Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 23:09   #1831
Violettea
Raczkowanie
 
Avatar Violettea
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 167
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez MissesEdzia Pokaż wiadomość
Ej, nie wiecie, dlaczego PANINORGE zamknęła kanał i usunęła dosłownie wszystkie filmy? przed chwilą na jej facebooku pojawiła się informacja, że kanał zamknięty.
WHY ?! może nic nie wnosiła jesli chodzi o yt (niezliczona ilosc hauli), ale uwielbiałam ją oglądać, przez każdy filmik nawet ten 30 min przebrnęłam z uśmiechem na twarzy i szczerze mówiąc mam wiele kandydatek które mogły by skasować kanał i by mi ich nie brakowało, nic nie rozumiem -,-
__________________
CHCĘ TYLKO WSZYSTKIEGO.
Violettea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 23:14   #1832
Eva2
Rozeznanie
 
Avatar Eva2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 986
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nawet jak przestała kręcić to mała strata, nie wiem co wnosiły filmiki 30 minutowe, haule w 3 czesciach, zawieszanie się co chwilę, eeeeee, yyyyy, o czym ja mówiłam? Jak dla mnie to ona ma jakieś problemy z koncentracją, bo żaden filmik nie ma ani ładu, ani składu. Kiedyś lubiłam ją oglądać, bo taka 'śmieszna i zwariowana' się wydawała, ale stwierdziłam, że szkoda czasu na pół godzinne filmiki o niczym.
Eva2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 23:18   #1833
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
Nawet jak przestała kręcić to mała strata, nie wiem co wnosiły filmiki 30 minutowe, haule w 3 czesciach, zawieszanie się co chwilę, eeeeee, yyyyy, o czym ja mówiłam? Jak dla mnie to ona ma jakieś problemy z koncentracją, bo żaden filmik nie ma ani ładu, ani składu. Kiedyś lubiłam ją oglądać, bo taka 'śmieszna i zwariowana' się wydawała, ale stwierdziłam, że szkoda czasu na pół godzinne filmiki o niczym.
jak dla mnie jej poczucie humoru jest bardzo wymuszone i sztuczne. Na siłę chce być fajna.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 00:32   #1834
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Czesc Dziewczyny .
Podczytuje Was juz od jakiegos czasu.
Sama kilka miesiecy temu nagralam swoj pierwszy filmik.
Chcialabym , zebyscie w miare mozliwosci podpowiedzialy mi co powinnam zmienic, co jest fajne, co mniej. Wiem, ze niektore filmiki maja kiepskie oswietlenie, ale staram sie poprawiac ustawienie aparatu itd..
Chce sie rozwijac , nagrywanie sprawia mi ogromna radosc.
Wszelka kulturalna i konstruktywna krytyka bedzie mile widziana.
Z gory dziekuje i pozdrawiam Dorota.

Ps. Link do mojego kanalu jest w podpisie.

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2012-08-21 o 00:39
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 00:34   #1835
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Przeczytałam o nowej aferze. Pysia była wyjątkowo nierozważna, opowiadając o tym, gdzie pracuje i że używa testerów. To trochę tak, jakby pracownik przyznał się na filmiku zamieszczonym w sieci, że codziennie wynosi z pracy blachę i sprzedaje ją na złom. Nie chciałabym mieć pracownika, który chwali się swoją bezmyślnością i nieprzestrzeganiem zasad obowiązujących w miejscu pracy. A jej wpisy na Fb dowodzą, że dziewczyna nie ma ogłady, więc z czym do klientów? Jak ją któryś wkurzy, to też go zwyzywa?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 01:33   #1836
MissesEdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk, Polska
Wiadomości: 9
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
pewnie teraz będzie czekać aż inni zaczną ją błagać, żeby wróciła, a ona wielkomyślnie wróci i będzie wszystko super...
tak, jakieś 15 min temu opublikowała posta na fejsie, że wraca, że przeprasza itd...
MissesEdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 06:29   #1837
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
80fragranza, czekam na twoje filmiki
hehehe, a ja czekam na nowy aparat z kamerą i wtedy na pewno popełnię nowe filmy

