Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-24, 09:43   #901
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez SpaceOddity Poka¿ wiadomo¶æ
OK, dziêki za odpowied¼. W takim razie zabieram siê do pracy . A film, który wrzuci³a¶ na Youtube jest bardzo przekonuj±cy, bardziej ni¿ wpisy na blogach dotycz±ce Encanto itp., tak wiêc nie dziw siê, ¿e dziêki niemu sta³a¶ siê s³awna w pewnych krêgach .
Pozdrawiam.
haha,ten filmik bije rekordy ogl±dalno¶ci na moim kanale
powodzenia!
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 10:34   #902
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez pure_pleasure_seeker Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny!

Czy ta zasada, ¿eby poczekaæ z farbowaniem min. 2 tygodnie odnosi siê tylko do tego, ¿eby maksymalnie przed³u¿yæ efekty prostowania? Czy wcze¶niejsze na³o¿enie farby nie niesie jakiego¶ ryzyka, ¿e farba wyjdzie nierówno itd?

W pi±tek mia³am robiony zabieg i moje br±zowe w³osy wyp³owia³y o jakie¶ 2 tony i maj± teraz ¿ó³tawo-pomarañczowy odcieñ. Nie mogê na siebie patrzeæ i chcê jak najszybciej je pofarbowaæ, ale bojê siê, czy nie pogorszê sytuacji...

Pomó¿cie plis.
ja farbowalam równo tydzieñ po zabiegu. Kolor wyszed³ równo, w³osy nadal proste, farbowanie jedynie lekko przesuszy³o mi koñcówki ale z tym poradzi³a sobie odzywka b/s tak wiêc spokojnie mo¿esz farbowaæ
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 14:54   #903
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 693
GG do laktoza
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny, proszê o wspracie Nad Encanto zastanawiam siê od d³u¿szego czasu, raz jeszcze na poczatku 1-szej czêsci w±tku kupi³a ca³y zestaw, ale nie zdecydowa³am siê i sprzeda³am na all, kilka miesiêcy temu kupi³am odlewkê i musia³am j± wyrzuciæ, bo ju¿ d³ugo sta³a, ba³am siê u¿yæ "starej".
I teraz znowu my¶lê i chcê to zrobiæ. Bojê siê tylko jednego z tego ca³ego - prostowania ka¿dego pasma po 7 (?) razy. Nie spali to w³osów? Na prawdê trzeba a¿ tyle razy ka¿de pasemko? Zawsze jak prostujê normalnie to staram siê jak najmniej u¿ywaæ tej prostownicy, przejechaæ ni± 1 albo dwa razy, a tu a¿ tyle..
laktoza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 15:13   #904
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a;e przecie¿ nie przeje¿d¿asz t± prostownic± po "go³ych" w³osach. ta keratyna jako¶ musi siê wprasowaæ... oczywi¶cie, ze mo¿esz przejechaæ mniej razy, nikt Ci nie mo¿e tego zabroniæ, ale zabieg Ci po prostu nie wyjdzie
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 17:47   #905
SpaceOddity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Jestem ju¿ po zabiegu, który zaj±³ mi niemal 8 godzin. Powiem Wam, ¿e 100 ml keratyny ledwie wystarczy³o na moje w³osy . Obawiam siê, ¿e przez to mog³am niedok³adnie na³o¿yæ preparat i w niektórych miejscach zrobi± siê fale. I pomy¶leæ, ¿e zastanawia³am siê nad zakupem 80 ml. Muszê potwierdziæ, ¿e ta keratyna (a raczej to co¶ na f... w niej zawarte) ¶mierdzi strasznie. Przy nak³adaniu preparatu na w³osy piek³y mnie oczy, nos, gard³o. Od¿ywka te¿ trochê dra¿ni±ca, kilka razy przez opary zaszczypa³y mnie oczy. Pomijaj±c te wszystkie "drobne" minusy i poparzone palce od prostownicy nagrzanej do 230 stopni, cieszê siê, ¿e to ju¿ za mn± i w chwili obecnej efekt mi siê podoba. W³osy mi siê troszeczkê rozja¶ni³y, ale i tak planujê farbowaæ za dwa tygodnie.
Do³±czam zdjêcie moich w³osów po zabiegu.
Gdyby tak by³o przez ca³y czas. No, chocia¿ przez dwa miesi±ce...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy po zabiegu 1.jpg (20,9 KB, 177 za³adowañ)
SpaceOddity jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 19:10   #906
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez SpaceOddity Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ju¿ po zabiegu, który zaj±³ mi niemal 8 godzin. Powiem Wam, ¿e 100 ml keratyny ledwie wystarczy³o na moje w³osy . Obawiam siê, ¿e przez to mog³am niedok³adnie na³o¿yæ preparat i w niektórych miejscach zrobi± siê fale. I pomy¶leæ, ¿e zastanawia³am siê nad zakupem 80 ml. Muszê potwierdziæ, ¿e ta keratyna (a raczej to co¶ na f... w niej zawarte) ¶mierdzi strasznie. Przy nak³adaniu preparatu na w³osy piek³y mnie oczy, nos, gard³o. Od¿ywka te¿ trochê dra¿ni±ca, kilka razy przez opary zaszczypa³y mnie oczy. Pomijaj±c te wszystkie "drobne" minusy i poparzone palce od prostownicy nagrzanej do 230 stopni, cieszê siê, ¿e to ju¿ za mn± i w chwili obecnej efekt mi siê podoba. W³osy mi siê troszeczkê rozja¶ni³y, ale i tak planujê farbowaæ za dwa tygodnie.
Do³±czam zdjêcie moich w³osów po zabiegu.
Gdyby tak by³o przez ca³y czas. No, chocia¿ przez dwa miesi±ce...
Piêkne w³osy i... ³adne wciêcie w talii!
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-24, 19:36   #907
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

