Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-20, 18:39   #1051
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

heloł!

u nas nudy... praca, dom, Helen..
tzn katar.... i marudek, wymuszanie branie na ręce po tym jak wracam z pracy...



cos miałam wam napisać ale zapomniałam przy nadrabianiu zaległości.
Polecę jeszcze chyba do lidla bi nie ma nić do kanapek na śniadanie i do pracy, to pewnie mi sie w drodze przypomni.
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:06   #1052
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Witam

Już po szczepieniu,było w udo,Filip trochę płakał ale dość szybko mu przeszło. Teraz śpi zupka się gotuje,wstanie to obiadek i spacer. Jej ale mgła była rano,masakra słabo było widać ehhh i szyby w samochodzie trzeba było skrobać...

Baszka ja też nie mam maszyny do szycia-zresztą nie umiem na żadnej szyć....mama ma ale ją jakoś głupio prosić o szycie takiego "wdzianka"...hehe może uszyje ręcznie...ale taką mini wersję;-) paski czerwonego materiału i białe boa ...

Nocka spoko,pobudka na mm i spanie dalej choć często się kręcił i marudził...

patriotycznie tak

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
Princ
nie wueirzysz- złośliwość rzeczy martwych... to jets moje czwarte podejście do napsianie tego posta: 1.raz wyłacyzli światło 2.raz zawiesił się komp 3.raz młody wyłaczył mi z listwy no i teraz poejście nr 4. hehe

ale się zawzięłam i ci napsize nasz schemat drzemek:
ok.7mej pobudka
ok.11tej spacer a na nim drzemka 1h
ok.17tej drzemka ok.1,5h
ok.21wszej spanie- a w ciągu nocy pobudki na cysia






to chyba rozszerzony program? bo podstawowy to bezpłątny..... albo ja czegoś nei wiem
ja miałam bezpłątny do tej pory(tzn. sorki płaciłam za oczyszczony krztusiec chyba 30zl) i nie wiem co z resztą zrobić na tą ospę chyba nie zaszczepie- a Ty nie szczepisz Baszka, tak?

kończę co by jakiś armagedon znowu mi się nei przytrafił
my szczepimy na ospe bo żłobkowe mają za free

a plan dnia u nas taki:
6.30 pobudka
8.00 śniadanie w złobku
12,00 obiad w żłobku
15.00 podwieczorek
18.30 kąpiel
19.00 cyc i spanie

czasem w kąpieli zje kaszke, czaem dam kanapeczke, czasem ziemniaczka czy bananka, żeby wiecej niz cyca zjadla na kolacje...
a co do drzemek:
w żłobie 15-20 minut, w domu (np nd ) max 1h

ps. z zazdrością czytam że Wam dzieci tyle śpią- my ani w dzień, ani w nocy
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:57   #1053
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupić 4 latkowi na urodziny ? tak do 50 zł ?
Autokule polecam, podobno robi szał w szkołach. Mam 7latka który myślałam, że ocipieje, jak mu ją kupiłam
Więc 4latek na bank o niej słyszał.

Princ, nic specjalnego nie mówili. Oczywiście najważniejsza jest rutyna. Czyli wyciszanie przed pójściem spać, kąpiel o stałych porach, np jakiś masaż itp, usypianie i powinien dzieć spać całą noc...ta jasne

Chwalę się!
Michaszek dostał nareszcie kapcie które pasują rozmiarowo i przeszedł 3 razy w zdłuż całe mieszkanie, tzn nie jest aż takie wielkie ale przeszedł później szykowałam sobię kanapkę a on nagle przy mnie sterczy w kuchni, zdziwiona byłam jakbym UFO zobaczyła

Tak go to wymęczyło, że bez kolacji poszedł spać w 5 sekund
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 06:58   #1054
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Chwalę się!
Michaszek dostał nareszcie kapcie które pasują rozmiarowo i przeszedł 3 razy w zdłuż całe mieszkanie, tzn nie jest aż takie wielkie ale przeszedł później szykowałam sobię kanapkę a on nagle przy mnie sterczy w kuchni, zdziwiona byłam jakbym UFO zobaczyła
WOW superowsko!!!

