Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 15:45   #3811
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ogladam Hanie wlasnie
Powiem tyle, jestem z niej dumna!
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:00   #3812
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Abstrahując od waniliowej, wiele osób studiujących uważa, że jest na świetnych, przyszłościowych kierunkach bo taki pogląd wśród nich szerzy uczelnia.

Każdy słyszy w czym to będzie mógł pracować. Po studiach jest zderzenie z rzeczywistością i zdanie się zmienia. To jednak trzeba przeżyć Poglądy się zmieniają, gdy człowiek szuka porządnej pracy i niestety....


Oczywiście,problem w tym że sama osobiście nie spotkałam się z takimi ogłoszeniami w swoim mieście. Fakt faktem, duże nie jest. Nie biorę pod uwagę ogłoszeń typu damy Ci ankiety a ty chodź po domach i zbieraj informacje.

Może taka jest polityka uczelni: żeby wypuścić studenta -człowieka sukcesu, przekonanego o ogromie umiejętności zdobytych na studiach. Moim zdaniem, pracodawcy o socjologów raczej się nie biją. Nie można ujmować, UJ jednak jest prestiżową uczelnią, ale dziewczyna pokazująca swoją wyprawkę pierwszoklasisty raczej nie przekona mnie do swoich racji. Jej argumenty przypominają ulotkę reklamową prywatnych szkół wyższych, nie zawsze najwyższych lotów. Nie chodzi mi już o tę nieszczęsną socjologię, zauważyłam jednak, że jeśli chodzi o placówki pokroju Wyższej Szkoły Gotowania Na Gazie albo Wyższej Szkoły Edukacji i Depilacji to im gorsza szkoła, im gorszy kierunek, tym bardziej jest reklamowany: jako przyszłościowy, jako taki po którym mamy mnóstwo możliwości.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:04   #3813
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Bo mieszka w Niuu Jorku i ja stać, a stać ja dlatego że: zarabia w dolarach a kosmetyki w stanach sa z założenia tańsze.
BTW pamietam wielka dyskusje na jej blogu jak kupiła sobie drogie, swoja droga brzydkie, buty.
A po za tym na youtubie chyba każdy ma swoich hejterów.
Dokladnie, tak samo bylo z butami...nie wazne czy chodzi o ciuchy, kosmetyki czy cos innego, niektorzy po prostu kochaja zagladac innym do portfela :/
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:04   #3814
22angeliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja tam Karolinkę Baszak uwielbiam! marzę, by zaczęła kręcić filmiki urodowe, bo to najpiękniejsza dziewczyna jaką znam i strasznie miło się ją ogląda. Poza tym skusiła mnie tym filmikiem na perełki rozświetlające właśnie do mnie idą ;P
22angeliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:11   #3815
Devojce
Raczkowanie
 
Avatar Devojce
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 22angeliczka Pokaż wiadomość
Ja tam Karolinkę Baszak uwielbiam! marzę, by zaczęła kręcić filmiki urodowe, bo to najpiękniejsza dziewczyna jaką znam i strasznie miło się ją ogląda. Poza tym skusiła mnie tym filmikiem na perełki rozświetlające właśnie do mnie idą ;P
Jak dla mnie to ona chce się wybić dzięki temu kanałowi Ale w sumie, to nic złego Jednak mnie, to trochę razi.
Devojce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:12   #3816
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
ciekawe jak te Panie które zrecenzowały tą diete czyli można się również pokusić o stwierdzenie, że również ją stosują (o ile w ogóle działa) pokazą, że dieta działa ?
Przynajmniej wybrali do wspolpracy dziewczyny, ktorym faktycznie taka dieta moze sie przydac na pingerze akurat teraz jest afera dot.butow reeboka, tych do modelowania pupy-wybrali do wspolpracy 3 szczuple, a nawet bardzo szczuple dziewczyny w rozmiarze s i xs, ulozyli im jakies diety, do tego te buty i maja za x czasu zdac relacje jak poprawily sie ich sylwetki, z tym, ze tam nie ma co poprawiac jednej nawet zalecalabym zdecydowane przytycie....cala akcja spotkala sie z mega negatywnym przyjeciem na pingerze, dziewczynom zarzuca sie, ze sa malo wiarygodne
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:15   #3817
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Devojce Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ona chce się wybić dzięki temu kanałowi Ale w sumie, to nic złego Jednak mnie, to trochę razi.
Mnie trochę też. Na razie mam w sub., jestem ciekawa jak dalej poprowadzi kanał. Czy częściej będzie wrzucać filmiki urodowe czy związane ze śpiewaniem.

