Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-14, 08:13   #1711
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Helo oj chłodniej, chłodniej i niestety deszczowo ... o 11 wyruszam z młodym na rajd pieszy i z deszczem mi nie po drodze..ale cóż począć- kurtki przeciwdeszczowe pójdą w ruch

Klauzula sumienia to dla mnie kolejny dziwny wymysł.... za każdym razem jak jestem zmuszona iść do lekarza zastanawiam się na co idą moje comiesięczne składki Głośnej od jakiegoś czasu sprawy z odmówienia przez prof kobiecie aborcji nieuleczalnie chorego płodu nie potrafię zaakceptować Czyż podpisujący klauzulę sumienia lekarz nie miał obowiązku skierować jak najszybciej kobiety do kolegi/ koleżanki po fachu, który taki zabieg wykonuje. Mówiąc szczerze przeraża mnie, że może pewnego dnia na mojej drodze spotkam takiego lekarza i nie pomoże on mnie lub komuś z najbliższych bo nie będzie to zgodne z jego sumieniem...

Zakończyliśmy wczoraj 2 sezon Rosemary & Thyme

http://www.imdb.com/title/tt0377253/
sympatyczny i w sumie lekki i przyjemny serial w stylu opowiadań Agathy Christie
i rozpoczęliśmy The fall
http://www.filmweb.pl/serial/Upadek-2013-645514
całkowicie odmienny w stylu, akcji itd.
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 08:45   #1712
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Nie rozumiem postawy tego lekarza,w tak bolesnym przypadku.Nie może i nie ma prawa ignorować pacjentek -powołując się na Klauzulę sumienia.Mógł wskazać inna placówkę,pomóc tej kobiecie..Kiedy powiedział-Celem słuzby zdrowia nie jest czyszczenie populacji z ludzi-miałam ochotę dać mu w twarz.. ................... ......................... ......................... ......................... .............U nas mrżawka.Mały z mężem jadą dziś do Wrocławia na Monster truck.Typowo męskie,więc sobie odpuściłam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 10:39   #1713
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Mnie zirytował tekst o tym, ze dziecko niekoniecznie umrze po urodzeniu, bo można próbować leczyc taka wade różnymi operacjami itp...Nie on rodzi, nie on wychowuje, nie on próbuje załatwić taka operację w systemie zdrowia...Nie on zmaga się z tym wszystkim. Umrze albo nie, w najlepszym razie będzie ciężko uposledzone, być może bez kontaktu z otoczeniem...Podejmowanie za kogos takich decyzji, mających wpływ na zycie drugiej osoby - uważam za niedopuszczalne.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 11:17   #1714
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dokładnie.Ciekawe jakby zareagował ,gdyby to jego córka,żona zmagała się z taką wadą płodu...Czy też klauzulą by się zasłaniał..Współczuję tej kobiecie.Mieć świadomość,że nosisz dziecko praktycznie nie do życia....Trauma..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 12:46   #1715
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Hej, hej

Pogoda dziś u mnie jakaś niezdecydowana, trochę słońca, trochę chmur, trochę deszczyku.....Ważne, że nie ma upału

Poczytałam Wasze wpisy z kategorii Poważne Sprawy i mam ten komfort, że już nic nie muszę dopisywać, mogę tylko Wam przytaknąć

Wiecie, że wczoraj całe popołudnie spałam, potem obudziłam się w zasadzie tylko po to aby coś zjeść i dalej spałam. Nie byłam w stanie nad tym zapanować. Po prostu byłam nieprzytomna. Dziś znowu oczy mi się zamykają. Nie wiem co jest grane

