Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 18:56   #1141
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Pochwale się moją córcią
Ma książeczki ze zwierzątkami, ja naśladuję a ona pokazuje paluszkiem zna 5: pieska, kurkę, krówkę, konika i świnkę.
Przyniosła mi dzisiaj pieska, drugiego trzymała w ręce. Szczekała tym pieskiem do mojego, a ja odszczekiwałam i tak ciągle, a potem pieski się przytulily i jeden wylądował na podłodze i to jej "buchś"
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:56   #1142
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
Pochwale się moją córcią
Ma książeczki ze zwierzątkami, ja naśladuję a ona pokazuje paluszkiem zna 5: pieska, kurkę, krówkę, konika i świnkę.
Przyniosła mi dzisiaj pieska, drugiego trzymała w ręce. Szczekała tym pieskiem do mojego, a ja odszczekiwałam i tak ciągle, a potem pieski się przytulily i jeden wylądował na podłodze i to jej "buchś"

mała zdolniacha
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:00   #1143
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Owieczka my na normalny basen z wodą chlorowaną i pierwszy raz byliśmy jak mały miał nie całe pół roku w Holandii, ludzie byli nawet z mniejszymi.

Olka ja pampki mam takie zwykłe ale z babylove tutaj w DE

Princ ha ha ha <hahaha>

Byliśmy na szczepieniu i wszystko gicior-zdrowy chłop. Waga 10650 kg i 80 cm.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
Pochwale się moją córcią
Ma książeczki ze zwierzątkami, ja naśladuję a ona pokazuje paluszkiem zna 5: pieska, kurkę, krówkę, konika i świnkę.
Przyniosła mi dzisiaj pieska, drugiego trzymała w ręce. Szczekała tym pieskiem do mojego, a ja odszczekiwałam i tak ciągle, a potem pieski się przytulily i jeden wylądował na podłodze i to jej "buchś"
extra
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:32   #1144
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Pokszyfko super...zdolniacha :-D

Janeczko duży chłopczyk,brawo muszę namówić tzta żeby iść z młodym na basen...ale może być ciężko bo tz nie lubi basenu,zresztą nad wodę też nie chętnie jedzie...i zawsze narzeka że woda jest zimna,we Włoszech nad morzem też kilka razy marudził że woda zimna hehe w Bałtyku nawet nogi nie zamoczy ja to uwielbiam pływać w wakacje to bym mogła "koczować" ciągle nad jakaś wodą:-D
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 20:58   #1145
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
Pochwale się moją córcią
Ma książeczki ze zwierzątkami, ja naśladuję a ona pokazuje paluszkiem zna 5: pieska, kurkę, krówkę, konika i świnkę.
Przyniosła mi dzisiaj pieska, drugiego trzymała w ręce. Szczekała tym pieskiem do mojego, a ja odszczekiwałam i tak ciągle, a potem pieski się przytulily i jeden wylądował na podłodze i to jej "buchś"
ale mądrala


Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
hej

no byliśmy z małym i powiedział, ze narazie niunio jest za mały i w tym wieku nic sie nie robi dopiero w wieku 4-5 lat jakieś opaski mu założą czy coś tam żeby mu żuchwę cofnąć do tyłu
dzięki za odpowiedz, pytałam bo moja A. też ma krzywy zgryz tylko jakoś nie mogę się zebrać i zapisać jej do stomatologa, juro w końcu muszę to zrobić.
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 21:41   #1146
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej Mamcie

Ja się szykuję na jutrzejsze Chrzcinka synka- proszę o kciuki! Po Kościele idziemy do restauracji i tam pewnie posiedzimy kilka godzin

pokszyfko mądrala mój z dnia na dzień zaskakuje, już taki dorosły jest

Ja za tydzien wybywam z córą z domu, wypije chyba pierwsze piwo całe i w końcu będę z nia sam na sam, bo od urodzenia Michałka nie mogłam spać przytulona z córcią

mi z moim libido zerowym starczy raz na tydzień teraz a porządnie, ale princ Ty sie nie boisz ze moze Cie jakas kolezanka podczytywac? Ja jakoś nie umiem sie dzielic naszymi ekscesami na forum , raczej jakby Tz opowiadal kolegom to tez byłoby dziwnie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:54   #1147
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
DZIEkujemy za kciuki, nestety 3 tydzien siedzenia w domu przed małą, już nie wem co robic tydzień byłam z nią na zwolnieniu, tydzień żebrałam po rodzince zeby mi ją pilnowali teraz co robic?? ponidziałek wziełam urlop mam ndziieje ze wtoek mama ją popilnje a otm, wezcie zabijcie bo nie wim... a co do spania t cicho bo zasęła.... chyba spacetów jej brak...
zmysl a co Niske tak dugo trzyma?