Greenorchid, możesz podać linki do tych dziewczyn??Nie słyszałam o tej aferze, faktycznie porażka w takim razie. Oszukują nas na każdym kroku, ale z tą dietą chilli to już w ogóle śmiech na sali.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2012-09-05 o 17:18
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 17:24   #3818
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://najlepszekosmetyki.pinger.pl to jedna z uszczestniczek akcji, u niej doszlo niemal do linczu w komentarzach
Przy okazji-ona tez nagrywa/nagrywala na yt

Edytowane przez greenorchid2
Czas edycji: 2012-09-05 o 17:25
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:24   #3819
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
Przynajmniej wybrali do wspolpracy dziewczyny, ktorym faktycznie taka dieta moze sie przydac na pingerze akurat teraz jest afera dot.butow reeboka, tych do modelowania pupy-wybrali do wspolpracy 3 szczuple, a nawet bardzo szczuple dziewczyny w rozmiarze s i xs, ulozyli im jakies diety, do tego te buty i maja za x czasu zdac relacje jak poprawily sie ich sylwetki, z tym, ze tam nie ma co poprawiac jednej nawet zalecalabym zdecydowane przytycie....cala akcja spotkala sie z mega negatywnym przyjeciem na pingerze, dziewczynom zarzuca sie, ze sa malo wiarygodne
znam akcję u jednej (ktora w mojej opinii ostatnio wchodzi w same sponsoringi). wcale mnie to nie dziwi, komercja po całości. reklama wlała się na blogi na dobre
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:39   #3820
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
http://najlepszekosmetyki.pinger.pl to jedna z uszczestniczek akcji, u niej doszlo niemal do linczu w komentarzach
Przy okazji-ona tez nagrywa/nagrywala na yt
O dzięki. Już trochę przeczytałam, dziewczyna jest bardzo poirytowana wpisami swoich czytelniczek.

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
znam akcję u jednej (ktora w mojej opinii ostatnio wchodzi w same sponsoringi). wcale mnie to nie dziwi, komercja po całości. reklama wlała się na blogi na dobre
Niestety. Na yt zresztą też. Mam wrażenie, że niektóre dziewczyny biorą prawie wszystko jak leci i "sprzedają" swoim widzkom. Tracą w ten sposób na wiarygodności, co dla ich kanału nie oznacza przecież nic dobrego w dłuższej perspektywie.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:39   #3821
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
http://najlepszekosmetyki.pinger.pl to jedna z uszczestniczek akcji, u niej doszlo niemal do linczu w komentarzach
Przy okazji-ona tez nagrywa/nagrywala na yt
Nagrywała... bo od czasu ślubów .. nagle zniknęła
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 17:41   #3822
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nagrywała... bo od czasu ślubów .. nagle zniknęła
No wlasnie, a szkoda, bo nawet jej filmiki lubilam
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:41   #3823
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
Przynajmniej wybrali do wspolpracy dziewczyny, ktorym faktycznie taka dieta moze sie przydac na pingerze akurat teraz jest afera dot.butow reeboka, tych do modelowania pupy-wybrali do wspolpracy 3 szczuple, a nawet bardzo szczuple dziewczyny w rozmiarze s i xs, ulozyli im jakies diety, do tego te buty i maja za x czasu zdac relacje jak poprawily sie ich sylwetki, z tym, ze tam nie ma co poprawiac jednej nawet zalecalabym zdecydowane przytycie....cala akcja spotkala sie z mega negatywnym przyjeciem na pingerze, dziewczynom zarzuca sie, ze sa malo wiarygodne
ooo tak słyszałam o tym. I podoba mi się, że jednak dziewczyny obserwujące i komentujące mają głowę na karku i nie dają sobie już wkręcać wszystkiego
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:42   #3824
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
Przynajmniej wybrali do wspolpracy dziewczyny, ktorym faktycznie taka dieta moze sie przydac na pingerze akurat teraz jest afera dot.butow reeboka, tych do modelowania pupy-wybrali do wspolpracy 3 szczuple, a nawet bardzo szczuple dziewczyny w rozmiarze s i xs, ulozyli im jakies diety, do tego te buty i maja za x czasu zdac relacje jak poprawily sie ich sylwetki, z tym, ze tam nie ma co poprawiac jednej nawet zalecalabym zdecydowane przytycie....cala akcja spotkala sie z mega negatywnym przyjeciem na pingerze, dziewczynom zarzuca sie, ze sa malo wiarygodne
OMG, przecież już jakiś instytut dawno stwierdził, że te buty to G prawda! Naprawdę, porażają mnie osoby, które wierzą, w takie brednie
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:46   #3825
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36344514]ooo tak słyszałam o tym. I podoba mi się, że jednak dziewczyny obserwujące i komentujące mają głowę na karku i nie dają sobie już wkręcać wszystkiego [/QUOTE]


