Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 09:55   #781
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!


Zapomniałam wczoraj napisać że byłam z wynikami malutkiej u lekarza i wszystko jest ok (normy podane na wynikach wg lekarki były błędne stad kilka wyników niby poniżej normy).

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
też go mamy i jestem bardzo zadowolona

edit: jak zobaczyłam cene to padłam... ja za używkę 2letnią dałam 300 zł chyba mnie koleżanka oszukała
My też mamy ten fotelik i znajomi kupili taki sam w tym samym czasie co my w sklepie stacjonarnym za 600zł bo boją się kupować przez internet, zresztą chyba nawet nie sprawdzili po ile są na allegro. Może kolezanka też drożej kupiła i nie była świadoma ile jest wart...

princ- kupiliście tą wkładkę redukcyjną do fotelika?
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:13   #782
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez szyszymora92 Pokaż wiadomość
owieczko zaglądam tu raz na jakiś czas i przeczytałam o twojej siostrze... tak głupio, ale drgnęło mi coś, żeby wam się trochę wyżalić... też czasami myślę, że jestem za młoda. kocham maluszka, staram się o niego dbać, ale ciągle mam wrażenie, że starsza ode mnie dziewczyna zrobiłaby to 100 razy lepiej. a teraz jeszcze te studia, koszmar. a i z ojcem dziecka nie za cirkawie, w tygodniu mieszkamy razem, a na weekend on do swojej mamusi wraca..

dziwne... imprez mu się zacciało i dlatego ucieka? sorry ale tylko to mi przychodzi do głowy, choć i tak wymówka głupia

A swoim zachowaniem się proszę nie dołować każda z Nas ma takie powątpiewania niezależnie od wieku. Są dni lepsze, gorsze jak w życiu. Najważniejsze w tej codzienności dostrzec promyczek słońca i iść do przodu. O!

Heja

MOjemu dzieciowi chyba kieł idzie, bo do 22 od 21 miał 2wie pobódki z wrzaskiem. Dałam czopa i spał do 7,30 nie abym narzekała, ale chyba coś w tym jest

Mąż z teściem w pracy, teściowa pojechała do miasta, ja mam chwilkę relaksu bo Michaś już śpi, wstanie to przez chwilkę go poweranduje, tzn umyję okno a on będzie biegać w kombinezonie po mieszkaniu, bo oczywiście nikt mi nie zaproponuje, że go weźmie na ten czas...ale nic to przywykłam później spacer i obiad. Tortilla
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:14   #783
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez szyszymora92 Pokaż wiadomość
muffinka tak, dziennie.a ty wrocilas na studia? my mamy zagmatwana sytuacje z rodzicami, co jeszcze bardziej mnie dobija, bo juz teraz sie stresuje co ze swietami.. ehh.

dzieki, dziewczyny za dobre slowa
ja wrocilam na zaoczne, nie mam rodziny, zeby posiedzieli z mlodym, do panstw zlobka sie nie dostal, koszty prywatnego+ lekow ewentualnych mi sie nie oplacaja, wole dac to na szkole i byc z malym w domu. Na weekendy tz z nim jest, tylko w piatek po poludniu musze go kolezance zostawic na 3h, w tym tyg nie mam niestety komu, bo kolezanki dziecko chore i jest lipa:/
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:15   #784
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość

Zapomniałam wczoraj napisać że byłam z wynikami malutkiej u lekarza i wszystko jest ok (normy podane na wynikach wg lekarki były błędne stad kilka wyników niby poniżej normy).


My też mamy ten fotelik i znajomi kupili taki sam w tym samym czasie co my w sklepie stacjonarnym za 600zł bo boją się kupować przez internet, zresztą chyba nawet nie sprawdzili po ile są na allegro. Może kolezanka też drożej kupiła i nie była świadoma ile jest wart...

princ- kupiliście tą wkładkę redukcyjną do fotelika?

