Zorac raz jeszcze - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-11, 21:19   #661
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
guia.. penseta to jest to na BU dziewczyny pisały że można w ten sposób pozbywac się skórek z czego ochoczo skorzystałam
ale ze jak tą pensetą? to te skorki mozna jednak odrywac?
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:22   #662
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Zorac raz jeszcze

Czym rozni sie Zorac od Acne Dermu ??
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:26   #663
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
guia.. penseta to jest to na BU dziewczyny pisały że można w ten sposób pozbywac się skórek z czego ochoczo skorzystałam
Ależ pęseta służy mi w tym celu już od bardzo dawna, tylko musiałabym pół dnia stać przed lustrem żeby wszystkie skórki w ten sposób zlikwidować Poza tym- nie wszystkie można tak wykończyć, część zaczyna się złuszczać, ale nie oderwały się dostatecznie i chciałam im pomóc bromelainą/aspiryną, które zawsze dawały sobie z tym radę
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:30   #664
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Czym rozni sie Zorac od Acne Dermu ??
Wszystkim?
Zaczynając od substancji aktywnej i działania, na konsystencji i zapachu kończąc.

Zorac to retinoid- działa przeciwzmarszczkowo, oczyszczająco, wygładzająco, złuszczając naskórek likwiduje przebarwienia i blizny. Polecany też przy trądziku.

Acne-derm, to kwas azelainowy, którego głównym celem jest rozjaśnianie przebarwień, też oczyszcza i podobno likwiduje stany zapalne (podobno, bo na mnie nie działał w ten sposób).

Edit: przepraszam za post pod postem
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:40   #665
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

no właśnie z tą pensetą jest taki problem... ze nektóre skórki luszcza się jak łuski ryby i nie da sięich odrywać.. takie wykańczam przecierając twarz mleczkiem albo tonikiem

a teraz po lekturze mazideł i BU idę maznąc sie na zorac olejem z nasion bawełny.. bo skoro zawiera kwas linolowy to powinien zwiększac penetrację zoracu a równocześnie troche nawilży... dobrze mówie??
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:43   #666
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja znow nie czuje wogole zoracu, nalozylam go przed 2 godzinami i nic.. znow sie czuje jakbym miala zwykly krem nawilzajacy.. eh ciekawe co bedzie w nocy i jutro, mam nadzieje ze chociaz jakies efekty beda bo narazie to zarejestrowalam tylko nagly wysyp zaskornikow na nosie i brodzie :| a zaskorniki to podobno od zapychania, tylko od czego to nie wiem.. bo mialam dzisiaj DP na buzce ktorego uzywam juz od poltora tubki i nic mi nie robil, zreszta on nie moze zapychac a wlasnie poszukuje skladu Pan Stika i nigdzie nie moge znalesc, moze ktoras z Was ma?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 02:56   #667
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość

a teraz po lekturze mazideł i BU idę maznąc sie na zorac olejem z nasion bawełny.. bo skoro zawiera kwas linolowy to powinien zwiększac penetrację zoracu a równocześnie troche nawilży... dobrze mówie??
Dobrze mówisz.
Stosować można na zorac oleje z kwasem HA, ładnie nawilżą i zwiększą działanie.
Ja ostatnio używam Hippa z HA na zorac - obłażę na potęgę, a buzia mięciutka i piękna poprostu.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 07:32   #668
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
a ja znow nie czuje wogole zoracu, nalozylam go przed 2 godzinami i nic.. znow sie czuje jakbym miala zwykly krem nawilzajacy.. eh ciekawe co bedzie w nocy i jutro, mam nadzieje ze chociaz jakies efekty beda bo narazie to zarejestrowalam tylko nagly wysyp zaskornikow na nosie i brodzie :| a zaskorniki to podobno od zapychania, tylko od czego to nie wiem.. bo mialam dzisiaj DP na buzce ktorego uzywam juz od poltora tubki i nic mi nie robil, zreszta on nie moze zapychac
No Lolitka powinnas sie cieszyc, bo z tego co piszesz Twoj skora znakomicie toleruje zorac.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 08:02   #669
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No Lolitka powinnas sie cieszyc, bo z tego co piszesz Twoj skora znakomicie toleruje zorac.
No to sie ciesze bo w nocy tez sie obylo bez zadnych sensacji, spałam słodko jak niemowlak i obudziłam sie z jasna, jakby wygładzona skora. Ale bardziej sie bede cieszyc jak zobacze jakies efekty stosowania, bo narazie to tylko delikatne wygladzenie skory zaobserwowalam, a zaskorniki i pryszcze sa w nienaruszonym stanie - nic sie nie zmniejszyly ;( no i delikatniie schodzi mi skora w okolicach skrzydelek nosa ale to moze od kataru..

