Plotkowy dla dietetyczek :) V - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 08:20   #3181
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Agolku- ja wiem ze solarium nie jest dobre dla skóry,ale ja taki bladzioch byłam normalnie truposz

ja tez nie wygladam jak Pocahontas Orzeszku ciesz sie tym co masz i szanuj co masz. Nie mowie zebys calkiem odpuscila solar jesli to takie wazne dla ciebie ale im rzadziej i mniej tym lepiej


Widze ze ktos tu sie do dzidziusia przymierza Mnie nie wiem dlaczego,jakos odstraszaja takie brzuchy ciązowe kiedys ogladalismy z tz m jak milosc i tam kinga jest w ciazy no i jakos mnie tak zniecheciło a tz do mnie "taki bedziesz miała taki bedziesz miała" a ja wolałabym zaadoptowac dziecko niz rodzicmoze mi sie to z wiekiem zmieni
ja tez tak myslalam kiedys i dalej tak mysle czasem..cale zycie na diecie,staram sie wygladac w miare wymirowo itp a tu nagle w 9 mcy wszytsko pojdzie na zawsze ''na marne''. No bo nie oszujmy sie ze inaczej sie rodzi i inaczej skora potem wyglada jak ma sie 20 lat a inaczej jak 30.. Ale bede miala ta sliczna istotke ktora napewno sprawi ze widok mojej skory bedzie ostatnia rzzeza o jakiej pomysle.. taka mam nadzieje przynajmniej

dzien dobry

ja dzis na pozniej do pracy wiec wstalam rano(budzie si o 7 codzeinnie i juz wyspana jestem wiec po co lezec bezczynnie) i usmazylam kurczaka z warzywami wlasnie bo mamy na obiad fajitas wiec jak wroce z pracy to juz tylko zostanie mi podgrzanie tortilli i fasoli przysmazanej.

u mnie + 10 cieplo,przyjemniej i tak swiezo...pootwieralam okna na dole wszsytkie bo ogrzewanie sie rano wlaczylo i normlanie sauna byla. a ja nie cierpie jak jest przegrzane pomieszczenie

no, to milego dzionka laleczki za 3 dni weekend
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:25   #3182
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość


chwila chwila, to nie tak. Nie mowie,ze zagranica jest tak zle.Zalezy gdzie i po co sie jedzie. Jak chcesz na studia to napewno warto,bylam rok wczesniej w Londynie w collegu i byl to najlepszy rok mojego zycia. Teraz od 4 lat ponad siedze w Glasgow(mialo byc na rok gora...) kupilismy dom,mamy dobre prace ale okazuje sie ze to nie wszystko. Tesknie jak cholera za rodzina,przyjazciolmi,moi m miastem, latem,swiezymi warzywami i owocami...
Mam dosc widoku wiecznie pijanych szkotow,siedzacych na zasilkach i nie chcacych ruszyc dupy do pracy a potem siejacych nienawisc do polskow bo zabieraja im prace mam dosc wiecznego deszczu, szarosci , brudu na ulicach.
Polske docenia sie chyba dopiero jak sie przyjedzie na wyspy i poedzi troche (nie mowie o paru tygodniach ale razcej latach)...

ale nie chce cie zniechec,to sa moje obserwacje i dodam ze mieszkam w Glasgow a to wszystko wyjasnia dynburg i cala szkocja sa pieeekne, no i jest mnostwo pieknych miejsc w UK, ja tak trafilam tylko jak kula w plot wkoncu wielku polakow sobie chwali pobyt tu. Wszystko zalezy od czlowieka chyba..
Dziękuje Ci za tą relację
Zobaczymy co będzie. Jestem młoda ,więc czas pokaże. Ale fajnie jest tak porozmawiać z doswiadczoną osobą
Także jeśli chcesz to zycze powrotu do PL



Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
[/b]oglądam 5 sezon, czyli jestem na bieżąco z tym co leci w Stanach
Proszę powiedz z czego to ściągasz ...






Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Paryż!!!
Z Krakowa jestem, a do LO już chodzę
Sorki ,kompletnie mi się wiek pomylił... Jakoś byłam przekonana ze jestes w moim wieku.
Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Czesc Wam
Jestem w krk,bo jutro ma przyjsc do mnie rozowy laptop a dzis w saturnie kupilam myszke,niestety nie rózową ale czarną świecącą
I byłam tez na 15min na solarium,bo juz w sobote studniówka..