O jakim foteliku mowa

WOW ale super wieści z tymi badaniami

Michaś na roczku najpierw wybrał pieniądze, później łapkę położył na książce dzięki bogu kieliszek go w ogóle nie zainteresował
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:20   #785
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
w rodzinie tżta jest podobna sytuacja tylko w wersji męskiej...nie chce sie wiecej rozpisywać na ten temat ale rozumien Cie doskonale tylko to takie niesprawiedliwe jest ze jeden sie stara, kombinuje jak tu zrobic zeby było dobrze a drugiemu podstawiane jest wszystko pod noc...to życie to takie niesprawiedliwe chyba juz jest
dokładnie człowiek sie stara a i tak ten gnojarz co nic nie robi jest lepszy u tzta w rodzinie tak jest ale o tym wyróżnianiu dzieci i wnuków przez teściówke już kiedyś pisałam...........a dla mnie to wszystko jest dziwne bo nas było dużo w domu bo 7 i mama żadnego nie wyróżniała ja sie złościłam jak np ja musiałam cos robić w domu a kolezanki sie bawiły ale teraz widze ze to wcale złe nie było bo potrafie wszytko zrobić (napewno sie coś znajdzie co nie umie) ale chodzi mi że i ugotuje i posprzatam i wypiore wyprasuje upieke a znam i prawie 30 kobiety (np siostra tżta) i ona piec nie bardzo gotowac to samo posprzatac posprzata ale nie robi tego dokładnie a załatwic cos to tesciowa jej załatwia kiedys myslałam ze padne jak ta zadzwoniła żeby tesciowa zadzwoniła do dr czy przyjmuje jak by sama nie mogła no ale w sumie co sie dziwić jeszcze by ją ugryzł przez telefon i wtedy by było dopiero hehehe
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:21   #786
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
O jakim foteliku mowa

WOW ale super wieści z tymi badaniami

Michaś na roczku najpierw wybrał pieniądze, później łapkę położył na książce dzięki bogu kieliszek go w ogóle nie zainteresował
baszka widzę zakręcona z rana stronę wcześniej dziewczyny pisały o maxi cosi priori

my z tż obstawialiśmy że mała wybierze właśnie kieliszek ale na szczęście też jej nie interesował za to jak zobaczy u kogoś butelkę piwa to normalnie się wyrywa i rączki wyciąga na lodówce teściowa ma różne magnesy i otwieracz w kształcie piwa to oczywiście nic ją innego nie interesuje tylko ten otwieracz
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:24   #787
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Olka w końcu nie kupiliśmy, ale małą poduszeczkę jej dałam
Super, że wyniki ok

Baha gimnastykowanie w oknie Cię czeka hehe Ja muszę na kiju zakupić gąbkę, bo mamy te okna takie długie, u dołu się nie otwierają, a ręką mogę nie sięgnąć do samego dołu

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Ile mm dajecie na kolacje?
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 10:28   #788
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
Princ

a niunia wygodnie ma śpiąc w podróży? bo nasz malec lubi sobie pospać w samochodzie...... bo to się całość odchyla,tak?
aaa no i że bepzieczniejsze te dla dzieci od 9-18 niż od 9-25, tak???

Niby lepsze są te 9-18kg, kiedys Oli o tym pisała.

Nie mogę zobaczyć fotelików które wkliłaś, mogę napisać, że my mamy ROmera, young sport i jest ok. W Niedziele musieliśmy już wyjąć wkładkę i jeździ w tym 15-25(chyba) bo się już nie mieścił
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:31   #789
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

princ tak z ciekawości pytałam bo właśnie my też nie kupiliśmy, a teraz to już nie wiem czy jest sens...w sumie mało teraz jeździmy, raz w tygodniu po 15km