A czy tonik z kwasu jabłkowego aplikowany przed zoraciem pomoze cos?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 08:07   #670
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość

A czy tonik z kwasu jabłkowego aplikowany przed zoraciem pomoze cos?
Na trądzik to raczej tonik BHA, aplikowany naprzemian z zorackiem (raz jedno raz drugie), a potem z czasem bezpośrednio przed aplikacją zoracu.

W każdym przypadku należy działać ostrożnie - można zarobić buraka.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 08:36   #671
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Wszystkim?
Zaczynając od substancji aktywnej i działania, na konsystencji i zapachu kończąc.

Zorac to retinoid- działa przeciwzmarszczkowo, oczyszczająco, wygładzająco, złuszczając naskórek likwiduje przebarwienia i blizny. Polecany też przy trądziku.

Acne-derm, to kwas azelainowy, którego głównym celem jest rozjaśnianie przebarwień, też oczyszcza i podobno likwiduje stany zapalne (podobno, bo na mnie nie działał w ten sposób).

Edit: przepraszam za post pod postem
Dzieki
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 09:03   #672
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ech sypiecie się dziewczyny jak Meryl Streep w tym filnie co łykneła eliksir niesmiertelnosci (tytułu oraz współbohaterki oczywiście nie pamiętam)

Ja zorakuję się dwa dni pod rząd potem dwa dni nawilżania,
z tonikiem BHA jakoś mi nie po drodze, przerzuciłam się na migdałowca - wczoraj pomazałam się 10% migdałowcem i na to zapodałam zorac - dziś rano w lustrze zobaczyłam zombi (nareszcie - jakies konkrety)

z odpadającymi skórkami poradziłam sobie w ten sposób , że przykleiłam je tłuściutkim kremem Ava Mustela i dopiero na to zapodałam Avenkę - i...wchonęło się wszystko !!! skórek ani śladu

obłażę standardowo na brodzie (do potęgi 2) i troszkę nos, częścowo policzki - ale to wciąż za mało! ja bym chciała sobie wreszcie czoło wyczyścić :/

Ach...
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 09:29   #673
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