DOBRY

Witam wyspana Mała wczoraj wstała z drzemki o 13 i już były efekty (mam nadzieje, że nie jednorazowe hehe). Zjadła kolację i poszła spać tuż przed 20 Raz poszłam monia dać ok 22. Spała do 7:08 I like it W końcu miałam czas i siłe dla mężusia sesese

Prosze o kciuki, bo na 13 jedziemy do tej znajomej rehabilitantki - spr tą stopę malutkiej. Troszki mam stresa. W dodadtku tż nie wyrwie się z pracy i musimy podmiejskim jechać. Akurat mamy przesiadkę w drugi mpk koło pracy tżta, więc jak będziemy wracać zajdziemy do niego Może w końcu czapkę i szalisko kupię - przy okazji looknę
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 07:36   #1055
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

princ trzymam kciuki !!! bedzie dobrze...my dzis po skierowanie pędzimy w sprawie tych bezdechów :/
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 07:38   #1056
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Oby i u Was było wszystko dobrze
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 08:09   #1057
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Hej

U mnie to porażka z porażek nocka nie dośc, że co chwilę pobudki to jeszcze 3 godzinna (od po północy do 3.30) przerwa w spaniu i co ja mam począć? w dzień spał 2 h- jakoś od 11 do 13
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 09:20   #1058
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
apropo staników....nawet te sprzed ciąży są na mnie lekko za duże:/ co za porazka, musze zainwestować w nową bielizne tylko funduszy brak nic mi nawet nnie zwisa bo nie ma co!

Mogę podać Ci rękę
Mi co zwisa to jedynie sutki

Zdrówka życzę

Dobry

Humor lipny, zwalam na pogodę. Szaro, buro, mglisto bleeeeeeeee

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość

WOW superowsko!!!


Prosze o kciuki, bo na 13 jedziemy do tej znajomej rehabilitantki - spr tą stopę malutkiej. Troszki mam stresa. W dodadtku tż nie wyrwie się z pracy i musimy podmiejskim jechać. Akurat mamy przesiadkę w drugi mpk koło pracy tżta, więc jak będziemy wracać zajdziemy do niego Może w końcu czapkę i szalisko kupię - przy okazji looknę


zapewne nic nie znajdzie

A ja dzisiaj idę po raz 2gi do dentysty ząb który robiłam tydzień temu mnie boli jeść na tej stronie nie mogę ani zamknąć szczeny bo boli niby jest za dużo plomby idę tylko na spiłowanie, ale jak zaboli wydrapie oczy doktorkowi

Tak sobie myślę, że chyba zamówię sobie żele do paznokci. Nie mam póki co kasy aby iść uzupełnić, a lampa się marnuje na strychu. Kupię takie 5ml za 8 zł i może dam radę robić, ale tak mi się nie chceeeee że szok

Nika, pytałam już ale odp brak daj linka jaki pasek tzowi kupiłaś. Bo mój nie ma czarnego do gajerka więc może też mu kupię na prezent

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
princ trzymam kciuki !!! bedzie dobrze...my dzis po skierowanie pędzimy w sprawie tych bezdechów :/

Oj
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 10:58   #1059
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

dalijko, princ za wizty

Baha dla Michaska


ziiiimno w domu, brrrr... dobrze, ze dzis idziemy na domowe to sie chociaz u kolezanki rozgrzejemy
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:42   #1060
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Pospałyśmy sobie do 8.45

A teraz Paulinka ma drzemkę
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:54   #1061
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Hejka

Kasiaa zdróweczka

Baszka dzięki za pomysł Już dzwoniłam do szwagierki aby w tesco zobaczyła czy są i niech kupi

Ja peplam na skype, mały śpi. Oczywiście jeszcze nic nie zrobiłam za wyjątkiem zjedzenia sniadania i wypicia kawy

Ehh leń ze mnie....

