Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 10:28   #3301
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
Ale trafna uwaga co do makijażu angielek ( młodych):P ciekawe jak ona by go wykonała w takim razie.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 10:47   #3302
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dopiero po rozwiązaniu ? Szkoda. W ciązy nie jestem i pewnie długo nie będę, ale lubię takie tematy
oneilowa VLOG ciazowy czesc1 http://www.youtube.com/watch?v=7VyCnNU7J10
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:12   #3303
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
oneilowa VLOG ciazowy czesc1 http://www.youtube.com/watch?v=7VyCnNU7J10
wow, nie wiedziałam, że kiedyś to napiszę, ale nie mogę jej słuchać. drażni mnie jej ton i sposób mówienia.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:23   #3304
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
wow, nie wiedziałam, że kiedyś to napiszę, ale nie mogę jej słuchać. drażni mnie jej ton i sposób mówienia.
no czasami mdli ten jej slodki glosik i wydaje mi sie ze siedzi za blisko kamery
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:43   #3305
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Co to ciąży to mam wrażenie, że każda youtubowiczka która rzuciła by hasłem spodziewam się dziecka itp. to pod każdym filmikiem dostawała by komentarze od swoich fanek : Jak pięknie wyglądasz! Promieniejesz! Ciąża Ci służy!
moj ulubiony tekst dla mnie to one wygladaja tak samo przed, w trakcie i po
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 11:55   #3306
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja mam bardzo mieszane uczucia względem Nieesi. Mnie również jej wygląd nie powala, ale nie w tym rzecz.
Kiedyś miałam ja za taką swojską dziewczynę z sąsiedztwa, ale ostatnio coraz częściej obserwuje jej zachowania świadczące o tym, jak bardzo jest przewrażliwiona na swoim punkcie. Te komentarze o których piszecie, blokowanie subskrybentek z jakiś wydumanych powodów, afera z Paryżem. Ciekawe, czy jakby Callmeblondii nie oznajmiła wszem i wobec, że Niesia z nią tam była, to czy w ogóle film z Paryża na kanale Niesi by się pojawił.

Edytowane przez onemorepanda
Czas edycji: 2012-08-31 o 13:19
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 12:00   #3307
owieczkamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=xFKXA...er_profilepage
kretka o porodzie
owieczkamala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 12:36   #3308
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez owieczkamala Pokaż wiadomość
Chyba jej najgorszy filmik, opowiedzenie wszystkich prywatnych fragmentów, wdawanie się w jakieś biologiczno-fizjologiczne szczegóły, zdrobnienia i infantylne nazewnictwo + pani DOKTÓR ( a może doktur?) jako wisienka na torcie.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 12:45   #3309
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo mieszane uczucia względem Nieesi. Mnie również jej wygląd nie powala, ale nie w tym rzecz.
Kiedyś miałam ja za taką swojską dziewczynę z sąsiedztwa, ale ostatnio coraz częściej obserwuje jej zachowania świadczące o tym, jak bardzo jest przewrażliwiona na swoim punkcie. Te komentarze o których piszecie, blokowanie subskrybentek z jakiś wydumanych powodów, afera z Paryżem. Ciekawe, czy jakby Callmeblondii nie oznajmiła wszem i wobec, że Nissia z nią tam była, to czy w ogóle film z Paryża na kanale Nissi by się pojawił.
Jaka afera? Bo tak piszecie od paru stron, a ja nic nie wiem...
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 12:46   #3310
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Chyba jej najgorszy filmik, opowiedzenie wszystkich prywatnych fragmentów, wdawanie się w jakieś biologiczno-fizjologiczne szczegóły, zdrobnienia i infantylne nazewnictwo + pani DOKTÓR ( a może doktur?) jako wisienka na torcie.
I oczywiście majtki
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 12:47   #3311
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez owieczkamala Pokaż wiadomość
aż z ciekawości zajrzałam na jej Facebook'a i jej córka jest naprawdę śliczna. zazwyczaj noworodki są bardzo opuchnięte i tak słodko zaczynają wyglądać trochę później, a z tego co usłyszałam, to jej dzidzia ma dopiero dwa tygodnie.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 13:11   #3312
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez owieczkamala Pokaż wiadomość
Bardzo lubię Kretkę Fajna sympatyczna dziewczyna i nawet podoba mi się ten filmik o porodzie...Chyba jest za bardzo prywatny, dosłowny, ale tak sobie myślę z drugiej strony, że Kretka od początku chyba prowadziła kanał urodowo-ciązowy i często mówiła o sprawach dotyczących ciąży, więc w jej przypadku mnie to nie razi