jak nie bedziesz miala z kim jej zostawic to przywiez do mnie, popilnuje

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

owieczko niby w niedziele wieczorem ma byc, ale w srode rano tez mieli wlaczyc, a dopiero w nocy zaczeli grzac, wiec nie wiadomo

1,5h ryczal przed snem, z glodu bardziej niz z bolu, bo paracetamol dostal, ale nic nei chce jesc, nawet smoka nie chce przez te zeby jestem wykonczona, jeszcze musze jutro pogotowac i sprzatnac i zakupy zrobic bo tescie przyjezdzaja przelotem, a tz w pracy bedzie, nie mam pojecia czy uda mi sie cokolwiek zrobic z placzacym jak opetany Filipem

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

pokszyfka zdolna cora u nas z nowosci to nauczyl sie autem-jezdzikiem jezdzic, ale tylko w tyl zalapal jak sie stawia wieze z 2 klockow, udaje weza i sowe, czesze mi wlosy i psika woda morska do nosa

janeczko


a wiecie co? Filip wyrosl z zimowego kombinezonu od urodzin urosl prawie ok 5 cm, jestem w szoku, rekawy odwinelam i ok, ale za krotka w pasie niestety...

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

domiks czakam na fotki wystrojonego Michaska no i powodzenia w odstawianiu
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 07:51   #1148
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hello, coś ostatnio nie moge sie wbic w temat tu;/
Muff łącze sie w bólu nieprzespanych nocy i tych cholernych zębów i kij wie czego tam jeszcze;/ u nas dalej zrywający kaszel i katar juz schodzący całe szczeście, mam nadzieje ze to kiedys minie, w nocy 2 godz przerwy w spaniu i o 6 pobudka bo sie koopa zrobiła po plecy...więc raz dwa pod prysznic i koniec spania.....załamie sie przysięgam!
mam doła ostatnio te noce mnie wykanczają, nawet nie fizycznie, w tej kwesti jakoś daje razy ale psychicznie! nigdy nie wiem czego sie spodziewać po nadchodzącej nocy. ehh nie ma co gadać, same wiecie jak to jest;/
ide coś zjeśc tz przyniosł bułki cieplutkie
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 08:34   #1149
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam:-D

Spaliśmy do 8.30,w nocy jedna pobudka na mm więc jestem mega wyspana
Brat tzta przywiózł syna(7lat) żebym go pilnowała :-D hehe dla mnie super bo pobawi się z Filipem :-D po południu teść robi imieniny.
Idę gotować zupę dla F.
Miłego dnia mamusie i maluszki:-*

Jakiś mam humorek dobry....oby nikt nie zepsuł;-)
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:14   #1150
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
hej Mamcie

Ja się szykuję na jutrzejsze Chrzcinka synka- proszę o kciuki! Po Kościele idziemy do restauracji i tam pewnie posiedzimy kilka godzin

pokszyfko mądrala mój z dnia na dzień zaskakuje, już taki dorosły jest

Ja za tydzien wybywam z córą z domu, wypije chyba pierwsze piwo całe i w końcu będę z nia sam na sam, bo od urodzenia Michałka nie mogłam spać przytulona z córcią


no, należy ci się
Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość

pokszyfka zdolna cora u nas z nowosci to nauczyl sie autem-jezdzikiem jezdzic, ale tylko w tyl zalapal jak sie stawia wieze z 2 klockow, udaje weza i sowe, czesze mi wlosy i psika woda morska do nosa



a wiecie co? Filip wyrosl z zimowego kombinezonu od urodzin urosl prawie ok 5 cm, jestem w szoku, rekawy odwinelam i ok, ale za krotka w pasie niestety...

szybko ci rośnie...moja pani chyba chwilowo stanęła w miejscu, ale podejrzewam, że buty do końca zimy też nie wytrzymają...tż db mówił żeby kupić większe, ale te większe wydawały mi się kajakaśne...