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
dziękuję




Badanie ok, Michaś był dzielny. Ale później pojechaliśmy na myjnie wymyć auto i się przestraszył chyba. Całą drogę wył mi na rękach poza tym ok.
też kiedyś pojechaliśmy z małą na myjnię i też był płacz straszny, właściwie się nie dziwię.nigdy więcej juz z nią nie zajeżdżamy

Co myslicie o tych sukienkach
http://moda.allegro.pl/figl-sukienka...730141828.html
http://moda.allegro.pl/sukienka-z-pl...756214871.html

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
musze sie poskarżyć że to moje dziecko takie nieposłuchane sie zrobiło ze szok! no nic sobie ze mnie nie robi poprostu....

oj moja też... A jak jej zabraniam np. kabli dotykac to mnie parodiuje i grozi mi palcem i gada nonono
Zdrówka dla malutkiego
__________________
Alunia

Edytowane przez olka1610
Czas edycji: 2012-11-13 o 10:43
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:42   #790
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez szyszymora92 Pokaż wiadomość
;d

pewnie już o tym rozmawiałyście, ale .. jakie jest wasze zdanie na temat wysadzania na nocnik? ma to sens u 11-miesięcznego szkraba?
Ja sadzam od wakacji, w zasadzie gdzieś od sierpnia/września regularnie, oczywiscie jak już jęczy wstaje bo nie chcę go zrazić.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
baszka widzę zakręcona z rana stronę wcześniej dziewczyny pisały o maxi cosi priori

my z tż obstawialiśmy że mała wybierze właśnie kieliszek ale na szczęście też jej nie interesował za to jak zobaczy u kogoś butelkę piwa to normalnie się wyrywa i rączki wyciąga na lodówce teściowa ma różne magnesy i otwieracz w kształcie piwa to oczywiście nic ją innego nie interesuje tylko ten otwieracz

Juz doczytałam, dzięuję

Może gdybyś położyła butlę piwa to co innego Mała piwoszka Ci rośnie

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość

Ile mm dajecie na kolacje?

7 miarek. A co zmieniło się coś i czego znowu nie doczytałam
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 10:51   #791
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

7 miarek. A co zmieniło się coś i czego znowu nie doczytałam
nieee, ale mam wrażenie, że mała coś się nie najadła wczoraj
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 10:57   #792
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

ja sadzam już około 5 m-cy...... ale raz siku jest a raz nie ma... koopki przez przypadek tylko..... jak marudzi to zszadzam aby nei zrazić właśnie.... podobno te sadzane czy nei sadzane to i tak około 2- r.ż. załątwiają sie do nocniczka ))))))

lecę bo budrys wstał
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:17   #793
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Hej

Dzięki za zyczenia Owieczko

Dzis Kasia Aniolinki i Martynka Kkasikk i mój Miłosz świętują roczek, 100 lat dziewczyny

Ja dziś miałam mieć koleżankę na kawie ale autobus nie jechał to jutro może.

Chatęodpucowałam, obiad gotów, hmmm, idę lepić bombki.

Boszzz ja jak pracoholik
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:22   #794
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Elus najlepszego dla Miloszka
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:45   #795
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

nooo mały spi ja tu kilka słowek napisze i zmykam prasować

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

Mąż z teściem w pracy, teściowa pojechała do miasta, ja mam chwilkę relaksu bo Michaś już śpi, wstanie to przez chwilkę go poweranduje, tzn umyję okno a on będzie biegać w kombinezonie po mieszkaniu, bo oczywiście nikt mi nie zaproponuje, że go weźmie na ten czas...ale nic to przywykłam później spacer i obiad. Tortilla
o matko przypomniałaś mi że okna trzeba umyc jeszcze...