Poza tym chciałam zaznaczyć, że jej mama to super babka, taka elegancka i zadbana, pomimo wieku wciąż atrakcyjna co się nie zawsze zdarza w Polsce

Co do nieesi25 poleciała u mnie z subów. Długo nad tym myślała, bo miałam do niej sentyment, ale zaczęłam przeglądać jej filmiki wstecz, doszłam do takich sprzed roku... i zauważyłam, że ani jeden od roku mnie nie zaciekawił, wiekszości nawet nie otworzyłam, a resztę tylko poprzewijałam, albo szybko wyłączyłam... Więc szkoda miejsca w subach w takiej sytuacji.
Co do jej urody to powiem tak- brzydka nie jest na pewno, ale nie w moim typie.. Ma troszkę taki typ urody dziecka, który ma sporo zwolenników dlatego nie dziwie się, że się podoba i dostaje dużo pozytywnych komentarzy.
Ja wolę bardziej "dorosłe" twarze, np podoba mi się Zmalowana (choć nie jestem fanką jej osoby)
Figura nieesi jest dla mnie zbyt chłopięca, podobają mi sie piersi i to, że jest szczupła, ale kształt reszty ciała już nie.

Świtną figurę ma nissiax- średni, ksztaltny biust, szczupła, ale w taki kobiecy sposób.. Swoją drogą, zwróciłyście kiedyś uwagę jaki Nissiax ma piękny dekold?
Oglądac te zdjęcia: http://nissiax83.blogspot.com/2012/06/dugie-wosy.html zastanawiam się czy na pewno jestem hetero

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
aż z ciekawości zajrzałam na jej Facebook'a i jej córka jest naprawdę śliczna. zazwyczaj noworodki są bardzo opuchnięte i tak słodko zaczynają wyglądać trochę później, a z tego co usłyszałam, to jej dzidzia ma dopiero dwa tygodnie.
Też znalazłam... Lalka z niej, szczególnie w tej sukience z różowymi kokardkami
dziad kalwaryjski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 13:13   #3313
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo mieszane uczucia względem Nieesi. Mnie również jej wygląd nie powala, ale nie w tym rzecz.
Kiedyś miałam ja za taką swojską dziewczynę z sąsiedztwa, ale ostatnio coraz częściej obserwuje jej zachowania świadczące o tym, jak bardzo jest przewrażliwiona na swoim punkcie. Te komentarze o których piszecie, blokowanie subskrybentek z jakiś wydumanych powodów, afera z Paryżem. Ciekawe, czy jakby Callmeblondii nie oznajmiła wszem i wobec, że Nissia z nią tam była, to czy w ogóle film z Paryża na kanale Nissi by się pojawił.
Nieesia a nie Nissia. I z tego sie potem biora ploty jak ciagle ich nicki widzki myla. Zaraz bedzie, ze Aga z NYC byla w Paryzu -.-
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 13:16   #3314
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Nieesia a nie Nissia. I z tego sie potem biora ploty jak ciagle ich nicki widzki myla. Zaraz bedzie, ze Aga z NYC byla w Paryzu -.-
Tak rodzą się plotki
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 13:16   #3315
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez martyna uk Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapraszam was na moj kanal ... aaa i prosze badzcie laskawe :P

