U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-21, 18:25   #2521
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
hmm. . . chciałam zrobić zdjęcie przed i po ale skończyło się tylko na zdjęciu przed
maska ma postać białego gęstego kremu. Po jej zmyciu twarz jest oblepiona jakby białą wazeliną , która bardzo ciężko schodzi z twarzy. producent maski po jej zastosowaniu zaleca umycie twarzy wodą i delikatne obsuszenie. I rzeczywiście jeśli tak postąpisz twarz będzie wybielona, bo pozostaje na niej ta dziwna maź. Ale jak zmyjesz to coś z twarzy to efektu nie ma żadnego
Ja z tym czymś na twarzy nie wytrzymałam ani minuty , marzyłam żeby to zeszło. Tak więc po pierwszym użyciu jestem mocno zdziwoniona
poczekam aż maska dotrze do reszty i ktoś mnie uświadomi czy tak ma być czy też coś robię źle ..
tak myslalam, ze tak bedzie, ze to tylko warstwa ale aż taka

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
ale to chyba mial byc tonik z 3 rodzajami HA, ja sie chcialam dowiedziec jak ten tonik/emulsja sie sprawuje z hada labo
przeciez napisala wyzej czego uzywa ...
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:28   #2522
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
tak myslalam, ze tak bedzie, ze to tylko warstwa ale aż taka
no sama zobaczysz, zresztą może Tobie podpasuje. Każda skóra ma inne potrzeby
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:33   #2523
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
no sama zobaczysz, zresztą może Tobie podpasuje. Każda skóra ma inne potrzeby
zobaczymy
czyli roznicy w ogole nie widzisz?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 18:36   #2524
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
zobaczymy
czyli roznicy w ogole nie widzisz?

ale ja to zmyłam dość brutalnie
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:39   #2525
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!

W końcu założyłam sobie konto - przeczytałam kilkanaście tysięcy postów z Waszych wątków i nie wytrzymałam - jestem

Mam 24, matko, rzeczywiscie, wciąż sie oszukuję ze 22
Absolutnie kocham azjatyckie kosmetyki ale szukam rad, opinii
Bo wiem ze wiele z Was zna się na nich genialnie a przeczesując
Forum mam miliony pytań, jakoś Was przez te wszystkie posty
Troche poznałam i cieszę sie ze bede mogła byc od dzisiaj z Wami.

Używam codziennie:
Good Afternoon Honey Black Tea naprzemian z
Skin79 Hot Pink

Etude House Baby Choux Base
Peach Sake Silky Finish Powder
Apple Juicy Cleasing Oil Innisfree
Tony Moly Apple Honey
Kaminomoto
Skinfood Egg White Pore Foam


Skinfood Banana Jogurt Mask naprzemian z Mask Sheetsami

Próbkuje
Etude House Baking Powder Foam Moist
Skinfood omija Whitening Tea Toner

A o 19 lecę na pocztę bo czekają na mnie dwie paczuszki

Witam dziewczyny!!!

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



Mam meteoryty i niestety patrząc z perspektywy czasu to nie był trafiony zakup, prawie dwie stowy i coz, naprawdę dla mnie na tak mało widoczny efekt nie mam co tracić kasy, za nią mam full kremów i maseczek, efekt ten sam ale realnie. Ale mam tez kuzynke ktora nie potrafi bez niego żyć wiec... jak je wykończe zastanowie sie nad Etude House, tymi kulkowymi serduszkami.
Witam azjatoholiczkę
Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Cześć


"The item (RB965290292HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 20-May-2013."


Nawilzajacy tonik z 3 rodzajami kwasu hialuronowego Naklada sie go rekami i wklepuje do wchloniecia.
Tak, wiem, sprawdziłam to przecież.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:55   #2526
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Mozecie polecic sprzedawcow z Allegro, gdzie kupujecie oryginalne kremy BB?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:58   #2527
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Mozecie polecic sprzedawcow z Allegro, gdzie kupujecie oryginalne kremy BB?
raczej nie kupujemy na all, gdyż jest to nieopłacalne
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 20:10   #2528
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
raczej nie kupujemy na all, gdyż jest to nieopłacalne
Nie widze duzych roznic w skin 79
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:22   #2529
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Nie widze duzych roznic w skin 79
A ja widzę i to dużą... najtańszy Hot Pink za prawie 60zł z wysyłką, na ebay poniżej 40 z wysyłką.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:34   #2530
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
A ja widzę i to dużą... najtańszy Hot Pink za prawie 60zł z wysyłką, na ebay poniżej 40 z wysyłką.

