Wczasy w Bułgarii i moje obawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-29, 12:39   #1
nocnytrans
Raczkowanie
 
Avatar nocnytrans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 76
GG do nocnytrans

Wczasy w Bułgarii i moje obawy


Witam kochane,
pierwszy raz w tym roku wyjeżdżam z moim TŻ za granicę na wczasy i oczywiście towarzyszą mi już pewne obawy. Jedziemy do Złotych Piasków, hotel Edelweiss 4 gwiazdkowy. i tutaj zaczynają się moje czarne myśli. Czy możliwe jest, że podczas naszej nieobceności gdy pokojówki będą sprzątać pokój mogą grzebać w naszych rzeczach? Jedziemy tylko we dwójkę, więc przy wyjściu na plażę takie rzeczy jak dokumenty, telefony i kase wygodniej byłoby zostawić w hotelu by móc razem się kąpać.
Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami i radami
nocnytrans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 20:05   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Wczasy w Bułgarii i moje obawy

Nam nic w hotelu w Bułgarii nie zginęło, ale na dokumenty i pieniądze wykupiliśmy dodatkowo w recepcji sejf, by z tym wszystkim nie chodzić na plażę.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 19:33   #3
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Wczasy w Bułgarii i moje obawy

Nam w Bułgarii w hotelu też nic nie zginęło. Nasza rezydentka powiedziała, że w Bułgarii bardzo trudno o pracę i ludzie ją naprawdę szanują (czyli personel nie okrada gości, bo to by się skończyło natychmiastowym zwolnieniem) i żebyśmy się nie obawiali zostawiać cennych rzeczy w pokoju, bo tam są bezpieczniejsze niż jakbyśmy je ze sobą nosili, bo w Bułgarii jest pełno kieszonkowców. Jeśli mimo wszystko nadal się obawiasz, wynajmijcie sejf
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 21:48   #4
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Wczasy w Bułgarii i moje obawy

Byłam w wielu krajach bezpiecznych i tych mało bezpiecznych. Zawsze kieruję się zasadą, że jak gdzieś nie do końca czuję się bezpiecznie, zabezpieczam się, biorę sejf, chociażby na paszport. Wolę dać te parę dolarów więcej ale mieć spokojny sen.
W Bułgarii byłam w hotelu nic mi nie zginęło ale to był mały hotelik, zresztą to wyznacznikiem nei jest. Byłam w Afryce i Ameryce południowej gdzie kradną na potęge i nic mi nie zginęło a okradli mnie w Niemczech w Berlinie w drogiej restauracji. Na szczęście tylko portfel ze złotówkami, nawet karty w nim nie miałam.

Przezorny zawsze ubezpieczony, tą zasadą się kieruj i nie ważne czy Bułgaria, Jamajka czy Szwajcaria.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 20:20   #5
BieniekI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 276
Dot.: Wczasy w Bułgarii i moje obawy

Nam w Słonecznym Brzegu również nic a nic nie zginęło, a nie chowaliśmy jakoś szczególnie.
A więcej o Słonecznym Brzegu i Bułgarii w ogóle znajdziecie na moim blogu: http://obierzdobrykierunek.blogspot....wna-ocena.html
BieniekI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 08:26   #6
czescczolem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Bułgaria

Witam,
wraz z koleżankami planujemy babskie wakacje w Bułgarii. Chciałabym się dowiedzieć od osób które były tam, z jakiego biura podróży najlepiej się wybrać, do którego bułgarskiego miasta? Opłaca się bardziej samolotem czy autokarem i na ile dni, my osobiście wolałybyśmy na 14, ale nie wiemy jakie są tego koszty?
Pozdrawiam
czescczolem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 13:07   #7
Vulcana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 353
Dot.: Bułgaria

Cytat:
Napisane przez czescczolem Pokaż wiadomość
Witam,
wraz z koleżankami planujemy babskie wakacje w Bułgarii. Chciałabym się dowiedzieć od osób które były tam, z jakiego biura podróży najlepiej się wybrać, do którego bułgarskiego miasta? Opłaca się bardziej samolotem czy autokarem i na ile dni, my osobiście wolałybyśmy na 14, ale nie wiemy jakie są tego koszty?
Pozdrawiam
Razem ze znajomymi byliśmy w Słonecznym Brzegu na przełomie sierpnia/września. Wczasy wykupiliśmy przez TUI, lecieliśmy samolotem. Co do cen to musisz przejrzeć oferty biur podróży.
Myślę że Słoneczny Brzeg nadaje się na babski wypad. Jest to rozrywkowy kurort
Za 2 osoby dorosłe i dziecko zapłaciliśmy niecałe 3 tys. za 10 dni, hotel ***, z śniadaniami. Do plaży mieliśmy kilka minut drogi.

Edytowane przez Vulcana
Czas edycji: 2015-09-18 o 13:09
Vulcana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 20:30   #8
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Bułgaria

Wczoraj wróciliśmy ze słonecznego brzegu. Bylismy w hotelu 5* za all inclisive 2 osób zapłaciliśmy niecałe 3500zł.
Szczerze mówiąc z koleżankami nie zdecydowałabym się jechać. Jak dla mnie na ulicy nie czuć Europy, a taki cygańsko-rumuński klimat. Mało bezpiecznie wieczorami się czuliśmy mimo hotelu przy głównym deptaku i plaży.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 21:30:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.