http://www.youtube.com/user/martynauk?feature=mhee
NIGDY Cię nie widziałam, a nie wiem jak to możliwe?
Lecisz do sub - OBOWIĄZKOWO
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 13:23   #3316
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Nieesia a nie Nissia. I z tego sie potem biora ploty jak ciagle ich nicki widzki myla. Zaraz bedzie, ze Aga z NYC byla w Paryzu -.-
Co po niektórzy są trochę przewrażliwieni, ale dobra Poprawiłam.
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 13:30   #3317
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Co po niektórzy są trochę przewrażliwieni, ale dobra Poprawiłam.
No jak ktos myli ze soba dwie zupelnie rozne osoby to 'interweniuje'. Mylenie ich nickow zdarza sie notorycznie i wychodza z tego niefajne sytuacje. Nie nazwalabym tego przewrazliwieniem
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3


Edytowane przez hikari91
Czas edycji: 2012-08-31 o 13:32
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 13:35   #3318
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
No jak ktos myli ze soba dwie zupelnie rozne osoby to 'interweniuje'. Mylenie ich nickow zdarza sie notorycznie i wychodza z tego niefajne sytuacje. Nie nazwalabym tego przewrazliwieniem
Wciąż nie rozumiem bulwersu, jakbym co najmiej chciała siać ferment. Myślę, że fakt, iż popełniłam literówkę był dość klarowny. A widzką nie jestem, od kiedy Niesia mnie zablokowała. W każdym razie, gratuluję czujności, błąd poprawiłam
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 13:51   #3319
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Ja mam bardzo mieszane uczucia względem Nieesi. Mnie również jej wygląd nie powala, ale nie w tym rzecz.
Kiedyś miałam ja za taką swojską dziewczynę z sąsiedztwa, ale ostatnio coraz częściej obserwuje jej zachowania świadczące o tym, jak bardzo jest przewrażliwiona na swoim punkcie. Te komentarze o których piszecie, blokowanie subskrybentek z jakiś wydumanych powodów, afera z Paryżem. Ciekawe, czy jakby Callmeblondii nie oznajmiła wszem i wobec, że Niesia z nią tam była, to czy w ogóle film z Paryża na kanale Niesi by się pojawił.
Bo to trochę tak jest, że jak się zaczyna na YT, to można być swojskim, bo i widownia jest swojska - komentarze są bardziej wyważone, oglądają osoby naprawdę zainteresowane, swoje grono najwierniejszych widzów zna się praktycznie z imienia. Z czasem jednak zaczynają pojawiać się też osoby, które oglądają tylko po to, aby uszczypliwie komentować... Nie sądzicie, że tyle lat codziennego czytania nie tylko fajnych komentarzy, ale też tych bardzo agresywnych (większość tych najgorszych nigdy nie zobaczycie, albo vloggerki moderując czytają taki szlam, że można stracić wiarę w ludzkość), albo totalnie przesłodzonych i oderwanych od rzeczywistości, też może się na psychice człowieka odbić?

Łatwo mówić "no jak się jest online to trzeba się liczyć z krytyką", ale ile można znieść, zanim człowiek nie zacznie wykształcać w okół siebie jakiś mechanizm obronny - zamiast publikować jakiś bezsensowny komentarz i potem radzić sobie z konsekwencjami (wierzcie mi, im większa bzdura w komentarzu, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie potem 5 razy powtórzona) łatwiej go prewencyjnie wyciąć, albo od razu wyciągnąć najostrzejszy tekst, aby uciąć dyskusję... Mnie tam nie dziwi, że dziewczyny na YT z czasem robią się bardziej ostrożne i zmęczone atakami hejterów.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 13:59   #3320
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