Nawet sie zdziwilam, ze takie pingerowe "przyjaciolki" tez to szczerze krytykuja, bez slodzenia i bronienia
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:52   #3826
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
O dzięki. Już trochę przeczytałam, dziewczyna jest bardzo poirytowana wpisami swoich czytelniczek.
taaa...nastepna co wali teksty typu "jak cos ci sie nie podoba to wiesz gdzie jest X"
[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36344514]ooo tak słyszałam o tym. I podoba mi się, że jednak dziewczyny obserwujące i komentujące mają głowę na karku i nie dają sobie już wkręcać wszystkiego [/QUOTE]
i bardzo dobrze prawidlowo
Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
OMG, przecież już jakiś instytut dawno stwierdził, że te buty to G prawda! Naprawdę, porażają mnie osoby, które wierzą, w takie brednie
tak się składa, że sama mam te buty od roku przynajmniej. kupiłam je za trzy stowy w Reeboku. nie powiem, wygodne są, bo mają bardzo miękką podeszwę, ale z tego co pamiętam to miały działać na: uda, łydki i pośladki ... YHM - jasne z olbrzymią ciekawością będę śledzić co te laski będa wypisywać
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:23   #3827
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
http://najlepszekosmetyki.pinger.pl to jedna z uszczestniczek akcji, u niej doszlo niemal do linczu w komentarzach
Przy okazji-ona tez nagrywa/nagrywala na yt
Cytat:
Fashion, Love.. My life.
@Tłuściochowa: tak, ja to wiem od wielu osób, które się na nie skusiły, ale na tym polega współpraca, żeby zachwalać przysłowiowego bubla.. ;]
I wszystko jasne.



EDIT!!!!!!
ŁO LOSIE! coś mi się pomyliło. Myślałam, że tamten komentarz napisała autorka bloga. Eh ;/

Edytowane przez Mother Hedgehog
Czas edycji: 2012-09-05 o 18:24
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:23   #3828
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ogladam Hanie wlasnie
Powiem tyle, jestem z niej dumna!
Też dziś oglądałam. Hania znowu w szlafroku Tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że się do tego nadaje. Wypatrzyłam dużo kosmetyków Essence Ciekawe co na to klientki, które chyba wolałyby być malowane MUFE niz Essence
Same makijaże fajne, proste, ale ja chciałabym zobaczyć kreskę.
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:29   #3829
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
taaa...nastepna co wali teksty typu "jak cos ci sie nie podoba to wiesz gdzie jest X"

i bardzo dobrze prawidlowo

tak się składa, że sama mam te buty od roku przynajmniej. kupiłam je za trzy stowy w Reeboku. nie powiem, wygodne są, bo mają bardzo miękką podeszwę, ale z tego co pamiętam to miały działać na: uda, łydki i pośladki ... YHM - jasne z olbrzymią ciekawością będę śledzić co te laski będa wypisywać
Daj znać jak coś się pojawi. Razem się pośmiejemy
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 18:32   #3830
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

