Solarium :/ - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 21:25   #1741
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez ewelinucha Pokaż wiadomość
Witam.
Jutro ide po raz pierwszy do solarium. Dowiedziałam się od koleżanek że jest tam strasznie duszno. Czy to prawda? Dodam że jestem bardzo wrażliwa na tym punkcie, np. w saunie nie wysiedze dłużej niż 2 minuty.
mam jedno takie łóżko co ma taka dmuchawę ze możesz wyleciec w kosmos jeśli pójdziesz to spokojnie możesz sobie regulować nawiewy- słabszy- jeśli chcesz się wygrzać / mocny kiedy właśnie nie tolerujesz duchoty
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 21:53   #1742
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Kurczę, naprawdę chodzicie na tak dużo minut? Ja teraz to maks na 10. Myślicie, że wyrzucam pieniądze w błoto?
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:02   #1743
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Solarium :/

10 min to najlepiej, ja ostatnio chodziłam na 8
zależy jak często chodzisz, na jakie lampy itd. Ja po 10 min jestem już opalona, nawet po tych 8 jak widzisz efekty to myślę ze pieniędzy w błoto nie wyrzucasz
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 23:03   #1744
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Kurczę, naprawdę chodzicie na tak dużo minut? Ja teraz to maks na 10. Myślicie, że wyrzucam pieniądze w błoto?
Nie dajmy się zwariować.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 08:35   #1745
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Solarium :/

ja chcialam sie poradzic co kupic?
http://allegro.pl/item654833550_prom...od_supers.html
czy
http://allegro.pl/item655481749_shoc..._opalania.html


btw opalacie sie zapewne tez na sloneczku.
macie jakies sprawdzone kremiki, przyspieszacze zeby miec superancka opalenizne
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 09:23   #1746
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Ja bym brała to drugie, bo nie lubię bronzerów
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 10:34   #1747
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość
Doświadczenie chyba nieco błedne, ponieważ żeby była widoczna oplaenizna musisz wydłużać czas pobytu w solarium. Jeżeli pójdziesz na 8 minut jedynie przedłuzysz trwałośc opalenizny, która i tak musi być bardzo delikatna. W ciagu 8 minut za bardzo się nie opalisz, podejrzewam, że blada osoba o ciemnej karnacji wyprzedzi Cię z odcieniem skóry kilkakrotnie) Od wieków wiadomo, że piekna opalenizna powstaje stopniowo, wiec wyrzucaniem pieniędzy w błoto jest pójście na 8 minut, jezeli dotychczas chodziłaś na duzo więcej.

Przesadzasz ze stwierdzeniem, że opalanie 3 razy w tygodniu po 15 minut sprawia, że wygląda się jak hiszpanka, a juz stwierdzenie, że to hrdcore tez nie jest na miejscu. Widziałam skwrkę oczywiście, ale taka osoba chodzi na min. 20 min. co 2 dni
15 minut 3 razy w tygdniu to podstawa do uzyskania opalenizny. Potem można chodzić raz w tygodniu dla utrwalenia opalenizny.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------



Tak, ale tylko wtedy, gdy nie chodze na zmianę na leżące i stojące- żeby dopalić dekolt i ramiona Ale fakt faktem brzuch zazwyczaj jest w odcieniach czekolady

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------




Zazwyczaj z karnetem, bo jeżeli chodzę na pojedyncze seanse, to nie mam mobilizacji, żeby robić to regularnie.
chyba przesadzasz

nie wiem czy taka podstawa, jak ja sobie chodze raz w tygodniu (przy uzyskiwaniu opalenizny nie dla utrwalenia) na 6-8 min i opalenizne uzyskuje. Wszytsko zalezy od fenotypu skory i solarium

jak chce byc mocno opalona to zwiekszam pozniej na od 10 do 12 min, ale nigdy na wiecej nie bylam