Dzień dobry

Przez kilka wieczorów wyciągałam pojemnik na zabawki na środek dywanu i "uczyłam" niunię jak się sprząta zabawki. Wczoraj wyciągnęłam na środek i poleciałam do kuchni bo mi czajnik gwizdał na herbatkę ja wracam, a moja pani wszystko ślicznie pochowała do pojemnika pościągała nawet z kanapy poduszki i tez tam włożyła, nasze kapcie zresztą też
A dzisiaj rano strasznie brykała mi po lóżku, więc dałam ją na dywanik, ściągnęła ze mnie kołdrę i położyła koło głowy moje pantofle

Szok, jak taki mały smród tyle potrafi skumać...
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 10:09   #1151
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

cala noc ryczal, a jak nie ryczal to sluchalam czy oddycha, bo tak go czasem zatykal katar, ze lapal powietrze dopiero jak go szturchnelam, jestem zombi, jest zimno, nie chce mi sie miec gosci....
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 11:23   #1152
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

dwa biduki
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 12:16   #1153
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 12:42   #1154
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!



Nadrobię wieczorem. Jak Mimi wstanie chyba pojedziemy z nim do szpitala bo od wczoraj ma luźne kupki ok 7 dziennie. Myślałam ze przejdzie, ale nic sie nie zmieniło, do tego doszła mega czerwona pupa i dziwny śluz, podaję Lakcid. Może dostanę coś jeszcze aby mu się poprawiło..
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 12:58   #1155
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

oj biedny

Muffinko ile Twój brzdąc ma już ząbków bo straciłam rachubę
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 15:26   #1156
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Ale tu cisza...

Ja bawię się z małym, TZ patrzy na skoki. Brzdąc już chodzi na całego śmiać mi się chce jak on te ręce do góry daje i te barki tak chocby sciska do szyji
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 16:58   #1157
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baszka i jak mały???
Bo mój już 4 dzień takie luźne robi, dzis tylko 3 kupy ale wczoraj 8. I też go odparzyło. Ja obstawiam zęby dlatego nigdzie nie jechałam, a może powinnam, hm...
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 17:25   #1158
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

muffinka90 się 10 miesięcy. Wiem, że to nie kosmos, ale i tak mnie już to wykańczało zwłaszcza, że wszydookoła zaciążali nawet niechcący, a mu du.pa.

muffinka90, janeczka7891, mszpilka, princessskaa, ela3010 dzięki za wsparcie

muffiak to jakiś obóz przetrwania macie bez wody i grzania. Masakra! A te połogownice to mają czyściec za życia

Baha ja to jeszcze sobie nie wyobrażam, że mogę w strój wskoczyć po porodzie prędzej piankę dla płetwonurka na basen chyba by wypadało.

princesska to przygody macie ,żeby nie było zbyt "filmowo" to brecht musi być
u nasporszanie po mieszkaniu na bank skonczyloby sie jakims zlamaniem, bo my nawet w nocy sie boim przechodzic po pokoju, zeby sie nie zabic od czegos lezacego na podlodze... ale juz niedlugo przeprowadzimy się, to będzie troche miejsc do ochrzczenia

pokszyfka to masz bystrzachę w domu

Ja wczoraj testa zrobiłam, bo mi się ajerkoniaku chciało (2 ma być jutro) i jedna krecha. Czuliśmy się zawiedzieni. Ale jeszcze głupia sobie myślę, że może a nóż jutro jak nie przyjdzie małpa, to test wyjdzie.
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 17:30   #1159
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

ojoj Ela Baszka biedne dzieciaki;/ dajcie znac jak bede wiadomo co sie stalo
my bylismyu tesciowej, maly sie wyszalal z kuzynami i od 17 spi cholera nie wiem co z nim robic? on tak zle spal ostatnio ze moze odsypia ale...co on na noc zasnal???bo o 19 to on sie juz na noc kladzie, czy bede z nim do 12 sie bujac....moze go obydze? sama nie wiem co robic
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 19:05   #1160
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
mi z moim libido zerowym starczy raz na tydzień teraz a porządnie, ale princ Ty sie nie boisz ze moze Cie jakas kolezanka podczytywac? Ja jakoś nie umiem sie dzielic naszymi ekscesami na forum , raczej jakby Tz opowiadal kolegom to tez byłoby dziwnie
Dla mnie to brechta sytuacja, nie wstydzę się, więc Wam napisałam Sorki, jeżeli kogoś zgorszyłam heh I nawet jeśli jakaś koleżanka mnie podczytuje to nie mam z tym problemu.

