Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 04:57   #91
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

a slyszalyscie cos o Centrum Kształcenia MaestRia w Gdyni?
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:33   #92
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

sylwusiia1993 wybacz ale ja nic nie słyszałam może któraś z dziewczyn coś wie.
A ja byłam wcoraj w szkole i uff grupa ma powstać ale oni czekają na jakieś tam ostatnie zatwierdzenia budżetowe bla bla bla no i zjazd pierwszy mam ponoc mieć 24-25 września i ma do mnie jeszcze przyjść list z terminami zjazdów.
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 11:34   #93
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

a ja mam pytanie do dziewczyn już chodzących na studium czy kupowałyście fartuchy lub czy powiedziano wam jakie macie kupić? Bo mi powiedziano że musze kupić sama więc zaczęłam się rozglądać za takowym no i są takie dłuższe i krótsze żakiety kosmetyczne i w sumie nie wiem na jaki się zdecydować. Nie wiem też czy inwestowac w lepszy taki od 50 w górę bo czy on mi się tam nie zabrudzi strasznie na tych zajęciach??
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 13:04   #94
pysiula16
Raczkowanie
 
Avatar pysiula16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

eliza99 u mnie na pierwszych zajęciach już był potrzebny zeszyt, duużo pisałyśmy. Styknie 1 na wszystkie przedmioty, najlepiej formatu A4 z takimi kolorowymi zakładkami po boku Ja w zeszłym roku całego zeszytu nie zapisałam i teraz na 2. roku wciąż piszę w tym samym:p

Little_Black_Dress_18 u mnie nie mówili jakie mamy kupić fartuszki, chyba dali nam tylko namiar na taką hurtownie w Sosnowcu z odzieżą roboczą, fartuszki kosmetyczne były bodajże po ok. 45zł, zakrywające tyłek, kilka fasonów do wyboru :p Nie ma sensu kupować droższego, i tak na zajęciach się brudzi, ważne tylko żeby był lekko luźny, nie krępował ruchów
__________________
.

pysiula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 06:27   #95
mania00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

A może ktoś się wybiera do Grudziądza na ten kierunek??
mania00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 19:23   #96
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Cześć,dziewczyny I ja w tym roku zaczynam naukę w szkole policealnej na kierunku TUK Moja szkoła nazywa się FAMA i znajduje się w Bydgoszczy,zajęcia najprawdopodobniej rozpoczynają się 24 września Będę też w międzyczasie studiować mgr dziennie,ale myślę,że nie będzie tak źle.. najbardziej jednak przeraża mnie to,że egzamin zawodowy i obrona będą w tym samym roku.. najwyżej egzamin zawodowy sobie przełożę jak będzie trzeba Powiem wam,że już się nie mogę doczekać! Miałam iść od razu po liceum do szkoły policealnej na TUK,ale chciałam się uczyć dziennie,zapisałam się wtedy do TEBu,ale było za mało chętnych.. a jako że dostałam się na studia,to stwierdziłam,że policealną zawsze będę mogła zacząć.. musiały minąć aż 3 lata,abym się jednak spięła i złożyła papiery ponownie Jeśli pozwolicie,to będę się tu czasami udzielać,fajnie mieć kontakt z osobami,które robią i lubią to samo,co ty Pozdrawiam!!)
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 07:55   #97
eliza99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do eliza99
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

witam DeadlySilence A ja popadlam chyba w jakas jesienna depresje a od jutra mam zajecia ehh byc kobieta...
__________________
...wiara została daleko w tyle nie mając siły by iść dalej,do dziś spłacam kredyt z wyobraźni..
eliza99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 10:04   #98
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