Princ, Dalijka
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 13:09   #1062
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej
u nas tez szaro buro buuuuuu

zostawiłam małego z tatusiem i pojechałam do sklepu ten miał go uśpić wracam dziecko nie spi.....w pokoju idzie sie zabić....a tż jeszcze wkurzony bo mały jadł ziemie z doniczki no weźcie mnie trzymajcie ale kupiłam chociaż małemu pantofle do chodzenia po domku....ogarnełam ten burdel niunio śpi już od pół godziny ponad ide chyba pranie nastawić....a tz ma humor "bez pały nie podchodź" normlanie jak by był kobietą to powiedziałabym że @ bedzie miał ale co to może być u faceta
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 13:34   #1063
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

basiula mojemu wczoraj coś odwalało wszystko go denerwowało nawet jak mówiłam do niego a na końcu stwierdził ,że idzie się napić żeby ze mną wytrzymać psychicznie i poszedł zrobić drinka:mur : od tego czasu ze sobą nie rozmawiamy
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 13:49   #1064
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam w ten szary dzień...

Filip budził się w nocy 2razy...chyba spodobało mu się spanie z nami bo już którąś noc jak się budzi to nie zaśnie nigdzie indziej...kurde a było już tak super...mam nadzieję że wszystko wróci do normy;-)
My po spacerze,młody się bawi ja pije ciepłą herbatę bo zmarzłam. Rano umykam całą łazienkę,wszystkie płytki-ściany półkę blat,no i kibelek,wannę,bidet i umywalkę,wczoraj pokój ogarnęłam,dziś zrobiłam przegląd ubranek Filipka,schowałam co za małe,mieszkanie odkurzone. Jeszcze kuchnia została-gary po obiedzie ale młody się sam nudzi...więc muszę go jakoś zająć i pocichu wyjść do kuchni;-) hehe

Dziewczyny trzymam kciuki

Pytanie mam:
Jak przechodziłyście z mleka numer 2 na 3 to robiłyście to stopniowo czy tak od razu???

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Basiula u mnie kiedyś było podobnie jak tz został z młodym...pielucha pełna-kupa na plecach,śpiący i marudny...tz dał mu smoka żeby w ciszy mógł tv oglądać...:/
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 14:21   #1065
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baszka
dostałam w gratisie do kożucha hehehe- kożuszek oczywiście dla mnie to isę wykosztowałam na prezent dla niego DD
ciemna czekolada klasyczny dość.... ale do garniaka to wiem ze węższy się kupuje niż do jeansów ale pewnie to wiesz

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość

ziiiimno w domu, brrrr... dobrze, ze dzis idziemy na domowe to sie chociaz u kolezanki rozgrzejemy
masakra z tym ogrzewaniem

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Domi

fKTYCZNIE NIECIEKAWIE- TO PRZEZ ZEBY SIE NA TAK DLUGO WYBUDZA??? sorki za capsa
fuck
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:08   #1066
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Pytanie mam:
Jak przechodziłyście z mleka numer 2 na 3 to robiłyście to stopniowo czy tak od razu???

przeszliśmy od razu, bo sie zgapiliśmy i brakło nam 2 a 3 mieliśmy kupioną wcześniej w promo w biedrze
a Helen pięknie przyjeła 3 i nawet miałam wrażenie ze bardziej sie najada i ze ta 2 już była za mało treściwa dla niej.
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:26   #1067
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Owieczka my też od razu na 3.
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:39   #1068
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Dziękuję dziewczyny za info w sprawie mleka:-* ja mam jeszcze trochę 2 więc może mu dziś zmieszam;-)
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:45   #1069
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baha i jak po dentyście? żyjesz?

