Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 20:28   #4441
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ale mnie kusicie tymi BB Ale póki co, przez to dobieranie w ciemno, raczej się na nie nie skuszę...
to nie jest tak do końca w ciemno, dziewczyny robią rozbiórki co jakiś czas i kupuje się ml w słoiczkach i testuje dużo różnych a dopiero potem całe opakowanie. ja tak zrobiłam, przetestowałam może ze 6-7 różnych w kolorach mniej więcej dla mnie (po swatchach wybierałam) i jedne lepiej mi pasowały inne mniej. Mam już dwa pełnowymiarowe i szykuję się na następne.

Także to nie tak całkiem w ciemno. Tylko ja miałam tyle szcześcia, ze szybko dostałam moje próbki a czasem długo się czeka aż cały jakiś rem się rozbierze i dopiero jest kupowany i rozlewany.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - to nie jest tak, ze uwazam, ze podklady sa do zada i nie chce ich uzywac. Do pelnego makijazu podkład, korektor i puder mam zawsze, ale poki nie zaczelam dbac o skore to glupio mi bylo wyjsc do warzywniaka bez maskowania sie, a teraz juz nie strasze, a wrecz czasami nie widze roznicy miedzy skora z podkladem i bez (procz ukrycia zaczerwienien przy nosie). Podklad to swietny kosmetyk i wprawdzie fajnie jest miec skore, ktora go nie wymaga, ale nie zrezygnuje z niego, bo pelny makijaz z kolorowymi cieniami itp. wyglada bez niego po prostu głupio
ja to bym tak chciała, czasem nie mam czasu się malować a muszę bo wstyd wyjść... albo idę tylko do Tża i niestety... to samo - tapetowanie. A jaka byłabym szczęśliwa jabym mogła sobie to odpuścić jak nie mam ochoty się malować

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Ruda zna moje oczyska z facebooka
a to moj ryjek wstretny ..
kochana ale masz oczy

W ogóle faktycznie wszystkie jesteście ładne i niech żadna nie próbuje nawet zaprzeczać!!!

A na koniec taki off top - pazurki!
Miętowe się tak Malince podobały - Essie Mint candy apple + flejksy GR
Fioletowe to moje wyzwanie - dodi to ty rzuciłaś mi kiedyś wyzwanie żebym kremowe zrobiła dopiero się udało teraz bez bąbli czy innych farfocli (które tuszuję brokatami) - Joko J105 MAT
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01729.jpg (29,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01746.jpg (28,7 KB, 36 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-03-22 o 20:31
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:31   #4442
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak dobrać odcień różu do karnacji? W SP jest promocja na burżujki. Czytałam, że dobre, tylko pojęcia nie mam, jaki kolor wziąć... Wydaje mi się, że jakiś brzoskwiniowy by mi pasował. Mam śniadą karnację o żóltym odcieniu- chyba
ja polecam New Car Smell z EDM, znajdziesz je na stronie kosmetyki mineralne jakoś tak. Tutaj pozwolę sobie nie zgodzić się z ewalucją (jak się nie obrazi ) bo naturalny rumieniec w 99% nie jest zbyt ładny, kojarzy się z twarzą po zimowym spacerku i ja właśnie staram się unikać takich róży. Ale w tej kwestii mam spaczony gust ,przyznaję