Baby-witaj Kochana ! Wiesz ,tak patrzyłam sobie na Twoje zdjecia na nk bo kogos mi przypominałas i bum mam Selena Gomez Moja bratanica oglada non stop disney channel i tam sa jakies seriale z nią naprawde śliczna i bardzo jestescie do siebie pododbne
a czy schudłam to nie wiem, nie waze sie, ale raczej nie nic nie zauwazyłam.
Powodzenia na castingutez zawsze chciałam spróbować..ale sie wstydze

byłam dzis chwile w galerii szukając jakis dodatków do sukienki,i w bijou brigitte( czy jakos tak) było pare świetnych kolczyków i naszyjników ale drogie niestety ale za to w sklepie(wykupując 7kefirów piątnicy0% bo tylko w jednym sklepie je upolowywuje zawsze) zauwazyłam kątem oka gazete z 3bransoletkami akurat w kolorach mojej sukienki, moze kupie

a co do mnie i TZ... sama nie wiem jak jestpróbowałam z nim rozmawiac, ale on swoje i swoje.
Pisze smsy z M...nie wiem czy dobrze robie czy zle, ale brakuje mi tego..

dobranoc Dziewczynki ja ide sie myc, balsamować i pocwiczyc brzuszk
Laptop...też by mi pasował . ^^
Selenę Ci przypominam ? hehe fajnieee Ja jej tam nie znam bo nie oglądam programów z nią , ale jak weszłam w google to moze troche Chociaż teraz już jej raczej nie przypominam ze względu na krótkie włosy;/
A Twoje schudniecie rzuca sie ewidentnie w oczy. Od razu zauważyłam
A na casting śmigaj śmiało ! Co CI szkodzi? Nic nie tracisz.

Chodzisz do Galerii Krakowskiej? Jak to mozliwe że nigdy się nie spotkałyśmy ?
B.Lubię kefiry z Piątnicy .
Z kim piszesz smsy? Bo jakoś nie w temacie jestem...wybacz
Ale myśle ze jezeli tego Ci brakowało to czemu nie
?
Smsy to nic złego przecież.

Też zaczynam brzuszki ćwiczyć ^^.





Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość



Cóż, czy ktoś mówił, że chodzenie do galerii to strata czasu? Chyba się mylił^^. Fajna niespodzianka na poczcie, powodzenia

Oj strata czasu... Godziny lecą tam jak szalone i ani się obejrzę i mi cały dzień zleci



Hah, wczoraj wstałam tuż przed 8, dzisiaj koło 8.40, jestem z siebie dumna. I wcale nie marnuję czasu w 100%, więc jest dobrze. Tylko ta matura... Czuję się jakbym miała nieczyste sumienie albo żyła z wyrokiem . Serio, ta myśl mnie prześladuje! Do tego prawie jako jedyna z klasy nie mam poprawionej ŻADNEJ matury próbnej ze stycznia. No i tyle nam nauczyciele zadali na ferie, że można się pociąć. Muszę opracować cały zeszyt lektur, a nie czytałam prawie żadnej . Czarodziejska góro, Ulissesie, przybywajcie ()!
Dobra, nie przynudzam. Idę sobie spokojnie powegetować, może nawet się wyśpię, kto wie . Dobranoc, udanego wtorku .
Słuchaj na pewno zdasz tą maturę

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Jabłuszko: Mercy rzadko tam wchodzic ale posiadać konto na nasza klasa
Mercy ! Prześlij że namiary swoje na NK I do wszystkich dziewczyn apel :
Jeśli którejś nie mam to przesyłajcie swoje namiary Fajnie jest Was zobaczyć


Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Kochane ja też chce WASZĄ KLASĘ

Dobra,lecę się zbierać do szkoły Nie wiem jak ja dzisia przeżyję =='
Ja Twoją Nk mam ?;>
Przeżyjesz ,przeżżyjesz


Milego dnia dziewczynki .
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:29   #3183
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Huhu, a jednak zajęcia odwołane Mam dopiero na 13:30, więc raczej zdązę się nauczyć i będę miała spokój po południu

Agolku - z tego co wiem to po ciąży, jeżeli oczywiście matka się zaprze, to da radę szybko wrócić do figury Z resztą, tyle latania przy dzidzi będzie, że ani się nie obejrzysz a figura będzie jak ta lala
Kurczę, jak ja bym chciała mieć już mieszkanie własne.. tak Ci zazdroszczę, chociaż nie jest to zazdrość zła Cieszę się, że masz własny dom, ale ja też bym już chciała
Tak, za3 dni weekend już!

Nic.. miłego
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:44   #3184
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Laptop...też by mi pasował . ^^
Selenę Ci przypominam ? hehe fajnieee Ja jej tam nie znam bo nie oglądam programów z nią , ale jak weszłam w google to moze troche Chociaż teraz już jej raczej nie przypominam ze względu na krótkie włosy;/
A Twoje schudniecie rzuca sie ewidentnie w oczy. Od razu zauważyłam
A na casting śmigaj śmiało ! Co CI szkodzi? Nic nie tracisz.