My dopiero wróciłyśmy niedawno. A więc: ze stópkami nie jest źle, trzeba pilnować żeby niunia wstawała z jednej nogi, a nie jak to robi często z dwóch. I jak wstaje z jednej to żeby stawiała najpierw całą stopę, a nie wstaje już z jej krawędzi. Kazała się babka nie martwić. Jednak tak do końca piknie nie jest - bo co kiedyś mała miała przykurcz szyjki to troszkę podobno został i mamy kilka razy pojeździć na ćwiczenia, żeby jej to pomasować. Dzisiaj już miała te ćwiczonka i zero reakcji - zabawiała inne babki, śmiała się, luzz bluss - ja bardziej przeżywałam hehe Tylko taki mały bąbelek był i ryczał wręcz (płaczem tego nazwać nie można) jak już mieliśmy wychodzić i mi się serce się krajało.. nawet małej zaczęło się udzielać eh Szkoda mi było go.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

A i ma chodzić z pchaczem, nie za ręce ani pod paszki nie trzymać. Więc musimy natychmiast kupić sprzęt
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 15:47   #1070
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!


princ, dalia

muff masakra z tym ogrzewaniem i wodą, u nas bardzo często nie ma prądu i przez to też wody

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Witam w ten szary dzień...


Pytanie mam:
Jak przechodziłyście z mleka numer 2 na 3 to robiłyście to stopniowo czy tak od razu???

od razu

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
przeszliśmy od razu, bo sie zgapiliśmy i brakło nam 2 a 3 mieliśmy kupioną wcześniej w promo w biedrze
a Helen pięknie przyjeła 3 i nawet miałam wrażenie ze bardziej sie najada i ze ta 2 już była za mało treściwa dla niej.
a jakim mm karmicie? Bo właśnie też myślałam że 3 będzie bardziej treściwa, sprawdziłam składy a tu praktycznie to samo co 2, nawet 2 ma więcej kcal mówię o Nan pro 2 i 3

basiula, nettka może coś w powietrzu jest i tak na tżtów działa bo mój wczoraj też mnie wkurzył jego babci zepsuł się telewizor i dobry wnusio zaoferował się że odda swój a sobie kupi nowy, 3D a wieczorem poszedł sobie na boisko w piłkę pograć a mała mi marudziła cały wieczór

edit
princ czyli ogólnie pozytywnie, pochodzicie trochę i będzie oki
kupiłaś czapę i szal ?
__________________
Alunia

Edytowane przez olka1610
Czas edycji: 2012-11-21 o 15:53
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 16:37   #1071
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

[QUOT
princ czyli ogólnie pozytywnie, pochodzicie trochę i będzie oki
kupiłaś czapę i szal ?[/QUOTE]
Nom ogólnie ok Czapke taaak -czarną z pomponem wyglądającym jak króliczy ogonek, taki piórkowaty Szala niet, bo w sumie nie wiem jaki kolor, bo może rękawiczki bym kolorowe kupiła...

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Pytanie mam:
Jak przechodziłyście z mleka numer 2 na 3 to robiłyście to stopniowo czy tak od razu???
My stopniowo, najpierw jedna miarka, dwie, trzy itd Żeby nie było rewolucji, tak na zaś hehe
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 17:53   #1072
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Baha i jak po dentyście? żyjesz?

My dopiero wróciłyśmy niedawno. A więc: ze stópkami nie jest źle, trzeba pilnować żeby niunia wstawała z jednej nogi, a nie jak to robi często z dwóch. I jak wstaje z jednej to żeby stawiała najpierw całą stopę, a nie wstaje już z jej krawędzi. Kazała się babka nie martwić. Jednak tak do końca piknie nie jest - bo co kiedyś mała miała przykurcz szyjki to troszkę podobno został i mamy kilka razy pojeździć na ćwiczenia, żeby jej to pomasować. Dzisiaj już miała te ćwiczonka i zero reakcji - zabawiała inne babki, śmiała się, luzz bluss - ja bardziej przeżywałam hehe Tylko taki mały bąbelek był i ryczał wręcz (płaczem tego nazwać nie można) jak już mieliśmy wychodzić i mi się serce się krajało.. nawet małej zaczęło się udzielać eh Szkoda mi było go.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