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33081503]Matko przenajświętsza!Moje nogi(nie,nie chodziłam dziś w koturnach tylko w tenisówkach).Nie mam na nic ochoty,jestem zła. Słucham jedynie jednej piosenki caly czas(Flo rida -good feeling)I jeszcze widziałam sie z jedną osoba, która wywołuje u mnie...dziwne uczucie.Ehh..A jutro Łódź.Ihaa cudownie spędzony weekend sie zapowiada milordzie.I..zjadłabym kebaba.Zadarłam pazurka,kciuka zaraz na brzegu obok tego różowego i musiałam go skleić :/[/QUOTE]
ponoć łódź jest stolicą kebaba
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pilar - to nie jest tak, ze uwazam, ze podklady sa do zada i nie chce ich uzywac. Do pelnego makijazu podkład, korektor i puder mam zawsze, ale poki nie zaczelam dbac o skore to glupio mi bylo wyjsc do warzywniaka bez maskowania sie, a teraz juz nie strasze, a wrecz czasami nie widze roznicy miedzy skora z podkladem i bez (procz ukrycia zaczerwienien przy nosie). Podklad to swietny kosmetyk i wprawdzie fajnie jest miec skore, ktora go nie wymaga, ale nie zrezygnuje z niego, bo pelny makijaz z kolorowymi cieniami itp. wyglada bez niego po prostu głupio[COLOR="Silver"]
to znaczy ja mówiłam tak ogólnie, nie ,że jechałam na Ciebie też bym chciała mieć ładną cerę i nie musieć jej malować, wiadomo Ale często widzę dziewczyny z niedoskonałościami i umalowanymi tylko oczami i aż się prosi o wyrówanie cery..

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33083374]Więc włochy są z grudnia,kiedy wyszłam od fryzjera.Teraz mam je tysiąc razy gorsze i lekko dłuższe.A facjata(tylko dla ludzi o mocnych nerwach!) z września.[/QUOTE]
kurde, niezła różnica ! I jaka ładna buzia
Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, może tak..
Kurczę, jestem dużą optymistką, nawet dzisiaj jest we mnie te 10 % uśmiechu ale cholera, jak jedno się wali to wszystko na raz.
jak chcesz się wygadać, to wiesz gdzie nas szukać
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:32   #4443
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Duży po 39....
Mały w Joko po 12



No ja też mam dołka dziś....
Proszę, nie dobijaj mnie
Niby mogę sobie na niego pozwolić ale jednak moje skąpstwo mi mówi "daj spokój! cztery dychy za lakier? Spodnie za to można kupić Albo 10 jumpków!"
Jednak tyle czasu o nim marzę...

Dzień podły, ale drogie Panie... Jutro piątek!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Już daję



Pobujalam się i mi lepiej. Jeszcze jakbym nie była tak głodna, to bym była super szczęśliwa.


A teraz chwila historii.
Zdjecie pierwsze, to grobowiec rodzinny. Stoi teraz przy alejce parkowej tuż przy ruchliwej drodze.
Zdjecie drugie: chyba same się domyślacie. Znalezisko przyalejkowe. W parku, również. Ukochany mąż, któremu teraz tylko pierwiosnki na wiosnę zakwitły przy pozostałościach mogiły.
Krótko tylko: do 1964 był to niemiecki cmentarz komunalny, później dostał się w ręce Polaków, którzy co się dało rozkradli, resztę zniszczyli.
Teraz w tym miejscu jest Park Zachodni - ludzie spacerują z psami, dzieci bawią się na placu zabaw.
Dla mnie to miejsce jest straszliwie przygnębiające.


Miejsce przygnębiające, ale jakże piękne. Ja uwielbiam zwiedzać takie miejsca.
Moim marzeniem jest pojechać drugi raz do Auschwitz.
Moją fascynację Holocaustem przepłaciłam depresją ale muszę tam pojechać jeszcze raz! Jakaś chętna?

Dziewczyny, wy jesteście takie wszystkie piękne, nie nadaję się do Pazurkomaniaczek
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:33   #4444
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A na koniec taki off top - pazurki!
Miętowe się tak Malince podobały - Essie Mint candy apple + flejksy GR
Fioletowe to moje wyzwanie - dodi to ty rzuciłaś mi kiedyś wyzwanie żebym kremowe zrobiła dopiero się udało teraz bez bąbli czy innych farfocli (które tuszuję brokatami) - Joko J105 MAT
dawno za mną chodzi mięta+flejksy i teraz chyba w końcu to zrobię, zainspirowałaś mnie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:33   #4445
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ja jako jedyna chyba się z Wami danymi nie wymieniłam ale chyba to i lepiej ;p
Żądam twoich danych, żeby Cię na fejsbuniu posiąść!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Ruda flejksy mat czy blyszczace czarne pazury ?
Flejksy,a na to matt