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
A PtysiaPatrysia nie wyleciała raczej za karygodne przekręcanie nazw perfum bo to było fatalne z jej strony , gorsze niż te psikanie się codziennie testerami.
No każdemu czasem zdarza się coś przekręcić, ale jej, to fakt, zdarzyło się ciut za często, jak na osobę, która doradza przy wyborze perfum itp.
Zawsze mi się wydawało, ze tam zatrudniane są nieprzypadkowe osoby, które się znają na rzeczy, poza tym, że mają częste i konkretne szkolenia z produktów, sama nie miałam odwagi startować do takiej pracy, bo myślałam, że wiem za mało,a tu się okazuje,że jest całkiem inaczej.
Tak czy inaczej, jest mi przykro, że straciła tę pracę, to młoda, niedoświadczona dziewczyna,nie zdawał a sobie sprawy z konsekwencji
Z drugiej strony, jeszcze będzie miała niejedną pracę i myślę, że ta sytuacja ją czegoś nauczyła...
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 08:03   #1838
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
I co z tego?! I tak to wszystko wina Wizażanek, każdy to wie.
Myślę, że po prostu ktos z D. wchodził na ten wątek i po prostu doniósł - nie trzeba być zarejestrowanym, by przeglądać forum, albo na yt. I to nie jest wina osób na tym forum. W końcu każdy ma prawo do własnego zdania. Zresztą może dalej ktoś może czyta i miejmy nadzieję, że wyciągnie wnioski.
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:14   #1839
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny .
Podczytuje Was juz od jakiegos czasu.
Sama kilka miesiecy temu nagralam swoj pierwszy filmik.
Chcialabym , zebyscie w miare mozliwosci podpowiedzialy mi co powinnam zmienic, co jest fajne, co mniej. Wiem, ze niektore filmiki maja kiepskie oswietlenie, ale staram sie poprawiac ustawienie aparatu itd..
Chce sie rozwijac , nagrywanie sprawia mi ogromna radosc.
Wszelka kulturalna i konstruktywna krytyka bedzie mile widziana.
Z gory dziekuje i pozdrawiam Dorota.

Ps. Link do mojego kanalu jest w podpisie.
Ja ogladam i mimo ze nie jestem fanka MAC tak jak Ty to i tak przyjemnie sie Ciebie oglada.Pozdrawiam
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach

Edytowane przez Maschenka
Czas edycji: 2012-08-21 o 08:16
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:14   #1840
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

dorcia 83
sympatyczna babeczka z Ciebie, daję ci suba
żeby nie było , że my tylko tu krytykujemy
Cytat:
Napisane przez golgie
hehehe, a ja czekam na nowy aparat z kamerą i wtedy na pewno popełnię nowe filmy
czekam z niecierpliwością
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:19   #1841
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
a podobno nie potrafi zrobić nawet prostej kreski... tak sądzi nasza Ramonka...
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 08:27   #1842
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez malaczarna248 Pokaż wiadomość
a podobno nie potrafi zrobić nawet prostej kreski... tak sądzi nasza Ramonka...
zmalowanej nie można odmówić "ręki", czasem źle dobierze kolory ale fach w ręku dziewczyna ma
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:29   #1843
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[QUOTE=Vampi_z_piekla_rode m;36006203]Nie rozumiem czemu niektórzy czepiają się filmików ciążowych bądź kanałów poświęconych ciąży? Ja matką nie jestem i jak na razie mnie to nie dotyczy, ale nie mam nic przeciwko. Po prostu ominę takie filmy, a część widzek, które akurat są w ciąży na pewno będzie zadowolona i uzna to za pomocne.

Ale umówmy się pewnych rzeczy nie powinno się pokazywać całemu światu. Ja też nie rodziłam, ale na takie tematy wolę pogadać z siostra, mamą, przyjaciółką lub poczytać fachową literaturę.
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:35   #1844
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[QUOTE=malaczarna248;36017 061]
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu niektórzy czepiają się filmików ciążowych bądź kanałów poświęconych ciąży? Ja matką nie jestem i jak na razie mnie to nie dotyczy, ale nie mam nic przeciwko. Po prostu ominę takie filmy, a część widzek, które akurat są w ciąży na pewno będzie zadowolona i uzna to za pomocne.

