mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-24, 13:37   #1
vinyl
Raczkowanie
 
Avatar vinyl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 56
Send a message via Skype™ to vinyl

mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...


Witajcie!
Od jakiegoś czasu borykam się z problemem małego penisa w związku i kompletnie nie wiem, co robić... częściowo chcę się wyżalić, częściowo błagam o porady, wskazówki.
Mam 23 lata i jak do tej pory byłam w trzech związkach. W pierwszym do zbliżenia nie doszło, ponieważ nie byłam gotowa, ale mogłam ocenić..hm.. gabaryty ukochanego na własne oczy. W normie. W drugim owszem, kochaliśmy się, ale jako, że był to mój pierwszy raz, było tu więcej bólu niż rozkoszy i rozstaliśmy się krótko po tym zdarzeniu. Obecnie od roku jestem zaangażowana z chłopakiem, który ma wszystko, czego brakowało poprzednim partnerom: jest nieziemsko przystojny, inteligentny, zabawny, czuły, dzielimy wspólne pasje i zainteresowania, bla bla bla. Mogłabym tak długo. Tylko po co, skoro dochodzimy do sedna sprawy, czyli małego przyroodzenia...
Jest za mały i oboje o tym wiemy. Jest na tyle mały, że zwykłe prezerwatywy durex są za luźne, kiedy ma erekcję. Korzystamy z super przylegających, ale ile się nerwów najadłam, zanim to zaproponowałam, to moje... Osiągam orgazm łechtaczkowy, kiedy pieści mnie ręką, ale to nie to samo, co seks. O ile mogę się wypowiadać, skoro prawdziwego seksu nigdy nie uprawiałam i nie będę. Kiedy jest we mnie, po prostu go nie czuję. W fazie początkowego podniecenia i zauroczenia jakoś to schodziło na drugi plan, ale teraz nie mogę już wytrzymać i ciągle o tym myślę. Zbliżenie nie daje mi satysfakcji, więc go unikam, a to zmęczenie pracą, a to coś tam. W efekcie oboje chodzimy sfrustrowani, a mi po prostu nie chce się udawać rozkoszy, której nie ma. Zależy mi na nim jak diabli, planujemy wspólną przyszłość, a mi po głowie tłucze się, że zwiążę się do końca życia bez udanego seksu...
Potrzebuję rozmowy z dziewczynami, które były w podobnej sytuacji. Albo z takimi, które mają pomysł, co zrobić.
Czuję się PODLE, że o tym piszę, bo ten chłopak na to nie zasługuje. Jest cudowny. Nie jego wina, że tak go natura obdarzyła, a oboje na tym cierpimy...
__________________
only vinyl is real.
vinyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 14:05   #2
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez vinyl Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od jakiegoś czasu borykam się z problemem małego penisa w związku i kompletnie nie wiem, co robić... częściowo chcę się wyżalić, częściowo błagam o porady, wskazówki.
Mam 23 lata i jak do tej pory byłam w trzech związkach. W pierwszym do zbliżenia nie doszło, ponieważ nie byłam gotowa, ale mogłam ocenić..hm.. gabaryty ukochanego na własne oczy. W normie. W drugim owszem, kochaliśmy się, ale jako, że był to mój pierwszy raz, było tu więcej bólu niż rozkoszy i rozstaliśmy się krótko po tym zdarzeniu. Obecnie od roku jestem zaangażowana z chłopakiem, który ma wszystko, czego brakowało poprzednim partnerom: jest nieziemsko przystojny, inteligentny, zabawny, czuły, dzielimy wspólne pasje i zainteresowania, bla bla bla. Mogłabym tak długo. Tylko po co, skoro dochodzimy do sedna sprawy, czyli małego przyroodzenia...
Jest za mały i oboje o tym wiemy. Jest na tyle mały, że zwykłe prezerwatywy durex są za luźne, kiedy ma erekcję. Korzystamy z super przylegających, ale ile się nerwów najadłam, zanim to zaproponowałam, to moje... Osiągam orgazm łechtaczkowy, kiedy pieści mnie ręką, ale to nie to samo, co seks. O ile mogę się wypowiadać, skoro prawdziwego seksu nigdy nie uprawiałam i nie będę. Kiedy jest we mnie, po prostu go nie czuję. W fazie początkowego podniecenia i zauroczenia jakoś to schodziło na drugi plan, ale teraz nie mogę już wytrzymać i ciągle o tym myślę. Zbliżenie nie daje mi satysfakcji, więc go unikam, a to zmęczenie pracą, a to coś tam. W efekcie oboje chodzimy sfrustrowani, a mi po prostu nie chce się udawać rozkoszy, której nie ma. Zależy mi na nim jak diabli, planujemy wspólną przyszłość, a mi po głowie tłucze się, że zwiążę się do końca życia bez udanego seksu...
Potrzebuję rozmowy z dziewczynami, które były w podobnej sytuacji. Albo z takimi, które mają pomysł, co zrobić.
Czuję się PODLE, że o tym piszę, bo ten chłopak na to nie zasługuje. Jest cudowny. Nie jego wina, że tak go natura obdarzyła, a oboje na tym cierpimy...
Współczuję Jakich pozycji próbowaliście? Są takie, w których kobieta lepiej czuje, nawet mniejszego penisa. Moze to by cos pomogło?
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 14:07   #3
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Ciężko tu cokolwiek doradzić, gdyż jest to dość spory problem. Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że jeśli w seksie coś nie gra, to potem ta frustracja narasta. To jest ważna część w związku i jakby ona u mnie leżała, wiem, że żadna miłość by mi tego nie wynagrodziła. Dobry seks potrafi polepszyć w związku wiele rzeczy. Bałabym się, że u mnie mogłoby to dopuścić do zdrady prędzej czy później.
Myślę, że powinniście poczytać o pozycjach przeznaczonych dla osób z małym przyrodzeniem. Wiem, że takie są i zmieniają postać rzeczy.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 15:29   #4
whiskey z lodem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 137
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Przede wszystkim wypróbuj pozycje dla mezczyzn z małym penisem.
Są nakładki wydłużające i pogrubiające w seksshopach.