Ogarnęłam dom, zrobiłam zakupy, gotuję obiadek, a potem......boję się, że znowu zapadnę w śpiączkę. Muszę się ogarnąć, bo przyniosłam pracę do domu i dziś nie mam ani minutki na spanie
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 12:46   #1716
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Po ćwiczeniach jestem zmachana, ale zadowolona z siebie. Takich ramiona jak panienka na pewno się nie dorobię, ale może na plazy będą się lepiej prezentować, niż teraz
Piling, maseczka...a właściwie 2 maseczki. Z ulga wypaćkałam resztę ze słoika phenome. 125 ml maski - to zabójstwo Neverending story po prostu...W pewnym momencie człowiek nie może się doczekać, by draństwo się skończyło
Hm...Juka...może jesteś w stanie...? Wtedy podobno człowiek jest senny Albo to takie ciśnienie skaczące...
Ja akurat dziś ćwiczyłam bez ziewania Co prawda przy machaniu w tempie hantlami trudno znaleźć czas na ziewanie...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-06-14 o 12:48
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 15:21   #1717
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Z jaką Ty panienką Kama ćwiczysz ,bo się już gubię.Dopiero co Gabriela była,po Mel...@ dostałam .Ból brzucha i krzyża powalił mnie do łózka chwilowo.Tabletkę łyknełam i czekam kiedy mnie puści..JUKA taka pogoda.Spiuchnaj sobie dla urody i zdrowia a co..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 16:56   #1718
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ło matko, Kama, w stanie ......., ale by było. Na szczęście nie i powiedziałabym - przeciwnie. To chyba przez to, że @ się zbliża

Miszka, oczywiście posłuchałam Twojej rady i natychmiast poszłam się zdrzemnąć.

Teraz biorę się do roboty, bo inaczej niedzielę.......trafi:pal a:

Wiecie, że Eisneberg ma nowy krem z filtrem 50 +++ (te plusy są podobno bardzo ważne bo świadczą o spełnieniu japońskich standardów). Opis kremu - , cena - . Woła mnie, ale zatykam uszy, żeby nie słyszeć
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 18:30   #1719
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Bylam wczoraj na imprezie sluzbowej, bylo bardzo sympatycznie, troche wzruszajaco, troche smiesznie. Wszystko ekstra, oprocz tego, ze zjedzenie trzydaniowego obiadu w okolicy godziny 21 jest ponad moje sily, a jesc trzeba bylo Ja po starterze juz pelna bylam, z dania glownego zostawilam sporo a z deseru wiekszosc. Wszystko bylo przepyszne, ale ludzie, nie o takiej porze Wiekszosc dnia staralam sie jesc bardzo niewiele w przygotowaniu na te impreze, ale i tak to niewiele pomoglo
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 07:21   #1720
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka, mamy zgrane cykle Mnie dziś w nocy @ obudziła, tez musiałam wziąć No-spę...
Cwicze mieszanke rozmaitości, nie codziennie to samo...Wybieram kilka zestawów różnych panienek. Nogi wewnętrzne na 2 strony - Gabriela, bo to najsolidniej. Potem krótkie ogólne na macie - Ewa Chodakowska ( w sumie to głownie nogi i pupa). Przysiady i przysiady na palcach, czyli nogi i pupa - Gabriela. Sama pupa - Gabriela. Brzuch - proste i skośne Kasia oraz Gabriela. Talia - Gabriela. Ramiona - Natalia jest bezkonkurencyjna. Plecy i biust - Natalia.
Jeszcze w sumie nie sprawdziłam jeszcze innych z Natalii, ona ma dłuższe zestawy 16-20 minut.
dziś na pewno wbrew planom odpuszczę brzuch, zobaczymy inne...
Uklika, ja tez byłam wczoraj na imieninach - i tez czułam się przejedzona, bo o tej porze już normalnie się nie je Nie ten wiek, nie ten zoładek...
Juka, tez widziałam ten krem, cena straszna No i Miszka pisałą, że wg Pauli - 50 to na wczasy, 30 wystarczy...Eisenberg ma bardzo fajne kremy, ostatnio mnie wołały jego kremy do opalania - 75 ml z SPF 30 po 89 na all Miałam, 1 mam w zapasie, więc nie kupiłam, ale wart uwagi - na twarz, dekolt...No i ja mam kremów z filtrem do twarzy naprawdę dużo Grzecznie zużywam la prairie...i powiem Wam, ze emulsja oriflame wcale nie gorsza
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ld-spf-30.html
http://allegro.pl/eisenberg-sublime-...327997703.html
a tu balsamy z Hawaiian
http://allegro.pl/hawaiian-tropic-ba...333171776.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-06-15 o 07:36
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 07:35   #1721
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
...
Idę sobie jutro do kosmetyczki, tak mnie coś wzięło na taki "normalny" zabieg..Rzadko chodzę. Zawsze kasa się na coś innego rozejdzie. Na torebkę na przykład Ale postanowiłam sobie zrobić przedwczesny prezent urodzinowy, wyjeżdżam w poniedziałek, w urodziny będę na drugim końcu Polski, więc uznałam, że sobota będzie w sam raz Jakaś nowość - geneo by pologen. Z użyciem fal radiowych, bo w promocji...
Na wizazu jest reklama tego o czym piszesz z linkiem do strony, gdzie jest to zdjęcie:
http://itpsa.home.pl/geneo/wp-conten...GIRL_alt02.jpg
Na maila przyszła mi reklama tej ksiażki:
http://img08.allegroimg.pl/photos/or.../59/4329365991
i jakoś tak śmiesznie, ze tę modelkę tak ciągle fotoszopują inaczej 1 połowę twarzy, a inaczej drugą.
jeszcze to zdjęcie:
http://new.geneo.ca/wp-content/uploa...geneo-face.png
__________________