Chodzisz do Galerii Krakowskiej? Jak to mozliwe że nigdy się nie spotkałyśmy ?
B.Lubię kefiry z Piątnicy .
Z kim piszesz smsy? Bo jakoś nie w temacie jestem...wybacz
Ale myśle ze jezeli tego Ci brakowało to czemu nie
?
Smsy to nic złego przecież.
.
O 10 ma przyjechac laptop ja juz po prysznicu i balsamowaniu,potem jak przyjdzie laptop mam zamiar sie z nim zapoznac blizej
Niby nic mi sie szkodzi pojsc na casting..moze akurat beda szukac pulchnej dziewczyny
Do GK chodze rzadko w sumie, ale spotkac sie mozemy jak bedziesz w krk
Pisze smsy z M,moim eeeee... przyjacielem, zktórym nie moge sie spotykac bo TZ mi nie pozwala, bo kiedys sie z nim całowałam kiedy byłam juz z TZ,tia, to tak w skrócie
Dałabym sobie ręke uciąc, ze mój TZ juz te smsy uznałby za zdradę
Siedze sobie teraz z mascia cynkową na buzi,bo mi jakies dziadostwo wyskoczyło a poza tym mam czerwona buzie od solarium, dlatego juz tym tyg nie ide
mam jakas taka grubą twarzwypchane policzki jak sie usmiecham

Nefre, Mercy- ja tez chce miec Was na naszej klasie,namiary moge dac na PW
Ejli- nieraz mi sie nie chce, ale patrzac na moje ciało odrazu mi sie chce, bo lato tuz tuz a ja sie boje krótkich spodenek krótkich bluzek a tym bardziej stroju kąpielowego
zakochałam sie w masle kakaowym do ciała musze upolowac gdzies jeszcze waniliowe jak zobacze
Agolku- moze dlatego mnie to przeraza, bo w domu mieszkam z taką isototką mojego brata, jest fajna owszem ale niekiedy to mozna stracic cierpliwosc..w sumie juz nie taka mała bo ma 5 lat ale mieszkałam z nia od małego i wiem ze dzieci tez potrafia dac w kosc. Ale teksty to ma młoda nieziemskie nieraz
mnie przeraza brzuch,juz nawet nie skóra i rozstepy ( bo juz je mam) ale brzuch ze jest taki duzy i w ogóle jak sie poruszac ,wiem to dziecinne myslenie

narazie czekam na laptopa,potem troche ogarne pokój i pójde po jakies brokuły na obiad do biedronki
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:56   #3185
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Orzeszku - własnie ogladam Twoje zdjęcia na NK... Czy Tyś na głowę upadła?! Gdzie gruba?;/ Kokieteria z Twojej strony czy naprawdę tak myślisz? Matko, skoro Ty gruba to co ja mam niby powiedzieć? przy Tobie czuję się jak spaślak!
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:01   #3186
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Orzeszku - własnie ogladam Twoje zdjęcia na NK... Czy Tyś na głowę upadła?! Gdzie gruba?;/ Kokieteria z Twojej strony czy naprawdę tak myślisz? Matko, skoro Ty gruba to co ja mam niby powiedzieć? przy Tobie czuję się jak spaślak!
od kiedy to spaślaki noszą rozmiar 34?
Ja nosze 38/40
to nie jest kokieteria, uwazam ze powinnam schudnąc tylko cos mi to nie wychodzi
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:05   #3187
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Orzeszku - należe do tzw.chudych grubasów. mimo,żemieszcze się w 34 , to noszę36/38, aby ciuchy dobrze leżały Uważam,że masz swietną figurę i nie musisz się odchudzac
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 09:07   #3188
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Orzeszku - należe do tzw.chudych grubasów. mimo,żemieszcze się w 34 , to noszę36/38, aby ciuchy dobrze leżały Uważam,że masz swietną figurę i nie musisz się odchudzac
musze cwiczyc i zdrowo sie odzywiac a jak schudne to bede baardzo szczesliwa
a ja naleze do grubych grubasów poza tym, nie wiem co sie dzieje z moja twarza, patrze na swoje zdjecia i ona jest grubawypchane policzki jak sie usmiecham
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:10   #3189
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Może woda Ci się zebrała w organizmie i to dlatego? Sama nie wiem
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:18   #3190
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Może woda Ci się zebrała w organizmie i to dlatego? Sama nie wiem
moze dlatego ze jestem gruba to mam tez gruba twarz
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:20   #3191
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Jak się przejadę do Twojej miejscowości, jak Cię przełożę przez kolano,jak trzepne z 5 razy w tyłek to zobaczysz! Nie waż się pisać, że jesteś gruba, bo naprawdę to zrobię
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 09:26   #3192
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Jak się przejadę do Twojej miejscowości, jak Cię przełożę przez kolano,jak trzepne z 5 razy w tyłek to zobaczysz! Nie waż się pisać, że jesteś gruba, bo naprawdę to zrobię
,mam doła ciało 18latki całe w rozstępach i cellulicie , nigdy sie nie pokaze w kostiumie kąpielowym nad rzeką