onemorepanda masz fajny blog,zagladam czasami
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:01   #3321
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Shilpa, ja Cię przepraszam, ale Ty jak praktycznie zwykłe jesteś "obok". Nie chodzi o ostrożność w mówieniu, pisaniu itp, a o bardzo dużą różnicę w zachowaniu, o ten brak swojskości chodzi - rozumiesz? O to, że kiedyś można było się z kimś pośmiać, a teraz nie. Najlepszym przykładem jest maxineczka - kiedyś normalna dziewczyna z dużym poczuciem humoru, teraz wiejąca chłodem profesjonalistka. Nie o żadne głupie, czy niegłupie komentarze tu chodzi....
Trochę mocno naciągana ta "Twoja" wersja. Prawda też jest taka, że jak ktoś za dużo pokazuje to i będzie mieć za dużo durnych komentarzy. Jakoś niisiax i chociażby inez są od samego początku takie same. Można? można.
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2012-08-31 o 14:03
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:04   #3322
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość

Świtną figurę ma nissiax- średni, ksztaltny biust, szczupła, ale w taki kobiecy sposób.. Swoją drogą, zwróciłyście kiedyś uwagę jaki Nissiax ma piękny dekold?
Oglądac te zdjęcia: http://nissiax83.blogspot.com/2012/06/dugie-wosy.html zastanawiam się czy na pewno jestem hetero [COLOR="Silver"]
Też zwróciłam uwagę, bardzo ponętny i jeszcze taki rozświetlony


Jejku, ale na nią naskoczyłyście. Pomyliła się dziewczyna, a Wy zaraz wyjeżdżacie z tekstami "stąd się biorą ploty"

Shilpa, a po co wytwarzać mechanizm obronny? Nie lepiej po prostu z YT odejść, skoro to tak działa na psychę? Jakby mi coś miało takie stresy przyprawiać, to bym rzuciła nagrywanie w cholerę. Jak dla mnie to bardziej śmierdzi tym, że negatywny komentarz jakby został opublikowany, to po nim poszłaby fala odpowiedzi. Wtedy to by się dziewczyny załamały. A tak to trzymają wszystko w ryzach moderacją. Nie mówię o publikowaniu komentarzy pt. "Brzydka jesteś", ale jeśli mam jakąś uwagę odnośnie filmu, to dlaczego nieśka bardzo często komentarz usuwa i na deser blokuje użytkownika? Paranoja, prawda? Pojechać w komentarzu może każdemu, a nie daj Boże coś jej źle powiedz.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2012-08-31 o 14:08
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:04   #3323
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Świtną figurę ma nissiax- średni, ksztaltny biust, szczupła, ale w taki kobiecy sposób..
Zgadzam się, też bardzo mi się podoba figura Nissi83

Cytat:
Swoją drogą, zwróciłyście kiedyś uwagę jaki Nissiax ma piękny dekold?
Oglądac te zdjęcia: http://nissiax83.blogspot.com/2012/06/dugie-wosy.html zastanawiam się czy na pewno jestem hetero

Ja zwróciłam uwagę, naprawdę przepiękny ma dekolt, zawsze zazdroszczę, jak go widzę

W ogóle Nissiax83 jest przepiękną dziewczyną, uwielbiam jej twarz, duże oczy, śliczne usta

__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2012-08-31 o 14:05
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:21   #3324
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

A ja zdecydowanie wolę Nieesię, jakaś taka przyjaźniejsza jest, wesoła. Właśnie taka 'swojska'.
Nissia mnie nudzi i nie lubię jej oglądać.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:26   #3325
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja też się włączę

Dla mnie nissiax ma bardzo wartościowe filmy, ma wiedzę zdobytą w ramach szkoleń, jak i praktykę. Nie wypowiada się w tonie "ojejejeje, tutaj kładziemy" tylko konkretnie opisuje co i jak oraz dlaczego.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:30   #3326
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
onemorepanda masz fajny blog,zagladam czasami
Dziękuję, bardzo mi miło

I również jestem fanką subtelnej urody Nissiax
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:42   #3327
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość

