Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-28, 12:57   #1261
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

a no wlasnie,za wszytskie chodzace samodzielnie bobasy
u nas dzis bylo cos ala kroczek ale przewaznie mala stoi,mowie jej choc do mamy,wyciagam rece a ta sie rzuca na mnie
boi sie chodzic heh
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 14:07   #1262
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Paulinka śpi, obiad przyszykowany a teraz czas na wizaż

Wariateczko moja też bała się puścić sama za rączkę a nawet paluszek chodziła super tylko nie miała odwagi sama iść....a wiesz co pomogło? jeździk Chodziła za nim i pchała aż w końcu odważyła się i chodzi sama

Urzędy to jakaś porażka. Mój znajomy chciał coś załatwić w urzędzie gminy i babka odesłała go do urzędu miasta (do UM było 24km) gość nie miał samochodu więc znajomy go zawiózł. W UM powiedzieli ,że takie rzeczy to w UG i z powrotem musiał jechać. Jak przyjechać z powrotem to tak ich opier.niczył i zażądał zwrotu kosztu podróży i babka bez stękania ze swojej kasy musiała dać mu 50zł

W zeszłym tyg. załatwiałam "rodzinne" i babka się mnie pyta o rzeczy z 2010roku czy pieniążki ze stażu przyszły jeszcze w grudniu 2010 czy w styczniu 2011 Skąd mam pamiętać takie rzeczy
U mnie to w urzędzie gminy wszyscy pracują po znajomości i nic oczywiście nie wiedzą A jak przyjdziesz to jeszcze oburzeni ,że się im przeszkadza
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 16:32   #1263
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

dziewczyny taki najazd na urzędniczki, ciekawe czy któraś z wątku czasem nie pracuje w urzędzie

nettka
u nas też mała się jeździka trzymała, pchała i sobie chodziła dostała też typowego pchacza ale boi się z nim chodzić bo za szybko jedzie po panelach. A w ogóle jak patrze między innymi na Twoje zdjęcia jak malutka siedzi na jeździku, na zjeżdżalni czy inne dzieci na bujakach to załamka...moja to dzikusek, boi się siąść na jeździk, huśtawkę itp.

A miałam już kiedyś pytać, jesteś zadowolona z tych bucików do nauki chodzenia? Nie są twarde? Chcę zamówić dzisiaj w końcu małej
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 16:57   #1264
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość


nettka
u nas też mała się jeździka trzymała, pchała i sobie chodziła dostała też typowego pchacza ale boi się z nim chodzić bo za szybko jedzie po panelach. A w ogóle jak patrze między innymi na Twoje zdjęcia jak malutka siedzi na jeździku, na zjeżdżalni czy inne dzieci na bujakach to załamka...moja to dzikusek, boi się siąść na jeździk, huśtawkę itp.

A miałam już kiedyś pytać, jesteś zadowolona z tych bucików do nauki chodzenia? Nie są twarde? Chcę zamówić dzisiaj w końcu małej

Moim zdaniem są idealne ładnie stawia stópkę i lepiej w nich chodzi niż w zwykłych kapciach Na początku były trochę twarde....mała jak się przewróciła to płakała ale teraz jest już ok iiiii śmiga jak szalona


Olka mała jak nabierze odwagi to nie będzie chciała zejść z huśtawki

Aaaaaaa Olka masujesz się jeszcze bańkami? Mi się jakoś nie chcę ale jak tż kupi mi orbiterek to biorę się za siebie
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 17:19   #1265
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

nettka masuję jak mi się przypomni... kupiłam sobie oliwkę antycellulitową ziaja i nawet efekty widac na orbitreku też trochę chodzę ale szczerze mówiąc to leniwa jestem i nie chce mi się tłumaczę się tym że w piwnicy stoi i nie chce mi się tak schodzić prędzej na stepperze chodzę bo mam w pokoju i na tv patrzę schudłam ze 3 kg, jeszcze tylko 10
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 17:54   #1266
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
dziewczyny taki najazd na urzędniczki, ciekawe czy któraś z wątku czasem nie pracuje w urzędzie
e tam najazd od razu kazda tylko opowiada jakie przyjemnosci spotkaly nas osobiscie i naszych znajomych
bo jak juz pisalam,moze jakas dobra dusza w urzedzie jakims sie znajdzie
gdzie wy macie ta pogode o ktorej pisalyscie rano?
u nas pochmurno,wczoraj po poludniu padalo,a dzis mgla i straszna wilgos w powietrzu
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 18:09   #1267
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
nettka masuję jak mi się przypomni... kupiłam sobie oliwkę antycellulitową ziaja i nawet efekty widac na orbitreku też trochę chodzę ale szczerze mówiąc to leniwa jestem i nie chce mi się tłumaczę się tym że w piwnicy stoi i nie chce mi się tak schodzić prędzej na stepperze chodzę bo mam w pokoju i na tv patrzę schudłam ze 3 kg, jeszcze tylko 10