Edytowane przez eklerka
Czas edycji: 2014-06-15 o 07:41
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 07:51   #1722
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

czekamy na opinie Beti o zabiegu
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 09:23   #1723
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Tak się zastanawiam Kama, czy Paula miała także na uwadze osoby ze skłonnością do przebarwień.
Z tych opisów kremów Pauli, które są na polskiej stronie nie wynika chyba przed jakimi promieniami chronią. Coś mi się kojarzy, że kiedyś czytałam, że wg standardów europejskich, jeżeli krem chroni przed UVB i UVA, to powinno to wprost wynikać z oznaczeń na tym kremie. Ale Paula to nie Europa. Tak więc sama już nie wiem. No i te plusy, także świadczą o ochronnej jakości kremu. Ale z kolei plusy to chyba jakieś standardy japońskie. Tak więc, w temacie filtrów, stale ginę jak Andzia w kukurydzy
Póki co, do pracy, gdy wiem, że nie będę przebywała na słońcu - stosuję Paulę. Gdy słońce mocniejsze i zanosi się na dłuższy spacer - nakładam CellFusion.
Podobno ten krem Eisneberga ma także zmniejszać przebarwienia, działać przeciwstarzeniowo, świetnie się wchłania, nie bieli i nie tłuści. Teraz to już chyba nawet u Ciebie słychać, jak mnie woła.

Gdy składałam zamówienie w bio med., zapomniałam w uwagach poprosić próbki kremów z filtrami. Potem do nich napisałam, ale nie odpisali. Bardzo jestem ciekawa, czy w związku z tym dołączyli chociaż jedną próbeczkę. Najbardziej zależało mi na is clinical. Paczka już w drodze tak, że wkrótce się przekonam.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 10:09   #1724
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka, ja mam kolejeczkę filtrów La prairie próbki - emulsja i radiance emulsja, obie z spf 30. próbka velvet vichy. shiseido spf 50. roc 50,tony moly 50 - to tylko te używane. i jakies 10 nowych w szafce Rozumiesz, czemu najpiękniejszy Eisenberg mnie nie woła...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 10:16   #1725
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka w składzie kremu ochronnego(dla plamiastych)powinien być Tinosorb.Im wyżej w składzie tym lepiej. W przypadku tendencji do zapychania ,trzeba też poszukać lżejszej wersji..Postawiłabym na Paulę.Ma wiele kremów z filtrami.A składy w idealnych proporcjach,dobrane do typu cer..Ona nie może pozwolić sobie na fuszerkę.Babrając się w składach konkurencji i czołowych firm-przodujących na rynkach światowych,jej kosmetyki musza być naj!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 10:26   #1726
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