SpaceOddity - efekt super w³osy piêkne i ta talia faktycznie nic sobie
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 23:10   #908
nicola28
Raczkowanie
 
Avatar nicola28
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

witajcie

od ponad tygodnia mam zestaw do prostowania w domu

jednak czekam ca³y czas na kolezanke az bedzie mia³a dzien luzniejszy aby mi pomoc

i troche sie wkurzam i tak dzis mia³am ochote sama sobie go zrobic ale boje sie 2 rzeczy

1 to czy dokladnie rozprowadze ta keratyne ( pisze ze nie moze dotykac skory g³owy a ja myslalam ze na³oze tak jak farbe i bede przeczesywac grzebieniem aby sie ³adnie roznios³o )

2 to ³osy prostujac z ty³u samemu nie zawsze wychodza proste ( przeciez zawsze mozna przeoczyc jakis fragment )

nie mam nikogo oprocz kolezanki kto mog³by mi pomoc przy w³osach

a jak jest z wami robicie sami ?

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
hehehehe pewnie masz racjê ale mo¿e maj± oryginalne opisy produktów
moje w³oski po ca³ym dniu - najpierw by³o s³onecznie potem bardzo parno a na koñcu lunê³o - kilka kropli na w³osy te¿ spad³o zanim siê schowa³am
ale masz fajny odcien w³osow mozna wiedziec co to za farba i jaki odcien ??
nicola28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:20   #909
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