też mam tą oliwkę jest super

Mi by się przydało schudnąć 7-8kg może w końcu ruszę
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 18:27   #1268
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
.

A miałam już kiedyś pytać, jesteś zadowolona z tych bucików do nauki chodzenia? Nie są twarde? Chcę zamówić dzisiaj w końcu małej
a jakie? jakie?

Pokszyfka


dzięki wolałąbym aby był jednak chociaz o 50zł tańszy :P hehe no ale co zrobić moze się rzucę bo nie robiłam mu żadnych poważniejszych prezentów a on już 15latek

u nas ok
dziadków mamy nadal to dziadek tak się wybawi z młodym że szok. Ukłądają klocki, kopią piłę itepe itede
fajnie popatrzeć a my z babcią dzisiaj sernik zrobiłyśmy, musz eprzepis wrzucić- mało z nim roboty bo bez spodu hehe ... zapraszam na herbatkę amlinową i kawałeczek serniczka

tżtowie kupiłam pod choinkę portfel z Ochnika- sis miała zniżkę- mam nadizeje że doceni :P że się rzuciłam.. chociaż pewnie nie wie co to za firma

p.s. nie mogłam się powstrzymać i zakupiłam Dadę świąteczną moze nam podpasują? kto wie?

lecę do nich bo zaczynamy jeść kolację

buzia wpadnę jutro

Edytowane przez nikaa2
Czas edycji: 2012-11-28 o 18:32
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 19:17   #1269
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Hej
Muff kciuki za zdrówko małgo, ja mam nadzij jutro dotać sie na kontrol iw końcu puścić młodą do złoba, ale szukam juz niani, bo nie daje rady z jej chorowniem...
dzis byłysmy u ortopedy, wsio oki kontrol za pół roku, facet zdziwiony ze mała 11 miesięcy i biega, nie mógł uwierzyć, ze chodzi juz przeszło miesiąc...
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 19:47   #1270
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

nikaa takie http://sklep.tombut.pl/pl/p/Poltrzew...LN-17-23-pl/82
napisałam że do nauki chodzenia ale oczywiście jak się nauczy to też będziemy używać, jako obuwie po domu

dziewczyny jak tak czytam jak niektóre dzieciaczki chorują, strasznie mi ich szkoda . Moja odpukać poza ospą i katarem ze dwa razy to nie chorowała, może będzie tak jak ze mną że do 7 lat zero chorób a później co chwilę
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 20:05   #1271
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

dobry wieczór podczytuje Was ale jakoś weny brak.

Co do urzędniczek to się nie wypowiadam bo sama pracowałam tak to wiem jak ludzie jadą po takich osobach i często własnie jest to, że bywało się tylko pośrednikiem w celu przekazania info.
Fakt faktem zależy od człowieka, jeśli ktoś ewidentnie olewa drugą osobę to już inna bajka...

Olka fajne te buciki Mój najlepiej w samych rajstopkach śmiga, co ma na nogach zaraz ściąga, nawet skarpetki

10 kg ? musisz zrzucić czy po prostu chcesz?

Kurde jak mnie dziś wszystko nerwuje... masakra

Kurcze ja też mam te bańki ale niestety nie używam zapominam o nich.
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 20:14   #1272
rudominka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 314
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
a no wlasnie,za wszytskie chodzace samodzielnie bobasy
u nas dzis bylo cos ala kroczek ale przewaznie mala stoi,mowie jej choc do mamy,wyciagam rece a ta sie rzuca na mnie
boi sie chodzic heh
Magda podobnie, tyle że najpierw robi parę kroków - tak max 5 a potem już się rzuca na mnie albo tz - zależy do kogo idzie... Z pchaczem chodzi bez problemu, tak samo z wszelkimi stołkami, krzesłami - czymkolwiek co jest w stanie ruszyć i ma odpowiednią dla niej wysokość.