A i ma chodzić z pchaczem, nie za ręce ani pod paszki nie trzymać. Więc musimy natychmiast kupić sprzęt
Bo tak się nie powinno uczyć dziecka chodzić,a ni tez ręcznika pod paszki sie nie zakłada-tak robiły nasze mamy,babcie....
Nasza nie miała pchacza-nauczyła się przy krzesłku chodzić-i bardzo dobrze-znacznie tańszy od pchacza
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 17:59   #1073
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Nasza nie miała pchacza-nauczyła się przy krzesłku chodzić-i bardzo dobrze-znacznie tańszy od pchacza
Nasza też chodzi z krzesłem
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 18:11   #1074
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Nasza też chodzi z krzesłem
i pewnie przy nim też nauczyłaby się chodzić
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 19:16   #1075
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
pochwale sie ze wlazłam wczoraj na wagei doznałam szoku... waze tyle co w 8 klasie podstawówki, czyli 52 kg... czyli 5 mniej niz przed ciążą... bab
Hehe, ja nawet nie pamiętam kiedy tyle ważyłam!

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
rojku u nas to samo, w sobote zmarl tzta dziadek, mieszkalismy w jednej miwjscowosci, mnie znal od pieluch, wiec czuje jakby to byl tez moj dziadek...


Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
basiula mojemu wczoraj coś odwalało wszystko go denerwowało nawet jak mówiłam do niego a na końcu stwierdził ,że idzie się napić żeby ze mną wytrzymać psychicznie i poszedł zrobić drinka:mur : od tego czasu ze sobą nie rozmawiamy
No piękny tekst. I vice versa, tylko ile byś Ty musiała wypić?

U nas w końcu pojawił się trzeci ząb. Prawa, górna jedynka.

Wczoraj nie mogłam wejść na wizaż. Non stop mi błąd wewnętrzny serwera wyskakiwał.

W niedziele powinnam dostać miesiączki, a bardzo bym nie chciała... Niestety jak przyjdzie mi czekać tyle cykli ile ostatnio na dwie krechy, to jeszcze sobie poczekam...

Jeśli chodzi o cycki, to moje jak skarpety... Dramat. Kiedyś to były piękne... ehhh...
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 19:31   #1076
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
Baszka dzięki za pomysł Już dzwoniłam do szwagierki aby w tesco zobaczyła czy są i niech kupi
Polecam się na przyszłość

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość

Pytanie mam:
Jak przechodziłyście z mleka numer 2 na 3 to robiłyście to stopniowo czy tak od razu???
Od razu. Skończyło się nr 2 otworzyłam nr 3. I powiem Ci że od razu była różnica. Tzn rano dawałam mu do mleka 4 miarki kaszki teraz tylko jedną dla smaku i się najada

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

Baszka
dostałam w gratisie do kożucha hehehe- kożuszek oczywiście dla mnie to isę wykosztowałam na prezent dla niego DD
ciemna czekolada klasyczny dość.... ale do garniaka to wiem ze węższy się kupuje niż do jeansów ale pewnie to wiesz

O jaa no to trafili z gratisem, bo gdyby stringi dali to byś mia.la problem ja widzałam fajny na All, dwustronny brązowo czarny, ale cena też fajna, a chciałam jeszcze mu jakąś perfumę kupić. Więc znowu stoje przy dylemacie co mu bardziej się przyda ehh
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 19:34   #1077
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

ja bebiko3 dawałam odrazu, raz dziennie, bo prócz tego dostaje kaszkę mleczną i mleko krowie, taki mix...

Moja niunia zaczęła sama chodzić już na całego, a dwa dni temu jeszcze prawie, że nic z tego nie wiedziała.
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 19:50   #1078
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Baha i jak po dentyście? żyjesz?