tak, w wiekszo¶ci robimy same i wszystko wychodzi
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-25, 08:39   #910
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nicola28 - to henna dziêki
je¶li masz takie obawy to musisz poczekaæ a¿ kole¿anka bêdzie mia³a chwilê wolnego albo siê przemóc i zrobiæ samej - zajmie ci to wiêcej czasu ale jak wiêkszo¶æ z nas daje radê to i ty dasz
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-25, 09:24   #911
SpaceOddity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne w³osy i... ³adne wciêcie w talii!
Cytat:
Napisane przez sylwka37
SpaceOddity - efekt super w³osy piêkne i ta talia faktycznie nic sobie
¦licznie dziêkujê!
W³a¶nie jestem po pierwszym myciu w³osów po Encanto. Przesuszy³am je lekko suszark± i efekt jest niczego sobie. Co prawda nie s± ju¿ tak g³adkie jak bezpo¶rednio po zabiegu, ale nie chcê ich ju¿ mêczyæ prostownic±, bo ogólnie jest OK . Wydaje mi siê, ¿e gdybym na³o¿y³a wiêcej keratyny, tak, ¿e w³osy a¿ by w niej "p³ywa³y", to efekt by³by jeszcze lepszy. Du¿o keratyny da³am na grzywkê, poniewa¿ zale¿a³o mi, ¿eby nareszcie przesta³a sprawiaæ mi problemy przy niekorzystnych warunkach pogodowych i teraz rzeczywi¶cie jest g³adka i prosta. Natomiast po bokach zrobi³ siê minimalny puszek.
Co do zakazu dotykania skóry g³owy przez preparat to niestety muszê przyznaæ, ¿e w kilku miejscach dotknê³am. Czu³am lekkie szczypanie, ale ¿adnych ubytków nie widzê. Nie chcia³abym zostaæ z ³ysymi plackami i mam nadziejê, ¿e tak siê nie stanie.
Przy okazji powiedzcie mi proszê, czy u Was podczas mycia w³osów po zabiegu nadal wydobywaj± siê z nich dra¿ni±ce opary? Dzisiaj z³apa³ mnie deszcz i jak tylko wesz³am do domu od razu zaczê³y piec mnie oczy. Pó¼niej w trakcie mycia i suszenia to samo. Mam nadziejê, ¿e to kwestia czasu, a¿ wyp³ucze siê ta pierwsza warstwa.
SpaceOddity jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 10:05   #912
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

podczas dwóch pierwszych myæ po encanto równie¿ czu³am ten zapach wiec to normalne
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-25, 11:08   #913
SSander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Po 2 miesi±cach Cocochoco mi siê sp³uka³o z w³osów. Teraz w³osy mam szorstkie i dziwnie siê pl±cz±. Jak my¶licie w³osy mog³y mi siê po tym zniszczyæ czy o co chodzi? U¿yæ szamponu g³êboko oczyszczaj±cego by to zmyæ?
Zastanawiam siê nad kupnem Encanto teraz
SSander jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-25, 19:09   #914
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez SSander Poka¿ wiadomo¶æ
Po 2 miesi±cach Cocochoco mi siê sp³uka³o z w³osów. Teraz w³osy mam szorstkie i dziwnie siê pl±cz±. Jak my¶licie w³osy mog³y mi siê po tym zniszczyæ czy o co chodzi? U¿yæ szamponu g³êboko oczyszczaj±cego by to zmyæ?
Zastanawiam siê nad kupnem Encanto teraz
bo siê przyzwyczai³a¶ do w³osów po keratynie i zapomnia³a¶ jakie by³y przed jej na³o¿eniem. W³osy po prostu wróci³y do stanu z przed zabiegu
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-25, 19:14   #915
vivu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny czy wiecie mo¿e, czy mo¿na gdzie¶ dostaæ sam± keratyne Encanto? ostatnio robi³am prostowanie tradycyjna metoda, czyli najpierw keratyna i oddzielnie od¿ywka. no i wysz³o tak, ¿e od¿ywki posz³o mi jako¶ o po³owê mniej ni¿ keratyny. my¶le, ¿e next time zrobie metod± mieszan± chocia¿by z tego wzglêdu, ¿e nie wiem co zrobiæ z reszt± tej od¿ywki
vivu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-25, 22:22   #916
mm0nisiaa
Przyczajenie
 