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
nikaa takie http://sklep.tombut.pl/pl/p/Poltrzew...LN-17-23-pl/82
napisałam że do nauki chodzenia ale oczywiście jak się nauczy to też będziemy używać, jako obuwie po domu

dziewczyny jak tak czytam jak niektóre dzieciaczki chorują, strasznie mi ich szkoda . Moja odpukać poza ospą i katarem ze dwa razy to nie chorowała, może będzie tak jak ze mną że do 7 lat zero chorób a później co chwilę
Też te buciki chcę kupić. Na razie ma Befado, ale nie trzymają dobrze całej stopy - mają tylko zapięcie w kostce, ja wolę sznurowane.
Chorowitkom współczuję - u nas tylko katarek był, no ale młoda do żłobka nie chodzi. Co prawda prawie codziennie bywa w szkole, ale tam już mniej zarazków jest. A chłopcy już wcale nie chorują, więc świństw do domu nie znoszą. Tylko mają do mnie pretensje, że przez to że nie chorują to lekcji nie opuszczają, a bardzo chętnie by posiedzieli trochę więcej w domu - oczywiście bez uzupełniania lekcji
rudominka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 20:20   #1273
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

janeczko ja te buciki kupiłam bo boję się że mała będzie miała koślawe kolanka, mam kilka przypadków w rodzinie że tak dzieci mają i ogólnie na ulicach sporo widzę teraz dzieciaczków właśnie z nóżkami w kształcie X. Też ciekawa jestem czy moja panna zechce w nich chodzić bo też wszystko ściąga, nawet rajstopy próbuje ściągnąć- na razie bezskutecznie ale to pewnie kwestia czasu
a schudnąć muszę, widać na fb jak teraz wyglądam
__________________
Alunia
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 21:34   #1274
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
Hej
Muff kciuki za zdrówko małgo, ja mam nadzij jutro dotać sie na kontrol iw końcu puścić młodą do złoba, ale szukam juz niani, bo nie daje rady z jej chorowniem...
dzis byłysmy u ortopedy, wsio oki kontrol za pół roku, facet zdziwiony ze mała 11 miesięcy i biega, nie mógł uwierzyć, ze chodzi juz przeszło miesiąc...
no to super wieści

Olka

thx fajne te buciki... a jakir ozmiary kupujecie? bo mi wychodzi 21 i nei wiem czy to dużo? czy nie? czy wiarygodny w ogóle hehehe

p.s. daj spokój jeżlei dobrze się czujesz we własnym ciele to opinie innych miej w ...głębokim poważaniu.......
przyjdzie czas to i zrzucisz jak będziesz chciała
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 07:11   #1275
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

HELOŁ

Mała jeszcze śpi, więc zajadam kanapki i popijam kawką Co prawda poszła spać dopiero 21:45.

Co do pchacza to my mamy - chyba zapomniałam Wam powiedzieć, że kupiliśmy kilka dni temu. I mała pierwszy dzień bała się z nim chodzić, bo po panelach jak wariat leci, ale potem już banan na twarzy i o przodu hehe Uwielbia go i śmiga o chwilę

Buciki d nauki chodzenia - rozmawiałam na ten temat z rehabilitantką i ona odradza takie wynalazki. Dziecko powinno boso lub w skarpetkach antypolśizgowych chodzić. No, ale oczywiście, każdy robi jak uważa

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
dzis byłysmy u ortopedy, wsio oki kontrol za pół roku, facet zdziwiony ze mała 11 miesięcy i biega, nie mógł uwierzyć, ze chodzi juz przeszło miesiąc...
super!!!

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Zdróweczka dla wszystkich chorych maluchów - a kysz chorobo!!!

Wczoraj dzwoniła pani z przychodni i zapraszała na szczepienie na odre, świnke i różyczke - termin wolny do naszej dr dopiero 12grudnia.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Olka 10kg to sporo. Ale jeżeli masz się wtedy lepiej czuć to działaj Ja we wtorek ważyłam się u koleżanki.. Schudłam 1kg Ważę UWAGA 72,30 I dobrze mi z tym hehe

Mała wstała, lyceee
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 07:55   #1276
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!