DeadlySilence

eliza99 to rzuć depresję w kąt od jutra coś się zadzieje nowego w Twoim życiu czerp z tego garściami i nie daj się złym nastrojom
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 10:29   #99
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

eliza99 właśnie Maliniarka ma rację! wrzuć na luz i nie myśl o niczym innym a po powrocie szybko nam opowiedz jak było 1 dnia W sumie to powiem Ci że jesienna depresja dotyka troszkę każdego ja też miałam ostatnio trochę smuteczków i problemów ale w odwecie za nie poszłam do fryzjera a co! I sprawiłam sobie nową suszarę
DeadlySilence witaj, fajnie że jesteś Ja mam nadzieję że mnie nie spotka w TEBie to co ciebie 3 lata wstecz.
a tak w ogóle to zamówiłam sobie fartuch już pokazuję jaki http://www.angog.pl/kosmetyczne.php#
sygnatura to FK-11

Edytowane przez Little_Black_Dress_18
Czas edycji: 2011-09-16 o 10:30
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:55   #100
Maaslankaa
Przyczajenie
 
Avatar Maaslankaa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Do Misiolinek które są w beauty Expert w Białymstoku:
Czy mogłybyście mi napisać coś o szkole dziennej? i czy można jeszcze do Was dołączyc? czekam cierpliwie
Maaslankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 12:19   #101
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

eliza99,Maliniarka,Little_Black_Dress_18, cześć, cześć, panienki

Little_Black_Dress_18, jeśli nie idziesz na dzienną,to myślę,że nie masz się czego obawiać z tego co wiem,to TEB nie narzeka na liczbę słuchaczy,gorzej właśnie jest z trybem dziennym,bo jednak większość ludzi wybierając szkołę policealną decyduje się na to,aby uczyć się zaocznie,a pracować w ciągu tygodnia ;p dlatego chyba w każdej szkole policealnej tak ciężko uzbierać grupę.. niby minimum musi być 10 osób,a jednak ciężko te 10 osób znaleźć ;p
Co do fartucha,to bardzo ładny Ja jeszcze nie wiem,co będę musiała sama kupić,a co szkoła mi zaoferuje.. Z tego co słyszałam,to kosmetyki zapewnia szkoła,jak jest z resztą,to zobaczymy

eliza99, pomyśl, że znowu coś nowego zaczyna się w Twoim życiu, poznasz nowych ludzi,nauczysz się wielu ciekawych rzeczy... nie ma czasu na zamartwianie się! szczerze mówiąc sama nie mogę się doczekać,kiedy w końcu zaczną się zjazdy no i kontynuacja moich studiów,bo w domu na głowę powoli dostaję.. mam za dużo czasu na myślenie,pora się w końcu ogarnąć! )

Edytowane przez df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Czas edycji: 2011-09-16 o 12:21
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 12:22   #102
eliza99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do eliza99
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Macie racje kobietki ale to niezalezne ode mnie na pewno pochwale sie jutrzejszym dniem w szkole,mam nadzieje ze tragedii nie bedzie swoja droga mam jakies wahania i zastanawiam sie czy nie lepiej byloby isc na dzienne... ale nie bede juz sobie macila w glowie i tak za bardzo juz namacilam :P
DeadlySilence wiem cos o tym czasie na myslenie.niestety nie pracuje i wiem jak to jest siedziec i rozmyslac i wymyslac ... ale pocieszam sie tym ze zaczne sie nadal rozwijac bo ilez mozna siedziec bezczynnie
__________________
...wiara została daleko w tyle nie mając siły by iść dalej,do dziś spłacam kredyt z wyobraźni..