Shilpa, a po co wytwarzać mechanizm obronny? Nie lepiej po prostu z YT odejść, skoro to tak działa na psychę? Jakby mi coś miało takie stresy przyprawiać, to bym rzuciła nagrywanie w cholerę. Jak dla mnie to bardziej śmierdzi tym, że negatywny komentarz jakby został opublikowany, to po nim poszłaby fala odpowiedzi. Wtedy to by się dziewczyny załamały. A tak to trzymają wszystko w ryzach moderacją. Nie mówię o publikowaniu komentarzy pt. "Brzydka jesteś", ale jeśli mam jakąś uwagę odnośnie filmu, to dlaczego nieśka bardzo często komentarz usuwa i na deser blokuje użytkownika? Paranoja, prawda? Pojechać w komentarzu może każdemu, a nie daj Boże coś jej źle powiedz.
Bo poza hejterami sa tez ludzie, dla ktorych chce sie nagrywac :P Wydaje mi sie, ze co niekotre dziewczyny "chlodnieja" z czasem, bo widowania szybko uczy je, ze wszystko co zrobia i powiedza, moze byc uzyte przeciwko nim, wiec logicznym jest, ze sie tego unika.

Blokowanie nawet niewinnych komentarzy podciagnelabym pod mechanizm obronny -moze po prostu z perspektywy vlogerki jakis komentarz ktory ktos uznaje za niewinny, wcale taki niewinny nie jest i grozi eskalacja..

Nie mowie, ze tak jest w 100% przypadkow, tylko proponuje pewne spojrzenie na temat.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:42   #3328
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Shilpa, a po co wytwarzać mechanizm obronny? Nie lepiej po prostu z YT odejść, skoro to tak działa na psychę? Jakby mi coś miało takie stresy przyprawiać, to bym rzuciła nagrywanie w cholerę. .
Gdyby ludzie rezygnowali ze wszystkiego, co jest trudne bądź stresujące, to nic by nie osiągnęli i prawdopodobnie nie powinni w ogóle wychodzić z domu.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 14:56   #3329
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Gdyby ludzie rezygnowali ze wszystkiego, co jest trudne bądź stresujące, to nic by nie osiągnęli i prawdopodobnie nie powinni w ogóle wychodzić z domu.
Jesli sie wystawiasz na publiczna ocene, to trzeba sie liczyc z tym, ze nie wszyscy Cie beda kochac. Ja tam nadal uwazam, ze czesto dziewczyny sa przewrazliwione na wlasnym punkcie. Np. blokowanie przez nieske uzytkownikow po tym, jak pisali, ze niepotrzebnie naskoczyla na nissie w tej klotni po filmie "Eko nagonka". No ludzie, nie lepiej przyznac sie do bledu i przeprosic nissie? Tak to bylo w filmach "Ciekawe co sadzi na ten temat Agnieszka z NY" albo "Moja siostra nissiax83", a teraz takie jaja. Duzo stracila na wizerunku.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2012-08-31 o 14:58
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-31, 15:04   #3330
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Jesli sie wystawiasz na publiczna ocene, to trzeba sie liczyc z tym, ze nie wszyscy Cie beda kochac. Ja tam nadal uwazam, ze czesto dziewczyny sa przewrazliwione na wlasnym punkcie. Np. blokowanie przez nieske uzytkownikow po tym, jak pisali, ze niepotrzebnie naskoczyla na nissie w tej klotni po filmie "Eko nagonka". No ludzie, nie lepiej przyznac sie do bledu i przeprosic nissie? Tak to bylo w filmach "Ciekawe co sadzi na ten temat Agnieszka z NY" albo "Moja siostra nissiax83", a teraz takie jaja. Duzo stracila na wizerunku.
Zgadzam się. Większość osób nie rozumie do dziś skąd te nagłe zarzuty nieesi, a ta temat ucięła.
Skoro już się zaczyna urządzać kłótnie, to należy je dokończyć.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.