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
To Ty jeszcze nie zdrowa?
Niby zdrowa, ale kaszlę, jak cholera. Aż mnie płuca bolą

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A na koniec taki off top - pazurki!
Miętowe się tak Malince podobały - Essie Mint candy apple + flejksy GR
Fioletowe to moje wyzwanie - dodi to ty rzuciłaś mi kiedyś wyzwanie żebym kremowe zrobiła dopiero się udało teraz bez bąbli czy innych farfocli (które tuszuję brokatami) - Joko J105 MAT
Miętka!
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:34   #4446
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
taak moje oczy.


hmm Prezesie cos znalazlam, nie patrzec na brwi to bylo z 2 lata temu o ja cie co ja mialam nad okiem hahah a tusz hmm wczesniej One by One Maybelline, pozniej Helena Rubinstein złota, a teraz trzymam sie MaxFactora false lash effect ale ja ogolnie sama z siebie mam dlugie rzesy postaram sie zrobic jakos ich zdjecie w najblizsztm czasie
Oczyska Masz świetne uniesione rzęsy Moje są proste jak druty. Ostatnio nawet zalotka nie daje im rady - chyba muszę kupić inną. Ostatnio w Naturze fajną widziałam - wyglądała jak machina tortur

A ten One by Ona fajny jest? Zastanawiam się nad nim, podobno wersja Satin Black jest dobra

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość


Ja tez lubie takie miejscówki. Chociaż ta strasznie smutna jest.
Nie szczelaj mnie!

Z fejsbunia znam
Czasami takie bajki pleciesz, ze trudno jest nie szczelić
A to Cię czeka, jeśli się nie zmienisz


Z fejsbunia?Jak zwykle wszystko mnie omija
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:36   #4447
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ale to juz rano pomaluje w zasadzie dokoncze bo padam na moj wstretny ryjek. A jutro pobudka o 6 .. trzeba sie wykapac, ogarnac na noc
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 20:36   #4448
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to nie jest tak do końca w ciemno, dziewczyny robią rozbiórki co jakiś czas i kupuje się ml w słoiczkach i testuje dużo różnych a dopiero potem całe opakowanie. ja tak zrobiłam, przetestowałam może ze 6-7 różnych w kolorach mniej więcej dla mnie (po swatchach wybierałam) i jedne lepiej mi pasowały inne mniej. Mam już dwa pełnowymiarowe i szykuję się na następne.

Także to nie tak całkiem w ciemno. Tylko ja miałam tyle szcześcia, ze szybko dostałam moje próbki a czasem długo się czeka aż cały jakiś rem się rozbierze i dopiero jest kupowany i rozlewany.

ja to bym tak chciała, czasem nie mam czasu się malować a muszę bo wstyd wyjść... albo idę tylko do Tża i niestety... to samo - tapetowanie. A jaka byłabym szczęśliwa jabym mogła sobie to odpuścić jak nie mam ochoty się malować


kochana ale masz oczy

W ogóle faktycznie wszystkie jesteście ładne i niech żadna nie próbuje nawet zaprzeczać!!!

A na koniec taki off top - pazurki!
Miętowe się tak Malince podobały - Essie Mint candy apple + flejksy GR
Fioletowe to moje wyzwanie - dodi to ty rzuciłaś mi kiedyś wyzwanie żebym kremowe zrobiła dopiero się udało teraz bez bąbli czy innych farfocli (które tuszuję brokatami) - Joko J105 MAT

Twoje paznokcie są IDEALNE!
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:42   #4449
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Prezesie hmm One by One srednio oceniam na 3,5 na poczatku jest super swietnie mokra szybko schnie itd.
Po 1. urwala mi sie szczoteczka od niej i po tuszu
Po 2. baaardzo szybko wysycha w "opakowaniu" robia sie grudki itd. Wiec jesli cie stac zeby czesto zmieniac maskare to polecam na okolo 2-3 tygodni
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:42   #4450
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
AGHR