HEJKA

All day na uczelni, jutro na 9-16 Już mam dość, a za tydzień znowu powtóreczka. Za dużo zjazdów - trzy pod rząd to ponad moje siły eh

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Jak Mimi wstanie chyba pojedziemy z nim do szpitala bo od wczoraj ma luźne kupki ok 7 dziennie. Myślałam ze przejdzie, ale nic sie nie zmieniło, do tego doszła mega czerwona pupa i dziwny śluz, podaję Lakcid. Może dostanę coś jeszcze aby mu się poprawiło..
Kochana ucałuj Michasia i wyprzytulaj Mam nadzieję, że lepiej już. Zdróweczka!

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Idę na "Mam talent". Pa
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 19:13   #1161
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

rojku kciuki straszne za staranka uda się na bank ino moment
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:07   #1162
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
oj biedny

Muffinko ile Twój brzdąc ma już ząbków bo straciłam rachubę
jak te dwa na wylocie co ma wyjda bedzie 14, na dol nie dal zajrzec, to nie wiem jaki ''postep'', tescie byli moze ze 2h, a ten tak ryczal, ze porozmawiac nie bylo mozna... z ryku padl, kiedy to sie skonczy?

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

rojku moze jeszcze nic straconego? mimo wszystko trzymam jak nie ten cykl to nastepny

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Ela, Baha oby to byly tylko zabki
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:12   #1163
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Hej
eh ale mialam intensywny dzien
baszka i inne dziewczyny z takim problem odparzeniowym-lacze sie w bolu,u nas to juz ponad 2 tygdonie trwa
od kad pojechalam do rodzicow mala robila milion kupek dziennie,i co jej sie pupa wygoila to w nocy jakas zrobila na nowo i nowe odparzenie,teraz co jej sie wygoi to nowe,wszystkim juz ja chyba smarowalam i jak nie zejdzie do poniedzialku to pojde do lekarza,a tez glupia moglam juz isc dawno,ehh
tylko kurde u nas w przychodi dziwnie patrza jak sie z takim "błahym" niby problemem przychodzi,ale nie bede malej wiecznie meczyc
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:26   #1164
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Rojku nie martw się znaczysz że się uda wiem wiem łatwo powiedzieć i wiem jak to jest czekać na II kreseczki na teście...my czekaliśmy na Filipka 1,5roku ale wkońcu się udało...u Was też tak będzie :-* u nas było tak że im bardziej czekałam i się staraliśmy to nic...a jak odpuściliśmy na chwilke to się udało...

Baszka,wariateczko szkoda maluszków-tych odparzonych pupek...u nas takiego problemu nie ma ale zapobiegawczo co wieczór sudocrem na dupinke.

Princ Ty narzekasz na wykłady a ja chętnie bym gdzieś wyszła spotkać się z ludźmi pogadać :-D

Siedzę w domu sama na "w☠☠☠☠ie"...na dole impreza i to nie chodzi o to że mnie tam nie ma;-) hehe tz drinki donosi:-D tylko d ten hałas...Filip śpi i co chwilę się wierci w łóżeczku....ja słabo tv słyszę tylko głosy z dołu...eh i nie rozumieją -a dorośli ludzie że dziecko śpi na górze ja wszystko rozumiem ale ☠☠☠☠a bez przesady...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:30   #1165
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Baszka i jak mały???
Bo mój już 4 dzień takie luźne robi, dzis tylko 3 kupy ale wczoraj 8. I też go odparzyło. Ja obstawiam zęby dlatego nigdzie nie jechałam, a może powinnam, hm...

U nas wczoraj było 7 dziś tylko 4. Ale od wczoraj daję 2xna dobę Lakcid. Lekarka powiedziała że tylko to się srawdza, no i do tego dietka. Przede wszystkim trzeba odstawić mleko i prtodukty pokrewne. Więc dziś na kolację zjadł klek ryżowy i poszedł spać

Princ, krejzolka na maksiora jesteś dobrze, że nie skończyło się jakimś kołnierzem

Zastanawiam się czy młodemu nie kupić szelek do chodzenia. Wkurza mnie to że ciągle za rękę albo po domu na racza. Czuje się pewniej tak i wygodniej. WIęc zalicytowałam o takie http://szafa.pl/c12091031-szelki-mothercare-nowe.html może się sprawdzą ?
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:30   #1166
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Princ nie ma się co wstydzić że tak szalejecie...tylko pozazdrościć ;-) hehe u nas owszem zdarza się kilka razy w tygodniu ale raczej standardowo...hehe ;-) może następnym razem wyciągnę tzta do łazienki na blat pod umywalkę lub pralkę...też mamy tam duże lustro :-D zawsze to gdzie indziej ;-)