No, teraz to nawet ja rozumiem, Kama Możesz się smarować od stóp do głów, od rana do wieczora
Z La prairie też kiedyś coś miałam z 30, ale strasznie się po tym świeciłam.

Ja mam "tylko" 4 kremy z filtrem z tym, że Paula i Vichy się kończą. Można zatem powiedzieć, że mam dwa.

Miszka, który filtr z Pauli najlepszy ? Wiem, że pisałaś o tym, ale nie chce mi się wracać.
A co sądzisz o tym niebieskim, który razem kupowałyśmy ?
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 10:42   #1727
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Z filtrów polecam CLINIQUE SUPER CITY BLOCK PROTECTOR SPF40.Juka a ten barwiony Pauli(nowość)nie podobał Ci się? UKLIKA serum C 15 testujesz?


---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Juka jak będziesz w Sephorze poproś o próbkę filtru Clinique .Z Pauli podoba mi sie ten http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Skin...F-30-60-ml/139 Tego jutro przetestuję to dam znać jaki on http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Hydr...ants-60-ml/138

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Ten uwielbiam i smaruje sie nim codziennie http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...ment-30-ml/152 Stosowany razem z filtrem przeciwsłonecznym zapobiega powstawaniu nowych przebarwień

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Zamiast kremu Eisenberga(w dodatku pakowanego w słoiczek!)kup sobie to skarbie http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...-BHA-30-ml/202
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 12:05   #1728
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka, Eisenberg z filtrami to tuby, nie słoiczki, niemniej nadal nie widze powodu, by płacic za nie 350
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 12:08   #1729
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ten z filtrem wiem,ze w tubie,ale wczesniej Juka jakis w słoiczku pokazywała za ponad 450zł..Kama chcesz przetestować barwiony Pauli?(filtr z kompleksem anty agi)...Jutro po towar.Powystawiałam z rana ,porobiłam paczki.Teraz obiad...Ta emulsja z Oriflame brzmi fajnie.Lekka jest?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 13:14   #1730
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka, ten niebieski filtr Pauli lubię. Buźka fajnie po nim wygląda i dość długo nie świeci się. Jedyny minus - nie jestem w stanie nałożyć na ten filtr żadnego podkładu poza Chanel.
Druga kwestia to ta, że kremy mi się nudzą i rzadko mi się zdarza dwa razy pod rząd kupić ten sam. Dlatego pytam o inne. Na to pierwsze serum srebrne mam ochotę. To drugie jest z BHA, a ja chwilowo mam kwasowy przesyt.

Kama, Eisnberga z filtrem w tubie miałam jakiś czas temu. Fajny był. Ten, o którym teraz piszę nie jest ani w tubie, ani w słoiczku tylko w pojemniku z pompką. To jest taka nowa seria przeciw przebarwieniom. W słoiczku jest z tej serii krem na noc.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 15:45   #1731
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

http://allegro.pl/emulsja-ochronna-d...314487172.html

http://allegro.pl/emulsja-ochronna-d...322125493.html
emulsja jest fajna. nie jest płynna, to coś miedzy emulsja a kremem, nakładam na serum. nie bieli, nie nabłyszcza - to krem nawilżający z filtrami 30 ml, więc można spróbować, zwłaszcza, że tania. miałam i chwaliłam jej poprzedniczkę
Miszka, za filtry barwione dzięki mam jeszcze to, co Ty, czyli próbke clinique city block.
dobra, @ @, a pocwiczyc choć minimalnie trzeba
__________________
Kama

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-06-15 o 15:47
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 16:05   #1732
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Przy @ ?Mój jest jakby za silny na wymachy i skłony...Juka faktem jest,że trzeba zmieniac i kremy i sera.Mnie tez się nudzą. Cera sie przyzwyczaja,więc i nie ma sensu dawkować jej- w kólko macieja to samo..