Ale umówmy się pewnych rzeczy nie powinno się pokazywać całemu światu. Ja też nie rodziłam, ale na takie tematy wolę pogadać z siostra, mamą, przyjaciółką lub poczytać fachową literaturę.
jak widzka thekretki czuję niesmak, jak pokazywała jakie pantalonki założy po porodzie... dla mnie to zbyt intymne żeby obwieszczać światu wszem i wobec , że będę w takich gatkach spać w szpitalu
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:40   #1845
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Mnie tematy ciążowe nie rażą, dopóki nikt nie wkleja testów podkładów poporodowych.
Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
A PtysiaPatrysia nie wyleciała raczej za karygodne przekręcanie nazw perfum bo to było fatalne z jej strony , gorsze niż te psikanie się codziennie testerami.
I to, że jak sama się przyznała "nie zna nazw tych perfum". Jakby chociaż używała, żeby się dokształcić to może by oku przymkneli, a jak nawet nie umiała powiedzieć w kilku przypadkach czego używa tylko "te małe, okrągłe". Do klientek też tak mówiła?
bubus900, coś ciekawego ta koleżanka pisała?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:43   #1846
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Wiesz co, chciałam wkleić, ale nie było mi dane. Coś zaczęła po niej jeździć na zasadzie, że jest pusta, plastikowa i coś o jakimś chłopaku. Ale ten komentarz zniknął w mig, a poźniej i całe konto.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:47   #1847
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=uYJsI...&feature=g-u-u

recenzja revitalash u zmalowanej i jej udowadnianie w komentarzach, że olej rycynowy może nam popsuć wzrok
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:01   #1848
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Wink Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

oglądam film szusz sprzed dwóch lat i okazuje się, że szusz niegdyś regulowała brwi... sama nie wiem, ale chyba wyglądało lepiej:
http://www.youtube.com/watch?v=GGi9UHBTSkU&feature=plcp
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:02   #1849
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36018619]http://www.youtube.com/watch?v=uYJsI...&feature=g-u-u

recenzja revitalash u zmalowanej i jej udowadnianie w komentarzach, że olej rycynowy może nam popsuć wzrok [/QUOTE]

dość słaby efekt,przynajmniej na zdjęciach tego nie widać, raczej nie zachęca do zakupu jej recenzja
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 10:04   #1850
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Oj tak, brwi szusz kiedyś wyglądały dużo lepiej..
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:05   #1851
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Cool Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36018619]http://www.youtube.com/watch?v=uYJsI...&feature=g-u-u

recenzja revitalash u zmalowanej i jej udowadnianie w komentarzach, że olej rycynowy może nam popsuć wzrok [/QUOTE]
czy aż zepsuć wzrok to nie wiem, ale sama kiedyś stosowałam olejek rycynowy na rzęsy i widziałam pozytywne efekty, natomiast z biegiem czasu zaczęłam go nakładać chyba niedbale i niedokładnie - tak, że dostał sie do oka i nabawilam się takiego zapalenia spojówek jakiego jeszcze w życiu nie miałam - coś okropnego. odpuściłam sobie eksperymenty domowe.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:13   #1852
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Wiesz co, chciałam wkleić, ale nie było mi dane. Coś zaczęła po niej jeździć na zasadzie, że jest pusta, plastikowa i coś o jakimś chłopaku. Ale ten komentarz zniknął w mig, a poźniej i całe konto.
Myślałam, że może miała jakiś "merytoryczne" zarzuty. Jak nie, to w sumie nic ciekawego.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:18   #1853
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
czy aż zepsuć wzrok to nie wiem, ale sama kiedyś stosowałam olejek rycynowy na rzęsy i widziałam pozytywne efekty, natomiast z biegiem czasu zaczęłam go nakładać chyba niedbale i niedokładnie - tak, że dostał sie do oka i nabawilam się takiego zapalenia spojówek jakiego jeszcze w życiu nie miałam - coś okropnego. odpuściłam sobie eksperymenty domowe.
olejku używam od bardzo dawna i trzeba uważać, żeby nie nalożyć za dużo i do oka, ale efekt naprawdę jest. Dla mnie recenzja zmalowanej to zawsze czysty sponsoring, nie wiem, ale chyba bym nic nie kupiła to co ona poleca. No i w filmiku porównuje efekt jaki uzyskać można (czy tam ona uzyskała) do tego jaki uzyska się przy przedłużaniu rzęs, a to jak wiadomo niemożliwe (chociaż ja nie lubie przedłużacć)
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:23   #1854
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36019395]olejku używam od bardzo dawna i trzeba uważać, żeby nie nalożyć za dużo i do oka, ale efekt naprawdę jest. Dla mnie recenzja zmalowanej to zawsze czysty sponsoring, nie wiem, ale chyba bym nic nie kupiła to co ona poleca. No i w filmiku porównuje efekt jaki uzyskać można (czy tam ona uzyskała) do tego jaki uzyska się przy przedłużaniu rzęs, a to jak wiadomo niemożliwe (chociaż ja nie lubie przedłużacć)[/QUOTE]
no wiesz przecież zapewniała, że grosza za to nie wzięła