Ja jako jedyna chyba się z Wami danymi nie wymieniłam ale chyba to i lepiej ;p

Właśnie maluję pierwszy raz essence-midnight, zakochałam się w nim..
I chcę jeść.
Ja zrobilam sobie bułeczkę i... pies mi zjadł Idę zrobić następną.
A moze chcesz ciacho? Mogę Ci przynieść i tak idę do kuchni

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

W ogóle faktycznie wszystkie jesteście ładne i niech żadna nie próbuje nawet zaprzeczać!!!

A na koniec taki off top - pazurki!
Miętowe się tak Malince podobały - Essie Mint candy apple + flejksy GR
Fioletowe to moje wyzwanie - dodi to ty rzuciłaś mi kiedyś wyzwanie żebym kremowe zrobiła dopiero się udało teraz bez bąbli czy innych farfocli (które tuszuję brokatami) - Joko J105 MAT
Właśnie miałam zaprotestować

Pazurki Mięta
Miałam ostatnio w ręce mięte z Bell Air Flow i wiecie co zrobiłam? Odłożyłam! Nie muszę dodawać, ze żałuję bardzo...? Zwłaszcza, ze był ostatni. Do tej pory się zastanawiam jak mogłam to zrobić
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:45   #4451
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to nie jest tak do końca w ciemno, dziewczyny robią rozbiórki co jakiś czas i kupuje się ml w słoiczkach i testuje dużo różnych a dopiero potem całe opakowanie. ja tak zrobiłam, przetestowałam może ze 6-7 różnych w kolorach mniej więcej dla mnie (po swatchach wybierałam) i jedne lepiej mi pasowały inne mniej. Mam już dwa pełnowymiarowe i szykuję się na następne.

Miętowe się tak Malince podobały - Essie Mint candy apple + flejksy GR
Fioletowe to moje wyzwanie - dodi to ty rzuciłaś mi kiedyś wyzwanie żebym kremowe zrobiła dopiero się udało teraz bez bąbli czy innych farfocli (które tuszuję brokatami) - Joko J105 MAT
A można wiedzieć, gdzie można dostać próbki BB kremów ?

Śliczne pazurki
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 20:50   #4452
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Teraz jest ( przy najmniej u Młodej) WDŻ..... Masakra.
Miałam przez dwie klasy. Nawet jednej lekcji na temat edukacji seksualnej nie mieliśmy
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 20:58   #4453
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
jak chcesz się wygadać, to wiesz gdzie nas szukać
Tutaj na wątku o ile się nie mylę
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Żądam twoich danych, żeby Cię na fejsbuniu posiąść!
Ohoho najwyżej jak wstawię lepsze zdjęcie profilowe bo ja tragicznie wychodzę na zdjęciach(muszę przyznać, że lepiej wyglądam na żywo ale i tak się sobię nie podobam).
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja zrobilam sobie bułeczkę i... pies mi zjadł Idę zrobić następną.
A moze chcesz ciacho? Mogę Ci przynieść i tak idę do kuchni
Chcę, i to takie duże

Do dzisiejszej smętnej listy mogę dodać fakt, że nie mam przyjaciół bo uważam, że większość ludzi w moim wieku ma poziom inteligencji -100. Nie wiem czy to wina tego, że szybko musiałam dorosnąć czy tego, że jestem inna ..

