Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-19, 08:12   #571
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To zróbmy tak, ja kupię te pasty w ciemno i zrobię recenzję czy się w ogóle do czegoś nadają, ale będę zwolniona z kary na ten moment Bo i tak pasta mi się kończy w domu.

Nie wiem na tę chwilę, dużo rzeczy Może Andalou?
Ale zrób recenzję dzisiaj albo jutro żebym zdążyła jeszcze polecieć.

A z Andalou to co? Serum? Krem?
Mam chwilę czasu na podumanie. Przylatuje na poczatku lipca.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:16   #572
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;83020231]Kupuj! czasami jest taka fajna okazja, ze trzeba korzystac

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------


https://www.tkmaxx.com/uk/en/women/b...0ml/p/42084922

a taki? Patrzac na sklad jest cocamidopryl ale nie betaine[/QUOTE]Dzięki piękne. Miałam jeden szampon Zatik, był całkiem niezły. Uwielbiam kupować szampony w Tk Maxxie (to właściwie moja ulubiona "drogeria" z pielęgnacją).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:18   #573
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Beets Ty kiedyś mówiłaś o jakimś mydle produkowanym we francji ale dostepnym w usa.

Zarzekałam się że nic nie potrzebuję ale nie wiem czy nie będę musiała zakupić mydeł do włosów z Lawendowej Farmy. Mam inne mydła które zakwalifikowałam do szamponów ale jedno po drugim okazuje się że się do tego celu nie nadaje.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:19   #574
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z propolisem miałam babuszkę Agafię, bardzo chwalona w recenzjach, bardzo się rozczarowałam, zero odświeżenia, niewydajna, topiła się szybko w kontakcie ze śliną i po chwili był taki kwaśny posmak w ustach. Ja w pastach szukam właśnie tego samego chyba, żeby po prostu po aplikacji nie znikały w jamie ustnej, żeby dało się normalnie umyć zęby i żeby odświeżały olejkami eterycznymi, ale nie na 5 minut, tylko na dłużej neutralizowały, ale też te pasty nie mogą być za mocne, bo mam jednak wrażliwe dziąsła. Nie polecam też pasty Neobio z czarnuszką, koszmarna, za to spróbuj sobie Euthymol, cudo! Tylko, że jest mocna i raczej polecam ją na zmianę z łagodniejszymi. Chyba jest dostępna w Niemczech, bo u nas trochę lipa z tym. Miałam też Ecodentę z węglem, odświeżała, ale też na dość krótko, nie była zła, ale jakaś szałowa też nie, nie wybielała zbytnio, a producent to obiecywał.


Mam ją akurat, podzielam Twoje zdanie. Nie jest zła ale jakoś nie wiem czy bym ją kupiła ponownie.
Ja od dłuższego czasu używam past Himalaya, może wszystkie do końca idealne nie są pod względem składu, ale pasują mi. Nie podrażniają mi dziąseł, co się często u mnie działo i dobrze oczyszczają.
Euthymol muszę wypróbować, jak spotkam.


Ja powinnam za to sobie zrobić odwyk maseczkowy. Oprócz maski esencji Orientany zakupiłam też Bielendę z tej nowej serii BotanicSpa. Mam wersję z kurkumą. Wydaje mi się, że poza lekkim nawilżeniem nie specjalnie coś robi. Za to bardzo intensywny zapach podrażnił mi oczy. Jakoś chyba ją zużyję, słoiczek ma 50 ml.
Kupiłam też dwie maseczki Cafe Krasoty Cafe Mimi, bo od dawna kusiły mnie pomysłowymi kolorowymi opakowaniami (wiem, dziwne kryterium)
Jedną mam wygładzającą (różowa), składa się z maski i serum. Oba kosmetyki są kremowe, ale lekkie. Nie obciążyły mi skóry, ale też niewiele zauważyłam poza lekkim nawilżeniem. Na pewno starczy mi to małe opakowanie na dwa albo trzy razy.
Drugą wersję mam odnawiającą (niebieską) jeszcze nie próbowałam.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:29   #575
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Beets Ty kiedyś mówiłaś o jakimś mydle produkowanym we francji ale dostepnym w usa.
Miałaś ode mnie próbkę tego mydełka. Nie podpasowało ci

