Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-18, 09:48   #2491
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

najtaniej, ale powiem szczerze, ¿e nie pamiêtam kiedy ostatni raz tak ciê¿ko to przesz³am masakra jaka¶ szkoda, ¿e to coco taka s³abizna, moich na bank nie ruszy
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 09:51   #2492
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
najtaniej, ale powiem szczerze, ¿e nie pamiêtam kiedy ostatni raz tak ciê¿ko to przesz³am masakra jaka¶ szkoda, ¿e to coco taka s³abizna, moich na bank nie ruszy
no niestety moich te¿ nie ruszy no i przera¿aj±ce dla mnie jest to nie mycie w³osów przez 3 dni
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 09:57   #2493
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

aha... i dosz³am dlaczego najprawdopodobniej trzeba farbowaæ 2 tyg. przed.. porobi³y mi siê plamy na w³osach mam w niektórych miejscach takie ciapki ciemniejsze
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:00   #2494
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
najtaniej, ale powiem szczerze, ¿e nie pamiêtam kiedy ostatni raz tak ciê¿ko to przesz³am masakra jaka¶ szkoda, ¿e to coco taka s³abizna, moich na bank nie ruszy
Jest jeszcze trochê innych preparatów, nie chcesz spróbowaæ?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:03   #2495
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Jest jeszcze trochê innych preparatów, nie chcesz spróbowaæ?
a np jakie ???
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:05   #2496
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

no w³a¶nie, jakie? ja znam globala, coco, encanto, jakie¶ alfaparchy
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:06   #2497
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
a np jakie ???
Jak wpisa³am na allegro "keratynowe prostowanie" to trochê ich wyskoczy³o
Alfaparf keratin, bio active keratin, global keratin

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie, jakie? ja znam globala, coco, encanto, jakie¶ alfaparchy
Czyli to samo...
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 10:09   #2498
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
aha... i dosz³am dlaczego najprawdopodobniej trzeba farbowaæ 2 tyg. przed.. porobi³y mi siê plamy na w³osach mam w niektórych miejscach takie ciapki ciemniejsze
o dobrze,ze napisalas,bo mialam malowac wlosy,a encanto robilam
w piatek

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
i dopiero jak prostowalam to widzialam ile ja mam bejbików takich po 3-5cm by³am w szoku normalnie.
to samo zauwazylam u siebie

U mnie standardowo koncowki byly do sciecia,a ponadto zauwazylam ze wlosy po jednej stronie sa troche przerzedzone Tak jakby czesc wlosow sie wykruszyla? Nie wiem jak to opisac. No nic bede musiala sukcesywnie je podcinac...O samym zabiegu nie bede juz nic pisac - myslalam,ze nie dotrwam do konca tak strasznie dusil mnie ten zapach a oczy lzawily na potege. Jeszcze z tego wszystkigo wysuszylam wlosy z cala odzywka , a po 2 pierwszych myciach oczy nadal lzawily przy kontakcie z wlosami.

Mam jeszcze jedno pytanie Encanto pierwszy raz zrobilam w lipcu . Przez dluzszy czas podczas mycia czulam dziwny zapach na wlosach , a teraz nic Jak myslicie,czym to moze byc spowodowane? Tzn chodzi mi o to czy ten zapach jest czyms prawidlowym po tym zabiegu czy moze swiadczylo to o jego zlym przeprowadzeniu ?
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:44   #2499
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziwny zapach w³osów po zabiegu jest normalny, po prostu czuæ ca³y ten odór encanto Przy kolejnych myciach keratyny ubywa, wiêc i zapach powinien siê ulatniaæ. U mnie z regu³y utrzymuje siê ok 2-3 myæ, ale mo¿e to trwaæ d³u¿ej/krócej.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:47   #2500
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ
o dobrze,ze napisalas,bo mialam malowac wlosy,a encanto robilam
w piatek

po mo¿esz, ja farbowa³am przed i wysz³a
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 11:10   #2501
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziwny zapach w³osów po zabiegu jest normalny, po prostu czuæ ca³y ten odór encanto Przy kolejnych myciach keratyny ubywa, wiêc i zapach powinien siê ulatniaæ. U mnie z regu³y utrzymuje siê ok 2-3 myæ, ale mo¿e to trwaæ d³u¿ej/krócej.
no u mnie juz go wogole nie czuc - mylam juz wlosy 3 razy ( jakos strasznie teraz mi sie przetluszczaja wlosy po tym 2 zabiegu) no i zapachu wogole nie czuje. Za pierwszym razem przez ok.2 miesiace czulam go podczas mycia. Myslalam,ze moze cos poszlo nie tak .