Nie obsluguje ebaya..
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:42   #2531
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość

a w ogóle to kliknęła mi się szczoteczka do czyszczenia twarzy Olay Pro-X Advanced Cleansing System często porównywana do Clarisonic Mia, a za 1/5 ceny nie mogę się doczekac aż przyleci.
Zdaj relację, zastanawiam się nad nią
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 21:46   #2532
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

czy ma ktos z Was taka gabeczke do twarzy? : http://www.ebay.de/itm/MISSHA-Konjac...item3377ae4d96

jest jeszcze czarna, troche mocniejsza.
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 22:38   #2533
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
hmm. . . chciałam zrobić zdjęcie przed i po ale skończyło się tylko na zdjęciu przed
maska ma postać białego gęstego kremu. Po jej zmyciu twarz jest oblepiona jakby białą wazeliną , która bardzo ciężko schodzi z twarzy. producent maski po jej zastosowaniu zaleca umycie twarzy wodą i delikatne obsuszenie. I rzeczywiście jeśli tak postąpisz twarz będzie wybielona, bo pozostaje na niej ta dziwna maź. Ale jak zmyjesz to coś z twarzy to efektu nie ma żadnego
Ja z tym czymś na twarzy nie wytrzymałam ani minuty , marzyłam żeby to zeszło. Tak więc po pierwszym użyciu jestem mocno zdziwoniona
poczekam aż maska dotrze do reszty i ktoś mnie uświadomi czy tak ma być czy też coś robię źle ..
Ja będę zaraz testować to dam znać Choć przyznam, że po Twoim wpisie czuje, że będzie kicha i nic a nic mnie nie wybieli

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
ale to chyba mial byc tonik z 3 rodzajami HA, ja sie chcialam dowiedziec jak ten tonik/emulsja sie sprawuje z hada labo
Ja mam już kolejną buteleczkę i myślę, że w końcu kupię pełnowymiarowe opakowanie Bardzo dobrze nawilża, uspokaja skórę. Zmarszczek nie mam, więc w tym temacie się nie wypowiem. Ale nie lepi się, szybko się wchłania. Polecam!

EDIT: Niestety, jest tak jak pisała KoralM Maseczka całkiem przyjemnie pachnie, ładnie się nakłada (jak wybielający kremik ;p). Poczekałam sobie z 15-20min. i chciałam zmyć, a tu klej! Rozmazuje się na twarzy, ale zejść nie chce za cholerę! To wzięłam ręcznik i delikatnie zebrałam nim maskę, która i tak pozostawiła na twarzy tłusty film. Wraz z zebraniem 'tego' z twarzy, skóra przestała być trupio blada Nie wybieliła się jednak, nie rozświetliła. Nie wiem, może będzie to widać po dłuższym stosowaniu, ale szczerze to troszkę obawiam się o to, że miałabym z czymś takim położyć się spać, jakoś mnie ta konsystencja napełniła wątpliwościami, co też tam w nią wpakowali tak naprawdę...
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań

Edytowane przez phero_nike
Czas edycji: 2013-05-21 o 23:57
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 08:34   #2534
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

jestem po pierwszych testach uguisu, hadalabo i lioele snail na razie lioele średnio mi podpasował.. kolor ładny, długo się utrzymuje ale jakoś mnie nie zachwycił.. nadal wielbię innisfree i berry berry uguisu po jednym razie uspokoiła i delikatnie rozjaśniła skórę, zobaczymy jak na dłuższą metę sie będzie sprawowala zapach ma specyficzny ale nie jest nieprzyjemny
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 08:37   #2535
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość

EDIT: Niestety, jest tak jak pisała KoralM Maseczka całkiem przyjemnie pachnie, ładnie się nakłada (jak wybielający kremik ;p). Poczekałam sobie z 15-20min. i chciałam zmyć, a tu klej! Rozmazuje się na twarzy, ale zejść nie chce za cholerę! To wzięłam ręcznik i delikatnie zebrałam nim maskę, która i tak pozostawiła na twarzy tłusty film. Wraz z zebraniem 'tego' z twarzy, skóra przestała być trupio blada Nie wybieliła się jednak, nie rozświetliła. Nie wiem, może będzie to widać po dłuższym stosowaniu, ale szczerze to troszkę obawiam się o to, że miałabym z czymś takim położyć się spać, jakoś mnie ta konsystencja napełniła wątpliwościami, co też tam w nią wpakowali tak naprawdę...
aż tak
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:01   #2536
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Wszyscy mają Shiseido Perfect Whip, mam i ja
To się ma niby tak pienić, jak na reklamie? A jak to zrobić? ;p Konsystencja identyczna jak w ryżowej piance z FS, czyli taki ni to żel, ni to krem i wystarczy groszek na całą twarz. Ale się nie pieni ni hu hu ;p
Liczyłam, że nie będzie szczypało w oczy, ale niestety... na pewno mniej niż ta faceshopowa, to fakt. I bardzo ładnie oczyszcza + matuje. W sam raz na podróż do małego pojemniczka, starczy na dobry tydzień i jedna butla w bagażu mniej