Avatar mm0nisiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej Kilka dni temu zrobi³am keratynowe prostowanie Encanto. Mam nieco mieszane uczucia. Wydaje mi siê, ¿e mog³am jako¶ niedok³adnie je wyprostowaæ czy co¶, bo ju¿ po pierwszym myciu na górze, a tak¿e pod w³osami zrobi³y mi siê lekkie fale. Jednak reszta w³osów jest prosta jak druty ;p Je¿eli chodzi o ten uci±¿liwy zapach - mojej siostrze, która zgodzi³a siê mi pomóc, strasznie przeszkadza³. Mi za to strasznie przypomina³ zajêcia na anatomii i zapach preparatów, tylko momentami by³ trochê dra¿ni±cy, ale poza tym by³ do zniesienia. Ca³y zabieg trwa³ strasznie d³ugo - oko³o 5,5 godziny. Gdyby nie pomoc siostry, nie wiem ile czasu bym na to po¶wiêci³a;p Po zabiegu przez 2 pierwsze mycia w³osy by³y strasznie przyklapniête(mimo, ¿e prostowa³am pasma do góry) i szybko siê przet³uszcza³y i pierwszy raz poczu³am co to znaczy brak objêto¶ci ale ju¿ po 3 myciu jakby trochê odbi³y siê od czubka g³owy;p Trochê têskniê za swoimi loczkami, jednak proste w³osy to niesamowita wygoda Bo przy codziennym myciu traci³am oko³o 1,5h na uk³adanie w³osów. Wstawiam zdjêcia, które zrobi³am w dniu zabiegu. Pierwsze- rano, zaraz po przebudzeniu i rozczesaniu loczków;p a drugie tego samego dnia, po wykonanym prostowaniu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1344.jpg (50,2 KB, 144 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1351-1-1.jpg (74,6 KB, 155 za³adowañ)
mm0nisiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-25, 22:34   #917
Eveliouses
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 432
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

SpaceOddity
mega za☠☠☠i¶cie Ci to wysz³o

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Mam pytanko,bo widzê,ze tu same takie fachury,ze szok cudnie Wam to wychodzi na w³oskach a jak wyglada sprawa z zamówieniami? robicie wspólne czy wej¶c na tych polecanych sprzedawców na allegro? bo mysla³am o ebayu ,¿e moze byc taniej ale nie mam tam konta ...
porad¼cie kobitki
__________________
RADU¦ JU¯ Z NAMI!!!

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZÊ ZOBACZ I PODPISZ SIÊ
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-25, 22:45   #918
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cudne w³osy

Zamawiamy na allegro, ka¿da sobie Lista sprawdzonych sprzedawców na pierwszej stronie w FAQ.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 07:05   #919
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny jaka jest roznica pomiedzy "zwyklym" keratynowym prostowaniem a tym nanokeratin?
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 07:55   #920
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

te¿ jest zwyk³y...keratyna to keratyna tylko marki sa ró¿ne i sposoby robienia i trwa³o¶æ :P no i to co pokaza³a¶ chyba oferuj± salony...tak jak Czoko :P Encanto raczej sie nie uswiadczy
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:08   #921
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ jest zwyk³y...keratyna to keratyna tylko marki sa ró¿ne i sposoby robienia i trwa³o¶æ :P no i to co pokaza³a¶ chyba oferuj± salony...tak jak Czoko :P Encanto raczej sie nie uswiadczy

no wlasnie szukalam cos w google na temat tego prostowania, ale po opisie wyszlo,ze to praktycznie to samo , dlatego chcialam sie upewnic czy to nie jest przypadkiem zwykly chwyt marketingowy z ta nazwa .
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 10:46   #922
SSander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
bo siê przyzwyczai³a¶ do w³osów po keratynie i zapomnia³a¶ jakie by³y przed jej na³o¿eniem. W³osy po prostu wróci³y do stanu z przed zabiegu
No wla¶nie nie mialam takich w³osow przed nalo¿eniem keratyny, owszem puszyly mi sie, ale w dotyku by³y zdrowe a nie tak szorstkie jak teraz
SSander jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 11:02   #923
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez SSander Poka¿ wiadomo¶æ
No wla¶nie nie mialam takich w³osow przed nalo¿eniem keratyny, owszem puszyly mi sie, ale w dotyku by³y zdrowe a nie tak szorstkie jak teraz
mo¿e wystarczy bardziej zadbaæ o pielêgnacje, jakie¶ mocno nawil¿aj±ce od¿ywki, oleje i wszystko wróci do normy?
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:33   #924
Ihatemyhair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny!