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
po mo¿esz, ja farbowa³am przed i wysz³a
aaa No nic poczekam jeszcze troche z farbowaniem , chociaz farba kupiona i kusi Narazie musze sie troche uporac z przyklapnietymi wlosami
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 18:24   #2502
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A mo¿e która¶ z Was skusi³aby siê na wspólne zakupy fluidu prostuj±cego ? http://allegro.pl/alfaparf-lisse-des...708875372.html

W tym podstawowym zestawie http://allegro.pl/show_item.php?item=3717139647
jest tylko 60ml produktu co na moje w³osy jest stanowczo za ma³o.

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Jak wpisa³am na allegro "keratynowe prostowanie" to trochê ich wyskoczy³o
Alfaparf keratin, bio active keratin, global keratin

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------



Czyli to samo...
Faktycznie sporo tego.
Mnie zainteresowa³o to: http://allegro.pl/kerapro-k5-keratyn...707870709.html
http://allegro.pl/zestaw-prostowanie...721660241.html
Chyba trzeba poszukaæ opinii.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2013-11-18 o 18:50
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:37   #2503
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 406
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a czy ten zapach na w³osach jest tylko podczas mycia czy normalnie te¿ ??
shilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:49   #2504
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Normalnie te¿.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-19, 15:51   #2505
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomo¶ci: 406
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

i jeszcze jedno pytanie : czy samodzielne prostowanie jest trudniejsze ni¿ zwykle prostowanie ?? Dlaczego potrzebna jest druga osoba ??

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Normalnie te¿.
zapach jest baaardzo intensywny? chcialabym zrobiæ to jeszcze dzi¶ ,ale jutro na rano do pracy - nie pozabijam ludzi zapachem w³osów ?
shilla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:19   #2506
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Nie, spokojnie To po prostu czuæ jak kto¶ siê w Ciebie wtuli

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Ja robiê zabieg sama, mimo ¿e nie posiadam ¿adnych fryzjerskich umiejêtno¶ci Druga osoba nie jest niezbêdna, ale na pewno przydatna ze wzglêdu na to, ¿e ³atwiej jest jej wyprostowaæ ty³ naszych w³osów, a ponadto odci±¿a nas od "wdychania" encanto. Chodzi mi o to, ¿e wtedy osoba, której siê robi zabieg, mo¿e mokry rêcznik sobie przy³o¿yæ do twarzy, podczas gdy ta nak³adaj±ca osoba siê bardziej mêczy (ale te¿ mo¿e np. ubraæ okulary p³ywackie ¿eby oczy nie ³zawi³y )
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-19, 17:42   #2507
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka¿ wiadomo¶æ

Mam jeszcze jedno pytanie Encanto pierwszy raz zrobilam w lipcu . Przez dluzszy czas podczas mycia czulam dziwny zapach na wlosach , a teraz nic Jak myslicie,czym to moze byc spowodowane? Tzn chodzi mi o to czy ten zapach jest czyms prawidlowym po tym zabiegu czy moze swiadczylo to o jego zlym przeprowadzeniu ?
Ja jakikolwiek zapach czu³am jedynie do pierwszego mycia, wiêc to na pewno nie jest kwestia ¼le przeprowadzonego zabiegu
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-20, 08:28   #2508
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez shilla Poka¿ wiadomo¶æ
i jeszcze jedno pytanie : czy samodzielne prostowanie jest trudniejsze ni¿ zwykle prostowanie ?? Dlaczego potrzebna jest druga osoba ??
prostuje siê tak samo jak prostuje siê na codzieñ. Druga osoba jest polecana, poniewa¿ ona bêdzie widzia³a, czy dokladnie po³o¿y³a preparat, ale je¶li jeste¶ w stanie to ogarn±c, to rób sama. Ja robie sama z lustrem i jest ok
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-20, 08:54   #2509
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny

Mam pytanie czy d³ugo trwa Wam robienie tego zabiegu jak robicie go same. Bo pierwszy raz robi³a mi fryzjerka i trwa³o oko³o 4 godzin i siê zastanawiam czy warto samemu zrobiæ jak to 2 razy d³u¿ej bedzie trwa³o. Z efektów jestem zadowolona. Encanto robi³am na pocz±tku pa¼dziernika i niestety odrost jest pusz±cy wiêc dalej przy wilgoci stercz± mi.
Mo¿ecie poleciæ mi co¶ do pielêgnacji w³osów co¶ sprawdzonego.
__________________
Insanity
basia-aparatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 11:23   #2510
Cosmopolitan1996
Raczkowanie
 
Avatar Cosmopolitan1996
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 95
GG do Cosmopolitan1996
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

Mam pytanie czy d³ugo trwa Wam robienie tego zabiegu jak robicie go same. Bo pierwszy raz robi³a mi fryzjerka i trwa³o oko³o 4 godzin i siê zastanawiam czy warto samemu zrobiæ jak to 2 razy d³u¿ej bedzie trwa³o. Z efektów jestem zadowolona. Encanto robi³am na pocz±tku pa¼dziernika i niestety odrost jest pusz±cy wiêc dalej przy wilgoci stercz± mi.
Mo¿ecie poleciæ mi co¶ do pielêgnacji w³osów co¶ sprawdzonego.
Ja pierwszy zabieg robi³am w pi±tek tj. (15.11) robilam z pomoca siostry i trwal0 to max 3h u fryzjera trwalo dluzej??? Mimo tego ze dziewczyny odradzaly mi robienie zabiegu po raz pierwszy metoda mieszana ja sie na nia zdecydowalam i jestem zadowolona z efektu
__________________
Don't worry, don't cry, drink vodka and fly
Cosmopolitan1996 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-20, 12:04   #2511
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

d³ugo¶c trwania zabiegu zale¿y g³ównie od d³ugo¶ci i gêsto¶ci w³osów wiadomo ¿ê krótsze albo rzadsze w³osy szybciej pokryje siê keratyn± ni¿ d³ugie i gêste
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-20, 12:07   #2512
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Cosmopolitan1996 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pierwszy zabieg robi³am w pi±tek tj. (15.11) robilam z pomoca siostry i trwal0 to max 3h u fryzjera trwalo dluzej??? Mimo tego ze dziewczyny odradzaly mi robienie zabiegu po raz pierwszy metoda mieszana ja sie na nia zdecydowalam i jestem zadowolona z efektu
zabieg u ciebie trwa³ 3 godziny robi±c metod± mieszan± - jakby¶ robi³a tradycyjn± trwa³by d³u¿ej
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:20   #2513
klemionka
Raczkowanie
 
Avatar klemionka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gdzie¶ pomiêdzy wierszami...;)
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej dziewczyny. Zastanawiam siê nad zrobieniem sobie encanto. Czyta³am trochê na ten temat (g³ównie tutaj). Ale nie wszystko znalaz³am.
Wiem, ¿e ten zabieg to g³ównie odbudowa w³osów. Prostowanie to efekt uboczny. Ok, spoko.
Ale jak z wyg³adzeniem i nie-puszeniem siê w³osów?
Widzia³am zdjêcia "tu¿ po". Czy w³osy zawsze s± takie ³adne i b³yszcz±ce? Czy tylko pierwszy raz po zabiegu a po umyciu to ju¿ tak ¶rednio? Zdaje sobie sprawe z tego ze keratyna siê wyp³ukuje. Ale mi w³a¶nie najbardziej zale¿y na takim efekcie wyg³adzenia.
Wiem, ¿e to kwestia bardzo indywidualna, ale powied¼cie jak to u was jest.
klemionka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:25   #2514
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 1 166
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

Mam pytanie czy d³ugo trwa Wam robienie tego zabiegu jak robicie go same.
U mnie jak trwa to 5h, ale strasznie d³ugo schodzi mi na suszeniu.