Edytowane przez eliza99
Czas edycji: 2011-09-16 o 12:25
eliza99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 17:33   #103
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Little_Black_Dress_18 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to zamówiłam sobie fartuch już pokazuję jaki http://www.angog.pl/kosmetyczne.php#
sygnatura to FK-11
fajny krój, tylko ta lamówka tak średnio mi się podoba
ale ogólnie fajna stronka i dużo rodzajów do wyboru, możliwe, że skorzystam
[1=df3cc6c2e997633e57b9145 321fcef026d2b0250_5ebf1ef 22d206;29438155]z tego co wiem,to TEB nie narzeka na liczbę słuchaczy,gorzej właśnie jest z trybem dziennym,bo jednak większość ludzi wybierając szkołę policealną decyduje się na to,aby uczyć się zaocznie,a pracować w ciągu tygodnia ;p dlatego chyba w każdej szkole policealnej tak ciężko uzbierać grupę.. niby minimum musi być 10 osób,a jednak ciężko te 10 osób znaleźć ;p
[/QUOTE]
u mnie jak się zapisywałam to było już 20 osób (zaocznie) i mówili, że pewnie na grupy podzielą jak jeszcze ktoś się zapisze
Cytat:
Napisane przez eliza99 Pokaż wiadomość
wiem cos o tym czasie na myslenie.niestety nie pracuje i wiem jak to jest siedziec i rozmyslac i wymyslac ... ale pocieszam sie tym ze zaczne sie nadal rozwijac bo ilez mozna siedziec bezczynnie
na pewno fakt, że będziesz zajęta dobrze Ci zrobi
wiem po sobie

a do mnie dzisiaj przyszło pismo z Tebu, że zapraszają 1 października na spotkanie organizacyjne i na pierwsze zajęcia (dopiero!), a za wrzesień też każą płacić, ech dla mnie to się kupy nie trzyma
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 17:48   #104
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Maliniarka to rzeczywiście coś nie halo jak oni tak robią że we wrześniu nie ma zjazdów a płacić trzeba! Do mnie jeszcze nic nie przyszło nadal czekam. Jeżeli nie pasuje ci lamówka to możesz zapytać czy sa bez bądź z innym kolorem. Ja wzięlam sobie jeszcze haft imie i pierwszą literę nazwiska żeby się mi nie zapodział nigdzie
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 17:56   #105
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Little_Black_Dress_18 Pokaż wiadomość
Maliniarka to rzeczywiście coś nie halo jak oni tak robią że we wrześniu nie ma zjazdów a płacić trzeba! Do mnie jeszcze nic nie przyszło nadal czekam. Jeżeli nie pasuje ci lamówka to możesz zapytać czy sa bez bądź z innym kolorem. Ja wzięlam sobie jeszcze haft imie i pierwszą literę nazwiska żeby się mi nie zapodział nigdzie
ja bym sobie pewnie zapinany wzięła, ale nie wiem jak z moim biustem...chyba wolałabym na miejscu, bo się nie dopnę potem

ale poczekam na pierwsze zajęcia, może mają jakies wymagania co do tego

a taki haft to fajna rzecz podoba mi się ten pomysł

no wkurzyłam się! niby rekrutacja miała być do 15, ale pierwsze zajęcia kobitka mówiła, że pod koniec września będą, a tu lipa
no cóż, płacić i tak trzeba, nic nie wymyślę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 18:46   #106
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

no mnie też powiedziano że pierwsze zajęcia pod koniec września o_O Czyzby zmowa? Ja czytałam na forum gdzie wypowiadały się dziewczyny to odradzały fartuchy na zatrzaski bo lubią się odksztalcić bądź stopić w praniu. I potem już nic nie zrobisz z takim fartuchem a w sumie wiązany dopasujesz jak chcesz
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:01   #107
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Little_Black_Dress_18 Pokaż wiadomość
w sumie wiązany dopasujesz jak chcesz
racja
ale jeszcze nie wiem
cieszę się tą szkołą, zawsze to będzie jakaś odmiana od codzienności i tego angielskiego w kółko od pisania pracy (powinnam niedłuygo zacząć) itd
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 23:46   #108
pysiula16
Raczkowanie
 
Avatar pysiula16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 91
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

ja mam fartuszek na zamek i jest ok :p

co do tego płacenia za wrzesień - właśnie na tym drugim kierunku też tak mam, za wrzesień płacę, a zajęcia dopiero od października ;/ lipa straszna, dobrze tyle, że w wakacje się nie płaci (w niektórych szkołach niestety tak jest)
__________________
.