Ale może zamówić https://beekman1802.com/

Korah, to kup tą pastę, bo sama jesteś ciekawa, jak wychodzi. Kary mieć nie będziesz
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:38   #576
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dzięki piękne. Miałam jeden szampon Zatik, był całkiem niezły. Uwielbiam kupować szampony w Tk Maxxie (to właściwie moja ulubiona "drogeria" z pielęgnacją).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez lubie tam zagladac. Ale w moim to malo co jest. Czasami coś wynajde z naturalnych produktow Wiecej online a tu dochodzi koszt nawet za odbior w sklepie.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 08:58   #577
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mam ją akurat, podzielam Twoje zdanie. Nie jest zła ale jakoś nie wiem czy bym ją kupiła ponownie.
Ja od dłuższego czasu używam past Himalaya, może wszystkie do końca idealne nie są pod względem składu, ale pasują mi. Nie podrażniają mi dziąseł, co się często u mnie działo i dobrze oczyszczają.
Euthymol muszę wypróbować, jak spotkam.


Ja powinnam za to sobie zrobić odwyk maseczkowy. Oprócz maski esencji Orientany zakupiłam też Bielendę z tej nowej serii BotanicSpa. Mam wersję z kurkumą. Wydaje mi się, że poza lekkim nawilżeniem nie specjalnie coś robi. Za to bardzo intensywny zapach podrażnił mi oczy. Jakoś chyba ją zużyję, słoiczek ma 50 ml.
Kupiłam też dwie maseczki Cafe Krasoty Cafe Mimi, bo od dawna kusiły mnie pomysłowymi kolorowymi opakowaniami (wiem, dziwne kryterium)
Jedną mam wygładzającą (różowa), składa się z maski i serum. Oba kosmetyki są kremowe, ale lekkie. Nie obciążyły mi skóry, ale też niewiele zauważyłam poza lekkim nawilżeniem. Na pewno starczy mi to małe opakowanie na dwa albo trzy razy.
Drugą wersję mam odnawiającą (niebieską) jeszcze nie próbowałam.
Miałam kupować tą Bielendę. W takim razie chyba sobie daruję.

Polubiłam za to Phenome z białej glinki. Jest zbita jak maski Sukin, ale dużo delikatniejsza dla skóry.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-19, 09:00   #578
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Ja caly czas sie zastanawiam czy warto cos kupic z tej bielendy. Teraz w rossmann jest promocja na te produkty.

Smietanke ktos tutaj kupowal
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 09:08   #579
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;83037841]Ja caly czas sie zastanawiam czy warto cos kupic z tej bielendy. Teraz w rossmann jest promocja na te produkty.

Smietanke ktos tutaj kupowal [/QUOTE]

Śmietankę też mam na liście zakupów, ale chętnie poznam opinie o niej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 09:22   #580
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Śmietankę też mam na liście zakupów, ale chętnie poznam opinie o niej.
No ja tez mam na liscie. Maseczke tez mialam ale nie wiem czy ryzykowac...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 10:45   #581
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Dziewczyny, a czy możecie polecić jakiś żel do mycia twarzy ale taki dostępny stacjonarnie? Aktualnie używam Dermedic Hydrain 3 Hialuro kremowy żel ale może pora na coś nowego? Tylko zależy mi na tym, żeby to nie był taki mega wysuszacz, tylko do codziennego stosowania
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-19, 11:04   #582
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy możecie polecić jakiś żel do mycia twarzy ale taki dostępny stacjonarnie? Aktualnie używam Dermedic Hydrain 3 Hialuro kremowy żel ale może pora na coś nowego? Tylko zależy mi na tym, żeby to nie był taki mega wysuszacz, tylko do codziennego stosowania
Dostępny stacjonarnie to bardzo względne pojęcie. U mnie w Rossmanie jest Lavera. Mam ten żel i jest przyjemny do porannego oczyszczania z Foreo: https://www.aptekagemini.pl/lavera-b...-tw-125ml.html
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 11:16   #583
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;83037841]Ja caly czas sie zastanawiam czy warto cos kupic z tej bielendy. Teraz w rossmann jest promocja na te produkty.

Smietanke ktos tutaj kupowal [/QUOTE]



Ja. Tylko nie pamięta, którą mam wersję. Jeszcze nie próbowałam.
W ogóle to powinnam dołączyć do odwyku. Niczego mi nie brakuje. Nie ze wszystkiego jestem zadowolona i robię sobie listę kosmetyków do spróbowania ale obiecałam sobie że najpierw zużyję to co mam.