__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:31   #3193
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Domiś wiesz co? Chyba najważniejsze jest to,żebys Ty się czuła dobrze w swoim ciele. Jesli uważasz, ze masz celulit i rozstępy -rób coś z tym - kremy, peelingi, ogólna pielęgnacja.
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:33   #3194
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Domiś wiesz co? Chyba najważniejsze jest to,żebys Ty się czuła dobrze w swoim ciele. Jesli uważasz, ze masz celulit i rozstępy -rób coś z tym - kremy, peelingi, ogólna pielęgnacja.
robie i to od dłuzszego czasu i co ? i jedno wielkie nic
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:36   #3195
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

jesz słodycze? Dużo węglowodanów? Bierzesz gorące kąpiele? Wiele czynników przycyznia się do powstawania cellulitu. Osobiściena walke z cellulitem polecam peeling kawowy,gąbkę szorstką i... skakankę Już widzę efekty, to dziadostwo jest coraz mniejsze
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:40   #3196
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Słodycze jem sporadycznie, z węglowodanów to chleb raz dziennie na 1 lub2 sniadanie i 2-3łyzki jakiejs kaszy czy ryzu do obiadu czasami ,kąpiele gorące biore;/ musze spróbowac tego peelingu kawowego..

przestaje smędzic i znikam sie dołowac sama ;/
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 09:46   #3197
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Spróbuj z peelingiem kawowym Daje niezłe rezultaty
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:12   #3198
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
asiek, o 7.30 JEST faktycznie puste lodowisko? Od paru lat spędzam ferie na tafli , ale w tym roku obawiam się zimna, no i w ogóle dziwnie tak ostatnio u mnie... Ale jazda na łyżwach to jest coś, dla czego warto wstać nawet o 5.45. Muszę koniecznie się wybrać. Darmowe wejście jest dla młodzieży szkolnej czy niepełnoletniej? Chyba będę musiała się nieco odmłodzić (wyglądam jak dziecko, więc problemu nie będzie).
no, wczoraj było może 20 osób, a to duża tafla jest żałuję, że dzisiaj nie poszłam, bo zdążyłabym i na lodowisko i na strzelnicę

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ja też oglądam pełno seriali na raz (jak z resztą można było zauważyć po tym co ostatnio wymieniłam ) Oglądanie seriali wciąga zwłaszcza jak się je ściąga i ogląda kiedy chce
tak i już sie przyzwyczaiłam do dawania pauzy i przewijania jak czegoś nie zauważę, że aż mi sie dziwnie teraz w tv ogląda - poza tym lektor sucks najlepsze są napisy (polskie albo angielskie), a potem oglądanie bez - świetnie sie można języka nauczyć

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość

Sorki ,kompletnie mi się wiek pomylił... Jakoś byłam przekonana ze jestes w moim wieku.

Też zaczynam brzuszki ćwiczyć ^^.
Nie ma sprawy
Ja dzisiaj zaczynam 8 minute abs, codziennie - zobaczymy jakie będą efekty

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Nefre, Mercy- ja tez chce miec Was na naszej klasie,namiary moge dac na PW
Ejli- nieraz mi sie nie chce, ale patrzac na moje ciało odrazu mi sie chce, bo lato tuz tuz a ja sie boje krótkich spodenek krótkich bluzek a tym bardziej stroju kąpielowego
zakochałam sie w masle kakaowym do ciała musze upolowac gdzies jeszcze waniliowe jak zobacze
też Was chcę mieć
a kokosowe masełko miałaś?

Jestem już po strzelnicy - pierwszy raz byłam i mój najlepszy wynik to 11/13 . Raz prawie w sam środek trafiłam Na pewno pójdę tam jeszcze nie raz
Drugie śniadanie też już zjedzone, ogranę trochę i może zrobie coś pożytecznego... albo znowu bedę oglądać
A wieczorem wychodzę z koleżankami, o życie towarzyskie też trza dbać :-P

miłego dnia
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:06   #3199
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
WARIATKA

(jak Cię znajdę u Jabłuszka to też Ci wyślę zaproszenie, a co )


Wydawało mi się ze jest wcześnie ale jednak chyba nie
Idę więc się myć a później rozważę spanie

miłych snów:
Wyślij wyslij!chyba ze ja Cię znajdę pierwsza:P
Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Mango- !!!!!!!! aaaa! Chodź tu Ty morderncjo moja
Kochane ja też chce WASZĄ KLASĘ

Dobra,lecę się zbierać do szkoły Nie wiem jak ja dzisia przeżyję =='
Nefre dawaju namiara to Cię zaraz poszukam

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci za tą relację

Mercy ! Prześlij że namiary swoje na NK I do wszystkich dziewczyn apel :
Jeśli którejś nie mam to przesyłajcie swoje namiary Fajnie jest Was zobaczyć

i .
Aaaaa ja Cie juz znalazłam!Wiem która to Ty!

