Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 10:31   #4471
Snaffy
Raczkowanie
 
Avatar Snaffy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 163
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
"


WaniliowyMakeup

17 minut(y) temu


przepraszam, ale muszę... mam nadzieję, że wszyscy wiecie, że nie ma czegoś takiego jak "muzułmanizm"... jest... Islam :P ehh _-_"

Miałaś już nie komentować tego żenującego cyrku, jakim jest ten wątek.
widzę, że kogoś boli, że przestało się o nim pisać. Obejrzałam jej filmik z wczoraj i oczywiście pod koniec trzeba bylo dodać uszczypliwą uwagę o karteczkach. Naprawdę tak cię ona zabolała?

Cytat:
a więc prowokacja wypaliła więc jeśli któraś dziewczynka jeszcze nie widziała chętnie wkleję poniższy komentarz w treść posta

zrobiłam to właśnie po to KOCHANA LENCIU żeby sprawdzić czy Wy nadal jak sępy siedzicie na moim profilu FB i odpowiedź dostałam jak fajnie się dowiedzieć, że chociaż mnie wszystkie tam nienawidzicie, oczerniacie na każdym możliwym kroku i dowalacie w dupę ile tylko można, ciągle śledzicie moje poczynania na FB, twitterze i na YT. Skoro mnie tak nie lubicie to po co to robić? WIEM! ŻEBY ZNALEŹĆ SOBIE KOLEJNY TEMACIK DO POGADUSZEK NA TYM ŻAŁOSNYM TEMACIE?

wiedziałam
ktoś tu chyba nie ma co ze sobą zrobić podczas wakacji...
__________________
książkowa wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642759

Edytowane przez Snaffy
Czas edycji: 2012-09-11 o 10:33
Snaffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:32   #4472
othecat
Raczkowanie
 
Avatar othecat
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 204
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

jezu jaka teraz moda żeby mieć hejterów i żeby mieć to w dupie.

co by sie nie napisało pod fimikiem - no może poza BOŻE JAKAŚ TY PIĘKNA! -od razu traktowane jako atak. Ostatnio jak mantra wsystkie powtarzają : to mój kanał i bede robiła co mi sie podoba a jak nie podoba sie to wynocha

ciekawa jestem co bybyło - jakby tak wszystkie które mają jakieś "ale" do kanału zaczynały anulować subskrybcje - Szusz musiałaby iść do pracy ?

Kiedys lubiłam i Szusz i Elize - teraz ich kanał/blog przypomina pasmo reklamowe Polsatu.
othecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:34   #4473
Snaffy
Raczkowanie
 
Avatar Snaffy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 163
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez othecat Pokaż wiadomość
jezu jaka teraz moda żeby mieć hejterów i żeby mieć to w dupie.
i wszem i wobec rozgłaszać, że się ma to w dupie, bo przecież, broń boże, ktoś by nie zauważył jak bardzo ich to nie obchodzi...
__________________
książkowa wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642759
Snaffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:35   #4474
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez onemorepanda Pokaż wiadomość
Faktycznie te studia muszą być mało absorbujące.
Swoją drogą, niedługo z tym wątkiem będzie jak z pudelkiem - nikt się nie przyzna, że czyta, ale wszyscy znają najnowsze ploteczki
genialne porównanie
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:38   #4475
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Snaffy Pokaż wiadomość
widzę, że kogoś boli, że przestało się o nim pisać. Obejrzałam jej filmik z wczoraj i oczywiście pod koniec trzeba bylo dodać uszczypliwą uwagę o karteczkach. Naprawdę tak cię ona zabolała?



ktoś tu chyba nie ma co ze sobą zrobić podczas wakacji...
Ta dziewczyna mogłaby też zrozumieć, że nikt jej tu nie nienawidzi i wziąć wszystko z przymrużeniem oka.

Ale to dobre jest. Jak następnym razem napiszę coś źle na kolokwium, to powiem "HA! Chciałam tylko sprawdzić czy Pan dokładnie czyta nasze prace i zwróci akurat na ten błąd uwagę! Oczywiście, że znałam prawidłową odpowiedź, ale to była taka moja PROWOKACJA! buahahaha".
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:38   #4476
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maschenka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=XCPoWD5b9Lo nowy stroj dnia u raaadzki,
sezon wloczykija?
a mi się bardzo podoba ten strój oprócz kozaków
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:39   #4477
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna mogłaby też zrozumieć, że nikt jej tu nie nienawidzi i wziąć wszystko z przymrużeniem oka.

