Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 20:56   #211
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Mogłyby ale jak znam siebie to zamówię coś jeszcze
Mileno, to są te: http://eu.strawberrynet.com/productD...13842&goChar=G
ja mam naczynkową cer czy lepsza byłaby pryzma givenchy czy meteoryty ?
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:56   #212
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
A ja sobie kliknęłam czwóreczkę Kanebo- no zakochałam się i spać bym nie mogła.. ot pięknie.... a miałam do wypłaty nawet nie patrzec się w strone tru...zdaje się, że mam słabą silna wolę Czy któraś z Was może ich używała bo wyglądaja pięknie...
Mówisz o czwóreczce T'estimo? Tez sobie kiedyś kliknęłam na Tru #2 ot tak, bo mi sie spodobały. Na oku są raczej blade, kolor jest mało wyraźny ale poszczególne kolory ładnie ze soba współgrają poza tym nawet ładnie błyszczą i długo się trzymają. Nie wiem czy to nie jakiś truskawkowy staroć ale jakiś większych zastrzeżeń do nich nie mam. Ot, takie delikatne "coś" na wiosnę. Myślę, że nie będziesz żałować .
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:59   #213
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
kiedyś gdy szukałam "tego jedynego podkładu" testowałam też diora forever "dobry jest dla błyszczącej, tłustej i problematyznej cery, ale schodzi po kilku godzinach.ostatecznie zwycięzył doble wear estee lauder i róznica jest wielka od poprzednich. ten jak pomaluje tam cały dzień wygląda świetnie*


* różnica zauważona przez otoczenieestee nr 1

I to byl też mój pierwszy wybór ale niestety kompletnie mi nie pasował z wielkim żalem pozbywałam się go jednak na rzecz koleżanki a od tamtej pory tak wlaśnie próbuje i wybrzydzam i marudzę...
justipe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:00   #214
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dzieki Marolu! Juz myslalam ze zostałam zignorowana
Załatwie sobie najpierw probeczke
Zignorowana ? No coś Ty
Tak, koniecznie załatw sobie próbkę, bo w końcu to nie wydatek 5-zł. Jak zdobędziesz próbkę i potestujesz to daj koniecznie znać jak odczucia po kilkudniowym stosowaniu. Jestem osobiście strasznie ciekawa, bo ja miałam tylko próbkę na 1 raz, a efekt mnie powalił no i nie wiem czy jak bym miała całe opakowanie to dalej bym leżała na tej podłodze z wrażenia czy jednak nie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:11   #215
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=kal1nka;7116981]

tzn matuje dobrze? czujesz chociaz troche nawilzenia?

Pure focus nie nawilża w moim odczuciu, raczej skóra jest świeża a rano promienna i bez "niedoskonałości" że tak je ładnie nazwę Cena na tru rewelacyjna w porównaniu z 140 zł w Krakowie.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:11   #216
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

no ładnie, ja tu wchodze wieczorkiem i tak sobie myślę, czy tej bazy na rzęsy Lancome nie kupic....i co na tru już brak, oj Wy wykupiłyście cały zapas

i o ile w dzien nie bylam przekonana, ze mi jest potrzebna, to teraz ją chcę, buuuu
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:12   #217
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
A ja sobie kliknęłam czwóreczkę Kanebo- no zakochałam się i spać bym nie mogła.. ot pięknie.... a miałam do wypłaty nawet nie patrzec się w strone tru...zdaje się, że mam słabą silna wolę Czy któraś z Was może ich używała bo wyglądaja pięknie...

CZy DiorSkina Forever nadaje sie do przetłuszczającej się cery? chciałam CC Heleny ale kiepskie ma kolory, wydaje mi si,ę że za ciemne wszystkie więc tak dumam na Diorkiem ewentualnie...
Hmmm...ja też już oglądałam te czwóreczki Kanebo...
Napisz jakieś słowko na temat jak już je dostaniesz. Które wybrałaś?