Edytowane przez trellemorele
Czas edycji: 2012-03-22 o 21:00
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:02   #4454
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Do dzisiejszej smętnej listy mogę dodać fakt, że nie mam przyjaciół bo uważam, że większość ludzi w moim wieku ma poziom inteligencji -100. Nie wiem czy to wina tego, że szybko musiałam dorosnąć czy tego, że jestem inna ..
Trelle, a ile masz lat?
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:04   #4455
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Pies mi pożarł drugą bułkę
Trelle posłałam do Ciebie gołębia pocztowego z ciachem
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:04   #4456
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Trelle, a ile masz lat?
zaraz 17. W sumię to nie chciałam ujawniać swojego wieku na forum ponieważ obawiałam się 'odtrącenia' ze względu na mój wiek.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pies mi pożarł drugą bułkę
Trelle posłałam do Ciebie gołębia pocztowego z ciachem
Dziękuję
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:06   #4457
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Na dołka polecam wysiłek fizyczny
Żadne Szymony mi nie zamącają myśli
Ruda, jak Ciebie czytam, to mam wrażenie, że Tobie potrzebny jest jeden, specyficzny rodzaj wysiłku fizycznego

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A teraz chwila historii.
Zdjecie pierwsze, to grobowiec rodzinny. Stoi teraz przy alejce parkowej tuż przy ruchliwej drodze.
Zdjecie drugie: chyba same się domyślacie. Znalezisko przyalejkowe. W parku, również. Ukochany mąż, któremu teraz tylko pierwiosnki na wiosnę zakwitły przy pozostałościach mogiły.
Krótko tylko: do 1964 był to niemiecki cmentarz komunalny, później dostał się w ręce Polaków, którzy co się dało rozkradli, resztę zniszczyli.
Teraz w tym miejscu jest Park Zachodni - ludzie spacerują z psami, dzieci bawią się na placu zabaw.
Dla mnie to miejsce jest straszliwie przygnębiające.
Nigdy nie bylam w Zachodnim. Bardzo lubię oglądać stare nagrobki. Niesamowita nostalgia człowieka wtedy nachodzi.
A byłaś kiedyś na Cmentarzu Żydowskim przy Ślężnej? Jeśli nie- polecam. Najlepiej wczesną jesienią...

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to nie jest tak do końca w ciemno, dziewczyny robią rozbiórki co jakiś czas i kupuje się ml w słoiczkach i testuje dużo różnych a dopiero potem całe opakowanie. ja tak zrobiłam, przetestowałam może ze 6-7 różnych w kolorach mniej więcej dla mnie (po swatchach wybierałam) i jedne lepiej mi pasowały inne mniej. Mam już dwa pełnowymiarowe i szykuję się na następne.

Także to nie tak całkiem w ciemno. Tylko ja miałam tyle szcześcia, ze szybko dostałam moje próbki a czasem długo się czeka aż cały jakiś rem się rozbierze i dopiero jest kupowany i rozlewany.

A na koniec taki off top - pazurki!
Miętowe się tak Malince podobały - Essie Mint candy apple + flejksy GR
Fioletowe to moje wyzwanie - dodi to ty rzuciłaś mi kiedyś wyzwanie żebym kremowe zrobiła dopiero się udało teraz bez bąbli czy innych farfocli (które tuszuję brokatami) - Joko J105 MAT
Brzmi skomplikowanie i czasochłonnie... Ale pewnie kiedyś się w końcu skuszę

Pazurki świetne Te flejksy są złote? A ten Joko to taki sam z siebie jest matowy? Bardzo fajny efekt
A w temacie pazurków- wymodziłam już pazurki dla Ciebie Jutro będę wrzucać, bo na weekend mnie nie będzie.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ja polecam New Car Smell z EDM, znajdziesz je na stronie kosmetyki mineralne jakoś tak. Tutaj pozwolę sobie nie zgodzić się z ewalucją (jak się nie obrazi ) bo naturalny rumieniec w 99% nie jest zbyt ładny, kojarzy się z twarzą po zimowym spacerku i ja właśnie staram się unikać takich róży. Ale w tej kwestii mam spaczony gust ,przyznaję
Ale to też przez neta się zamawia...
A co do szczypania jako metody dobierania różu- też coś nie jestem przekonana... Wydaje mi się, że każdy, kto się uszczypnie w policzek będzie miał różowy ślad. A mnie się wydaje, że do mnie róż jak świni kamizelka pasuje Może się przejdę do Douglasa, poproszę panią, żeby mi dobrała odcień Burżujka i polecę do SP kupić po promocyjnej cenie. O!
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:12   #4458
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
zaraz 17. W sumię to nie chciałam ujawniać swojego wieku na forum ponieważ obawiałam się 'odtrącenia' ze względu na mój wiek.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