Cytat:
Napisane przez klemionka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Zastanawiam siê nad zrobieniem sobie encanto. Czyta³am trochê na ten temat (g³ównie tutaj). Ale nie wszystko znalaz³am.
Wiem, ¿e ten zabieg to g³ównie odbudowa w³osów. Prostowanie to efekt uboczny. Ok, spoko.
Ale jak z wyg³adzeniem i nie-puszeniem siê w³osów?
Widzia³am zdjêcia "tu¿ po". Czy w³osy zawsze s± takie ³adne i b³yszcz±ce? Czy tylko pierwszy raz po zabiegu a po umyciu to ju¿ tak ¶rednio? Zdaje sobie sprawe z tego ze keratyna siê wyp³ukuje. Ale mi w³a¶nie najbardziej zale¿y na takim efekcie wyg³adzenia.
Wiem, ¿e to kwestia bardzo indywidualna, ale powied¼cie jak to u was jest.
W³osy wyg³adzone i l¶ni±ce s± przez ca³y czas po zabiegu, a¿ do momentu ca³kowitego wyp³ukania siê keratyny. U mnie efekt by³ widoczny ok. 3 miesiêcy.

Edytowane przez just75
Czas edycji: 2013-11-20 o 19:32
just75 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:12   #2515
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny a czy która¶ z was ma bardzo grub± strukturê w³osa? (mam na my¶li pojedynczy w³os) i zabieg keratynowy uda³ siê?

Nie do¶æ, ¿e mam puchate, grube w³osy to sama struktura jest gruba. Gdy mia³am robione prostowanie chemiczne goldwell to babka mówi³a, ¿e robiê to na w³asn± odpowiedzialno¶æ. Na moje szczê¶cie zabieg uda³ siê i przez ponad 2 lata cieszy³am siê piêknymi, prostymi i zdrowymi w³osami. A teraz puch come back
Chcê spróbowaæ keratyny bez formaldehydu, bo encanto by³o najgorszym z³em na moje w³osy

Zastanawiam siê nad qod max lub aqva. Je¶li kto¶ robi³ zabieg tymi kosmetykami to proszê o opinie. Bojê siê tylko, ¿e bêdzie to samo co po encanto.....chcia³abym zaryzykowaæ, bo na razie nie mogê pozwoliæ sobie na wyjazd do Warszawy, ¿eby zrobiæ prostowanie chemiczne za ponad 1000z³ :/
Fuck u mnie ju¿ tego nie robi±, bo wszêdzie keratyna.
Wmawiaj± dziewczynom, ¿e odbuduje zniszczone w³osy i zarabiaj± na tym wiêcej ni¿ na chemicznym. Bez odpowiedzialno¶ci.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2013-11-20 o 20:14
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-23, 21:59   #2516
limfaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witajcie kochane keratyno-maniaczki ja równie¿ do³±czam do waszego grona...encanto robi³am u mojej znajomej fryzjerki ju¿ 3 krotnie i jestem bardzo zadowolona z efektu .Je¶li chodzi o zalety to w³osy s± zdecydowanie wyg³adzone a¿ do takiego stopnia, ¿e niestety ale ciê¿ko je podnie¶æ u nasady(wiêc tutaj dam ma³y minusik) ,l¶ni±ce jak tafla wody, bardzo dobrze te¿ siê rozczesuj± a zawsze mia³am z tym du¿y problem. Na minus jest u mnie to ,¿e keratyna szybko siê wyp³ukuje(1,5 miesi±ca), ale podejrzewam ¿e to z mojej winy, poniewa¿ nie stosuje zalecanych szamponów tzw."po zabiegu".
Nie stosuje ich dlatego, ¿e s± one dla mnie zbyt ciê¿kie i dodatkowo obklejaj± w³os co w efekcie powoduje szybsze przet³uszczanie .W zwi±zku z tym u¿ywam szamponów wy³±cznie oczyszczaj±cych, poniewa¿ po nich s± nadal l¶ni±ce ale mniej przylizane ...encanto powoli siê koñczy i zastanawiam siê nad inn± keratyn± mo¿e nad cocochoco... ? zale¿y mi g³ownie na blasku,³atwym rozczasywaniu niestety martwi mnie to przyklapniêcie w³osów u nasady bo gdyby nie to by³oby prawie idealnie...doradzicie? bêdê wdziêczna za pomoc!