czytając Wasze wypowiedzi stwierdziłam że muszę nałożyć gruszą warstwę Zoracu i z pewnością nałożę już na policzki, może zacznę już co 4 dnień a nie co 6 czy 7
ja łuszczę się deliktanie bardzo, ale i tak czasem nie umiem sobie z tym poradzić
w planach na przyszły miesiąc mam zakup kwasu hialuronowego
i jeszcze zapas Zoracu kolejnego, nie wiem czy w 500zł się wyrobię, ale wierzę że warto
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 09:44   #674
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
ja dziwiłam się czemu moja broda mimo 2 nocy z Zorac nadal wygląda jak wygląda, a tu akuku i zaczęła się złuszczać twardy przeciwnik.
Wczoraj pojechałam do sasiedniej mieściny w poszukiwaniu Anthelios A-L, ale niestety był tylko Creme Fondate, SVR 100 60, Biodermy 50 +, przleciałam z 4 apteki i w 2 z nich panie nie wiedziałay co to krem z filterem i odsyłały mnie do dregerii, mówiąc że one na kosmetykach to się nie znają bo tu apteka i tylko Vichy mają, a w gablotach mieli LRP, ale nie wiedzieli co to, to jak pokazałam palcem, czy są inne kremy z tej firmy, to warkneły że tylko to co widać i tyle
no nic będę szukac dalej na allegro widziałam tylko próbki niestety, w aptekach internetowych nigdzie nie znalazłam
w piątek nakładam 3 raz Zorac, grubiej odrobinę na strefę T i pierwsy raz cieniuteńką warstwą na policzki, czoło mi trochę wysypało ale trzymam się narazie dzielnie
tutaj jest http://www.aptekawsieci.pl/go/_info/?id=9677
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 10:04   #675
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Czuje ze jutro obleze tak, ze pol twarzy mi odpadnie. Wczoraj zaaplikowalam sobie nieco wiecej zoracu , nie bylo zadnego dyskomfortu ale gdzies o 4 rano obudzilo mnie wrazenie ze cos mi chodzi po twarzy. Dlugo ten zorac jest aktywny, nie ma co. Dopoki nie nalozylam filtra nie widzialam zadnych skorek, a po filtrze nie widze miejsca na twarzy bez skorek.
Wiem, ze nie podeszla bioderma fluid mimo, ze mialam jedna probke wczeniej. Z kolei ten AKN jest calkiem sympatyczny. Wcale nie piecze i nie podraznia. Wiem ze to PPD ma kulawe ale ... lepsze to niz nic.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 10:23   #676
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
znalazłam też tu
http://www.kosmetyki-sklep.pl/index....abb3d94f2b0f59
i tu akurat jest jeszcze SVR tonujący z kosmetyczką a ceny zbliżone mają
jak dla mnie AwS ma kiepską stronę internetową, sporo się muszę namęczyć żeby coś wyszukać
ale te 2 mają to co chce
czyli micel Rosaliac, Antek A-L, Active C i SVR (tylko w jednym jest z kosmetyczką, a cena zbliżona)
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 10:28   #677
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
znalazłam też tu
http://www.kosmetyki-sklep.pl/index....abb3d94f2b0f59
i tu akurat jest jeszcze SVR tonujący z kosmetyczką a ceny zbliżone mają
jak dla mnie AwS ma kiepską stronę internetową, sporo się muszę namęczyć żeby coś wyszukać
ale te 2 mają to co chce
czyli micel Rosaliac, Antek A-L, Active C i SVR (tylko w jednym jest z kosmetyczką, a cena zbliżona)
ja kupowałam do tej pory tylko w aptece w sieci, tej drugiej nie znam
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 13:59   #678
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Łuszczę się okropnie. Niestety, wysyp też mnie nie ominął, Zorac powyciągał stare zaskórniki, wokół niektórych zebrała się ropa

Aha, kupiłam dziś tonujący SVR 50 i jestem wściekła- wyglądam w tym jak w masce kabuki
Rozważam trzy opcje:
A) Dokupić SVR 100 i je mieszać (ponoć setka bardziej wpada w żółć niż w róż)
B) Dokupić SVR 60B i je mieszać
C) Wywalić toto na targowisko i dalej cieszyć się z DP

Macie jakieś sugestie?
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 14:07   #679
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Łuszczę się okropnie. Niestety, wysyp też mnie nie ominął, Zorac powyciągał stare zaskórniki, wokół niektórych zebrała się ropa

Aha, kupiłam dziś tonujący SVR 50 i jestem wściekła- wyglądam w tym jak w masce kabuki
Rozważam trzy opcje:
A) Dokupić SVR 100 i je mieszać (ponoć setka bardziej wpada w żółć niż w róż)
B) Dokupić SVR 60B i je mieszać
C) Wywalić toto na targowisko i dalej cieszyć się z DP

Macie jakieś sugestie?
mogę Cię jedynie pocieszyć że mnie wysypało również, białe powyciągało na zewnątrz, kusi żeby wycisnąć, bo z takimi zbiorami cięzko się ludziom pokazać, ale ja raczej nie łuszczę się bardzo, ale zamierzam to zmienić
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-12, 14:25   #680
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Łuszczę się okropnie. Niestety, wysyp też mnie nie ominął, Zorac powyciągał stare zaskórniki, wokół niektórych zebrała się ropa