A co do wybielaczy, to polecam całkiem nie-koreańską korresową maskę z dziką różą; do pewnego etapu robi na twarzy tak, jak ta, co ją tu wyżej masakrujecie ;p Znaczy biały tynk. Ale zmywa się bardzo łatwo sama wodą i zostawia nawilżoną, jaśniejszą twarz.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:05   #2537
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ogolnie nie wiem co sie kur dzieje na moim "super policzku" znowu wyskakuje podskórna gula i to w tym samym miejscu
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 09:43   #2538
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Witam, co myślicie o kupowaniu kosmetyków na ebay? Ja często tak robie. Zamawiam od sprzedawców z Azji (najczęściej z Hong Kongu). Nigdy nie pomyślałam, że moge trafic na podróbkę. A tymczasem...

http://littlemakeupbox-eng.blogspot....-cream_13.html
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 10:47   #2539
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Wszyscy mają Shiseido Perfect Whip, mam i ja
To się ma niby tak pienić, jak na reklamie? A jak to zrobić? ;p Konsystencja identyczna jak w ryżowej piance z FS, czyli taki ni to żel, ni to krem i wystarczy groszek na całą twarz. Ale się nie pieni ni hu hu ;p
Liczyłam, że nie będzie szczypało w oczy, ale niestety... na pewno mniej niż ta faceshopowa, to fakt. I bardzo ładnie oczyszcza + matuje. W sam raz na podróż do małego pojemniczka, starczy na dobry tydzień i jedna butla w bagażu mniej
No wez ten groszek na rece, polej troszke ciepla woda i zacznij je energicznie o siebie pocierac w gore i dol, wtedy troche pianki sie tworzy Im wiecej nalozysz produktu, tym wiecej pianki. Ale do takiego efektu jak z reklamy potrzeba 'foam net', np japonskiej firmy Muji za 3 dolary z 'groszami' na ebayu :P

Co do Sulwhasoo Overnight Vitalizing Mask.... hm. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony genialnie odzywia, naprawde porzadnie ODZYWIA i nawilza skore. Moja twarz jest super mieciutka i jakby bardziej jedrna. Przyda sie na pewno jako 'kolo ratunkowe' przed waznym dniem i sprawi, ze skora bedzie ladnie wygladala ale moja cera aktualnie bardzo ladnie wyglada, wiec w tej kwestii nie widze zadnej roznicy No ALE - ma konsystencje kremu, dosyc gestego i niestety tu i owdzie mi troszku powlazila w pory, na szczescie nieduzy obszar to jest, i od rana jakies gule mi wyskakuja po niej... wiec na pewno nie bede stosowac regularnie - raczej wtedy, kiedy skora bedzie potrzebowala odzywienia.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-05-22 o 12:00
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 11:21   #2540
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Witam, co myślicie o kupowaniu kosmetyków na ebay? Ja często tak robie. Zamawiam od sprzedawców z Azji (najczęściej z Hong Kongu). Nigdy nie pomyślałam, że moge trafic na podróbkę. A tymczasem...