dla mnie pojscie 3 razy w tyg i w dodatku na 15 min to bylby niezly hardcore, no i szkoda skory a chodze na najslabsze solarium z ergoline, ale faktem jest że na solarium bardzo szybko mnie bierze, brzuch juz teraz bede zakrywala bluzka zeby mi sie nie opalal, tez zawsze mam czarny ;] ale sie doigralam, bo wyskoczyly mi pieprzyki na brzuchu i juz nie bede go opalala, bo nie warto;/ zawsze mialam ladny opalony brzuch a teraz mam popieprzony i blady
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-06-12 o 10:36
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 11:20   #1748
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Ja bym brała to drugie, bo nie lubię bronzerów
ale czy nie jest tak ze bronzer daje efekt długotrwały a przyspieszacz krótkotrwały?
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:47   #1749
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Pokaż wiadomość
ale czy nie jest tak ze bronzer daje efekt długotrwały a przyspieszacz krótkotrwały?
To jest błędne myślenie, bronzer jak sama nazwa wskazuje szybko brązowi skórę a przyspieszacz z tyrozyną powoduje, że wykształca się pigment w skórze, więc jest do efekt długotrwały

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Kurczę, naprawdę chodzicie na tak dużo minut? Ja teraz to maks na 10. Myślicie, że wyrzucam pieniądze w błoto?
Ja nigdy nie opalałam się dłużej niż 10 min Teraz chodzę na 10 lub 8 czy nawet 7, zleży czy dwa razy w tyg czy raz i czy lampy były rozgrzane

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
chyba przesadzasz

nie wiem czy taka podstawa, jak ja sobie chodze raz w tygodniu (przy uzyskiwaniu opalenizny nie dla utrwalenia) na 6-8 min i opalenizne uzyskuje. Wszytsko zalezy od fenotypu skory i solarium

jak chce byc mocno opalona to zwiekszam pozniej na od 10 do 12 min, ale nigdy na wiecej nie bylam

dla mnie pojscie 3 razy w tyg i w dodatku na 15 min to bylby niezly hardcore, no i szkoda skory a chodze na najslabsze solarium z ergoline, ale faktem jest że na solarium bardzo szybko mnie bierze, brzuch juz teraz bede zakrywala bluzka zeby mi sie nie opalal, tez zawsze mam czarny ;] ale sie doigralam, bo wyskoczyly mi pieprzyki na brzuchu i juz nie bede go opalala, bo nie warto;/ zawsze mialam ladny opalony brzuch a teraz mam popieprzony i blady
Zgadzam się Opalanie się 15 min to zbyt długo a tym bardziej 3 razy w tygodniu, mimo, że na słabych lampach!
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:03   #1750
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Heh, a już myślałam, że jestem nienormalna z tymi moimi ośmioma minutami
Co do tych bronzerów to zgadzam się z megwink
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:39   #1751
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Heh, a już myślałam, że jestem nienormalna z tymi moimi ośmioma minutami
Co do tych bronzerów to zgadzam się z megwink
Thx
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 13:46   #1752
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Solarium :/

Jak dla mnie kosmetyki podczas opalania to podstawa. Nie chodzi mi nawet o przyspieszenie opalania ale o ochronę skóry.

Czy stosujecie suplementy diety takie jak beta karoten? Zbliża się lato i zastanawiam się czy nie zacząć przyjmować beta karotenu.
Wskazania:
  • W okresie zwiększonej ekspozycji na promieniowanie w celu ochrony skóry przed negatywnymi skutkami działania UV.
  • Przed pobytem na słońcu, aby przygotować skórę na działanie promieniowania.
  • W celu uzyskania i utrwalenia ładnego koloru opalenizny zarówno latem, jak i zimą.
  • Dla zachowania skóry długo w dobrej kondycji.
Działanie preparatu: Preparat zawiera beta-karoten, który:
  • Walczy z wolnymi rodnikami, dzięki czemu zmniejsza ryzyko uczuleń słonecznych a także chroni włókna kolagenowe przed zniszczeniem.
  • Spowalnia procesy starzenia skóry poprzez wspomaganie procesów regeneracyjnych.
  • Nadaje skórze kolor opalenizny poprzez gromadzenie się w tkance podskórnej.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:22   #1753
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Ja kończę brać Solarin max i zastanawiam się, co potem
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:26   #1754
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Solarium :/

a jak tak się zastanawiam jak ma się opalanie w solarium do zapalenia mieszków włosowych? można, czy nie? jesteście mi w stanie odpowiedzieć?