pysiula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 09:08   #109
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Cytat:
Napisane przez pysiula16 Pokaż wiadomość
ja mam fartuszek na zamek i jest ok :p

co do tego płacenia za wrzesień - właśnie na tym drugim kierunku też tak mam, za wrzesień płacę, a zajęcia dopiero od października ;/ lipa straszna, dobrze tyle, że w wakacje się nie płaci (w niektórych szkołach niestety tak jest)
no tak, ale z drugiej strony to kwota jest do zapłaty taka i taka w sumie, a to są raty, żeby nam było łatwiej, tak sobie tłumaczę, jak mnie nerw bierze, że za wrzesień też
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 12:08   #110
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Maliniarka trafna uwaga płacimy za cały kurs w ratach a nie za miesiąc nauki Ja też nie mogę się doczekac pierwszych zajęc
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 15:26   #111
eliza99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 24
GG do eliza99
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

czesc dziewczyny jestem po 1 zjezdzie w beauty expert, nie jest tak jak sie spodziewalam ale to moze i lepiej ,wiecej niespodzianek jak na razie podoba mi sie, zajecia prowadzone sa dosc ciekawie ;p ale ogolnie na chwile obecna jestem zadowolona, poza tym ze z kazdego przedmiotu trzeba pisac prace semestralna, ale coz,przezyjemy
__________________
...wiara została daleko w tyle nie mając siły by iść dalej,do dziś spłacam kredyt z wyobraźni..
eliza99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 15:03   #112
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Słońce (eliza99) a czego Ty się spodziewalaś skoro Cię zaskoczyło to wszystko Kurcze z tymi pracami to trochę dziwnie zobaczymy co bedzie u mnie...

A właśnie... dostałam już list ze szkoły i fartuch mój przyszedł także jestem mega zadowolona! Pierwszy zjazd mam w ten weekend sobota i niedziela
Tylko mam pytanie do Maliniarki czy Ty w liście który przyszedł miałaś napisane że dokładny rozkład zajęć będzie podany w sekretariacie szkoły I czy się o niego już dowiadywałaś. Nie wiesz czy zamiast korzystać z tych blankietów papierowych do opłat, które przyszłali to mogę korzystać z przelewu bankowego przez internet??
Dodaję zdjęcia mojego fartuszka ja sama jestem pod jego wrażeniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20110919031.jpg (79,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110919033.jpg (120,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20110919034.jpg (75,4 KB, 7 załadowań)
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 15:15   #113
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Little_Black_Dress_18 Pokaż wiadomość
A właśnie... dostałam już list ze szkoły i fartuch mój przyszedł także jestem mega zadowolona! Pierwszy zjazd mam w ten weekend sobota i niedziela
Tylko mam pytanie do Maliniarki czy Ty w liście który przyszedł miałaś napisane że dokładny rozkład zajęć będzie podany w sekretariacie szkoły I czy się o niego już dowiadywałaś. Nie wiesz czy zamiast korzystać z tych blankietów papierowych do opłat, które przyszłali to mogę korzystać z przelewu bankowego przez internet??
Dodaję zdjęcia mojego fartuszka ja sama jestem pod jego wrażeniem
cieszę się, że jesteś zadowolona z fartucha bardzo fajnie (tylko ta lamówka nie "moja") a haft wygląda elegancko

u mnie napisali, że zapraszają na spotkanie organizacyjne tu i tu o tej i o tej godzinie w sali tej i tej
"podczas spotkania zostaną Pani przekazane wszystkie niezbędne informacje i materiały dotyczące organizacji roku szkolnego, program nauczania oraz plan zajęć"
no i że pierwsze zajęcia od razu po spotkaniu będą