No poza ofertą dęciem - jak pojawią się produkty które chce spróbować to kupię mimo odwyku.
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 11:21   #584
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Miałaś ode mnie próbkę tego mydełka. Nie podpasowało ci

Ale może zamówić https://beekman1802.com/

Korah, to kup tą pastę, bo sama jesteś ciekawa, jak wychodzi. Kary mieć nie będziesz
Tak? Nie pamiętam i nie zapisałam sobie nic w notatkach na temat mydełek. To było Pure Provence?

Beekman trafiam w Tkmaxx za o wiele sensowniejszą cenę. Niestety trafiam tylko na kwiatowe a wolałabym owocowe albo "jedzeniowe". No ale nie można mieć wszystkiego....

__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 11:41   #585
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Ja. Tylko nie pamięta, którą mam wersję. Jeszcze nie próbowałam.
W ogóle to powinnam dołączyć do odwyku. Niczego mi nie brakuje. Nie ze wszystkiego jestem zadowolona i robię sobie listę kosmetyków do spróbowania ale obiecałam sobie że najpierw zużyję to co mam.


No poza ofertą dęciem - jak pojawią się produkty które chce spróbować to kupię mimo odwyku.
Ja tak tez robie. Mam sporo zamknietych rzeczy a jeszcze mi ida z polski

Napisalam juz mamie, ze ma mi kupic smietanke bo szczerze to do demakijazu nie mam nic. Malo co sie maluje wiec nie potrzebuje na juz.

Moje ulubione mleczko z sukin sie skonczylo. Ono bylo bardzo fajne do demakijazu Niby jest promocja teraz w sklepie ale musze sie pilnowac


Moze ktos wie jakie fajne rzeczy mozna dostac w Niemczech? Z tym, ze w supermarketach typu DM bo jade w czerwcu na wesele i z checia bym cos kupila a nie mam czasu online kupowac. I po sklepach jezdzic. A kupujac kwiaty moglabym wstapic do DM aby cos na szybko kupic
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 11:44   #586
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;83042626]Ja tak tez robie. Mam sporo zamknietych rzeczy a jeszcze mi ida z polski

Napisalam juz mamie, ze ma mi kupic smietanke bo szczerze to do demakijazu nie mam nic. Malo co sie maluje wiec nie potrzebuje na juz.

Moje ulubione mleczko z sukin sie skonczylo. Ono bylo bardzo fajne do demakijazu Niby jest promocja teraz w sklepie ale musze sie pilnowac


Moze ktos wie jakie fajne rzeczy mozna dostac w Niemczech? Z tym, ze w supermarketach typu DM bo jade w czerwcu na wesele i z checia bym cos kupila a nie mam czasu online kupowac. I po sklepach jezdzic. A kupujac kwiaty moglabym wstapic do DM aby cos na szybko kupic [/QUOTE]Dm ma swoją stronę internetową, polecam przestudiowanie w wolnej chwili. Warto zerknąć na ich markę własną Alverde (pielęgnacja i kolorówka). Lubię Dm, tam przy dezodorantach są oznaczenia, który jest bez aluminiun.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 11:50   #587
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dm ma swoją stronę internetową, polecam przestudiowanie w wolnej chwili. Warto zerknąć na ich markę własną Alverde (pielęgnacja i kolorówka). Lubię Dm, tam przy dezodorantach są oznaczenia, który jest bez aluminiun.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O fajnie. Alverde znam
a wlasnie tez musze kupic dezedorant a tu o uczuleniach dziewczyny niedawno pisaly i sie wystraszylam... nie chce miec uczulenia na lato.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 12:09   #588
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ale zrób recenzję dzisiaj albo jutro żebym zdążyła jeszcze polecieć.

A z Andalou to co? Serum? Krem?
Mam chwilę czasu na podumanie. Przylatuje na poczatku lipca.
Kupiłam i już użyłam wybielającą i jestem mile zaskoczona, pasta jest bardzo gęsta i lekko jakby tłustawa, nie topi się podczas mycia, nie rozrzedza, ma bardzo dobry smak i mega łagodny, miętowo-kokosowy. Jestem nawet zadowolona, ale nie widzę wybielenia póki co. Natomiast całkiem nieźle odświeża, jest dobrze i ręka mi teraz pachnie kokosem.


Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mam ją akurat, podzielam Twoje zdanie. Nie jest zła ale jakoś nie wiem czy bym ją kupiła ponownie.
Ja od dłuższego czasu używam past Himalaya, może wszystkie do końca idealne nie są pod względem składu, ale pasują mi. Nie podrażniają mi dziąseł, co się często u mnie działo i dobrze oczyszczają.
Euthymol muszę wypróbować, jak spotkam.