przeczytałam kilkanaście stron wstecz, wszystkich 59 niestety nie :P więc przepraszam, jeśli pytanie już było.
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:39   #1755
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
a jak tak się zastanawiam jak ma się opalanie w solarium do zapalenia mieszków włosowych? można, czy nie? jesteście mi w stanie odpowiedzieć?

przeczytałam kilkanaście stron wstecz, wszystkich 59 niestety nie :P więc przepraszam, jeśli pytanie już było.
Znalazłam o tym trochę w google i dziewczyny piszę, że gdy chodzą do solarium to objawy się trochę zmniejszają ale ja zapytałabym lekarza.
Wiele osób twierdzi, że solarium pomaga na krostki, trądzik ale ja się z tym nie zgodzę. Może chwilowo objawy stają się słabsze ale na pewno solarka nie leczy, tak samo może być z tą chorobą.
Wypytaj się swojego lekarza, bo innego wyjścia nie ma



Cytat:
milajla
Ja kończę brać Solarin max i zastanawiam się, co potem
Kupiłam to kiedyś i po zażyciu.......zwymiotował am Nie wiem czy to było spowodowane tymi tabletkami ale już ich w życiu nie wezmę
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:50   #1756
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

No nieciekawa reakcja organizmu Ja nie mam takich problemów
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:59   #1757
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Ja nie zażywam żadnych tabletek, bo opalam się dość szybko Zapalenie mieszków nie powinno mieć większego znaczenia ale można zapytać lekarza
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 15:59   #1758
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Solarium :/

Co do tego zwymiotowania, to może popełniłaś jakiś błąd. Często takich suplementów nie można brać na czczo.
Ja kiedyś zjadłam Skrzypowitę przed śniadaniem i miałam porządne mdłości od tego. Ale na ulotce jest napisane, żeby stosować podczas, lub po posiłku.
Ja chcę stosować jakiś suplement na opalanie, nie tylko ze względu na szybsze opalanie, ale względy zdrowotne. Skóra lepiej chroni się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych itp.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:27   #1759
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Solarium :/

a aktywator to bronzer czy przyspieszac??
dziekuje za wszystkie wczesniejsze info
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 18:09   #1760
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Pokaż wiadomość
a aktywator to bronzer czy przyspieszac??
dziekuje za wszystkie wczesniejsze info
Przyspieszasz Aktywuje wytwarzanie pigmentu w skórze Bronzer to bronzer, innej nazwy nie ma
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:22   #1761
GochaSamocha
Raczkowanie
 
Avatar GochaSamocha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Autobus byłby lepszy xD
Wiadomości: 64
Dot.: Solarium :/

Ja na początku strasznie się bałam iść do solarium, bo mam na plecach taki nieduży pieprzyk, a słyszałam że jeśli ma się jakieś pieprzyki i zmiany na ciele to powinno się unikać takiego opalania

ale się przełamałam i poszłam a na pieprzyk po prostu przykleiłam plasterek Już byłam z 7 razy Ostatnio to nawet na 15 min .
GochaSamocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 19:36   #1762
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez GochaSamocha Pokaż wiadomość
Ja na początku strasznie się bałam iść do solarium, bo mam na plecach taki nieduży pieprzyk, a słyszałam że jeśli ma się jakieś pieprzyki i zmiany na ciele to powinno się unikać takiego opalania

ale się przełamałam i poszłam a na pieprzyk po prostu przykleiłam plasterek Już byłam z 7 razy Ostatnio to nawet na 15 min .
Tu nie chodzi tylko o opalanie na solarium a także na słońcu. A myślę, że 15 min to jednak zbyt długo.
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:11   #1763
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Solarium :/