tyle, o nic więcej się nie dowiadywałam na razie, bo chyba nie ma takiej potrzeby, nie dostałam też blankietów żadnych, ale myślę, że spokojnie możesz zapłacić przez internet
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-09-19 o 15:19
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 15:30   #114
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

a czyli skoro Tobie napisali tak to ja muszę pofatygować się znów do sekretariatu bo babka która tam jest ostatnim razem powiedziała mi że legitymację itd. dostanę na 1 zjeździe...Jutro tam podjadę i się dopytam
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:45   #115
Gosiek1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Little_Black_Dress_18 ja jestem już po pierwszym zjeździe (tryb zaoczny) i jako jedyna miałam fartuch,pragnę zaznaczyć że tylko z tego powodu, że dokładnie przepytałam Panie z sekretariatu co będzie mi potrzebne i co mam na własny koszt kupić. Pani od pracowni kosmetycznej trochę się zdziwiła, bo myślała, że wszystkie dziewczyny będą już miały fartuchy na pierwsze zajęcia, a dziewczyny z kolei pojęcia nie miały że jakikolwiek fartuch miał w ogóle być, także zabawnie było Ale do rzeczy Pani dała nam "wytyczne" co do odzieży i mają to być: niedługie fartuchy (długość do bioder), najlepiej w kolorze białym (choć to nie obowiązek) no i laczusie (klapki bądź japonki, ważne by odsłaniały palce od stóp).

Mam nadzieję, że mój post okaże się pomocny.

Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

DeadlySilence jak miło "słyszeć" i "widzieć" kogoś z Bydgoszczy, z tej strony również kłania się Bydgoszcz, ale Akademia Zdrowia

Z tego co mi wiadomo, to u Ciebie, tj. w FAMIE, rok zaczyna się właśnie 24-25, a wiem, bo też myślałam o tej placówce

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to radziłabym się zorientować w jakim terminie są egzaminy zawodowe, bo niestety czegoś takiego jak drugiego terminu zdawania tutaj nie ma... Ostatnio tłumaczyła mi to na zjeździe dyrektorka Akademii Zdrowia, ponieważ jest u nas w grupie koleżanka, która robi dziennie Technika Masażystę, a zaocznie TUKa i okazało się, że oba egzaminy z tych zawodów odbywają się tego samego dnia i o tej samej godzinie, a kiedy dziewczyna zapytała o jakiś alternatywny termin na którykolwiek z kierunków to dowiedziała się, że coś takiego nie jest możliwie, jedynie termin poprawkowy (czyli w papierach, nawet jeśli się nie stawisz na egzamin, będzie widniało, że prawidłowy termin oblałaś), bądź podejście do egzaminu rok później. Więc na twoim miejscu, jeśli terminy obrony i egzaminu zawodowego by się pokrywały czy zbiegały terminowo, to raczej starałabym się przełożyć obronę, bo tam jednak masz aż 3 możliwości podejścia w roku, bynajmniej tak było jak ja się broniłam w lipcu tego roku. A co studiujesz jeśli można wiedzieć?

Pozdrawiam serdecznie

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Little_Black_Dress_18 ja mam fartuch na zamek i jest bomba Z zatrzaskami trochę dużo roboty, a z zamkiem zip i już

Jeśli chodzi o zmowę to raczej nie, jak sama wybierałam szkolę, i obdzwoniłam 5 placówek w Bydgoszczy to we wszystkich, prócz tej do której poszłam, rok zaczyna się 24-25 września
Gosiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:59   #116
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Tak tylko u mnie to cały czas babki z sekretariatu do końca nie wiedziały jak to będzie..Z tego co ja pytałam w sekretariacie o jakaś tam wyprawkę to kobieta powiedziała że mam się zaopatrzyć w fartuch koniecznie nie sprecyzowała jaki ale poszperałam po forach no i na większości są krótkie więc kupiłam. Był bardzo niedrogi 65 zł ale 54 fartuch +11 przesyłka. Tak jak w sumie widać na zdjęciu to on mi pupę zakrywa i w sumie jest taki że mogę go sobie nim zasłonić uda zeby mi tam nic nie kapnęło czy coś.