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
O 10 ma przyjechac laptop ja juz po prysznicu i balsamowaniu,potem jak przyjdzie laptop mam zamiar sie z nim zapoznac blizej
Niby nic mi sie szkodzi pojsc na casting..moze akurat beda szukac pulchnej dziewczyny
Do GK chodze rzadko w sumie, ale spotkac sie mozemy jak bedziesz w krk
Pisze smsy z M,moim eeeee... przyjacielem, zktórym nie moge sie spotykac bo TZ mi nie pozwala, bo kiedys sie z nim całowałam kiedy byłam juz z TZ,tia, to tak w skrócie
Dałabym sobie ręke uciąc, ze mój TZ juz te smsy uznałby za zdradę:
Siedze sobie teraz z mascia cynkową na buzi,bo mi jakies dziadostwo wyskoczyło a poza tym mam czerwona buzie od solarium, dlatego juz tym tyg nie ide:
mam jakas taka grubą twarzwypchane policzki jak sie usmiecham

Nefre, Mercy- ja tez chce miec Was na naszej klasie,namiary moge dac na PW

mnie przeraza brzuch,juz nawet nie skóra i rozstepy ( bo juz je mam) ale brzuch ze jest taki duzy i w ogóle jak sie poruszac ,wiem to dziecinne myslenie

narazie czekam na laptopa,potem troche ogarne pokój i pójde po jakies brokuły na obiad do biedronki
Orzeszku już Cię widziałam na nk-moim zdaniem jestes taka apetyczna, i wcale nie jestes gruba, jesteś szczupła,chciałabym miec Twoj biust
A co do rozstępow to ja tez mam-zrobiły mi się na pupie-i od razu były białe więc nawet nie było się ich jak pozbyc;/



Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Jak się przejadę do Twojej miejscowości, jak Cię przełożę przez kolano,jak trzepne z 5 razy w tyłek to zobaczysz! Nie waż się pisać, że jesteś gruba, bo naprawdę to zrobię
oooo dobry pomysł!ja tez wpadne, nawet mam blizejUwazaj Orzeszku wiem gdzie jest Twoja miejscowosc!:admin :

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
jesz słodycze? Dużo węglowodanów? Bierzesz gorące kąpiele? Wiele czynników przycyznia się do powstawania cellulitu. Osobiściena walke z cellulitem polecam peeling kawowy,gąbkę szorstką i... skakankę Już widzę efekty, to dziadostwo jest coraz mniejsze
mówisz?a codziennie tak smarujesz?Ile czasu?Mów mów bo ja musze tez cos zaradzić!


Asiek wysyłam na pw-namiarka

UWAGA UWAGA kazda obywatelka Wizazu która chce miec Mercy w znajomkach na klasie naszej, uprzejmię proszona jest o dostarczenie swoich namiarów na pw Tarantulka

Kurczę, Mercy miec tylko jedno zdjęcie na nk Mercy chcieć dać ale Mercy nie miec czym zrobić ładnych zdjęc, bo Mercy miec w telefonie aparat który robic małe, niewyrażne zdjęcia, bez wyraznych kolorków.Mercy musiec coś wykombinowac albo musiec się dorobić cyfrówki
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 11:08   #3200
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
ja tez tak myslalam kiedys i dalej tak mysle czasem..cale zycie na diecie,staram sie wygladac w miare wymirowo itp a tu nagle w 9 mcy wszytsko pojdzie na zawsze ''na marne''. No bo nie oszujmy sie ze inaczej sie rodzi i inaczej skora potem wyglada jak ma sie 20 lat a inaczej jak 30.. Ale bede miala ta sliczna istotke ktora napewno sprawi ze widok mojej skory bedzie ostatnia rzzeza o jakiej pomysle.. taka mam nadzieje przynajmniej
na pewno będziesz miała ślicznego bobaska
No i uważam ze jesteś w bardzo dobrym wieku teraz ja sobie też nie wyobrażam na razie siebie w roli przyszłej matki, ale pewnie mi się to odmieni, tak przed 30
A tak w ogóle to znam mnóstwo osób które po ciąży wyglądają nawet lepiej niż przed jeśli chodzi o figurę, więc na pewno to nie jest reguła że figura musi się zepsuć

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

u mnie + 10 cieplo,przyjemniej i tak swiezo...pootwieralam okna na dole wszsytkie bo ogrzewanie sie rano wlaczylo i normlanie sauna byla. a ja nie cierpie jak jest przegrzane pomieszczenie
ja chcę 10 stopni (a nie minus 10 )
Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość





Proszę powiedz z czego to ściągasz ...
ja ściągam z Torrentów, ale jest mnósrtwo programów do ściągania ja najbardziej lubię ten bo prawie zawsze się ściąga dobra wersja wpisz sobie w googla "torrent" i Ci znajdzie ten program




Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
musze cwiczyc i zdrowo sie odzywiac a jak schudne to bede baardzo szczesliwa
a ja naleze do grubych grubasów poza tym, nie wiem co sie dzieje z moja twarza, patrze na swoje zdjecia i ona jest grubawypchane policzki jak sie usmiecham
tja, grubych grubasów ehhhh, co mają powiedzieć osoby które napradę walczą o firugę
Orzeszku, widziałam mnóstwo Twoich zdjeć, na każdym wyglądasz zjawiskowo... ostatnio na NK dawałaś takie z odsłoniętym boczkiem i zupełnie nie było widać żadnych niedoskonałości, na zdjęciu nóg, które ostatnio tu wklejałaś też... Nie możliwe, że Ty widzisz coś cego nie widzi nikt a twarzy to już na pewno nie masz grubej, i szczerze chciałabym mieć taki uśmiech jak Ty

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
,mam doła ciało 18latki całe w rozstępach i cellulicie , nigdy sie nie pokaze w kostiumie kąpielowym nad rzeką
jak nad tą rzeką znajdziesz chociaż jedną dorosłą dziewczynę która NIE MA w ogóle cellulitu i rozstępów to Ci serdecznie pogratuluję, bo raczej jest to niemożliwe


Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość


tak i już sie przyzwyczaiłam do dawania pauzy i przewijania jak czegoś nie zauważę, że aż mi sie dziwnie teraz w tv ogląda - poza tym lektor sucks najlepsze są napisy (polskie albo angielskie), a potem oglądanie bez - świetnie sie można języka nauczyć
ja też nie lubie lektora nie słychać w ogóle co aktorzy mówią


Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Jestem już po strzelnicy - pierwszy raz byłam i mój najlepszy wynik to 11/13 . Raz prawie w sam środek trafiłam Na pewno pójdę tam jeszcze nie raz
zazdroszczę tej strzelnicy, zawsze chciałam na coś takiego iść
Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
A wieczorem wychodzę z koleżankami, o życie towarzyskie też trza dbać :-P
udanego wieczorka

Oj jak nie chce mi się uczyć ale egzamin już za 3 dni więc nie ma wyjścia


miłego dnia Kochane
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2009-02-17 o 19:53
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:27   #3201
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Agolku - z tego co wiem to po ciąży, jeżeli oczywiście matka się zaprze, to da radę szybko wrócić do figury Z resztą, tyle latania przy dzidzi będzie, że ani się nie obejrzysz a figura będzie jak ta lala
Kurczę, jak ja bym chciała mieć już mieszkanie własne.. tak Ci zazdroszczę, chociaż nie jest to zazdrość zła Cieszę się, że masz własny dom, ale ja też bym już chciała
niedlugo tez bedziesz miala swoje mieszkanko,nie martw sie. A widzisz ja mam teraz z mieszkaniem klopot bo mamy dom w UK i nie mozemy sprzedac a w Polsce piekny loft ale tylko do wynajecia wiec po powrocie z uk tez bedziemy musieli kupic nowe mieszkanko/szeregowke wiec tak naprawdenie mam swojego docelowego domu
Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Agolku- moze dlatego mnie to przeraza, bo w domu mieszkam z taką isototką mojego brata, jest fajna owszem ale niekiedy to mozna stracic cierpliwosc..w sumie juz nie taka mała bo ma 5 lat ale mieszkałam z nia od małego i wiem ze dzieci tez potrafia dac w kosc. Ale teksty to ma młoda nieziemskie nieraz
mnie przeraza brzuch,juz nawet nie skóra i rozstepy ( bo juz je mam) ale brzuch ze jest taki duzy i w ogóle jak sie poruszac ,wiem to dziecinne myslenie
Orzeszek Tu mnie tu nie strasz

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
od kiedy to spaślaki noszą rozmiar 34?
Ja nosze 38/40
to nie jest kokieteria, uwazam ze powinnam schudnąc tylko cos mi to nie wychodzi
kochane ja tez was chce na NK!! Poszukajcie mnie u Ewci Aga w ostatnio dodanych pewnie

musze uciekac

buuuzia
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 11:53   #3202
nie wymysle nic lepszego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 120
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Witam; )
mam pytanie . troche niezbyt w temacie bo to plotkowy ale nie wiem gdzie moglabym spytac a nie chce niepotrzebnie zakladac nowego wątku

wiec chodzi o moją wage
zawsze bylam chuda jak patyk, z wiekiem chyba moja przemiana materii sie pogorszyla ale i tak nie jestem jakos bardzie gruba ; ))
od jakiegos roku nie jem chipsów, nie pije napoi gazowanych, soki pije sporadycznie. Przyznajde sie ze mam slabsc do slodyczy ale tez staram sie to jaos ograniczac, jem np pasek czekolady dziennie.
jem ok 4 posiłkoów dziennie , z tego 3 wyglądają tak : 2 kanapki najczesciej z zoltym serem lub serkiem topionym i herbata no a 4 posilek to obiad i tu juz wygląda roznie , albo zupa albo kurczak, czasem tez cos innego
od 4 dni zaczelam cwiczyc 8 minute legs i 8 minute buns , dlatego zeby wzmocnic mięsnie w tych czesciach ciala (ortopeda kazal)