Dziękuję
Naprawdę? Bardzo sensownie piszesz, nie jak nastolatka
Chociaż zauważyłam, że jest tu wiele młodszych dziewczyn, ale miło wiedzieć, że są dziewczyny, które potrafią doskonale obsługiwać się słowem pisanym i mózgiem. Bez obrazy oczywiście dla waszych rówieśników, ale ja obserwując swoich młodszych znajomych, jestem przerażona...
Dlatego nie dziwię Ci się, że ciężko jest się dogadać z rówieśnikami.
Nie masz się czego wstydzić, jesteś świetna!
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:19   #4459
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
zaraz 17. W sumię to nie chciałam ujawniać swojego wieku na forum ponieważ obawiałam się 'odtrącenia' ze względu na mój wiek.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


Dziękuję
Chciałabyś, ale rozczaruję Cię - nikt Cię nie odtrąci
A proszę Niech Ci pójdzie w bioderka

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Naprawdę? Bardzo sensownie piszesz, nie jak nastolatka
Chociaż zauważyłam, że jest tu wiele młodszych dziewczyn, ale miło wiedzieć, że są dziewczyny, które potrafią doskonale obsługiwać się słowem pisanym i mózgiem. Bez obrazy oczywiście dla waszych rówieśników, ale ja obserwując swoich młodszych znajomych, jestem przerażona...
Dlatego nie dziwię Ci się, że ciężko jest się dogadać z rówieśnikami.
Nie masz się czego wstydzić, jesteś świetna!
Ja jestem chyba jedną z najstarszych

Zgadzam się z cooone A to pogrubione powinnaś głęboko zachować w pamięci.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 21:22   #4460
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Naprawdę? Bardzo sensownie piszesz, nie jak nastolatka
Chociaż zauważyłam, że jest tu wiele młodszych dziewczyn, ale miło wiedzieć, że są dziewczyny, które potrafią doskonale obsługiwać się słowem pisanym i mózgiem. Bez obrazy oczywiście dla waszych rówieśników, ale ja obserwując swoich młodszych znajomych, jestem przerażona...
Dlatego nie dziwię Ci się, że ciężko jest się dogadać z rówieśnikami.
Nie masz się czego wstydzić, jesteś świetna!
Kurczę aż na mojej twarzy zagościł uśmiech, bardzo Ci dziękuję!
Ja patrząc na moich rówieśników jestem załamana a co o zgrozo jak patrzę na 13 latków? Ciekawe co będzie za 10 lat, gdy sama będę chciała mieć dzieci. Oczywiście nie jest to reguła ale patrząc prawdzie w oczy-wstydzę się 3/4 znajomych na fb. Nie powiem, czasem jest bardzo ciężko. Nie jestem jakimś odludkiem ale nie spotykam się za często z innymi osobami np. z klasy, ponieważ nie ciągnię mnie do palenia, picia itp. Często mnie to dołuje, ale wolę chyba być odludkiem niż stać się taka jak oni.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:23   #4461
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

sara - piękne oczy!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:24   #4462
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chciałabyś, ale rozczaruję Cię - nikt Cię nie odtrąci
A proszę Niech Ci pójdzie w bioderka



Ja jestem chyba jedną z najstarszych

Zgadzam się z cooone A to pogrubione powinnaś głęboko zachować w pamięci.
Nie chciałabym!
O nie, nie lepiej w pupę bo jest płaska