Ale to dobre jest. Jak następnym razem napiszę coś źle na kolokwium, to powiem "HA! Chciałam tylko sprawdzić czy Pan dokładnie czyta nasze prace i zwróci akurat na ten błąd uwagę! Oczywiście, że znałam prawidłową odpowiedź, ale to była taka moja PROWOKACJA! buahahaha".
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 10:41   #4478
Snaffy
Raczkowanie
 
Avatar Snaffy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 163
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna mogłaby też zrozumieć, że nikt jej tu nie nienawidzi i wziąć wszystko z przymrużeniem oka.
i że gdyby sama się nie wyrwała ze swoją "prowokacją" to nikt by o niej prawdopodobnie wiecej nie wspomniał. Ale może to właśnie to ją tak boli.

Można też powiedzieć, że pisanie o niej tu było prowokacją, żeby sprawdzic czy sledzi wątek i zaraz zacznie sączyć jad. Prowokacją udaną.
__________________
książkowa wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642759
Snaffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:43   #4479
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Snaffy Pokaż wiadomość
i że gdyby sama się nie wyrwała ze swoją "prowokacją" to nikt by o niej prawdopodobnie wiecej nie wspomniał. Ale może to właśnie to ją tak boli.

Można też powiedzieć, że pisanie o niej tu było prowokacją, żeby sprawdzic czy sledzi wątek i zaraz zacznie sączyć jad. Prowokacją udaną.
Ale HALO, przecież było! Kto mówi, że nie?
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:46   #4480
Snaffy
Raczkowanie
 
Avatar Snaffy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 163
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Ale HALO, przecież było! Kto mówi, że nie?
przez to teraz znowu facebookowa tablica aż się rozgrzeje od wpisów.
Wanilka, przystopuj, zawiesisz fejsbukę tak często tam pisząc.
__________________
książkowa wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=642759
Snaffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:50   #4481
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez drzazga11 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=zngFl...1&feature=plcp
przypinki na Aśki kurtce,ze sklepu Szusz... padłam.
zaczyna jej chyba brakować dystansu do siebie samej? nic tylko hejterzy tu,hejterzy sam i te wielkie hasła... oj,baaaardzo się zniesmaczyłam
"fuck what they say"?
Czyli powinna piep... olewać też pozytywne opinie na swój temat, skoro "nieważne co mówią"

Ciekawe, że jakoś masowo po Hance się nie jeździ, a sukces osiągnęła: ma swój program w TV, sklep internetowy, tysiące subskrybentek. Ten brak hejterów i kciuków w dół to pewnie z litości
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 11:00   #4482
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Ale to dobre jest. Jak następnym razem napiszę coś źle na kolokwium, to powiem "HA! Chciałam tylko sprawdzić czy Pan dokładnie czyta nasze prace i zwróci akurat na ten błąd uwagę! Oczywiście, że znałam prawidłową odpowiedź, ale to była taka moja PROWOKACJA! buahahaha".
Cytat:
Napisane przez Snaffy Pokaż wiadomość
Można też powiedzieć, że pisanie o niej tu było prowokacją, żeby sprawdzic czy sledzi wątek i zaraz zacznie sączyć jad. Prowokacją udaną.


Ktoś tu chyba się naoglądał za dużo Detektywa Rutkowskiego i Agenta Tomka, i teraz myśli, że każdą napisaną głupotę wytłumaczy "prowokacją" Wanilka wiem, że to przeczytasz - więcej kontaktu z książkami i słownikiem, mniej z facebookiem i tym podnieconym Tobą wizażem
__________________
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:06   #4483
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Snaffy Pokaż wiadomość
widzę, że kogoś boli, że przestało się o nim pisać. Obejrzałam jej filmik z wczoraj i oczywiście pod koniec trzeba bylo dodać uszczypliwą uwagę o karteczkach. Naprawdę tak cię ona zabolała?



ktoś tu chyba nie ma co ze sobą zrobić podczas wakacji...

Boże, to było naprawdę wredne.

Jakoś ona mi się wcale sympatyczna nie wydaje...
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:07   #4484
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Thumbs down Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez othecat Pokaż wiadomość
Kiedys lubiłam i Szusz i Elize - teraz ich kanał/blog przypomina pasmo reklamowe Polsatu.
Ja się do Elizy zraziłam, gdy pewnego dnia weszłam na jej bloga, a tam przywitał mnie 'prosto z mostu' wpis proszący czytelniczki o klikanie w reklamy zamieszczone na jej blogu. oczywiście jak już było naklikane, to wpis szybko zniknął i śladu po nim nie było, lecz mi to już wystarczyło, by tej pani już na dobre podziękować.