Jeśli to nie pomoże, to czeka cie zmiana partnera. W końcu nie wytrzymasz i jakkolwiek byłby cudowny, frustracja seksualna doprowadzi do rozpadu związku.
whiskey z lodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 18:55   #5
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

kupcie nakładkę na penisa.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 19:50   #6
AniolDobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 179
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

A pozycja na pieska? Wydaje mu sie, ze wtedy bys czula wiecej.. moze idzcie do seksshopu bo cos, co mu wydluzy penisa? Sa chyba specjalne pompki cY cos w tm stylu.. a tak z ciekawosci, ile Twoj Tz ma cm ?
__________________
Deus Dona Me Vi..
AniolDobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 20:49   #7
Kaletnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 58
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Rozstań się z nim dla jego dobra, bo prędzej czy później i tak mu przyprawisz rogi.
Kaletnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 00:30   #8
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Przede wszystkim nie uciekajcie od seksu! Rozmawiajcie, próbujcie i zamiast płakać nad tym, szukać rozwiązań. Popróbujcie z pozycjami dla panów o małym przyrodzeniu. W pozycji od tyłu na pewno lepiej będzie go czuć.
Inna sprawa: jak bardzo mały jest penis twojego faceta? Bo wiadomo można jeszcze podzielić penisy na małe oraz na te, które podchodzą już pod ułomność.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 09:04   #9
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Ja mam skrajnie odwrotny problemi choć doszliśmy już do wprawy wydaje mi się że średni rozmiar daje najwięcej możliwości.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-08-25 o 09:06
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 18:53   #10
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Wielkość problemu jest odwrotnie proporcjonalna do wielkości penisa. I niech gadają, że wielkość nie ma znaczenia, albo że seks nie jest najważniejszy...
Cóż, autorko, związek bez satysfakcji seksualnej to ja czarno widzę.
Nakładki...cóż. Można spróbować. Ale ja w cuda nie wierzę...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:22   #11
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

ja bym zaproponowala te nakładki. skoro nie chcesz sie z nim rozstawac, to musicie sie dogadac w tej kwestii szczerze.
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 21:35   #12
Kaletnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 58
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Abstrahując od tematu: dlaczego przyjęło się, że w przypadku "niedopasowania" wina zawsze leży po stronie faceta?
Kaletnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:40   #13
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez Kaletnik Pokaż wiadomość
Abstrahując od tematu: dlaczego przyjęło się, że w przypadku "niedopasowania" wina zawsze leży po stronie faceta?
A kto mówi o winie. Mały penis to nie wina tylko przypadłość, podobnie jak luźniejsza pochwa czy małe piersi. Niestety to dość istotna przypadłość.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:40   #14
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez Kaletnik Pokaż wiadomość
Abstrahując od tematu: dlaczego przyjęło się, że w przypadku "niedopasowania" wina zawsze leży po stronie faceta?


