 09:30   #2128
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Taka teoria ma sens!
Padłam
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 15:33   #2129
paulamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 151
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Padłam
Hehe, tak mi się na poczekaniu pomyślało bo tak swoją drogą to już wszystkie sensowne powody zniknięcia Walerii okazały się być nieprawdą. Chyba, że naprawdę ma amnezję i sama nie wie gdzie i kim jest. Ciekawe naprawdę jak scenarzyści to rozwiążą. A kto wie co się dzieje z ojcem Bartka?

Edytowane przez paulamaj
Czas edycji: 2015-06-01 o 15:36
paulamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 22:15   #2130
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: Barwy szczęścia- serial TVP2

Cytat:
Napisane przez paulamaj Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Poza tym wydaje mi się, że scenarzyści będą chcieli namieszać w trójkącie Kornelia-Bartek-Gosposia Jakaś zemsta Kornelii albo coś w tym stylu. Ona naprawdę ma jakąś obsesję... hehe właśnie sobie pomyślałam, że to może ona przetrzymuje Walerię żeby mamusia nie przeszkadzała synkowi w spotykaniu się z o wiele starszą kobietą...
Też mi to nawet przemknęło przez myśl...
Tylko, że ja pomyślałam, że Kornelia może ją więzić po to, aby zaskarbić sobie wdzięczność Bartka po tym, jak mu dała namiar na najlepszego detektywa ( Bartek miał spłacać w ratach kredyt za jego usługi) a następnie go 'pocieszać' w trudnych chwilach i w ten sposób zbliżyć się do niego.....
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-29 13:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.