Mi przypadły do gustu te 03:
http://eu.strawberrynet.com/productD...49605&goChar=K
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 21:16   #218
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
ja mam naczynkową cer czy lepsza byłaby pryzma givenchy czy meteoryty ?
jesli moge sie wtracic to pryzmy a meteoryty co calkiem inna bajka.Moim zdaniem meteoryty jakby to powiedziec...nie daja niczego-ale jednak
nie kryja,nie maskuja,nie utrwalaja,nie matuja,rozswietlenie znikome-taka zabawka,nie wiem dlaczego nie potrafie sie ich pozbyc z mojej kosmetyczki(nie uzywam ale lubie wiedziec ze sa hehe),mam 3 wersje,najbardziej widoczna na twarzy jest 03.
Meteoryty raczej uszlachetniaja makijaz-mozna kupic jak sie ma zbytek kasy,lub idealna cere.

Natomiast pryzmy daja widoczny efekt,kolor,troche matu-bardzo je lubie

EDIT:dziewczyny,ktory kolor korektora magic Helenki pasowałby to podkładu innocence -kolor clair??czy moze ktos zrobic foto na racze?? bylabym bardzo wdzieczna-z tego co wyczytałam to 01 jest prawie biały a 02 jasniutki bez...
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:39   #219
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
ja mam naczynkową cer czy lepsza byłaby pryzma givenchy czy meteoryty ?
I ja również obstawiałabym pryzmy, meteoryty nadają jakby ostatni szlif
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:49   #220
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
I ja również obstawiałabym pryzmy, meteoryty nadają jakby ostatni szlif
czytasz w moich myslach
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:53   #221
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
EDIT:dziewczyny,ktory kolor korektora magic Helenki pasowałby to podkładu innocence -kolor clair??czy moze ktos zrobic foto na racze?? bylabym bardzo wdzieczna-z tego co wyczytałam to 01 jest prawie biały a 02 jasniutki bez...
Spójrz tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ic#post6252629 post 64

Aga zrobiła świetne zdjęcia

A pod pytanie się podczepiam- ja testowałam w Sephorze i boję się jedynki mimo, że bladzioch ze mnie...Raczej na 2 się skuszę. Nie do końca jestem przekonana czy mi potrzebnybo nie mam czego jeszcze ukrywać jeśli chodzi o oczka, ale myślałam o stosowaniu go na zaczerwienienia przy nosie i małe niespodzianki...Przy cenie truskawkowej nawet jako podkład można by go było czasem stosować
A jak tam kompakt?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 21:54   #222
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
I ja również obstawiałabym pryzmy, meteoryty nadają jakby ostatni szlif
A czy któras zaryzykowala i kupila te pryzmy 09 cool beige (odcien niedostepny w Polsce):
http://eu.strawberrynet.com/productD...45871&goChar=G
kuszą mnie już dość długo, pamietam jak na watku pryzmowym pytalam juz dawno temu, na tru na 03 sie chyba nigdy nie doczekam, a na ebayu jakos kupowac nie bardzo...
tylko jakie to kolory;
dziewczyny puder w kolorze fioletowym to do czego? czy on ma zbić zółty odcień cery, czy jak
bo ja tam raczej musze ukryc zaczerwienienia na nosie i potrzebuje do tego jakiegos ...Magic HR sobie nie radzi, bo wlasnie poza oczami go tam stosuje



Agabil, widzisz, nauczyłaś ....i uczennica pilnie odrabia lekcje i urozmaica posty
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:03   #223
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no ładnie, ja tu wchodze wieczorkiem i tak sobie myślę, czy tej bazy na rzęsy Lancome nie kupic....i co na tru już brak, oj Wy wykupiłyście cały zapas

i o ile w dzien nie bylam przekonana, ze mi jest potrzebna, to teraz ją chcę, buuuu
Może jeszcze będzie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:07   #224
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Mówisz o czwóreczce T'estimo? Tez sobie kiedyś kliknęłam na Tru #2 ot tak, bo mi sie spodobały. Na oku są raczej blade, kolor jest mało wyraźny ale poszczególne kolory ładnie ze soba współgrają poza tym nawet ładnie błyszczą i długo się trzymają. Nie wiem czy to nie jakiś truskawkowy staroć ale jakiś większych zastrzeżeń do nich nie mam. Ot, takie delikatne "coś" na wiosnę. Myślę, że nie będziesz żałować .
Ojjojojoj...no tak, z tym że ja juz od dawna poluję na mocną perłę i wydawało mi się, że to właśnie one dadzą mi taki piękny mocny połysk jakiego szukam i mówisz, że starawe jeszcze? tak samo wtopiłam z jedyneczkami diora- wydawalo mi sie, że ten Metallic blue 275 to będzie taki mocny i głęboki że ach i och po czym okazalo się, że cienie skadinąd piękne ale mgiełka i wyglądam w zasadzie trochę jak pani Freda z pobliskiego mięsnego....