Edytowane przez Little_Black_Dress_18
Czas edycji: 2011-09-20 o 12:00
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:41   #117
Gosiek1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 15
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Drogie Panie,

jestem już po pierwszym zjeździe i muszę powiedzieć, że chyba tragedii nie ma, choć tak jak "miało być" też nie jest... W ramach przypomnienia uczęszczam do Akademii Zdrowia w Bydgoszczy tryb zaoczny.

Dziewczyny mam na roku fajne, w niedziele przy ćwiczeniu z nakładaniem "henny" ("" ponieważ w naszym wypadku było to kakao, żeby nikt nikogo nie pokrzywdził;p) naśmiałam się jak nic Pani do pracowni kosmetycznej jest doświadczona, bardzo miła i kompetentna, a przede wszystkim wszystko dokładnie tłumaczy, także mam nadzieję, że przekaże mi niezbędną wiedzę do zdania egzaminu zawodowego. W tym semestrze będę miała nakładanie henny na brwi i rzęsy+ regulacja brwi, manikiur + dbanie o kończyny górne oraz pedikiur + dbanie o kończyny dolne.

Niestety są dwie rzeczy które mnie bardzo martwią, pierwsza to plan, sobotę miałam od 8 do 19.45 (w tym pracownia kosmetyczna, tj. jedyne praktyczne zajęcia tego dnia od 15 do 19.45, pomiędzy zajęciami tylko 5min przerwy, na szczęście Ci wykładowczy których poznałam okazali się "ludźmi" i robili nam podczas zajęć przerwy ok. 15-20min. na posilenie się) niedziela już trochę lepiej, bo od 8 do 16.25 i pracownia od rana, także nie byłyśmy chodzącymi trupami jak dnia poprzedniego... Niestety według rozpiski ten semestr jest "najuboższym" w godziny i sekretarka miała powiedzieć koleżance z roku, że później możemy siedzieć od 7 do 21 z groszami... Wiem, że to nic miłego i dokładnie pamiętam jak to wyglądało, bo jeszcze w czerwcu robiłam mgra zaocznie i przez całe 2lata przechodziłam to samo... To pierwsza rzecz która mnie przeraża, druga to brak wyposażenia pracowni kosmetycznej. W piątek po zrobieniu 3 demakijaży zabrakło nam wacików, na szczęście sekretariat miał jeszcze coś w zanadrzu i tragedii nie było, ale jednak każdy oszczędzał, gdy w niedzielę stało się to samo prowadząca zajęcia się oburzyła i poszła sprawę wyjaśnić. Okazało się, że domniemanie szkoła czeka na wielką dostawę towaru i na następnym zjeździe takie sytuacje się nie zdarzą, ale tak szczerze to wszystkie, łącznie z prowadzącą w to specjalnie nie wierzymy... Nie bardzo rozumiem całą sytuację, ponieważ kilkukrotnie pytałam się w sekretariacie czy będziemy musiały łożyć czy kupować jakieś materiały to wszystkie panie jednogłośnie (a jest ich aż 3) zapewniały mnie, że wszystko co potrzebujemy dostaniemy od szkoły...

No nic pozostaje mieć nadzieję, że tak będzie i więcej niespodzianek nie będzie...