Ja powinnam za to sobie zrobić odwyk maseczkowy. Oprócz maski esencji.
Ja Himalayi nie próbowałam jeszcze. A Ecodenta miałam wrażenie, że nie jest też zbyt delikatna dla dziąseł.


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, to kup tą pastę, bo sama jesteś ciekawa, jak wychodzi. Kary mieć nie będziesz
A Ty od razu kusić musisz _20180418_133311.JPG


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 14:33   #589
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Tak? Nie pamiętam i nie zapisałam sobie nic w notatkach na temat mydełek. To było Pure Provence?

Beekman trafiam w Tkmaxx za o wiele sensowniejszą cenę. Niestety trafiam tylko na kwiatowe a wolałabym owocowe albo "jedzeniowe". No ale nie można mieć wszystkiego....



Korah, niezłe zakupy Czyli oficjalnie uznajemy odwyk za zakończony
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2018-04-19 o 14:35
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-19, 14:47   #590
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dostępny stacjonarnie to bardzo względne pojęcie. U mnie w Rossmanie jest Lavera. Mam ten żel i jest przyjemny do porannego oczyszczania z Foreo: https://www.aptekagemini.pl/lavera-b...-tw-125ml.html
Bardzo dziękuję, muszę popatrzeć w moim Rossmannie
Właśnie ja też mam foreo i szukam czegoś delikatnego
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 14:52   #591
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Znamy? Mydełka kuszą
https://www.aunavegan.pl/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 15:42   #592
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


Korah, niezłe zakupy Czyli oficjalnie uznajemy odwyk za zakończony
Yyyy, nie! Odwyk trwa, aczkolwiek wiecie no, nie kupujemy rzeczy, których mamy już spory zapas, a jak się coś kończy czy szybko zużywa, no to wiadomo, wyższa konieczność.

Po pierwszym razie z tą pasta jestem naprawdę zadowolona, jest dużo lepsza od wcześniejszych naturalnych, które miałam, może nie okaże się jakaś wybitna w działaniu, jak Euthymol, ale jest po prostu przyjemna, ma dobrą konsystencję, smakuje i odświeża, czułam świeżość w ustach przez kilka godzin, aż do posiłku, nie jest to silna mięta, bardzo delikatna, ale niewspółmiernie skuteczna, bo tak jak pisałam, po Ecodencie miałam ślinotok i zaraz czułam kwaśny posmak w jamie ustnej, a była dużo mocniej miętowa od Biomed, jednak po Biomed nie mam tego odczucia kwasku.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Znamy? Mydełka kuszą
https://www.aunavegan.pl/
Ciekawe, Koschatka, mają szampon w kostce, zerknij sobie. Zdaje mi się, że ta marka mi przemknęła w zapowiedziach, jako jeden z wystawców na Ekotykach w Katowicach.


A w ogóle to dostałam na mój e-mail list od Annabelle Minerals, że za 14 dni podnoszą ceny o 10% i do tego firma się rozrosła bardzo mocno i będzie dostępna szerzej stacjonarnie, dlatego te podwyżki cen, żeby ich było stać po prostu na dystrybucję, akcje promocyjne, itp. Ciekawe, gdzie będą dostępni, wyczuwam nosem jakąś dużą umowę z siecią drogerii.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-04-19 o 15:48
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 19:17   #593
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy możecie polecić jakiś żel do mycia twarzy ale taki dostępny stacjonarnie? Aktualnie używam Dermedic Hydrain 3 Hialuro kremowy żel ale może pora na coś nowego? Tylko zależy mi na tym, żeby to nie był taki mega wysuszacz, tylko do codziennego stosowania
Mnie polecano piankę Nacomi, ma Lauryl Glucoside.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;83042626]
Moze ktos wie jakie fajne rzeczy mozna dostac w Niemczech? Z tym, ze w supermarketach typu DM bo jade w czerwcu na wesele i z checia bym cos kupila a nie mam czasu online kupowac. I po sklepach jezdzic. A kupujac kwiaty moglabym wstapic do DM aby cos na szybko kupic [/QUOTE]

Do twarzy to nic, no chyba że nie przeszkadza Ci wszechobecny alkohol.

Chociaż coś tam się ostatnio niemrawo rusza i pojawiają się bezalkoholowe próby. DM wypuściło serum do każdego rodzaju cery, foto poniżej.
Jest też od niedawna w ofercie taki łagodny cleanser do twarzy, też niemieckiej produkcji, ale moim zdaniem to bardzo mocno zawyżyli cenę jak na ten skład - drugie foto.