Noc oki, młoda dała się oszukać w nocy wodą, wypiła 120ml i poszła spać do 7

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość

Buciki d nauki chodzenia - rozmawiałam na ten temat z rehabilitantką i ona odradza takie wynalazki. Dziecko powinno boso lub w skarpetkach antypolśizgowych chodzić. No, ale oczywiście, każdy robi jak uważa



Olka 10kg to sporo. Ale jeżeli masz się wtedy lepiej czuć to działaj Ja we wtorek ważyłam się u koleżanki.. Schudłam 1kg Ważę UWAGA 72,30 I dobrze mi z tym hehe

Mała wstała, lyceee
temat bucików był już kilka razy wałkowany i zdania rehabilitantów/lekarzy są podzielone. Tak jak mówisz każdy robi jak uważa . Mnie ta nazwa śmieszy-do nauki chodzenia bo to są buciki po prostu profilaktyczne, moja A. miała WNM i nam rehabilitantka zaleciła a że ufam tej kobiecie to kupuję.

A co do wagi to ja z takiej zaczynałam odchudzanie . Teraz już 6 z przodu chcę ważyć ok. 60-62 kg bo wtedy najlepiej się czuję. Ty może jesteś wyższa bo nie wyglądasz na tyle kg. Ja mam 173cm, niestety mam figurę klepsydry i z większą wagą wyglądam jak te babki z rubensowskich obrazów

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
no to super wieści

Olka

thx fajne te buciki... a jakir ozmiary kupujecie? bo mi wychodzi 21 i nei wiem czy to dużo? czy nie? czy wiarygodny w ogóle hehehe

p.s. daj spokój jeżlei dobrze się czujesz we własnym ciele to opinie innych miej w ...głębokim poważaniu.......
przyjdzie czas to i zrzucisz jak będziesz chciała
też miałam własnie problem z rozmiarem i też zamówiłam 21, najwyżej będzie troszkę za duży to dorośnie malutka .
nikt mi nic nie mówi o odchudzaniu, sama chcę bo lepiej się czuję z niższą wagą
__________________
Alunia

Edytowane przez olka1610
Czas edycji: 2012-11-29 o 08:01
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 08:23   #1277
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

olka pracowałam jako urzędas więc też troszkę wiem jak to wygląda z tamtej strony kwestia charakteru i dobrej woli
Matka oszustka tak dziecko w nocy kłamać
princ my też mamy szczepienie na 12go, ale chyba przełoże, bo mała jeszcze zasmarkana...pójdę podpytać...

i dziwne bo w książeczce mam zaznaczoną tylko odrę...a ospa i różyczka? płaci się za to?

72kg przy o ile mnie pamięć nie myli 170cm, to nie jest niewiadomo ile. Zwłaszcza, że ty masz jeszcze biust Chyba fot dodają ci kg

Dzień dobry
Tak się zastanawiam, że jak pójdę do lekarza, a mała nie będzie chciała pokazać jak chodzi, to może db będzie jak nagram ją w domu, w sensie jak stawia stópki
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 08:46   #1278
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
princ my też mamy szczepienie na 12go, ale chyba przełoże, bo mała jeszcze zasmarkana...pójdę podpytać...

i dziwne bo w książeczce mam zaznaczoną tylko odrę...a ospa i różyczka? płaci się za to?

72kg przy o ile mnie pamięć nie myli 170cm, to nie jest niewiadomo ile. Zwłaszcza, że ty masz jeszcze biust Chyba fot dodają ci kg
Może do 12go wyzdrowieje Bezpłatne chyba

Tak 170cm mam, no biust mam, ale uważam, że przeciętny..
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 09:14   #1279
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Witam
Widzę że piszecie o butach do chodzenia dla dziecka więc mój dzieć chodzi w skarpetach z Abs-em ale 18mamy wizytę na oddziale rehabilitacji więc się zapytam czy kupować czy nie...dodam że mój Filip jak mu założe buty żeby wyjść na dwór i go postawie to nie chce w nich chodzić siada i odpina...nie wiem czy mu niewygodnie,czy przyzwyczaił się do chodzenia boso. Ostatnio moja mama prowadziła go na dworku to jakoś zrobił parę kroków ale zainteresowała go trawa i wolał kucać i ja rwać...będę musiała porozmawiać z ta panią doktor...