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
dokładnie człowiek sie stara a i tak ten gnojarz co nic nie robi jest lepszy u tzta w rodzinie tak jest ale o tym wyróżnianiu dzieci i wnuków przez teściówke już kiedyś pisałam...........a dla mnie to wszystko jest dziwne bo nas było dużo w domu bo 7 i mama żadnego nie wyróżniała ja sie złościłam jak np ja musiałam cos robić w domu a kolezanki sie bawiły ale teraz widze ze to wcale złe nie było bo potrafie wszytko zrobić (napewno sie coś znajdzie co nie umie) ale chodzi mi że i ugotuje i posprzatam i wypiore wyprasuje upieke a znam i prawie 30 kobiety (np siostra tżta) i ona piec nie bardzo gotowac to samo posprzatac posprzata ale nie robi tego dokładnie a załatwic cos to tesciowa jej załatwia kiedys myslałam ze padne jak ta zadzwoniła żeby tesciowa zadzwoniła do dr czy przyjmuje jak by sama nie mogła no ale w sumie co sie dziwić jeszcze by ją ugryzł przez telefon i wtedy by było dopiero hehehe
padne zaraz...świetn ata laska, ale to jakbym słuchała o pewnych 2 osobach w rodzinie tżta serio, za nie też właśnei całe zycie myśli matka, poptem ta role dla jednej z nich przejął mąż...a teraz znowu matka...koszmar!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość

Ile mm dajecie na kolacje?
7 miarek

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
Co myslicie o tych sukienkach
http://moda.allegro.pl/figl-sukienka...730141828.html
http://moda.allegro.pl/sukienka-z-pl...756214871.html


oj moja też... A jak jej zabraniam np. kabli dotykac to mnie parodiuje i grozi mi palcem i gada nonono
Zdrówka dla malutkiego
śliczne tylko zależy na jaką okazje szukasz, chyba Baszka podobną bluzkę chciałą sobie kupić ostatnio jak ta druga sukienka

ja też sie zdecydowałam juz na ten fotelik maksi cosi priori tylko musze jeszcze dla pewności gdzies małego przymierzyć do niego, trzeba gdzies pojechać
no dobra ide robic puki mały spi
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 11:51   #796
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

ta pierwsza nie jest warta tej ceny. niedawno widział identyczną w sklepie za 79zł
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 12:40   #797
szyszymora92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 53
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

muffinka ja też żadnej rodziny tutaj nie mam... mały zostaje z nianią, na szczęście niewiele godzin bo w sumie ok. 30 godzin w ciągu miesiąca.

mój syn nadal nie chce nic jeść... jak zje 125 g owoców i ok. 90 g obiadku, do tego troszkę kanapki i z 60 ml kaszki w ciągu dnia to jest ogromny sukces...
szyszymora92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 13:07   #798
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez szyszymora92 Pokaż wiadomość
muffinka ja też żadnej rodziny tutaj nie mam... mały zostaje z nianią, na szczęście niewiele godzin bo w sumie ok. 30 godzin w ciągu miesiąca.

mój syn nadal nie chce nic jeść... jak zje 125 g owoców i ok. 90 g obiadku, do tego troszkę kanapki i z 60 ml kaszki w ciągu dnia to jest ogromny sukces...
no to malutko rzeczywiscie, a on woli mleczko poprostu czy generalnie nie ma apetytu zabardzo?
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 13:24   #799
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
princ tak z ciekawości pytałam bo właśnie my też nie kupiliśmy, a teraz to już nie wiem czy jest sens...w sumie mało teraz jeździmy, raz w tygodniu po 15km

Co myslicie o tych sukienkach
http://moda.allegro.pl/figl-sukienka...730141828.html
http://moda.allegro.pl/sukienka-z-pl...756214871.html
Chyba już nie ma co kupować..

Mi się obie podobają, ta druga bardziej sexy - a na jaką okazję poszukujesz?
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 14:02   #800
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

moj to wrecz przeciwnie kaszki zjada moim zdaniem dosc sporo, 4 łyzki + 180 wody (nie wiem ile to razem jest bo to na gesto je) owoców, jogurtów, generalnie deserów to bez ograniczen mogłby jesc z obiadkami roznie, zalezy na co ksiaze ma smak
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 14:09   #801
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Hej

Dzięki za zyczenia Owieczko

Dzis Kasia Aniolinki i Martynka Kkasikk i mój Miłosz świętują roczek, 100 lat dziewczyny

Ja dziś miałam mieć koleżankę na kawie ale autobus nie jechał to jutro może.