Ja uważam, że kobieta w każdym wieku jest cudowna, nie ważne czy masz 20,30 czy 70 lat, zawszę powinnaś żyć w zgodzie ze samą sobą.
Jesteście kochane
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:27   #4463
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

trelle- ja tak samo nie rozumiem np palaczy, przeciez to mega szkodzi zdrowiu i jeszzcze zołte zeby, no ale niektórzy lubia sie poswiecac dla lansu...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:29   #4464
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
trelle- ja tak samo nie rozumiem np palaczy, przeciez to mega szkodzi zdrowiu i jeszzcze zołte zeby, no ale niektórzy lubia sie poswiecac dla lansu...
Fuj. Nie potępiam osób dorosłych-wiedzą jak to szkodzi. Ale żeby 11 latek biegał z fajką!? Stfu.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:30   #4465
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Kurczę aż na mojej twarzy zagościł uśmiech, bardzo Ci dziękuję!
Ja patrząc na moich rówieśników jestem załamana a co o zgrozo jak patrzę na 13 latków? Ciekawe co będzie za 10 lat, gdy sama będę chciała mieć dzieci. Oczywiście nie jest to reguła ale patrząc prawdzie w oczy-wstydzę się 3/4 znajomych na fb. Nie powiem, czasem jest bardzo ciężko. Nie jestem jakimś odludkiem ale nie spotykam się za często z innymi osobami np. z klasy, ponieważ nie ciągnię mnie do palenia, picia itp. Często mnie to dołuje, ale wolę chyba być odludkiem niż stać się taka jak oni.
Ten wiek rządzi się po prostu swoimi prawami


Nie potępiajcie tak palaczy, nawet starsi są głupi


Widziałam ostatnio całującą się parę dwunatolatków. Tak na serio się całującą....

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-03-22 o 21:31
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:32   #4466
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ten wiek rządzi się po prostu swoimi prawami


Nie potępiajcie tak palaczy, nawet starsi są głupi
Napisałam, że starszych nie potępiam. Z Twojej wypowiedzi mogę wywnioskować, że palisz. Tylko ładnie proszę, rzuć to ochydztwo

Ja jestem ze swoim chłopakiem od 2 lat, ale na szczęście nie zalicza się do tego grona z dziwną chorobą umysłową Ja jak miałam 12 lat to bardziej cieszyło mnie wyjście z koleżankami niż oglądanie chłopaków

Edytowane przez trellemorele
Czas edycji: 2012-03-22 o 21:34
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:33   #4467
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
trelle- ja tak samo nie rozumiem np palaczy, przeciez to mega szkodzi zdrowiu i jeszzcze zołte zeby, no ale niektórzy lubia sie poswiecac dla lansu...
I jak śmierdzi.

Cooone, nieładnie
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:35   #4468
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
I jak śmierdzi.

Cooone, nieładnie
Nie czuć perfum tylko dym..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:40   #4469
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

moje polaczenie czarne pazury flejksy i mat, cudenka
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:41   #4470
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Napisałam, że starszych nie potępiam. Z Twojej wypowiedzi mogę wywnioskować, że palisz. Tylko ładnie proszę, rzuć to ochydztwo

Ja jestem ze swoim chłopakiem od 2 lat, ale na szczęście nie zalicza się do tego grona z dziwną chorobą umysłową Ja jak miałam 12 lat to bardziej cieszyło mnie wyjście z koleżankami niż oglądanie chłopaków
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
I jak śmierdzi.

Cooone, nieładnie

Dziewczęta, pracuję nad tym
Wszystko idzie w dobrym kierunku, tylko w moim przypadku jest ciężko, bo obracam się w towarzystwie samych palaczy. Mama pali odkąd pamiętam i strasznie ciężko jest wytrzymać. Ale baaaaardzo się ograniczyłam, naprawdę!
Najgorsze jest to, że to naprawdę jest dla mnie wstyd. Nie nie nie, wcale nie jest tak, że lans i te sprawy. Wstyd przed samą sobą, że coś ma nade mną kontrolę. Jak będę gotowa na definitywne rzucenie to zgłoszę się po wsparcie

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-03-22 o 21:42
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.