Moje dziecko jakieś marudne od wczoraj...wstanie rano i od razu marudzi,ciągnie się za uszy łapki pcha do buzi- chyba zęby :-Dhehe. A tak serio to nie wiem czemu taki marudny nic nie widzę w buzi. Po południu jest to samo...codziennie wieczorem mam mega ból głowy.
Byłam wczoraj wymienić tego pieska i powiedziałam że nowego chce sprawdzić w sklepie żebym nie musiała znowu przyjeżdżać i wiecie co żaden nie działał!!!na sklepie były 3szt.i żaden nic nawet się nie ruszył ...oddali mi kasę ehhh i znowu muszę czegoś szukać a ten piesek był fajny...nie mam pomysłu

Filip zasypia a ja zaraz spadam robić mu pulpeciki na obiadek. Tz poleciał do szpitala jakaś kontrolę na i jeszcze nie wie czy do pracy pójdzie;-)spróbuje coś wykombinować żeby nie iść:-D ja po południu idę z młodym do mojej mamy piec pasztet:-D uwielbiam pasztet a sama nie umiem zrobić więc mami mi pomoże pokaże co i jak :-D

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Olka też bym chciała zrzucić parę kilo teraz waże 70kg,mam 173wzrostu ja i tak już sporo schudłam po ciąży:-D ale zostało trochę brzuszka i to właśnie jego chciałbym się pozbyć;-)
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 09:44   #1280
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Dzień dobry

Tak ja po śniadaniu, teraz małemu muszę przygotować kanapeczkę
Podjadł mojej owsianki trochę, z resztą jak zawsze i chyba mu zacznę robić też taką na normalnym mleku bo nic mu sie nie dzieje.

Owieczko mój dokładnie to samo robi z bucikami, w domu śmiga w samych rajstopkach bo tak mu najwygodniej. Tutaj jest wykładzina więc ok ale w PL wszędzie panele to będzie musiał się w papućkach albo chociaż w tych skarpetkach przyzwyczaić - nie ma bata.

Princ jestesmy tego samego wzrostu a ja myślałam,że Ty wyższa, może przez to że na wszystkich zdjęciach w obcasach

Olka że udało już Ci się zrzucić kilka kg. Ja dziś weszłam na wagę i mi pokazało równe 61kg. Ładnie pięknie ale boje się świąt i tych wszystkich imprez co nas czekają to na pewno mój wysiłek pójdzie na marne - u mnie najgorzej z piwem, bo wypije troche piwa i zaraz brzuch jak balon i głod mnie łapie wtedy a potem chipsy, zupki chińskie,orzeszki itp Najlepiej jak w ogóle tego nie kupujemy to wtedy nie korci ale wiem, że teściówka to się zaopatrzy w to i będzie kusić.
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 09:50   #1281
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość

Princ jestesmy tego samego wzrostu a ja myślałam,że Ty wyższa, może przez to że na wszystkich zdjęciach w obcasach
Hehe noooo nie na wszystkich

Zakochałam się w śpiewe tej kobitki aj https://www.youtube.com/watch?v=7aU6cksCRkI
kat morderca właśnie hehehehe

Edytowane przez princessskaa
Czas edycji: 2012-11-29 o 09:51
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:07   #1282
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Janeczko ja się trochę obawiam że młody nie będzie chciał chodzić w bucikach jak przyzwyczai się do chodzenia w skarpetkach,po domu już ładnie sam chodzi ostatnio przebył trasę sypialnia-łazienka bez niczyjej pomocy i bez przewrócenia się a w butkach niet...ale czekam do wizyty i zobaczymy co mi pani doktor powie

Właśnie nie chwaliłam się że moje dziecko już samo chodzi:-D
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:23   #1283
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

to brawo dla Filipka

U nas biało a biało, pełno śniegu. Wypiję kawkę i śmigam z małym na dwór
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:44   #1284
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
to brawo dla Filipka

U nas biało a biało, pełno śniegu. Wypiję kawkę i śmigam z małym na dwór
My juz tez po spacerze, ale za to mglisto na maxa. Pogoda rodem z kryminału