Pozdrawiam i czekam na wasze relacje

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

No i dobrze, bo fartuch jest po to by ochronić twoją odzież i tylko po to
Gosiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 14:13   #118
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Centrum Kształcenia MaestRia(Gdynia)
Studium Barbary Jaroszewskiej(Warszawa)
Studium Beaty Mydłowskiej(Warszawa)
które studium jest najlepsze waszym zdaniem z tych trzech??
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 00:53   #119
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

Cytat:
Napisane przez Gosiek1987 Pokaż wiadomość
DeadlySilence jak miło "słyszeć" i "widzieć" kogoś z Bydgoszczy, z tej strony również kłania się Bydgoszcz, ale Akademia Zdrowia

Z tego co mi wiadomo, to u Ciebie, tj. w FAMIE, rok zaczyna się właśnie 24-25, a wiem, bo też myślałam o tej placówce

Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to radziłabym się zorientować w jakim terminie są egzaminy zawodowe, bo niestety czegoś takiego jak drugiego terminu zdawania tutaj nie ma... Ostatnio tłumaczyła mi to na zjeździe dyrektorka Akademii Zdrowia, ponieważ jest u nas w grupie koleżanka, która robi dziennie Technika Masażystę, a zaocznie TUKa i okazało się, że oba egzaminy z tych zawodów odbywają się tego samego dnia i o tej samej godzinie, a kiedy dziewczyna zapytała o jakiś alternatywny termin na którykolwiek z kierunków to dowiedziała się, że coś takiego nie jest możliwie, jedynie termin poprawkowy (czyli w papierach, nawet jeśli się nie stawisz na egzamin, będzie widniało, że prawidłowy termin oblałaś), bądź podejście do egzaminu rok później. Więc na twoim miejscu, jeśli terminy obrony i egzaminu zawodowego by się pokrywały czy zbiegały terminowo, to raczej starałabym się przełożyć obronę, bo tam jednak masz aż 3 możliwości podejścia w roku, bynajmniej tak było jak ja się broniłam w lipcu tego roku. A co studiujesz jeśli można wiedzieć?

Pozdrawiam serdecznie
Heej! Bardzo miło,że ktoś z Bydgoszczy się odezwał Akademię Zdrowia też brałam pod uwagę,zresztą jak TEB,Cosinusa czy Żaka... ale jednak stanęło na Famie,może dlatego,że poszłam trochę na łatwiznę,szkoła znajduje się na ulicy Toruńskiej,obok internatu,w którym kiedyś mieszkałam ;p no i tak jakoś zawsze marzyło mi się,żeby kiedyś do tej szkoły pójść ;p a po zajęciach będę mogła odwiedzić koleżanki,do których będę miała dwa kroki ;p Mam dziwne przeczucie,że będzie mi się tam podobać
Co do egzaminu zawodowego,to rzeczywiście muszę się dowiedzieć jak to będzie.. Bardziej martwią mnie praktyki ;p Bo studiuję dziennie i nie wiem,czy będę miała możliwość odbycia praktyk w ciągu tygodnia,a jak wiadomo pewnie trochę tych godzin będzie..
A planuję kontynuować studia na pedagogice społecznej,czekam za wynikami rekrutacji,które mają się pojawić lada chwila licencjat mam z pedagogiki o spec.resocjalizacja z profilaktyką społeczną ;p
Jeśli chodzi o rozpoczęcie zajęć,to 24-25 ma być pierwszy zjazd,już nie mogę się doczekać! mam nadzieję,że mi się spodoba i nie zrezygnuje po pierwszych zajęciach Również pozdrawiam!!

Edytowane przez df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Czas edycji: 2011-09-22 o 00:54
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 14:49   #120
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Idące na Studium Kosmetyczne 2011 łączmy się!

heyy
Właśnie niedawno zakończyłam pierwszy zjazd i jestem baaaardzo zadowolona! Co prawda mam troche a nawet sporo rzeczy do kupienia abym mogła cwiczyc w domu zabiegi ale już prawie wszystko skompletowałam wczoraj Pracujemy na kosmetykach Bielendy; AA Prestige i kolejna marka miała w nazwie Phyto i coś tam dalej... Jak narazie dzisiaj nie brakowało niczego ani wacików ani patyczków ani kosmetyków poza tym kobietkę mamy konkretną także nie da sobie w kaszę dmuchac hehe
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.