Puder transparentny - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-01, 14:00   #331
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Puder transparentny

Może skrobia / mąka ziemniaczana?
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 14:12   #332
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Puder transparentny

Cytat:
Napisane przez Trishelle Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Wygrzebałam jeszcze ten puder:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...se-powder.html

Zdaje się, że nie mają białej w pełni transparentnej barwy. Wobec tego, czy jasny odcień nie będzie nadawał twarzy niepożądanego koloru, w szczególności nałożony na podkład i jak na puder transparentny przystało, tylko ją zmatowi?

Zależy.
Jeśli masz karnację jasną lub średniojasną, na pewno jasny kolor nie przyciemni, a będzie transparetny.
Ja mam dość ciemną karnację i niestety transparentne pudry lekko mnie rozjaśniają, na szczęście jest to efekt z reguły chwilowy
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 13:10   #333
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Puder transparentny

[1=65f2dd2df564357b0e0e753 14dcdfcaa630c6217_5f5ff64 7ec5c5;50884167]Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna pudru. Po zapoznaniu się z tematem postawiłam na puder transparentny, który docelowo ma ładnie wykończyć i utrwalić makijaż. Niestety odkąd wyszukiwarka KWC po odświeżeniu strony przestała działać jak dawniej, ciężko mi zebrać opinię i zasugerować się jakąś konkretną marką. Nadmienię, że mam cerę dosyć suchą, a jako podkładu używam standardowego AMC z Inglota, który nawilża skórę oraz korektora pod oczy z tej samej firmy. Jestem zadowolona z tych produktów wobec czego zastanawiam się czy iść za ciosem i skusić się na Inglota, czy coś innego. Słyszałam dobre opinie o Paese i Clinique, choć co do tego drugiego, to zależy mi jednak na przystępnej cenie, gdyż nie mam zamiaru używać pudru permanentnie, a jedynie jako przyzwoitego wykończenia makijażu.[/QUOTE]
Jest wątek o pudrach transparentnych, więc łączę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 16:13   #334
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Puder transparentny

Uwielbiam efekt jaki dają kremy bb. To rozświetlenie, średnie krycie i jednoczesne stopienie z cerą.
Jednak moim zdaniem za bardzo się świecą miejscami. Tzn. nie mam tłustej cery, ale uważam, że blask na czole i całych policzkach już nie wygląda fajnie.

Chciałam delikatnie przytłumić ten błysk transparentnym pudrem bez ogólnej zmiany efektu jaki daje krem bb. Puder mógłby jeszcze co najwyżej dawać dodatkowy efekt wygładzenia cery. I byłoby idealnie.

Nie wiem naprawdę czego szukać. Myślałam o tym, bo według opisu producenta spełniałby moje wymagania:
http://www.bell.com.pl/produkty/twar...ng-mat-powder/ ale nie ma w sieci recenzji albo ja ślepa jestem.
Kusi mnie też:
Vichy Dermablend Puder Utrwalający


ale nie wiem czy on przy mojej zwykłej cerze nie byłby za ciężki, wysuszający, no i jego cena straszy.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 20:16   #335
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Puder transparentny

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Uwielbiam efekt jaki dają kremy bb. To rozświetlenie, średnie krycie i jednoczesne stopienie z cerą.
Jednak moim zdaniem za bardzo się świecą miejscami. Tzn. nie mam tłustej cery, ale uważam, że blask na czole i całych policzkach już nie wygląda fajnie.

Chciałam delikatnie przytłumić ten błysk transparentnym pudrem bez ogólnej zmiany efektu jaki daje krem bb. Puder mógłby jeszcze co najwyżej dawać dodatkowy efekt wygładzenia cery. I byłoby idealnie.

Nie wiem naprawdę czego szukać. Myślałam o tym, bo według opisu producenta spełniałby moje wymagania:
http://www.bell.com.pl/produkty/twar...ng-mat-powder/ ale nie ma w sieci recenzji albo ja ślepa jestem.
Kusi mnie też:
Vichy Dermablend Puder Utrwalający


ale nie wiem czy on przy mojej zwykłej cerze nie byłby za ciężki, wysuszający, no i jego cena straszy.
....
ten Vichy mogę polecic
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:26   #336
rroja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: Puder transparentny

A może puder ryżowy albo bambusowy?
rroja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 13:26:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.