a ciekawe czy gdy kobieta małe piersi, wina zawsze lezy po jej stronie?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:43   #15
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość


a ciekawe czy gdy kobieta małe piersi, wina zawsze lezy po jej stronie?
Ja bym dyskutowala z mamą i babcią
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:44   #16
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

tak jak w przypadku małego penisa można dyskutowac z ojcem i dziadkiem xd
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:46   #17
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
tak jak w przypadku małego penisa można dyskutowac z ojcem i dziadkiem xd
Dokładnie zawsze można na kogoś zgonić a tak poważnie to nie jest wina ,jeden ma takiego inny siakiego, niestety jeśli penis partnera jest b.mały to choć to nie jego wina wpływa to na komfort kobiety i tyle.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:50   #18
Kaletnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 58
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Autorka nie powiedziała ile mierzy ten penis, więc obiektywnie mówiąc wcale nie musi być mizerny. Może to ona jest luźna "jak wiadro"?
Kaletnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:52   #19
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Luźna kobieta znajdzie "ogiera" a facet mikro... hmm, nie słyszałem o patologicznie ciasnych pochwach.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 21:56   #20
Kaletnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 58
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Wygugluj Zev proszę chociażby "tyłozgięcie macicy"
Kaletnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 21:56   #21
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Luźna kobieta znajdzie "ogiera" a facet mikro... hmm, nie słyszałem o patologicznie ciasnych pochwach.


Generalnie zawsze lepiej mieć więcej niż mniej facet nie musi być duży ale przeciętny byłoby dobrze.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-08-25 o 21:58
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 22:14   #22
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez Kaletnik Pokaż wiadomość
Wygugluj Zev proszę chociażby "tyłozgięcie macicy"
Wtedy sprawa się ma raczej do długości członka?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość


Generalnie zawsze lepiej mieć więcej niż mniej facet nie musi być duży ale przeciętny byłoby dobrze.
Nie podoba mi się ta potakująca buźka. To bardzo przykry temat więc powinna być smutna a nie uśmiechnięta.
Przeciętny "oficjalnie statystycznie" to i tak mały w praktyce.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 22:20   #23
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Wtedy sprawa się ma raczej do długości członka?



Nie podoba mi się ta potakująca buźka. To bardzo przykry temat więc powinna być smutna a nie uśmiechnięta.
Przeciętny "oficjalnie statystycznie" to i tak mały w praktyce.


Moźe i tak... Ale najważniejsza i tak jest nie długość a grubość więc statystyki niewiele mówią.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-08-25 o 22:22
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 22:29   #24
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

hmm zaciekawił mnie temat, chociaż w sumie nie mam nic konstruktywnego do napisania.
Chciałam napisać, żebyście się rozstali bo z czasem o będzie jeszcze trudniejsze do zniesienia, ale widzę że dziewczyny tutaj mają doświadczenie i piszą o jakiś nakładkach itp, więc może będzie dobrze!

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaletnik Pokaż wiadomość
Autorka nie powiedziała ile mierzy ten penis, więc obiektywnie mówiąc wcale nie musi być mizerny. Może to ona jest luźna "jak wiadro"?

skoro durexy są luźne, to musi być malutki, nie ma co zaprzeczać
hiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 23:05   #25
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Wiecie co? Jakbym była facetem to takie nakładki były by dla mnie poniżające szczerze,to jakby facet kazał kobiecie wypychać stanik bo inaczej się ruchać nie może.
Naprawdę przykra sprawa,ciężko jest cokolwiek doradzić,często mówię,że rozmowa może rozwiązać problemy,że wystarczą chęci ale w tym przypadku są wyjścia tylko takie,że to akceptujesz w pełni,stosujecie nakładki lub próbujecie metod powiększania inaczej jeśli chcecie być razem szczęśliwi to nie ma jak.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 08:35   #26
zaharka1
Przyczajenie
 