Edytowane przez owieczka86
Czas edycji: 2012-11-24 o 20:34
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:44   #1167
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

ahh Owieczko i Princ my tez kolorowo mielismy kiedys w "tym temacie" ale teraz to same wiecie... Przed chwila tz cos tam gadal ale ja tak jakbym nie slyszala

W ogóle to mi smutno zaczynają sie najgorsze wspomnienia
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:49   #1168
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
ahh Owieczko i Princ my tez kolorowo mielismy kiedys w "tym temacie" ale teraz to same wiecie... Przed chwila tz cos tam gadal ale ja tak jakbym nie slyszala

W ogóle to mi smutno zaczynają sie najgorsze wspomnienia
Czemu Ci smutno??? ... napisz jak chcesz...mnie ostatnio pomogło
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:50   #1169
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Princ nie ma się co wstydzić że tak szalejecie...tylko pozazdrościć ;-) hehe u nas owszem zdarza się kilka razy w tygodniu ale raczej standardowo...hehe ;-) może następnym razem wyciągnę tzta do łazienki na blat pod umywalkę lub pralkę...też mamy tam duże lustro :-D zawsze to gdzie indziej ;-)
woww owieczka zazdroszcze, ja nawet chyba nie powiem ile my razy ...na miesiąc...;/ ostatnio jest miedzy n ami jakoś niedobrze w tej kwestii, juz sam anie wiem co robić i jak to zmienić. w zasadzie to dziwne bo czuje ze wyglądam lepiej ni zprzed ciażą a szkoda gadac..

Baszka fajne te szelki, ciekawe czy sie sprawdzą
A my juz dostalismy kase na urodzinki małego i juz ją pożytkujemy foteelik do samochodu zamówiony, klocki kupione (te z biedry drewniane fajne są), jeździk zamówiony
o taki: http://allegro.pl/little-tikes-chodz...817079538.html

jeszcze poluje na jakąś dużą ciężarówkę i może spacerówke jak nam starczy jeszcze tylko kompletnie nie mam pomysłu jaką nie chce jej teraz w zime używać, ma byc na wiosne tylko ze wtedy kasy pewnie nie bedzie za dużo wiec kupimy z tych pieniędzy. a no i jeszcze butki zimowe chcemy kupić. Obkupimy brzdąca ze hej
mały spi ale sie rzuca w tym łozeczku, i normalnie gada przez sen!
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:59   #1170
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

janeczka glowa do gory

baha fajne te szelki
choc ja tam malej nie planuje nic takiego kupowac,moja sis mi raz chciala wcisnac,ale jej mowilam ze nie chce,choc z drugiej strony jak szelki pomoga zeby jej wszyscy na rekach nie nosili to moze sie skusze
moja panna pieknie juz stoi,ale boi sie zrobic kroczkow,ale ma czas jeszcze

princ e tam kogo mozesz zgorszyc :d tu sie chyba juz nikogo bardziej nie da
ale ja tez podziwiam,bo choc nie wstydze sie wyczynow moich i tz-eta to wiem ze jemu by bylo glupio jak bym o tym pisala,a no mi pewnie zreszta tez,jakby on to komus opowiadal

wczoraj skonczyla 11 miesiecy jak to leci starsznie,a za miesiac roczek,heh bedziemy chyba zamykac roczki z watku

i moj tz-et pieknie nauczyl mala szczekac,a ona zaczela reagowac na pieski,i ide z nia na spacer,prawie spi,oczy jej sie kleja,idzie facio z psem,pies hau hau,a Beti to?oczy jak 5zl rozgloda sie i hau hau,hau hau
a jaka cwaniara z niej,tylko wyglupy w glowie,i niemilosiernie ciagnie mnie za wlosy,mowie do niej dzis nie wolno mamusi ciagnac za wlosy,i nikogo bo to boli,a ona patrzy na mnie i "to tata"

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

kasia macie te klocki drewniane z biedry?te co teraz sa w ofercie?bo wlasnie je wczoraj widzielismy,i sie zastanawialam czy jej kupic,bo ona sie super bawi klockami
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.