kasiaoli2001
ja wzięlam te z popielem (05) bo marzyło mi się srebro na powiekach... jak doleca to dam znac jak z tym moim srebrem wyszło
justipe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:12   #225
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Czy do cery naczynkowej byłby dobry estee lauder lucidy mam sśrenio jasną
czy może pryzmu givenchy o3?
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:19   #226
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Malwiina, a porównaj swój odcień Chanela z czymś innym..Lancome, HR, Dior? czy to jak Dior 20? jasny beżyk, ale nie alabastrowy? jeżeli tak, to 02. Przy zbyt jasnym korektorze, jest wygląd misia pandy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:20   #227
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Spójrz tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ic#post6252629 post 64

Aga zrobiła świetne zdjęcia

A pod pytanie się podczepiam- ja testowałam w Sephorze i boję się jedynki mimo, że bladzioch ze mnie...Raczej na 2 się skuszę. Nie do końca jestem przekonana czy mi potrzebnybo nie mam czego jeszcze ukrywać jeśli chodzi o oczka, ale myślałam o stosowaniu go na zaczerwienienia przy nosie i małe niespodzianki...Przy cenie truskawkowej nawet jako podkład można by go było czasem stosować
A jak tam kompakt?
dziekuje
z korektorem mam ten sam problem,nie mam sincow,ale chce zeby było ładniej,z tego co wiem to korektor pod oczy powinien byc jasniejszy od podkładu,a ja uzuwam zazwyczaj najjasniejszego z palety lub zaraz po nim.Tylko ze widze ze 01 to białasek straszny,chyba ze jest zadki i nie bieli wyraznie tylko rozswietla...

jesli chodzi o inncence to mialam go dzisiaj na baze tylko i na poczatku zdumiłam sie jaki on ..żółty.Moze tylko tak mi sie wydawało bo podkład ktorego uzywałam w ostatnim czasie był ziemisty(chyba nawet za bardzo)ale jest to odcien(clair) bardzo ciepły,wpada mocno w zołc.Od razu po nałozeniu byłam mocno zawiedziona,ale po chwili wszytsko sie zmieniło W tym podkładzie cera wyglada zdrowo,kolor ciemnieje leciutko i nabiera własciwego koloru.Własciwosci kryjace sa zadowalajace,przyrownałab ym do revlonu.
Cieko mi dzisiaj jesczze ostatecznie go oceiac bo nie mialam fltra,ktory zawsze mi towarzyszy,poza tym mam akurat gorsze dni jesli chodzi o wyglad-wyskoczyło mi kilka krostek na brodzie i moge byc nieobiektywna.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:22   #228
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ponawiam pytanko
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:24   #229
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Malwiina, a porównaj swój odcień Chanela z czymś innym..Lancome, HR, Dior? czy to jak Dior 20? jasny beżyk, ale nie alabastrowy? jeżeli tak, to 02. Przy zbyt jasnym korektorze, jest wygląd misia pandy.

takiego koloru jeszcze nie mialam
musze miec wiecej czasu na testy,zobacze jutro jak sie prezentuje na filtr.
Teraz zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam ze wziełam clair,petale daje podobny kolor ale jest bardziej zimnym odcieniem,nie jest chyba duzo ciemniejszy-chociaz moge sie mylic bo testowałam w perfumerii a te ich oswietlenie przekłamuje kolory
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 22:27   #230
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Nie spijcie pomóżcie bo znowu mi ktoś wykupi tak jak podkład lancome?
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:31   #231
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
jaki kolorek?
do mnie leci puder clarnis i błyszczyk yslnie mogę sie doczekać ich