Avatar zaharka1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: ni stąd, ni zowąd
Wiadomości: 12
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

ja bym zaproponowała dla niego ćwiczenia na powiększenie, istnieją takie, jeżeli autorka napisała, że oboje zdają sobie z tego sprawę to ja bym to mu to powiedziała, ewentualnie sama pokazała na nim ... nakładka oczywiście jest jakimś rozwiązaniem ale wydaje mi się że nie długo podziała, bo w końcu Tobie się znudzi a on będzie popadał w większą frustracje, że sam nie może Ciebie zadowolić ....
zaharka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:03   #27
Gitbasistka
Raczkowanie
 
Avatar Gitbasistka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 53
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Wprawdzie nie mam w tym temacie jakiegoś większego doświadczenia, ale może, o ile przełamiecie wstyd, udacie się do seksuologa? Myślę, że on może wam doradzić jakieś odpowiednie pozycje. Ze swojej strony polecam "Sztukę kochania" Wisłockiej. Raz, że dobrze opisała fizjologię, a dwa, zamieściła tam dużo pozycji z komentarzami, dla kogo są dobre i jak je ewentualnie zmodyfikować dla indywidualnych potrzeb.
Gitbasistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 15:43   #28
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Kaletnik, czepiasz się. Za luźne prezerwatywy typowego rozmiaru nie kłamią, facet ma małego, a nie ona pochwę, jak wiadro.
Nikt nie mówi o winie. Kogo winić, kiedy kobieta bez biustu nie podnieca swojego partnera? Lub kiedy właśnie ma zbyt luźną pochwę? Nikogo. Tak wyszło i tyle. Można próbować jakoś sobie z tym radzić i niektórzy sobie radzą na różne sposoby.
Są i tacy/takie, którzy/ które sobie nie poradzą, bo cyc ma być, inaczej nie podnieca, ścianki pochwy należy czuć, inaczej nie podnieca, członek jest mały i się go nie czuje, inaczej nie podnieca.
Oczywiście zależy od osoby. Czytałam o bardzo dopasowanym seksualnie związku kobiety z facetem impotentem. Ale to musi być kobieta, której wystarczy inny rodzaj stymulacji, by była zaspokojona seksualnie i facet, który czynności zastępcze dobrze opanował.
Ja na przykład jednak cenię sobie klasyczny seks i nie byłabym szczęśliwa, gdyby mi facet nie potrafił dać przyjemności w ten klasyczny sposób. Co człowiek, to sprawa. Tylko po co mówić o winie?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 22:08   #29
biegnaca_z_wilkami
Raczkowanie
 
Avatar biegnaca_z_wilkami
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 57
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

chciałabym poruszyć kilka kwestii:
1. Wpominasz, że nie masz dużego doświadczenia seksualnego. Pamiętam jak ja "uczyłam" sie czuć swojego pierwszego partnera. Mimo, iż jego rozmiar nie należał do tych "skrzacich" początkowo również niewiele czułam. Wszystko przyszło z czasem. Być może nie jesteś jeszcze dostatecznie rozbudzona seksualnie. Na domiar złego, chęć odczuwania przyjemności za wszelką cene, powoduje coraz wiekszą frustracje i blokade psychiczną z Twojej strony.
2. dziewczyny Ci rozsądnie podpowiadają, abyście wspólnie poszukali pozycji w ktorych Twoj mężczyna bedzie głębiej propozycje dla takich przypadków można znaleźć także w sieci.
3. Ty również możesz sama sobie pomóc w odczuwaniu przyjemności ćwicząc miesnie Kegla, dzięki nim Twoja dziurka bedzie jeszcze ciaśniejsza strony www podpowiedzą Ci jak to robić

tak wiec... ćwiczcie, wariujcie, otwierajcie sie psychicznie. celibat na pewno nic nie rozwiąże. powodzenia
biegnaca_z_wilkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 19:25   #30
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Mój obecny facet nie ma jakiś imponujących rozmiarów, a ja też do ciasnych nie należę. Ze sposobów jakie ja polecam to skrócenie gry wstepnej żebyś była mniej mokra- większe tarcie więc większe odczucia, 2 to od tyłu z wygiętymi plecami - ja czuję dużo bardziej i może pomyślicie o innej metodzie antykoncepcji? Bo zauważyłam że mój facet (nie wiem czy każdy tak ma), bez gumy jest większy - może nie bardzo ale troszkę
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-14 14:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.