Pytanie techniczne. Odcien pasemek w balejag'u??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 12:33   #1
daglezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15

Pytanie techniczne. Odcien pasemek w balejag'u???


Witam. Juz wczoraj pytalam o kolor blond pasemek na moich dlugich myszawych wlosach. Teraz pytanko Bedzie robic mi balejage fryzjerka w domu. Juz wiem, ze chce rozjasniaczem i pytanko czy kolor rozjasnionego pasma zalezy od dlugosci "trzymania "na glowie??? Podobno ta pani bedzie kupowac rozjasniacz dla mnie w jakis hurtowni fryzjerkiej. Chodzi mi o to czy jesli zazycze sobie dwa odcienie pasemek blond np. platynowy i zloty lub popielaty to uzyska ona ten efekt stosujac ten jeden rozjasniacz Wiem, ze to moze glupie pytank ale jestem laikiem w tych sprawach. wiec wole zapytac. Pozdrawiam cieplo i prosze o podpowiedz. Dagmara
daglezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 13:13   #2
daglezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Pytanie techniczne. Odcien pasemek w balejag'u???

... i jeszcze cos ;-) Mam dwa pytanka. Czy moge poprosic o podanie mi jakies dobrej odzywki na wlosy zeby je odzywic po tym balejag'u. Mam wlosy sporo za ramiona wszystkie raczej jednej dlugosci zazwyczaj nosze zwiazane i nie chce zmieniac ich dlugosci. Czy moznaby jakims sprawnym cieciem troszke je "podniesc" Mam na mysli moze jakis przyklad fryzurki tak zeby gore (nie ma grzywki) troszeczke postrzepic kilka pasemek wlosow zeby noszone "luzem" ladniej sie ukladaly. zalezy mi na fotce zeby pokazac fryzjerce. Pozdrawiam i dziekuje.Dagmara
daglezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 16:06   #3
daglezja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Pytanie techniczne. Odcien pasemek w balejag'u???

...kurcze i jeszcze cos ;-) przepraszam, ze tyle na raz ale znalazlam dzisiaj na allegro rozjasniacz do pasemek i balejag'u z Joanny 500 gr.za 18,99 podobno stosuje sie go w salonach fryzjerskich tylko ze trzeba dokupic osobno wode utleniona. Posiada wyciag z rumianku i keratyny rozjasnia o 5-6 tonow(w niebieskim pudelku) Czy to sie oplaca???Podobno do wlosow poldlugich wystarczy do 10 zabiegow. I jeszcze czy slyszalyscie o takiej firmie tez rozjasniacz uzywany w salonach fryzj. Ultra Blond Decolour 31zl za 500gr. podobno dobry???To tyle na razie pytan. Z gory dziekuje. Dagmara
daglezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 22:16   #4
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Pytanie techniczne. Odcien pasemek w balejag'u???

Droga wizażanko, moge odpowiedziec na pytanie dotyczące rozjaśniacza. W zależności od czasu jego utrzymywania na głowie uzyskuje sie różne odcienie od rudawego- pomarańczowego, przez żółtawy blond po zimny intensywny blond. Najlepiej dowiedz się pozostałych odpowiedzi od fryzjerki która będzie u Ciebie. POZDRAWIAM
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.