Aha, kupiłam dziś tonujący SVR 50 i jestem wściekła- wyglądam w tym jak w masce kabuki
Rozważam trzy opcje:
A) Dokupić SVR 100 i je mieszać (ponoć setka bardziej wpada w żółć niż w róż)
B) Dokupić SVR 60B i je mieszać
C) Wywalić toto na targowisko i dalej cieszyć się z DP

Macie jakieś sugestie?
Macie - jak chcesz, mogę się wymienić z Tobą na DP Ja na razie też wyglądam w tym SVR jak z kabuki , ale poczekam, zblednę i wtedy będzie idealny
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 14:40   #681
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Blue, to współczuję, w zasadzie to nam obu Ogólnie staram się nie ruszać buzi, ale dziś tknęłam w jednym miejscu i jestem wściekła na siebie, bo zawsze gorzej to wygląda niż nieruszane.

Erato, dla mnie on nie jest za jasny- jest za ciemny wyglądam jak opalona (ale nie ozłocona słońcem, a jak zaprawiona w bojach solara)- nie wiem, może jakaś lewa seria mi się trafiła Poza tym nie sądziłam, że będzie wpadać w taki wściekły pomarańcz (tuz po palikacji, dla odmiany, był świński róż).
Ogólnie filtr mi się podoba- fajną ma konsystencję, kryje, nie błyszczy się, skórek też tak strasznie znowu nie podkreśla- chętnie go jeszcze potestuję, tylko koniecznie w duecie z czymś jaśniejszym.
Setka jest jaśniejsza? Jeśli nie, to chyba zakupię 60B i będę sie najpierw bielić, a potem tynkować 50-ką
Dziewczyny, a co myślicie o mieszaniu mineralnej Avene z mineralnym SVR?

(kurcze, no szkoda, że nie mam cyfry przy sobie- widok jest powalający, blaaada szyja i giemba w kolorze TAKIM
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 14:50   #682
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Voodia, no to Ty rzeczywiście duszek jesteś Bo ja jak na razie mam efekt odwrotny - zbrązowiony jeszcze lekko po lecie odwłok i gęba jak z gipsarem
Wydaje mi się, że mieszanie dwóch filtrów mineralnych to będzie najlepsze wyjście - one się nie destabilizują, więc nie ma obawy, że się coś z czymś pogryzie. A mieszanie chemicznego z mineralnym odpada, bo tlenki zdewastują parsol
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:01   #683
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Voodia, no to Ty rzeczywiście duszek jesteś Bo ja jak na razie mam efekt odwrotny - zbrązowiony jeszcze lekko po lecie odwłok i gęba jak z gipsarem
No właśnie- mi się wydaje, że jestem w normie, a nawet trochę ściemniałam ostatnio Nikt mi nie mówi, że jestem taka blada. Eh, "wycięłam" sobie kawał polika do oceny-czy to jest bladość jeszcze znośna, czy już naganna?
Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że mieszanie dwóch filtrów mineralnych to będzie najlepsze wyjście - one się nie destabilizują, więc nie ma obawy, że się coś z czymś pogryzie. A mieszanie chemicznego z mineralnym odpada, bo tlenki zdewastują parsol
To skoczę jutro po 60B 100ml, albo avenke jakąś mineralną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eek.JPG (106,3 KB, 105 załadowań)

Edytowane przez Voodia
Czas edycji: 2006-10-12 o 20:29
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:02   #684
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Łuszczę się okropnie. Niestety, wysyp też mnie nie ominął, Zorac powyciągał stare zaskórniki, wokół niektórych zebrała się ropa

Aha, kupiłam dziś tonujący SVR 50 i jestem wściekła- wyglądam w tym jak w masce kabuki
Rozważam trzy opcje:
A) Dokupić SVR 100 i je mieszać (ponoć setka bardziej wpada w żółć niż w róż)
B) Dokupić SVR 60B i je mieszać
C) Wywalić toto na targowisko i dalej cieszyć się z DP