http://littlemakeupbox-eng.blogspot....-cream_13.html
Zamawiałaś Skin79 z Hong Kongu?!
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:40   #2541
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Zamawiałaś Skin79 z Hong Kongu?!
Akurat nie Skin79 ale inne rzeczy, np. ostatnio skarpety złuszczające do stóp.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 11:44   #2542
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Akurat nie Skin79 ale inne rzeczy, np. ostatnio skarpety złuszczające do stóp.
Raczej unikaj HK, chyba że danego przedmiotu nie ma nigdzie indziej
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:40   #2543
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A do mnie przyszła paczuszka z zapasowym żelem ślimakowym, kremem Skin79 Shiny Pearl Water Drop BB i kurcze liczyłam na inny efekt. To jest normalnie bombka, bałam się nałożyć na całą twarz bo miałam całe palce w brokacie jak chciałam troszkę rozsmarować. Spróbuję jeszcze go przetestować jako dodatek do innego bb bo solo to coś strasznego. Niby jest efekt perłowy bo skóra robi się aksamitna ale poza tym jest tam pół tony brokatu
Dostałam też Mizon Hyalurinic Ultra Suboon Cream, używała go któraś z Was? Jeszcze nie testowałam, bo nie chcę wszystkiego naraz
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:43   #2544
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Raczej unikaj HK, chyba że danego przedmiotu nie ma nigdzie indziej
dlaczego? uważa się, że tam produkują podróbki?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:52   #2545
Rude wredne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Mi z HK zawsze przychodzą podróbki, niestety
Podpowiedzcie:
Macie jakieś doświadczenia ze skarpetkami TM Changing U Magic Peeling Shoes?
Bo znalazłam całkiem niedrogo na allegro i z odbiorem osobistym w Wawie
http://allegro.pl/tonymoly-changing-...264872779.html

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Nie obsluguje ebaya..
Nina - ja też nie lubię ebaya Ale to raczej dlatego że nie lubię czekać, no i niestety chyba na cle się na mnie uwzięli bo na co drugą paczkę mam vat :/
Wynalazłam sobie dziś sprzedawcę na all, na niektóre rzeczy ma niższe ceny niż na ebayu - mam nadzieję że nie podróbki Ale opinie ok, więc chyba spróbuję
http://allegro.pl/listing/user/listi...213276&id=1429
Rude wredne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 13:56   #2546
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
A do mnie przyszła paczuszka z zapasowym żelem ślimakowym, kremem Skin79 Shiny Pearl Water Drop BB i kurcze liczyłam na inny efekt. To jest normalnie bombka, bałam się nałożyć na całą twarz bo miałam całe palce w brokacie jak chciałam troszkę rozsmarować. Spróbuję jeszcze go przetestować jako dodatek do innego bb bo solo to coś strasznego. Niby jest efekt perłowy bo skóra robi się aksamitna ale poza tym jest tam pół tony brokatu
Dostałam też Mizon Hyalurinic Ultra Suboon Cream, używała go któraś z Was? Jeszcze nie testowałam, bo nie chcę wszystkiego naraz
ja go mam, całkiem fajnie nawilża, nie zostawia tłustej powłoki, szybko się wchłania, ogólnie na plus
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:22   #2547
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
A do mnie przyszła paczuszka z zapasowym żelem ślimakowym, kremem Skin79 Shiny Pearl Water Drop BB i kurcze liczyłam na inny efekt. To jest normalnie bombka, bałam się nałożyć na całą twarz bo miałam całe palce w brokacie jak chciałam troszkę rozsmarować. Spróbuję jeszcze go przetestować jako dodatek do innego bb bo solo to coś strasznego. Niby jest efekt perłowy bo skóra robi się aksamitna ale poza tym jest tam pół tony brokatu
Dostałam też Mizon Hyalurinic Ultra Suboon Cream, używała go któraś z Was? Jeszcze nie testowałam, bo nie chcę wszystkiego naraz
Ja go wczoraj kupilam, bedziemy sie dzielic wrazeniami
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:22   #2548
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ogolnie nie wiem co sie kur dzieje na moim "super policzku" znowu wyskakuje podskórna gula i to w tym samym miejscu

mi zeszła z czoła, a teraz wyskoczyła na prawym policzku.
Myślę, że to od ślimaka BB z SecretKey. Miałam 3 razy na sobie i po tych 3 razach wyskakują mi gule.
Spróbuję nie długo jeszcze raz, jak będzie to samo, niestety pójdzie w świat lub do kosza
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:36   #2549
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
mi zeszła z czoła, a teraz wyskoczyła na prawym policzku.
Myślę, że to od ślimaka BB z SecretKey. Miałam 3 razy na sobie i po tych 3 razach wyskakują mi gule.
Spróbuję nie długo jeszcze raz, jak będzie to samo, niestety pójdzie w świat lub do kosza
No ja go teraz nie uzywam tylko tych "naszych" podkladow wiec
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-22, 14:38   #2550
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
No ja go teraz nie uzywam tylko tych "naszych" podkladow wiec

zobaczymy, chociaż nie sądze, że to po nich.
Ale różnie to bywa.

Ja na czole gulkę smarowałam olejkiem z drzewa herbacianego, zeszło bardzo szybko. Tą też męczę ale dopiero drugi dzień ją mam.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.