http://www.youtube.com/watch?v=7bajE...&feature=g-u-u best friend tag u Loveandgreatshoes. Jak zwykle pozytywnie.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:37   #3831
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Też dziś oglądałam. Hania znowu w szlafroku Tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że się do tego nadaje. Wypatrzyłam dużo kosmetyków Essence Ciekawe co na to klientki, które chyba wolałyby być malowane MUFE niz Essence
Same makijaże fajne, proste, ale ja chciałabym zobaczyć kreskę.
kurcze, ja coś nie mam szczęścia do tego programu za wcześnie go puszczają.
wczoraj coś długo zszedł mi powrót z pracy, bo jak wróciłam to leciał już jakiś amerykański program o łowcach promocji (swoją drogą, szkoda, że u nas nie ma takich kuponów zniżkowych )
Dziś za to, gdy już się rozsiadam przed TV, do mojej mamy przyszła koleżanka i zajęły mi duży pokój... hehe
jutro też mi się nie uda, bo idę do fryzjerki,
a w piątek mam imprezę integracyjną w pracy.
Cała nadzieja w SOBOCIE oczywiście, jak nie będzie pogody, bo tż mnie wyciąga na tenisa po południu.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:40   #3832
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=7bajE...&feature=g-u-u best friend tag u Loveandgreatshoes. Jak zwykle pozytywnie.
One są rewelacyjne!
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:41   #3833
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
Cała nadzieja w SOBOCIE oczywiście, jak nie będzie pogody, bo tż mnie wyciąga na tenisa po południu.
W sobotę lecą powtórki z całego tygodnia?
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:41   #3834
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=7bajE...&feature=g-u-u best friend tag u Loveandgreatshoes. Jak zwykle pozytywnie.
powtórzę się, ale uwielbiam je i ostatnio oglądam je, nissię i digitalgirl, ale na TLC :P I muszę powiedzieć, że mam bardzo pozytywne wrażenia, jeśli chodzi o Hanię. Zachowuje się przed kamerą bardzo swobodnie i naprawdę nadaje się do tego!

Edytowane przez ladymln
Czas edycji: 2012-09-05 o 18:43
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:43   #3835
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
W sobotę lecą powtórki z całego tygodnia?
Według programu tv tylko dwóch odcinków
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:45   #3836
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Smile Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
W sobotę lecą powtórki z całego tygodnia?
mam nadzieje sugeruję się tym co pisala SelfishGirl
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:08   #3837
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=7bajE...&feature=g-u-u best friend tag u Loveandgreatshoes. Jak zwykle pozytywnie.

Jak oglądałam to śmiałam się sama do siebie, bo myślałam o swoich przyjaciółkach Dziewczyny są niezwykle pozytywne, naturalne w swoim zachowaniu, wyluzowane. Tego brakowało na YT
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:14   #3838
22angeliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 55
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

dziewczyny chciałam wstawić linka, ale nie działa więc napiszę: jeśli chcecie zobaczyć dwa odcinki Mistrzyni makijażu to wpiszcie tytuł programu w googlach z dopiskiem chomikuj i można pobrać z tej strony

Edytowane przez 22angeliczka
Czas edycji: 2012-09-05 o 19:16
22angeliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:21   #3839
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Według programu tv tylko dwóch odcinków
Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
mam nadzieje sugeruję się tym co pisala SelfishGirl
Tak w sobote powtórka tylko 1 i 2 odcinka

Nagrywam na bieżąco te odcinki więc jak ktoś mimo wszystko nie będzie miał okazji oglądnąć to gdzies je 'prywatnie' mogę przesłać
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:25   #3840
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
One są rewelacyjne!
Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
powtórzę się, ale uwielbiam je i
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Jak oglądałam to śmiałam się sama do siebie, bo myślałam o swoich przyjaciółkach Dziewczyny są niezwykle pozytywne, naturalne w swoim zachowaniu, wyluzowane. Tego brakowało na YT
Tez się śmiałam jak to oglądałam. A najbardziej mnie chyba rozwaliły z tym mięsem i chlebem. Aaa i z tym wejsciem Kasi na aulę w szpileczkach. Zaraz sobie skojarzyłam z legalną blondynką.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.