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Ogladaliśmy rodzinnie Igrzyska śmierci 2.Teraz kawa

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Kupiłam tą emulsję Oriflame
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 16:17   #1733
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

dla mnie to dobry kosmetyk za smieszne pieniądze
Na brzuch dziś nie robie, ale uda wewnętrzne, mini chodakowska i zaraz ramiona - to się da
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 17:14   #1734
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

U mnie nie bardzo się da.Mam takie bóle z krzyża. Olfen wziełam,bo już mam dość .2 dni,co 2 mc-mam takie boleści..Pocieszam się lodem.Nowe Big milki w ciasteczku są pyszne
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 17:55   #1735
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

ja tez mam co jakiś czas - albo bardziej bolesne, albo bardziej obfite. ta nie jest zla
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 19:23   #1736
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ahoj

Bambi, Kama, spóźnione WSZYSTKIEGO najlepszego, pięknych ciał, serc i umysłów

taaak Miszu, big milki są pyszne właśnie rozpracowuję drugiego strasznie malutkie

ja również zrobiłam dziś godzinę TBC, choć zazwyczaj niedzielę miałam wolną od ćwiczeń ale na tygodniu nie mam czasu więc w weekend nadrabiam, w czwartek w hotelu 40minut siłownia i nawet basen zaliczyłam ale bardziej było to moczenie dupska niż aktywność fizyczna

oriflame tak chwalicie, że ulegnę pokusie i zamówię jutro mąż koleżanki pracuje w oriflame, więc ma duża zniżkę z pauli zamówłam tonik i żel do mycia twarzy choć wbrew swojej zasadzie, która mówi, że na kosmetyki do oczyszczania nie ma sensu wydawać więcej niż 20zł kupiłam też tołpę, balsam ślicznie pachnie http://tolpa.pl/kremowy-balsam-odmla...52#!cala-linia a micelear http://tolpa.pl/lagodny-plyn-micelar...64#!cala-linia dobrze oczyszcza i ma cytrynę, którą lubię w płynach mic. dużo lasek chwali tołpę, jakieś super nagrody twojego stylu ale jakoś zawsze obojętnie obok nich przechodziłam kosmetyki też mi się szybko nudzą, strasznie jest męczyć coś i czekać aż się skończy kupiłąm też i polecam eyeliner max factor http://r.twenga.pl/g3.php?pg=VDszMTI...NQ%3D%3D&dac=1 kupiłam złoty, choć to duża ekstrawagancja jak dla mnie ale wygląda bardzo subtelnie i jest nie do zdarcia, nie wyciera się, nie kruszy, kupię chyba jeszcze czarny, co więcej nie wygląda jak typowy eyliner, jest tak jakby bardziej "piaskowy"

lubię prasować ale z ostatnich dwóch tygodni nazbierało mi się tyle prania, że dziś jednak nie pokonam takiej sterty nie chce mi się po prostu, więc musi czekać do następnego tygodnia jutro nieprzyzwoicie rano lecę do wrocławia i tak zaczynam kolejny intensywny tydzień ah ale z drugiej strony po dzisiejszym spotkaniu z koleżanką, która od 7 lat pracuje w jednym miejscu, budżetówce, za słabą kasę, bez szans na awans czy rozwój, stwierdzam, że nie mam co narzekać i z dwojga złego chyba i tak wolę swoje "piekło"