A jaki odcien kupilas? Fajniutkie sa ten 10 i 11 z Golden Gloss. Tylko troche sie naczytalam o ich zapachu, ze nieprzyjemny i lepiej nie brac w ciemno.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:32   #232
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dziekuje
z korektorem mam ten sam problem,nie mam sincow,ale chce zeby było ładniej,z tego co wiem to korektor pod oczy powinien byc jasniejszy od podkładu,a ja uzuwam zazwyczaj najjasniejszego z palety lub zaraz po nim.Tylko ze widze ze 01 to białasek straszny,chyba ze jest zadki i nie bieli wyraznie tylko rozswietla...

jesli chodzi o inncence to mialam go dzisiaj na baze tylko i na poczatku zdumiłam sie jaki on ..żółty.Moze tylko tak mi sie wydawało bo podkład ktorego uzywałam w ostatnim czasie był ziemisty(chyba nawet za bardzo)ale jest to odcien(clair) bardzo ciepły,wpada mocno w zołc.Od razu po nałozeniu byłam mocno zawiedziona,ale po chwili wszytsko sie zmieniło W tym podkładzie cera wyglada zdrowo,kolor ciemnieje leciutko i nabiera własciwego koloru.Własciwosci kryjace sa zadowalajace,przyrownałab ym do revlonu.
Cieko mi dzisiaj jesczze ostatecznie go oceiac bo nie mialam fltra,ktory zawsze mi towarzyszy,poza tym mam akurat gorsze dni jesli chodzi o wyglad-wyskoczyło mi kilka krostek na brodzie i moge byc nieobiektywna.
Dziękuję za wstępną recenzję Ja mam dylemat między prisme foundation a chanel nadalNa dodatek nie wiem czy jeśli prisme to shaping rose czy shaping beigeRose jaśniejszy się wydaje ale czy nie różowawyNie mogę mieć ani różu ani całkowitej żółci-najjaśniejsze kolory z palety, ale beże z kroplą żółci a nie dowrotnie...Kompletny mętlik

No i jeszcze HR mi doszedł a na dodatek baza Maca chodzi za mnąod wczoraj i gdyby nie to, że śpieszyłam się na pociąg i zdążyłam tylko do SP to byłaby moja-szkoda,że nie ma jej na Tru

A co do HR to niby ta jedynka nie jest aż tak biała jak się wchłonie, ale ja wezmę raczej 2...przetestuj, ja też jeszcze raz sprawdzę a może nawet o próbki się doproszę
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:32   #233
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
Ojjojojoj...no tak, z tym że ja juz od dawna poluję na mocną perłę i wydawało mi się, że to właśnie one dadzą mi taki piękny mocny połysk jakiego szukam i mówisz, że starawe jeszcze? tak samo wtopiłam z jedyneczkami diora- wydawalo mi sie, że ten Metallic blue 275 to będzie taki mocny i głęboki że ach i och po czym okazalo się, że cienie skadinąd piękne ale mgiełka i wyglądam w zasadzie trochę jak pani Freda z pobliskiego mięsnego....
Wiesz, kupiłam je bo chciałam coś rozświetlającego, odświeżającego spojrzenie - i to zadanie spełniają. Błyszczą fajnie, tylko po prostu kolor mógłby być bardziej widoczny, to są takie bladziochy.

Czy starawe nie wiem - nie miałam jak sprawdzić bo kupowałam je w ciemno. Na ebayu takich czwórek nie widziałam a nie znalazłam datecalculatora do Kanebo. Ale niezależnie od daty produkcji jakościowo są dobre.