Mam krêcone w³osy. Ostatnio by³am u fryzjerki, aby dowiedzieæ siê wiêcej o keratynowym prostowaniu. Ona stanowczo odradzi³a mi zabieg. Powiedzia³a, ¿e kiedy w³osy zaczn± odrastaæ bêdê wygl±daæ okropnie, po³owa w³osów zniszczona oraz krêcona a po³owa prosta i zdrowa.
Czy to co powiedzia³a, jest prawd±?
Strasznie siê za³ama³am.

Edytowane przez Ihatemyhair
Czas edycji: 2013-06-26 o 15:35
Ihatemyhair jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:44   #925
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Ihatemyhair Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!

Mam krêcone w³osy. Ostatnio by³am u fryzjerki, aby dowiedzieæ siê wiêcej o keratynowym prostowaniu. Ona stanowczo odradzi³a mi zabieg. Powiedzia³a, ¿e kiedy w³osy zaczn± odrastaæ bêdê wygl±daæ okropnie, po³owa w³osów zniszczona oraz krêcona a po³owa prosta i zdrowa.
Czy to co powiedzia³a, jest prawd±?
Strasznie siê za³ama³am.
Jak dla mnie przeczy sama sobie. Po³owa prosta i zdrowa- wychodzi na to, ¿e prostownie nie zniszczy³o w³osów skoro s± zdrowe. Po³owa zniszczona i krêcona- w³osy odrosn± krêcone bo takie masz naturalne ale nie zniszczone.
Zmieñ fryzjera
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:44   #926
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!


wejdz sobie na mojego bloga, z boku masz pasek na yt, kliknij sobie 1 filmik z wczoraj, przewiñ do koñca jak suszê w³osy i zobacz sobie jak wygl±da odrost na krêconych w³osach
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:47   #927
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Ihatemyhair Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!

Mam krêcone w³osy. Ostatnio by³am u fryzjerki, aby dowiedzieæ siê wiêcej o keratynowym prostowaniu. Ona stanowczo odradzi³a mi zabieg. Powiedzia³a, ¿e kiedy w³osy zaczn± odrastaæ bêdê wygl±daæ okropnie, po³owa w³osów zniszczona oraz krêcona a po³owa prosta i zdrowa.
Czy to co powiedzia³a, jest prawd±?
Strasznie siê za³ama³am.
efekt jaki opisujesz, to efekt po chemicznym prostowaniu zanim CI w³osy odrosn±, to keratyna trochê z w³osów ju¿ zniknie i nie zauwa¿ysz ró¿nicy. Zreszt± w³osy przez ni± s± ciê¿kie i odrost nie bêdzie tak bardzo siê krêci³, bo ciê¿ar w³osów robi swoje


bratowej jak odrasta³y w³osy to krêci³y siê jej tylko baby hair ;-)
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 15:51   #928
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
efekt jaki opisujesz, to efekt po chemicznym prostowaniu zanim CI w³osy odrosn±, to keratyna trochê z w³osów ju¿ zniknie i nie zauwa¿ysz ró¿nicy. Zreszt± w³osy przez ni± s± ciê¿kie i odrost nie bêdzie tak bardzo siê krêci³, bo ciê¿ar w³osów robi swoje


bratowej jak odrasta³y w³osy to krêci³y siê jej tylko baby hair ;-)
dok³adnie i nawet ja mimo, ¿e zawsze mia³am tak± aureolkê w³osów to teraz czego¶ takiego nie mam
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 17:15   #929
karol1904
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witajcie, robiê w³a¶nie encanto i zapomnia³am poczekaæ te 15 min... nie wiem dlaczego... pamiêta³am o tym w trakcie nak³adania. Powiedzcie mi? Czy ma to szanse wyj¶æ? Bardzo proszê o szybka odpowiedz (
Czy je¿eli nie zmyje od¿ywki bêdzie lepiej? S³ysza³am ze to ona najbardziej prostuje.
karol1904 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-26, 18:31   #930
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

nie zmywaj od¿ywki
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.