Biorę ślub cywilny za 3 mśc !! Pisać do mnie jak macie sukieneczki na zbytku !! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 14:02   #91
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Biorę ślub cywilny za 3 mśc !! Pisać do mnie jak macie sukieneczki na zbytku !!

obrączki to obrączki, muszą być te same, bo jak będziesz później nosić, jeśli kupisz odrębną parę? Jeden dzień te, drugi tamte?
Tuż przed drugą ceremonią zdejmiecie i ponownie zaprzysięgniecie się swoimi obrączkami.

Co do sukni, obie są piękne, do tej drugiej musisz mieć nieskazitelną figurę. Ja wybrałabym pierwszą, jest kobieca i z klasą, a przy tym zwiewna delikatna i elegancka.

Tak, na ślub cywilny w dobrym tonie jest rozesłać (rozdać) zaproszenia.

Nie, podwiązka nie jest obowiązkowa, to raczej zwyczajowy dodatek.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-03-08 o 14:06
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 16:23   #92
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Biorę ślub cywilny za 3 mśc !! Pisać do mnie jak macie sukieneczki na zbytku !!

Cytat:
Napisane przez kika467 Pokaż wiadomość
oj ta czarna nie w moim stylu.... ja chce coś skromnego do kolan... podoba mi sie kolor kanarkowy złoty błękitny pastelowy róż oraz braz ewentualnie czarny to są moje ulubione kolorki jak na
suknie

Panie a co za dodatki trzeba mieć do sukni ??

Która jest ładniejsza ?? doradzćie ?? jakie dodatki ??
Czy na ślub cywilny trzeba dawać zaproszenia ?? czy podwiązka jest obowiązkowa ??
Jak to jest z obrączkami ?? na ślub cywilny sie kupuje a na kościelny ?? te same ??

W przypadku ślubu cywilnego i kościelnego branego oddzielnie- kupuje się także jedną parę obrączek.

Podwiązka nie jest konieczna, jest to swego rodzaju zwyczaj, tradycja.

Tak oczywiście, na ślub cywilny jak i każdy inny powinno się zapraszać gości wysyłając/dając bezpośrednio zaproszenia.

Mi się bardziej podoba suknia nr 2- lubię jak kreacja podkreśla kobiecie kształty, uwydatnia jej atuty. Suknia jest bardzo elegancka i szykowna, przeznaczona dla zgrabnych kobiet, mile widziane niskie osóbki, które dzięki takiemu wykrojowi zostaną optycznie wydłużone.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 07:58   #93
Black_Opal
Przyczajenie
 
Avatar Black_Opal
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 26
Dot.: Biorę ślub cywilny za 3 mśc !! Pisać do mnie jak macie sukieneczki na zbytku !!

Ja brałam ślub w sukni mariees de paris model DAMAS i czułam się w niej świetnie! Nie będę przekonywać ale uważam że panny młode powinny smiało iść do USC w sukniach ślubnych a nie w zwykłych sukienkach, które są piękne, ale prawdziwie zjawiskowo wygląda się w prawdziwej sukni ślubnej Pozdrawiam

Edytowane przez Black_Opal
Czas edycji: 2009-04-08 o 08:48 Powód: edition
Black_Opal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:50   #94
kika467
Raczkowanie
 
Avatar kika467
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wołomin.
Wiadomości: 222
GG do kika467
Dot.: Biorę ślub cywilny za 3 mśc !! Pisać do mnie jak macie sukieneczki na zbytku !!

Cytat:
Napisane przez Black_Opal Pokaż wiadomość
<złamanie regulaminu>

że co słuchAM?
__________________
MOJE CIUSZKI WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=314863
kika467 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 08:44   #95
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: Biorę ślub cywilny za 3 mśc !! Pisać do mnie jak macie sukieneczki na zbytku !!

* mi bardziej podoba się sukienka nr 1 lubię krój empire jest kobiecy(a właściwie dziewczęcy) i zwiewny


jakie dodatki? na pewno kwiaty w jakiej formie - to zależy od Ciebie czy wolisz tradycyjny bukiet czy może stroik na rękę albo torebkę lub kulę z kwiatów
inne dodatki - wg uznania ja miałam szal, który został w aucie było tak gorąco, że był zbędny


* zaproszenia, zawiadomienia - tak należy/wypada rozdać/wysłać

* podwiązka nie jest obowiązkowa - ale chyba jednak większość PM ją ma ja dostałam na wieczorze panieńskim czerwoną - ponoć ma gwarantować namiętność w małżeństwie i miałam ją pod sukienką założyłam tuż nad kolanem - żeby nie odznaczała się pod sukienką (nie miałam halek)

* obrączki te same - niby czemu mielibyście kupować 2 pary?
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.