wiec chyba moje posilki nie są jakies bardzo kaloryczne , ćwicze , a 2 razy w tyg mam jeszcze w-f

no i jakie wielkie bylo moje zdziwienie kiedy weszlam rano na wage a tu 5 kg wiecej niz jakis czas temu (moze 1-2 temu sie wazylam)

co moze byc przyczyną mojego tycia ?
czy mam ograniczyc jedzenie ? zmienic diete ?
z góry dziekuje za odp lub odeslanie mnie do odpowiedzniego wątku ; ))

aha . moze jeszcze powiem ze mam 20 lat , mam 175 cm wzrostu i moja dzisiejsza waga pokazała 60 kg .. chociaz zawsze bylo troche ponad 55 ; /
nie wymysle nic lepszego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 12:25   #3203
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nie wymysle nic lepszego Pokaż wiadomość
Witam; )
mam pytanie . troche niezbyt w temacie bo to plotkowy ale nie wiem gdzie moglabym spytac a nie chce niepotrzebnie zakladac nowego wątku

wiec chodzi o moją wage
zawsze bylam chuda jak patyk, z wiekiem chyba moja przemiana materii sie pogorszyla ale i tak nie jestem jakos bardzie gruba ; ))
od jakiegos roku nie jem chipsów, nie pije napoi gazowanych, soki pije sporadycznie. Przyznajde sie ze mam slabsc do slodyczy ale tez staram sie to jaos ograniczac, jem np pasek czekolady dziennie.
jem ok 4 posiłkoów dziennie , z tego 3 wyglądają tak : 2 kanapki najczesciej z zoltym serem lub serkiem topionym i herbata no a 4 posilek to obiad i tu juz wygląda roznie , albo zupa albo kurczak, czasem tez cos innego
od 4 dni zaczelam cwiczyc 8 minute legs i 8 minute buns , dlatego zeby wzmocnic mięsnie w tych czesciach ciala (ortopeda kazal)

wiec chyba moje posilki nie są jakies bardzo kaloryczne , ćwicze , a 2 razy w tyg mam jeszcze w-f

no i jakie wielkie bylo moje zdziwienie kiedy weszlam rano na wage a tu 5 kg wiecej niz jakis czas temu (moze 1-2 temu sie wazylam)

co moze byc przyczyną mojego tycia ?
czy mam ograniczyc jedzenie ? zmienic diete ?
z góry dziekuje za odp lub odeslanie mnie do odpowiedzniego wątku ; ))

aha . moze jeszcze powiem ze mam 20 lat , mam 175 cm wzrostu i moja dzisiejsza waga pokazała 60 kg .. chociaz zawsze bylo troche ponad 55 ; /
Hmmm a jak długo ćwiczysz?moim zdanim nie jesz zbyt duzo.

Myśle ze po prostu zamieniłas tłuszczyk w mięsnie, a mięsnie waza więcej-stąd ten skok do 60 kg.Radze Ci nie sugerować się waga, a tym czy Ci sie wymiary jakos drastycznie zmieniaja.Mierz się rano, przed posiłkiem.

Moze jestes przed okresem i woda Ci się zatrzymała w organizmie?
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 12:34   #3204
nie wymysle nic lepszego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 120
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

przed okresem nie jestem ; )
ta jak pisalam cwicze od 4 dni .
8minute buns plus 8minute legs wiec razem 16 minut wiec nie są to jakies wielkie cwiczenia ; p

no do tego jeszcze dochodzi wf ktorego aktualnie nie mam (sesja)
nie wymysle nic lepszego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 12:36   #3205
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość

Orzeszek Tu mnie tu nie strasz
nie strasze,tylko mówie jak jest dzidzie jest miec fajnie,ale trzeba miec do tego anielskiego cierpliwosci.Poza tym tyle łażenia po lekarzach z niunią jest ze masakra..Ale ostatnio miała bal księżniczkowy i była księżniczką,sukienka jak balowa tylko na takiego karzełka małego
ogólnie jest słodka, ale czasami jest taka upierdliwa ze szok
Agolku,zaprosiłam Cie do znajomych,ja to Dominika
Ostatni tekst młodej to mistrzostwo. Bratowa poszła rano do sklepu,ja zostałam z niunią i zaczeła sie sama ubierac. Najpierw zapomniała majtek ubrac i same rajstopy, rajstopy na lewą strone ale to nic. Bratowa wraca ze sklepy, widzi ja ubraną a młoda do niej "ZASKOCZYŁAŚ SIĘ? ":rotfl :
Byłam w biedronce po brokuły i zaraz będe gotowac.
Ewusia- to zdjecie jakos mi sie tak udało fajnie stanąc i dlatego tak wyszło ja nie chce wyjsc na kokietke, ktora ciagle narzeka, bo narzekam ale nie z kokieterii tylko z kompleksów,ale moge o tym nie pisac jesli Wam to przeszkadza
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 12:42   #3206
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez nie wymysle nic lepszego Pokaż wiadomość
przed okresem nie jestem ; )
ta jak pisalam cwicze od 4 dni .
8minute buns plus 8minute legs wiec razem 16 minut wiec nie są to jakies wielkie cwiczenia ; p