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2012-09-11 o 11:08
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:09   #4485
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Czyli powinna piep... olewać też pozytywne opinie na swój temat, skoro "nieważne co mówią"

Ciekawe, że jakoś masowo po Hance się nie jeździ, a sukces osiągnęła: ma swój program w TV, sklep internetowy, tysiące subskrybentek. Ten brak hejterów i kciuków w dół to pewnie z litości
Bo Hania ma klasę. Jest profesjonalna, a do tego uśmiechnięta. Nie rozdmuchuje każdego negatywnego komentarza na swój temat, tylko go pewnie usuwa, przemilcza (nie wierzę, że nie ma takich w ogóle). Takiego podejścia powinny się uczyć nowe youtubowiczki. Bo z tego, co zaobserwowałam, dziewczyny takie jak Hania mają najwięcej widzów, a nie te które wchodzą ciągle w jakieś słowne przepychanki pod każdym możliwym filmikiem, ciągle wylewają żale ile to mają hejterów (a ja zawsze myślałam, że hejter to ten który pisze "jesteś głupia" i daje kciuk w dół, zanim obejrzy film, a nie "moim zdaniem ta fryzura Ci nie pasuje" ), blokują wszystkie komentarze, wyłączają każdą możliwość oceny filmu, odchodzą 10 razy na rok, żeby je błagać o powrót. Mimo długiego stażu, zatrzymują się na poziomie 2,3 czy 5 tysięcy widzów i koniec. Nikt nie chce subskrybować takich kanałów ani być fanem na facebooku, bo gdzie tu cala przyjemność z oglądania i uczestniczenia w dyskusji pod filmem? Nie ma, ani przyjemności, ani żadnej dyskusji, bo przecież zostają tylko ochy i achy.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:15   #4486
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Bo Hania ma klasę. Jest profesjonalna, a do tego uśmiechnięta. Nie rozdmuchuje każdego negatywnego komentarza na swój temat, tylko go pewnie usuwa, przemilcza (nie wierzę, że nie ma takich w ogóle). Takiego podejścia powinny się uczyć nowe youtubowiczki. Bo z tego, co zaobserwowałam, dziewczyny takie jak Hania mają najwięcej widzów, a nie te które wchodzą ciągle w jakieś słowne przepychanki pod każdym możliwym filmikiem, ciągle wylewają żale ile to mają hejterów (a ja zawsze myślałam, że hejter to ten który pisze "jesteś głupia" i daje kciuk w dół, zanim obejrzy film, a nie "moim zdaniem ta fryzura Ci nie pasuje" ), blokują wszystkie komentarze, wyłączają każdą możliwość oceny filmu, odchodzą 10 razy na rok, żeby je błagać o powrót. Mimo długiego stażu, zatrzymują się na poziomie 2,3 czy 5 tysięcy widzów i koniec. Nikt nie chce subskrybować takich kanałów ani być fanem na facebooku, bo gdzie tu cala przyjemność z oglądania i uczestniczenia w dyskusji pod filmem? Nie ma, ani przyjemności, ani żadnej dyskusji, bo przecież zostają tylko ochy i achy.
Fanki Szusz nie widzą tej różnicy, ich idolka jest doskonała i każda krytyka wynika z zazdrości

A Hanka sobie świetnie radzi z komentarzami, ktoś jej kiedyś napisał coś w stylu "Przytyłaś znowu?", odpisała "Niedługo nie zmieszczę się w kadrze"

Ona nie potrzebuje stada obrończyń, broni się tym, jaka jest
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:24   #4487
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Kiedyś lubiłam Susz a teraz włączam ją nie zbyt chętnie. Za dużo tam reklam i zaczęła działać mi na nerwy.

Moje ulubione to :
http://www.youtube.com/user/nieesia25
http://www.youtube.com/user/nissiax83

Ostatnio również oglądam z przyjemnością:
http://www.youtube.com/user/1982paulinka
http://www.youtube.com/user/FoodDrugAndCosmetics
http://www.youtube.com/user/megilounge
http://www.youtube.com/user/arletaa91


Wiele dziewczyn z youtuba musiałam usunąć z subskrypcji bo ilość reklam i fałszywych opinii była zbyt duża.

Cieszę się bardzo, że wróciła http://www.youtube.com/user/MakijazeKasiD
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:25   #4488
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość


Ktoś tu chyba się naoglądał za dużo Detektywa Rutkowskiego i Agenta Tomka, i teraz myśli, że każdą napisaną głupotę wytłumaczy "prowokacją" Wanilka wiem, że to przeczytasz - więcej kontaktu z książkami i słownikiem, mniej z facebookiem i tym podnieconym Tobą wizażem


rzuca się, że ktoś z wątku śledzi jej fb, a sama śledzi wątek, pewnie nie sypia po nocach i nie mogła znieść, że ostatnio na tapecie była Szusz, AC, no i Hania, ale Hania zbiera tu tylko same pochwały, bo ma dziewczyna klasę i inteligencję, którą co po niektóre panienki z youtube nie mogą się pochwalić.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:26   #4489
othecat
Raczkowanie
 
Avatar othecat
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 204
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Fanki Szusz nie widzą tej różnicy, ich idolka jest doskonała i każda krytyka wynika z zazdrości