Jestem ciekawa Twojej opinii o nich
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:35   #234
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zignorowana ? No coś Ty
Tak, koniecznie załatw sobie próbkę, bo w końcu to nie wydatek 5-zł. Jak zdobędziesz próbkę i potestujesz to daj koniecznie znać jak odczucia po kilkudniowym stosowaniu. Jestem osobiście strasznie ciekawa, bo ja miałam tylko próbkę na 1 raz, a efekt mnie powalił no i nie wiem czy jak bym miała całe opakowanie to dalej bym leżała na tej podłodze z wrażenia czy jednak nie
Własnie nabyłam 7ml, wiec troche probkowania bedzie
Tak samo bede probowac biotherm żel do mycia i tonik, na truskawie wielkie butle po 400ml, szkoda zeby sie zmarnowało
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:43   #235
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez milena24 Pokaż wiadomość
Nie spijcie pomóżcie bo znowu mi ktoś wykupi tak jak podkład lancome?
Mamy na wiżażystce wątki o każdym z kosmetyków,o które pytasz tzn. wątek o Guerlain gdzie wielokrotnie opisywano meteorki.
Wątek o EL- Lucidity i wątek o pryzmach. Poza tym jest jeszcze KWC.
Zresztą wystarczy wpisać cokolwiek co Cię interesuje w wyszukiwarkę...Nie poganiaj proszę i nie żądaj odp. w ciągu kilku minut.
Ja również nie mam takiego stażu a już na pewno takiej wiedzy jak wiele Wizażanek, ale korzystam z wyszukiwarki i tylko w razie potrzeby dopytuję.
Przepraszam jeśli się mylę, ale ten wątek ma w założeniu służyć głównie do opisywania naszych przygód z Truskawą,dzielenia się perełkami i opiniami o asortymencie a nie doradzaniu każdemu po kolei co ma kupić i to najlepiej natychmiastPóżniej trudno znaleźć ważne informacje i robi się pomieszanie z poplątaniem
Kończę OT i przepraszam jeśli niepotrzebnie się "uniosłam"
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:48   #236
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Własnie nabyłam 7ml, wiec troche probkowania bedzie
Tak samo bede probowac biotherm żel do mycia i tonik, na truskawie wielkie butle po 400ml, szkoda zeby sie zmarnowało
virtual, czy nabyłaś próbkę tego cuda ELki idealist? koniecznie daj znać, jak efekty, próbka pokaźna, więc conieco powinna zadziałać. Jestem bardzo ciekawa efektów z Biothermu to zasadniczo wszystko jest conajmniej dobre. Ja tylko tak się zastanawiam, czy ta pianka biopur to w ogóle jest wydajna, bo jak miałam piankę 30 ml do suchej skóry, to wystarczyła na max 7 razy. Ja bym chciała piankę kanebo, ale niekoniecznie staruszka
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:56   #237
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Własnie nabyłam 7ml, wiec troche probkowania bedzie
Tak samo bede probowac biotherm żel do mycia i tonik, na truskawie wielkie butle po 400ml, szkoda zeby sie zmarnowało
A można wiedzieć gdzie się nabywa takie duże próbki?Ja mam tylko takie standardowe i to jak się okazało dwie a nie kilka jak byłam przekonana i żal mi użyć, bo boję się, że przy tak małej ilości żadnego efektu nie będzie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:58   #238
milena24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 82
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A można wiedzieć gdzie się nabywa takie duże próbki?Ja mam tylko takie standardowe i to jak się okazało dwie a nie kilka jak byłam przekonana i żal mi użyć, bo boję się, że przy tak małej ilości żadnego efektu nie będzie
A miało być o przydodach z truskawką a nie doradzaniem
milena24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 22:59   #239
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
virtual, czy nabyłaś próbkę tego cuda ELki idealist? koniecznie daj znać, jak efekty, próbka pokaźna, więc conieco powinna zadziałać. Jestem bardzo ciekawa efektów z Biothermu to zasadniczo wszystko jest conajmniej dobre. Ja tylko tak się zastanawiam, czy ta pianka biopur to w ogóle jest wydajna, bo jak miałam piankę 30 ml do suchej skóry, to wystarczyła na max 7 razy. Ja bym chciała piankę kanebo, ale niekoniecznie staruszka
Tak nabyłam Zaraz jak dotrze bede relacjnowac efekty. Z Biothermu nabyłam 20ml
http://us.strawberrynet.com/800/spro...x?ProdId=27820
na probe, miedzy innymi wydajnosci
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 23:15   #240
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Tak nabyłam Zaraz jak dotrze bede relacjnowac efekty. Z Biothermu nabyłam 20ml
http://us.strawberrynet.com/800/spro...x?ProdId=27820
na probe, miedzy innymi wydajnosci
miałam dokładnie tę piankę do skóry suchej, z zestawu. Wydajność u mnie dość słaba, a i pianka słabo myła. może dlatego, że mam jednak cerę mieszaną. daj znać, jak u Ciebie będzie się sprawowała.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.