no do tego jeszcze dochodzi wf ktorego aktualnie nie mam (sesja)
Hmmm Hmm Hmmm to jednak musi byc inny powod.
Ja bym na Twoim miejscu nie ograniczała jedzenia, bo przy 175cm wzrostu to te 60 kg nie jest duzo.Tylko zamieniłabym jej na bardziej zdrowsze-bo ten chleb i serki 3 razy dziennie to to tylko zapycha cię no i nie jest to zbyt zdrowe, zamien to na jakies owocki, owsiankę itp.No i dodaj jakies cwiczenia-np interwałowe-przyspieszają przemianę materii.

A może po prostu waga się zepsuła?Sprawdz jakie masz wymiary na czczo?
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 13:01   #3207
cher
Raczkowanie
 
Avatar cher
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 199
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

więcej się napisać nie dało?

agolek - +10? ale fajnie! u mnie dzisiaj duuuużo słońca i jakieś chmury śniegowe takie. siedziałam jednak przy otwartym oknie i było sympatycznie!
a za małą słodką istotkę przeogromnie trzymam kciuki

orzeszku - rany boskie! Ty masz taką figurę, że niejedna dziewczyna mogłaby Ci pozazdrościć! serio. przecież dodatkowo rozmiar rozmiarowi nierówny! i jak będzie trzeba to przyjadę razem z nefre i Tarantulkiem 'trzepnąć w tyłek' jesteś i tak śliczną dziewczyną i nie dołuj się tylko uśmiechnij.
ps. waniliowe masło? o rany, skąd?!

asiek14 - kokosowe masło? mmm.. skąd takie? teraz mam balsam 'masło kakaowe' z 'ziaja' jest boooooskie
dobrze, że świetnie się bawiłaś na strzelnicy
życie towarzyskie ważna sprawa - baw się dobrze

Mercy/Tarantulku - kombinuj zdjęcia :P

Ewuś - z czego ten egzamin bo ja chyba nie w temacie jestem? trzymam kciuki! na pewno zdasz!

dzień dobry!
kolejny dzień w którym się obijam ale to nic, to nic. czytam i nadrabiam telewizyjne zaległości - chociaż z drugiej strony ileż można.
tak sobie wymyśliłam, że chyba pobiegnę do fryzjera.
nic mi się nie chce jakoś tak :P
za to dużo słońca mam za oknem
dobra, dobra już nie nawijam

udanego dnia Dziewczyny!
__________________
..don't wait.
cher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 13:14   #3208
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cher masz nasza klasę?
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 13:37   #3209
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez cher Pokaż wiadomość
asiek14 - kokosowe masło? mmm.. skąd takie? teraz mam balsam 'masło kakaowe' z 'ziaja' jest boooooskie
dobrze, że świetnie się bawiłaś na strzelnicy
życie towarzyskie ważna sprawa - baw się dobrze
z ziaji właśnie, tak jakby w słoiczku
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 14:01   #3210
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) V

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Agolku,zaprosiłam Cie do znajomych,ja to Dominikaokeeej L) dziekuje wejde wieczorem bo w pracy nie mam dostepu
bo narzekam ale nie z kokieterii tylko z kompleksów,ale moge o tym nie pisac jesli Wam to przeszkadza
Orzeszek nie przeszkaszkadza, mysle ze nikt nie mial tego na mysli. Dziewczyny chca ci tylko powiedziec ze naprawde powinnas zmienic swoj sposob myslenia o samej sobie. Pamietaj tez ze o wartosci czlowieka nie decyduje rozmiar jeansow...

Cytat:
Napisane przez cher Pokaż wiadomość
agolek - +10? ale fajnie! u mnie dzisiaj duuuużo słońca i jakieś chmury śniegowe takie. siedziałam jednak przy otwartym oknie i było sympatycznie!
a za małą słodką istotkę przeogromnie trzymam kciuki dziekuje po 15kwietnia bede wiedziala czy jest wogole sens sie tym podniecac... mam nadzieje,ze jednak bede mogla miec dzieci...
Ewus trzymam kciuki za egazm!! PS.dzieki za zaproszenie,sliczna jestesusmiechaj sie tylko wiecej
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.