Pospalismy do 8.15

Dzisiaj robię sobie spa na poprawe humoru

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
janeczko ja te buciki kupiłam bo boję się że mała będzie miała koślawe kolanka, mam kilka przypadków w rodzinie że tak dzieci mają i ogólnie na ulicach sporo widzę teraz dzieciaczków właśnie z nóżkami w kształcie X.
Zawsze sądziłam, ze iksy to sprwa genetyczna

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość

Wczoraj dzwoniła pani z przychodni i zapraszała na szczepienie na odre, świnke i różyczke - termin wolny do naszej dr dopiero 12grudnia.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Olka 10kg to sporo. Ale jeżeli masz się wtedy lepiej czuć to działaj Ja we wtorek ważyłam się u koleżanki.. Schudłam 1kg Ważę UWAGA 72,30 I dobrze mi z tym hehe

Mała wstała, lyceee
12,12 wizyta w przychodni bądź silna

za atuty kobiecości, kg nie są ważne liczy się efekt

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość

Olka też bym chciała zrzucić parę kilo teraz waże 70kg,mam 173wzrostu ja i tak już sporo schudłam po ciąży:-D ale zostało trochę brzuszka i to właśnie jego chciałbym się pozbyć;-)
70? A gdzie ty je chowasz? Maci e z Princ dobre aparaty, bo super kamuflują

Na brzuszek to polecam brzuszki albo hula hop tak wiem pewnie mówisz, sobie w duchu "sama sobie ćwicz" ale na prawde warto się przełamac, później leci rutynowo

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

dla Fifiego.
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:58   #1285
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baszka w cyckach chowam te kg:-D hehe a tak serio to brzuszek jest. Muszę się wziąć za te ćwiczenia,ćwiczyłam jak karmiłam tą 6W ale pokarm zanikał,teraz nie karmie więc mogę znowu
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:00   #1286
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Baszka pewnie, że będę silna, a jak Byleby malutka nie cierpiała

A Ty ćwiczysz na hula? Podziwiam wszystkie ćwiczące mamy, ja już dawno zaprzestałam, bo nie mam silnej woli. Za to mój tż wielki sportowiec teraz - już kontuzja kolana mu przeszła to biega, rower, na boks się zapisać chce lub inne sztuki walki, ale to po wizycie kontrolnej u lekarza. Bo on zawsze aktywnie w tej kwestii. Oj ja też kiedyś na siłke chodziłam, aerobik, ale teraz nie mam z kim małej zostawić, a i kasy brak.
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:14   #1287
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

hej

Co do X nóżek to moja bratanica ma chociaż nosiła te buciki profilaktyczne, a bratanek ma nóżki jak na beczce prostowane chociaż w naszej rodzinie nikt nie ma krzywych nóżek ani w rodzinie bratowej. Moim zdaniem to stawianie dziecka szybko na nóżki
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:15   #1288
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
Hej
Muff kciuki za zdrówko małgo, ja mam nadzij jutro dotać sie na kontrol iw końcu puścić młodą do złoba, ale szukam juz niani, bo nie daje rady z jej chorowniem...
dzis byłysmy u ortopedy, wsio oki kontrol za pół roku, facet zdziwiony ze mała 11 miesięcy i biega, nie mógł uwierzyć, ze chodzi juz przeszło miesiąc...
trzymam, oby w koncu byla zdrowa
nasz ortopeda tez mial fajna mine, jak powiedzialam, ze na 9 mies stawial poj kroki a na 10 chodzil na calego
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:20   #1289
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość

A Ty ćwiczysz na hula? Podziwiam wszystkie ćwiczące mamy, ja już dawno zaprzestałam, bo nie mam silnej woli. Za to mój tż wielki sportowiec teraz - już kontuzja kolana mu przeszła to biega, rower, na boks się zapisać chce lub inne sztuki walki, ale to po wizycie kontrolnej u lekarza. Bo on zawsze aktywnie w tej kwestii. Oj ja też kiedyś na siłke chodziłam, aerobik, ale teraz nie mam z kim małej zostawić, a i kasy brak.

Mój też przynajmniej 1-2 w tyg. idzie pograć w piłkę
Ja z ćwiczeniami ruszam jak dostanę orbiterek
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:38   #1290
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VII- it's a B-day time!

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Ja z ćwiczeniami ruszam jak dostanę orbiterek
superowsko
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-07 13:56:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.