Chatęodpucowałam, obiad gotów, hmmm, idę lepić bombki.

Boszzz ja jak pracoholik
100 lat dzieciaczki, rosnijcie duze i zdrowe

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez szyszymora92 Pokaż wiadomość
muffinka ja też żadnej rodziny tutaj nie mam... mały zostaje z nianią, na szczęście niewiele godzin bo w sumie ok. 30 godzin w ciągu miesiąca.

mój syn nadal nie chce nic jeść... jak zje 125 g owoców i ok. 90 g obiadku, do tego troszkę kanapki i z 60 ml kaszki w ciągu dnia to jest ogromny sukces...
a tak z ciekawosci ile za h bierze w twoich stronach niania?
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 14:52   #802
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Paulinka śpi od 2h a ja w tym czasie obiad zrobiłam

W nocy mała strasznie jęczała dotykam czoło a ona gorąca chyba miała gorączkę ale tż stwierdził ,że przesadzam i nie mam jej budzić więc spała z nami. Rano też była gorąca dałam szybko nurofren i teraz jest ok ale mała ma suchy kaszel Ehh jeszcze przed roczkiem choróbsko nas złapie
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:08   #803
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Nettko strasznie współczuję, bo wiem jakie to męczące dla maluszka i Ciebie. Zdróweczka! W nocy jak czujesz gorące czoło to ja bym chyba wolała spr temp, bo nigdy nic nie wiadomo.. Jakby się rozhulała..
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:20   #804
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

nettka mój tż też zawsze mówi, że przesadzam...
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 15:22   #805
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

a moj jakis dziwny dzis, taki drazliwy i spi pol dnia, nie chcial na spacerze chodzic i pakal (wczoraj zreszta tak samo), no ale goraczki nie ma tylko ta wysypka nieszczesna, gili brak, kaszlu brak, pediatra nie odbiera
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 16:09   #806
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

/"Dzis Kasia Aniolinki i Martynka Kkasikk i mój Miłosz świętują roczek, 100 lat dziewczyny"

sto lat kochani *******
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:15   #807
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

wszystkiego najlepszego dla solenizantów !!!!
: roza:
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:16   #808
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Wszystkiego najlepszego dzieciaczkom życzę:-*

Ale mam lenia...do tego chyba jakaś jesienna deprecha...jakoś mi smutno
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:23   #809
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!


nie nadrobie na razie forum,nie mam jak

ale tez chcialam zlozyc zyczenia
wszystkiego najlepszego dla solenizantow
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:33   #810
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Przesyłam urodzinowe buziaki dla wszystkich ROCZNIAKÓW

Tż wraca już z pracy.
Koleżanka zrobiła mnie lekko mówiąc w balona. Miała do mnie przyjechać. Po 11 jeszcze mówiła, że leży, że musi w domu coś tam zrobić i przyjedzie. Po 15 dzownie i pyt gdzie jest, a ona, że wypłate dostała i poejchała buty kupić. No ok, ale mogła zadzwonić.. Wiedziała, że mi pasuje ok14 żeby przyjechała. Powiedziała, ze za półtorej godz może przyjechać, a ja, że nie wiem czy nie za późno, bo może już będę w garach stać (zależy jak tż wracać będzie). Ale powiedziałam, żeby zadz jak będzie wracać z zakupów. Minęło 3h, a ona nie raczyła zadzwonić.. Nerwi mnie takie coś.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Ale mam lenia...do tego chyba jakaś jesienna deprecha...jakoś mi smutno
Dawaj do mnie na kawałek tortu, polepszy Ci się hehe
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.