My dopiero wróciłyśmy niedawno. A więc: ze stópkami nie jest źle, trzeba pilnować żeby niunia wstawała z jednej nogi, a nie jak to robi często z dwóch. I jak wstaje z jednej to żeby stawiała najpierw całą stopę, a nie wstaje już z jej krawędzi. Kazała się babka nie martwić. Jednak tak do końca piknie nie jest - bo co kiedyś mała miała przykurcz szyjki to troszkę podobno został i mamy kilka razy pojeździć na ćwiczenia, żeby jej to pomasować. Dzisiaj już miała te ćwiczonka i zero reakcji - zabawiała inne babki, śmiała się, luzz bluss - ja bardziej przeżywałam hehe Tylko taki mały bąbelek był i ryczał wręcz (płaczem tego nazwać nie można) jak już mieliśmy wychodzić i mi się serce się krajało.. nawet małej zaczęło się udzielać eh Szkoda mi było go.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

A i ma chodzić z pchaczem, nie za ręce ani pod paszki nie trzymać. Więc musimy natychmiast kupić sprzęt
Przeżyłam. Musiał spiłować nadmiar plomby i wsio najważniejsze że za darmo i bezboleśnie. Taki wizyty to ja lubię

Cieszę się że i u Was jest good

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Nasza też chodzi z krzesłem

A mój pcha krzesło do karmienia

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
ja bebiko3 dawałam odrazu, raz dziennie, bo prócz tego dostaje kaszkę mleczną i mleko krowie, taki mix...

Moja niunia zaczęła sama chodzić już na całego, a dwa dni temu jeszcze prawie, że nic z tego nie wiedziała.

o ja no rto kumata dziewczynka. Świetnie

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Zmykam pogadać z mężulkiem, bo właśnie wrócił. Kolacja i lulu.

Bajjj
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:14   #1079
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Przeżyłam. Musiał spiłować nadmiar plomby i wsio najważniejsze że za darmo i bezboleśnie. Taki wizyty to ja




A mój pcha krzesło do karmienia
Eee lajcik

No ba! Przecież to Pudzianek hehe

Mała zasnęła na 40min o 16, jak wracałyśmy do domku,więc spać poszła chwilkę po 21.

Ja zrobiłam sobie domowe SPA i kładę się do łóżeczka.

Spokojnych nocek Mamusie
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:15   #1080
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Hehe, ja nawet nie pamiętam kiedy tyle ważyłam!







No piękny tekst. I vice versa, tylko ile byś Ty musiała wypić?

U nas w końcu pojawił się trzeci ząb. Prawa, górna jedynka.

Wczoraj nie mogłam wejść na wizaż. Non stop mi błąd wewnętrzny serwera wyskakiwał.

W niedziele powinnam dostać miesiączki, a bardzo bym nie chciała... Niestety jak przyjdzie mi czekać tyle cykli ile ostatnio na dwie krechy, to jeszcze sobie poczekam...

Jeśli chodzi o cycki, to moje jak skarpety... Dramat. Kiedyś to były piękne... ehhh...
Wielkie zeby II sie pokazaly jak najszybciej jestes chyba pierwsza oficjalnie sie strajaca mama z naszego watku
p.s. a moge spytac ile sie staraliscie o Anielke? Jak nie chcesz odp to rozumiem




u nas mikro domowe p-kole tym razem, bo dzieciarnia sie pochorowala, tylko ja bylam i kolezanka z cora ale dzieci tak sie ladnie ze soba bawily, ze bylysmy w szoku, biegaly za soba, razem klikaly cos tam w zabawkach, a w pewnym momencie W. przytulila Filipa i dala mu buzi (ona nie calusna, tylko 2x jej sie zdarzylo ''wyjsc z inicjatywa'' i tylko do rodzicow) oczywiscie moj syn sie rozplakal histerycznie powiem mu to za pare lat

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
ja bebiko3 dawałam odrazu, raz dziennie, bo prócz tego dostaje kaszkę mleczną i mleko krowie, taki mix...

Moja niunia zaczęła sama chodzić już na całego, a dwa dni temu jeszcze prawie, że nic z tego nie wiedziała.
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.