A Hanka sobie świetnie radzi z komentarzami, ktoś jej kiedyś napisał coś w stylu "Przytyłaś znowu?", odpisała "Niedługo nie zmieszczę się w kadrze"

Ona nie potrzebuje stada obrończyń, broni się tym, jaka jest

Wow naprawde tak napisała?!?!? no to klasa i szacunek

Uwielbiam Hanię - choć program ( nie przez Hanie oczywiście) jest jak na razie taki sobie...i chyba mały budżet mają bo oglądałam 3 odcinki i w 3 niezależnie od rodzaju cery malowała Essence Stay All Day ale nie czepiam sie - oglądam dla Hani która jest mega naturalna, uśmiechnięta. Dla mnie Hania na tym programie nie skończy - i tego jej życzę.
othecat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 11:28   #4490
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Podajcie link do Hanki bo nie wiem o kim mowa
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:32   #4491
drzazga11
Raczkowanie
 
Avatar drzazga11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Puszcza Niepołomicka
Wiadomości: 260
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Czyli powinna piep... olewać też pozytywne opinie na swój temat, skoro "nieważne co mówią"

Ciekawe, że jakoś masowo po Hance się nie jeździ, a sukces osiągnęła: ma swój program w TV, sklep internetowy, tysiące subskrybentek. Ten brak hejterów i kciuków w dół to pewnie z litości
drzazga11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:46   #4492
othecat
Raczkowanie
 
Avatar othecat
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 204
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Podajcie link do Hanki bo nie wiem o kim mowa
Słońce Hania to DigitalGirl

http://www.youtube.com/user/digitalgirl13

a na kanale tej pani możesz obejrzeć program Mistrzyni Makijażu jeśli nie masz TLC
http://www.youtube.com/user/TheBertk...ure=CAgQwRs%3D
othecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:59   #4493
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Oj WANILIOWA, nie chciałam tu już nic o Tobie pisać, bo myślę, że nie zasługujesz tu na naszą uwagę ale ok, zobię Ci tą przysługę
Ja nie śledzę Twojego fb, pewnie tak jak większość dziewczyn z tego wątku, a to, że jedna tu wkleiła Twój wpis, to nie zonacza, że wszystkie czatujemy na Twoim fb, twit.czy YT. Na szczęście za niedługo szkoła, więc może będziesz miała cokolwiek do roboty, przestaniesz się tak nudzić i czytać ten wątek, na zdrowie Ci to wyjdzie! Pozdrawiam
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:02   #4494
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez othecat Pokaż wiadomość
Słońce Hania to DigitalGirl

http://www.youtube.com/user/digitalgirl13

a na kanale tej pani możesz obejrzeć program Mistrzyni Makijażu jeśli nie masz TLC
http://www.youtube.com/user/TheBertk...ure=CAgQwRs%3D
O dziękuje. To oczywiście ja też znam Hanię
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:15   #4495
Kat_inka
Przyczajenie
 
Avatar Kat_inka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Dziewczyny! Zapraszamy Was do konkursu perfumerii Douglas "Zostań twarzą filmów makijażowych perfumerii Douglas". Dla finalistek zostanie zorganizowana specjalna Akademia Makijażu. Przekażcie znajomym makijażowym vlogerkom

https://www.facebook.com/PerfumerieD...06471099400953
Kat_inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:21   #4496
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
Ja się do Elizy zraziłam, gdy pewnego dnia weszłam na jej bloga, a tam przywitał mnie 'prosto z mostu' wpis proszący czytelniczki o klikanie w reklamy zamieszczone na jej blogu. oczywiście jak już było naklikane, to wpis szybko zniknął i śladu po nim nie było, lecz mi to już wystarczyło, by tej pani już na dobre podziękować.
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:26   #4497
Paula31814
Raczkowanie
 
Avatar Paula31814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Newcastle
Wiadomości: 143
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Hej dziewczyny!
Zapraszam Was na nowy filmik. Zdaję sobie sprawę, że dużo nam brakuje do Hani i reszty, ale uczymy się na błędach
Pozdrawiamy.
http://www.youtube.com/watch?v=GpUg77r-yzw&feature=plcp
Paula31814 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:27   #4498
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Thumbs down Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
tak, tak
pisała wtedy, że "chce sobie w ten sposób podnieść statystki"
mi się coś wydaje, że chodziło jej o nieco inne aspekty
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:47   #4499
muchahahaha
Zakorzenienie
 
Avatar muchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 319
GG do muchahahaha
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

no proszę, czegoś takiego się po Elizie nie spodziewałam
__________________
It's a beautiful day to save lives. Let's have some fun.

muchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 14:03   #4500
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Padłam przez Waniliową. Czy ta żałosna dziewczyna myśli, że świat kręci się wokół niej? Za krótko jest na youtube, za mało profesjonalna, żeby sobie wyrobić jakąś markę. Głupia dziewuszka.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.