ja bym chętnie spróbowała tego RevitaLash, ale za taką cenę to niestety muszę sobie odpuścić...

olej ryc. jasne ,że działa, był mój błąd, bo niewłaściwie go nakładałam
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:57   #1855
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja bym ogólnie nie wierzyła w recenzje Zmalowanej, zawsze ją za nie krytykowano. Teraz, jak wyłączyła ocenianie i zatwierdza komentarze to tego nie widać, ale każdy jej filmik z recenzją miał duuużo łap w dół. Kiedyś jakaś laska w komentarzach wytknęła jej, że w jednym filmie z makijażem ślubnym poleca maskarę, którą później krytykuje w innym
A co do Szusz, to moim zdaniem teraz wygląda znacznie lepiej, i nie tylko o brwi chodzi, ale głównie o fryzurę.
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:06   #1856
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Ja bym ogólnie nie wierzyła w recenzje Zmalowanej, zawsze ją za nie krytykowano. Teraz, jak wyłączyła ocenianie i zatwierdza komentarze to tego nie widać, ale każdy jej filmik z recenzją miał duuużo łap w dół. Kiedyś jakaś laska w komentarzach wytknęła jej, że w jednym filmie z makijażem ślubnym poleca maskarę, którą później krytykuje w innym
A co do Szusz, to moim zdaniem teraz wygląda znacznie lepiej, i nie tylko o brwi chodzi, ale głównie o fryzurę.
naprawdę tak uważasz? mi się dużo bardziej podobała kiedyś. fajną miała tą fryzurkę, zawsze tak super ułożoną - moim zdaniem prezentowała się w niej bardzo korzystnie. teraz jej włosy wyglądają nieco nudno i widać, że boryka się z brakiem objętości.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:17   #1857
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
naprawdę tak uważasz? mi się dużo bardziej podobała kiedyś. fajną miała tą fryzurkę, zawsze tak super ułożoną - moim zdaniem prezentowała się w niej bardzo korzystnie. teraz jej włosy wyglądają nieco nudno i widać, że boryka się z brakiem objętości.
Nie lubię takich fryzur, wg mnie są niekobiece, ale wiadomo, każdy lubi co innego.
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:31   #1858
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny .
Podczytuje Was juz od jakiegos czasu.
Sama kilka miesiecy temu nagralam swoj pierwszy filmik.
Chcialabym , zebyscie w miare mozliwosci podpowiedzialy mi co powinnam zmienic, co jest fajne, co mniej. Wiem, ze niektore filmiki maja kiepskie oswietlenie, ale staram sie poprawiac ustawienie aparatu itd..
Chce sie rozwijac , nagrywanie sprawia mi ogromna radosc.
Wszelka kulturalna i konstruktywna krytyka bedzie mile widziana.
Z gory dziekuje i pozdrawiam Dorota.

Ps. Link do mojego kanalu jest w podpisie.
Obejrzałam jak narazie jeden filmik, ale zdecydowanie odbieram Cię pozytywnie, na pewno będę zagladać na Twój kanał tak 3maj
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:04   #1859
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Wiecie co? Przed chwilą na TLC leciała reklama programu Digital Girl i na 99% jestem przekonana, że było tam ujęcie różu Essence z Marble Manii Fajnie
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:06   #1860
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Zmalowana się zdenerwowała na fb
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.