Prędzej do włosów coś się znajdzie, chociaż akurat Alverde (podobnie jak Balea) lubuje się w proteinach wielkocząsteczkowych, co dla mnie wyklucza je z regularnego używania.

To mleczko do ciała jest bardzo fajne i bez alkoholu KLIK.

Alverde ma fajną odżywkę do rzęs Overnight Coffein serum oraz serum w pisaku do paznokci i skórek.

Co do oferty on-line, to jest ona o wiele większa niż ta stacjonarna, więc można przejrzeć, ale nie wszystko to da się kupić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dm serum.jpg (434,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20180217_11_14_06_Pro-horz.jpg (500,0 KB, 32 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 19:28   #594
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, niezłe zakupy Czyli oficjalnie uznajemy odwyk za zakończony
Nie. Kupię pastę i zaczynam na nowo.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Yyyy, nie! Odwyk trwa, aczkolwiek wiecie no, nie kupujemy rzeczy, których mamy już spory zapas, a jak się coś kończy czy szybko zużywa, no to wiadomo, wyższa konieczność.

Ciekawe, Koschatka, mają szampon w kostce, zerknij sobie. Zdaje mi się, że ta marka mi przemknęła w zapowiedziach, jako jeden z wystawców na Ekotykach w Katowicach.
Bez sensu olać okazję teraz bo odwyk a za chwilę kupować w pełnej cenie. Bez pasty raczej nie da się obejść.

Wiesz co, ja już nic nie będę kombinować z szamponami. LF mi pasuje a w promocji kostkę kupię za 10-12 zł. Fakt, wysyłka zawsze jest płatna ale za to kostki nigdy nie mają równo 100 g, zazwyczaj ok 120 g a zdarzają się i takie co mają 140.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 20:15   #595
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Bez sensu olać okazję teraz bo odwyk a za chwilę kupować w pełnej cenie.
Ja sie tego bardzo kurczowo trzymam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 20:16   #596
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja sie tego bardzo kurczowo trzymam
Kluczowe tu jest ZA CHWILĘ. Nie za 10 lat.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 20:30   #597
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

któraś idzie może na ekocuda teraz? (Warszawa) bo ja bym poszła, tylko samej mi się nie chce...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 20:38   #598
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie polecano piankę Nacomi, ma Lauryl Glucoside.







Do twarzy to nic, no chyba że nie przeszkadza Ci wszechobecny alkohol.



Chociaż coś tam się ostatnio niemrawo rusza i pojawiają się bezalkoholowe próby. DM wypuściło serum do każdego rodzaju cery, foto poniżej.

Jest też od niedawna w ofercie taki łagodny cleanser do twarzy, też niemieckiej produkcji, ale moim zdaniem to bardzo mocno zawyżyli cenę jak na ten skład - drugie foto.



Prędzej do włosów coś się znajdzie, chociaż akurat Alverde (podobnie jak Balea) lubuje się w proteinach wielkocząsteczkowych, co dla mnie wyklucza je z regularnego używania.



To mleczko do ciała jest bardzo fajne i bez alkoholu KLIK.



Alverde ma fajną odżywkę do rzęs Overnight Coffein serum oraz serum w pisaku do paznokci i skórek.



Co do oferty on-line, to jest ona o wiele większa niż ta stacjonarna, więc można przejrzeć, ale nie wszystko to da się kupić.


Ja nie chce z alkoholem. On mi wysusza skore i mam potem suche skorki

Dzieki wielkie. Fotki zapisane. Jak znajdę to kupie. Jak nie to trudno wiadomo, ze online lepiej kupować ale nie mam jak. w uk tez online lepiej zakupy robic. Większy wybor
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-19, 21:25   #599
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;83054621]Ja nie chce z alkoholem. On mi wysusza skore i mam potem suche skorki

Dzieki wielkie. Fotki zapisane. Jak znajdę to kupie. Jak nie to trudno wiadomo, ze online lepiej kupować ale nie mam jak. w uk tez online lepiej zakupy robic. Większy wybor[/QUOTE]

A i jeszcze widziałam ostatnio w DM u mnie naturalne deo i+m KLIK. Chciałam nawet kupić, ale mam 3 inne i muszę najpierw coś zdenkować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-20, 07:39   #600
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

A mnie się wczoraj wieczorem skończyło serum. Tonik też ma policzone dni, więc lecę na zakupy do BeeYes
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 22:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.