wczoraj zrobiłam szybki sprint po sklepach i doszłam do wniosku, że nic mi się nie podoba, chytra baba jestem na kosmetyki mi nie szkoda ale jak patrzę na ceny ciuchów to stwierdzam, że nie są warte swojej ceny i odpuszczam kupiłam więc skromnie tylko jedną koszulę podczas gdy moja koleżanka biegała jak andzia w pokrzywach (spodobało mi się to określenie) obkupiła się maksymalnie a ja robiłam za jej tragarza w michael'u korsie wyprzedaż, -30% kobitki wychodziły obłowione, już wiem dlaczego "co druga" biega po mieście z torebką MK miałam ochotę od dłuższego czasu ale wobec powyższego, przekornie nie kupię poza tym za zwykłą torebkę dać 1290zł tylko dlatego, że ma złoty brelok MK

no i voila, jest elbaotatoo
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 19:43   #1737
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama jednak wolisz Chodakowską od Mel,z tego co widzę

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Ilka tym złotym Max factorem robisz górną kreskę?Brzmi kuszącoW nowej pracy przyjaznie pozawierane?Ludziska znośni?Jezuśku ćwiczycie wszystkie-namiętnie...Zaczynam łapać doła
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 19:51   #1738
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

A ja dzisiaj odpoczywam we wczorajszym rajdzie na orientację jakoś tam zamiast przewidywanych przez organizatora 15km zrobiliśmy z młodym prawie 20 Było super z rana spotkały nas 2 burze, ale potem od połowy tylko słońce i woda chlupocząca w butach. Zajeliśmy 4 miejsce Hydroagadka w szuwarach - Zaginione światy- zaliczona Przypomniały mi się stare dobre czasy dzieciństwa...zuchy, harcerze

Od jutra 3 dni pracy a potem długi weekend
Miłego wieczoru...
PS.The fall ..... skończone wczorajszego wieczoru...czekam na sezon 2 Książkę Niedobre miejsce W. Whartona nadal męczę


PS2. zimna noc przed nami ! tylko 3C!!!!!
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 20:57   #1739
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kama jednak wolisz Chodakowską od Mel,z tego co widzę

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Ilka tym złotym Max factorem robisz górną kreskę?Brzmi kuszącoW nowej pracy przyjaznie pozawierane?Ludziska znośni?Jezuśku ćwiczycie wszystkie-namiętnie...Zaczynam łapać doła
Jakie wszystkie ??? Hej ho ! Jeszcze ja tu jestem I nie dość, że nie ćwiczę to nawet doła nie łapię.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 21:01   #1740
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszu, ludzie naprawdę fajni, przynajmniej takie zrobili na mnie pierwsze wrażenie wiadomo, że trzeba czas żeby poznać człowieka...ale nie wiem czy wierzę w przyjaźnie w środowisku pracy...może to ja za bardzo zachowawczo podchodzę do tematu ale jak jestem raczej otwarta i bezpośrednia, tak pracę traktuję z dystansem, w sensie takim, że ostrożnie rozkwitam i puszczam pąki zawsze mam gdzieś w głowie, że to praca, że nie środowisko moich znajomych, którzy nawet głupotę palniętą w amoku zrozumieją i odbiorą z uśmiechem

kreskę robię na górnej powiece, ultra cienką, czytałam że złoty tak jak fiolet pasują do zielonej tęczówki

Aussie, gratuluję fajna gratka dla Młodego, na pewno się cieszył z tak spędzonego czasu z mamą:ehem

spakowana jestem, najpotrzebniejsze szmatki poprasowałam, wypiłam jeszcze colę, którą niezwykle rzadko piję, na uczczenie końca dnia dziecka jutro 4.00 pobudka - zgrozo, nie pamiętam kiedy ostatni raz tak rano wstawałam tydzień pracy i reżimu, embarga na słodycze, chipsy i pieczywo pełznę powoli do łazienki a potem grzecznie do łóżka, kolorowych
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 13:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.