dziękuję za odpowiedź dotyczącą tego zapalenia mieszków jeszcze zapytam lekarza

a ja właśnie planuję zacząć się opalać, póki co od tygodnia łykam solastynę i piję codziennie soki marchwiowe, żeby się jakoś przygotować tylko kurcze u mnie w mieście na solarium trzeba się tydzień wcześniej umawiać, u Was też tak jest? :/
to wnerwiające trochę, bo żeby na pięć minut opalania tydzień czekać to przesada
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 20:56   #1764
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź dotyczącą tego zapalenia mieszków jeszcze zapytam lekarza

a ja właśnie planuję zacząć się opalać, póki co od tygodnia łykam solastynę i piję codziennie soki marchwiowe, żeby się jakoś przygotować tylko kurcze u mnie w mieście na solarium trzeba się tydzień wcześniej umawiać, u Was też tak jest? :/
to wnerwiające trochę, bo żeby na pięć minut opalania tydzień czekać to przesada
Nie Ja przychodzę i czekam tylko czasem jak łóżko jest zajęte ale pierwsze słyszę o jakichś zapisach.
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:23   #1765
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Co do tego zwymiotowania, to może popełniłaś jakiś błąd. Często takich suplementów nie można brać na czczo.
Ja kiedyś zjadłam Skrzypowitę przed śniadaniem i miałam porządne mdłości od tego. Ale na ulotce jest napisane, żeby stosować podczas, lub po posiłku.
Ja chcę stosować jakiś suplement na opalanie, nie tylko ze względu na szybsze opalanie, ale względy zdrowotne. Skóra lepiej chroni się przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych itp.
Bardzo możliwe Tylko to było dość dawno i już nie pamiętam.

Cytat:
megwink
Nie Ja przychodzę i czekam tylko czasem jak łóżko jest zajęte ale pierwsze słyszę o jakichś zapisach.
U mnie jest dokładnie tak samo. W jednym solarium można zapisywać się telefonicznie i wtedy te osoby idą pierwsze ale na pewno nie czeka się aż tydzień.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:46   #1766
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Solarium :/

znaczy teraz to ok tygodnia, strasznie dużo osób zaczęło chodzić ostatnio czasami parę dni.

mam jeszcze jedno pytanie, jeśli zaczynam się opalać dopiero na solarium to dwa razy w tygodniu po pięć minut będzie w porządku? czy np trzy razy? czy w ogóle na początku raz? jestem dość blada.
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 09:40   #1767
GochaSamocha
Raczkowanie
 
Avatar GochaSamocha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Autobus byłby lepszy xD
Wiadomości: 64
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez megwink Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi tylko o opalanie na solarium a także na słońcu. A myślę, że 15 min to jednak zbyt długo.

Zależy jakie lampy, w tej solarce były akurat bardzo słabe
GochaSamocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:04   #1768
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź dotyczącą tego zapalenia mieszków jeszcze zapytam lekarza

a ja właśnie planuję zacząć się opalać, póki co od tygodnia łykam solastynę i piję codziennie soki marchwiowe, żeby się jakoś przygotować tylko kurcze u mnie w mieście na solarium trzeba się tydzień wcześniej umawiać, u Was też tak jest? :/
to wnerwiające trochę, bo żeby na pięć minut opalania tydzień czekać to przesada
ja np muszę sie zapisywać,ale z tego względu ze moje solarium jest bardzo oblegane w mieście i za każdym razem jak zachodze bez zapisu nie ma żadnego wolnego łóżka. ale u mnie zapisywać się trzeba dzień wcześniej, góra dwa.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 10:30   #1769
milajla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Solarium :/

Ja się nigdy nie zapisuję, ewentualnie czekam dziesięć minut, aż łóżko się zwolni
__________________
Skąd ten stan? Przecież nic się nie stało...
milajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 11:28   #1770
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Solarium :/

Czy znajdę gdzies we wrocławiu i wogóle czy istnieją solaria, gdzie można wyłączyć lampy na twarz?

wczoraj byłam w ergoline, powiedzieli że mogę sobie na twarz co najwyzej zmniejszyc, ale wyłączyć się nie da czyli nie bede mogla na solarium wogole isc, to jak ja sobie opale nogi...bede cale wakacje w domu siedizala, by nie straszyc bladoscia?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.