Macie jakieś sugestie?
SVR 100 jest różowa (moja przynajmniej) i jeżeli lubisz DP, to chyba Ci się nie spodoba, zupełna odwrotność. Trzeba było kupić tonującego antka i mieszać z DP- sprawdza się świetnie
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:03   #685
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
SVR 100 jest różowa (moja przynajmniej) i jeżeli lubisz DP, to chyba Ci się nie spodoba, zupełna odwrotność. Trzeba było kupić tonującego antka i mieszać z DP- sprawdza się świetnie
guia, a w jakim odcieniu jest tonujący Antek? Bo mam jeszcze w sumie sporo AL i mogłabym do niego dokupić
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:11   #686
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

Matko! Voodia! Powieszę sobie nad łóżkiem Twój polik i podpiszę- "do takiej cery dążę" Żadna przesadna bladość! Przy takiej cerze z dumą pokazywałabym swoje blade oblicze. No alabaster po prostu!
Wracając do antka tonującego- czysty beżyk, zero różu czy żółci (to minus akurat dla mnie) Szkoda, że cyfrówki nie mam
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:13   #687
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Łuszczę się okropnie. Niestety, wysyp też mnie nie ominął, Zorac powyciągał stare zaskórniki, wokół niektórych zebrała się ropa
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
mogę Cię jedynie pocieszyć że mnie wysypało również, białe powyciągało na zewnątrz, kusi żeby wycisnąć, bo z takimi zbiorami cięzko się ludziom pokazać, ale ja raczej nie łuszczę się bardzo, ale zamierzam to zmienić
Nawet mnie nie straszcie a to kazdemu tak sie dzieje? ze zorac wyciaga tak zaskorniki strasznie? jej bo ja musze jakos wygladac (mam w przyszlych miesiacach kilka wystepow) i stanowczo nie moge sie tak ludziom pokazywac ;( najbardziej balam sie luszczenia ale stwierdzialm ze je jakos zamaskuje, a teraz to
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:17   #688
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Matko! Voodia! Powieszę sobie nad łóżkiem Twój polik i podpiszę- "do takiej cery dążę" Żadna przesadna bladość! Przy takiej cerze z dumą pokazywałabym swoje blade oblicze. No alabaster po prostu!
Wracając do antka tonującego- czysty beżyk, zero różu czy żółci (to minus akurat dla mnie) Szkoda, że cyfrówki nie mam
guia, sęk w tym, że to jest polik w brązerze i lekko ciemniejszym podkładzie Taki mały podstęp zastosowałam

hm, poczytałam sobie KWC i stanęło jednak na 60B SVR, tak to sobie wydedukowałam: skoro 50B robi solarę, a 60B trupka, to jak zmieszam oba- będe normalna

lolitko, reakcja skóry to kwestia bardzo indywidualna- zobacz np wypowiedzi Kate30, u której Zorac takich rewolucji nie wywołuje Zresztą, u mnie też nie każdy zaskórnik wyskakuje ponad szereg i spokojnie idzie to zakryć korektorem
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:20   #689
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
Matko! Voodia! Powieszę sobie nad łóżkiem Twój polik i podpiszę- "do takiej cery dążę" Żadna przesadna bladość! Przy takiej cerze z dumą pokazywałabym swoje blade oblicze. No alabaster po prostu!
cudna cera, chciałabym mieć taką,
u mnie bladość ale taka z chorobowym zabarwieniem szara, nijaka, narazie tynkuję ją SVR tonująca, ale nie jest źle
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:30   #690
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia
lolitko, reakcja skóry to kwestia bardzo indywidualna- zobacz np wypowiedzi Kate30, u której Zorac takich rewolucji nie wywołuje Zresztą, u mnie też nie każdy zaskórnik wyskakuje ponad szereg i spokojnie idzie to zakryć korektorem
dzieki za uspokojenie hehe mam nadzieje, ze nie bedzie zle.. a korektor nie podkresla Ci odstajacych skorek?
P.S ja nie widze Twojego polika
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.