ps.propo zniszczeñ z natury mam cienkie w³osy ale jest ich baaaaardzo du¿o ,przez co mam bujn± czuprynê .Nie s± ani proste ani krêcone ,lekko falowane z tendencja do puszenia siê (zw³aszcza w warunkach zwilgocenia) nie zauwa¿y³am ¿adnych ubytków na ³epetynie, po³amanych w³osów itp. .wrêcz rzek³abym ¿e w³osy mniej wypadaj± i zdecydowanie szybciej rosn± .
limfaxxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-24, 16:29   #2517
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez limfaxxx Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie kochane keratyno-maniaczki ja równie¿ do³±czam do waszego grona...encanto robi³am u mojej znajomej fryzjerki ju¿ 3 krotnie i jestem bardzo zadowolona z efektu .Je¶li chodzi o zalety to w³osy s± zdecydowanie wyg³adzone a¿ do takiego stopnia, ¿e niestety ale ciê¿ko je podnie¶æ u nasady(wiêc tutaj dam ma³y minusik) ,l¶ni±ce jak tafla wody, bardzo dobrze te¿ siê rozczesuj± a zawsze mia³am z tym du¿y problem. Na minus jest u mnie to ,¿e keratyna szybko siê wyp³ukuje(1,5 miesi±ca), ale podejrzewam ¿e to z mojej winy, poniewa¿ nie stosuje zalecanych szamponów tzw."po zabiegu".
Nie stosuje ich dlatego, ¿e s± one dla mnie zbyt ciê¿kie i dodatkowo obklejaj± w³os co w efekcie powoduje szybsze przet³uszczanie .W zwi±zku z tym u¿ywam szamponów wy³±cznie oczyszczaj±cych, poniewa¿ po nich s± nadal l¶ni±ce ale mniej przylizane ...encanto powoli siê koñczy i zastanawiam siê nad inn± keratyn± mo¿e nad cocochoco... ? zale¿y mi g³ownie na blasku,³atwym rozczasywaniu niestety martwi mnie to przyklapniêcie w³osów u nasady bo gdyby nie to by³oby prawie idealnie...doradzicie? bêdê wdziêczna za pomoc!


ps.propo zniszczeñ z natury mam cienkie w³osy ale jest ich baaaaardzo du¿o ,przez co mam bujn± czuprynê .Nie s± ani proste ani krêcone ,lekko falowane z tendencja do puszenia siê (zw³aszcza w warunkach zwilgocenia) nie zauwa¿y³am ¿adnych ubytków na ³epetynie, po³amanych w³osów itp. .wrêcz rzek³abym ¿e w³osy mniej wypadaj± i zdecydowanie szybciej rosn± .
a musisz robiæ ca³e w³osy? Ja jak robiê keratynê od nasady, to s± przyklapniête, ale od po³owy nigdy.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-24, 19:47   #2518
lovechocolate
Przyczajenie
 
Avatar lovechocolate
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny ! Podgl±dam Wasze wpisy od kilku tygodni ale dopiero dzisiaj postanowi³am napisaæ pierwszy raz ;-)

Bardzo d³ugo zastanawia³am siê nad sta³ym wyprostowaniem w³osów, od ok 5 lat regularnie u¿ywa³am prostownicy, od kwietnia zaczê³am dbaæ o w³osy, odstawi³am wszystko co szkodzi, oprócz prostowania od czasu do czasu ;-) Nie potrafiê zaakceptowaæ swoich loków, nie mam czasu ani si³y na czesanie sie kiedy muszê wstaæ o 6 rano i i¶æ na chemiê

Do rzeczy, pod wp³ywem Waszych wypowiedzi postanowi³am ZROBIÆ TO <3 i zrobi³am wczoraj. Na szczê¶cie z pomoc± przysz³a mi przyjació³ka - sama nie da³abym rady. Oczy ³zawi³y ju¿ od otwarci buteleczki z keratyn± Zabieg trwa³ od ok 17 do 22, mia³am nadziejê, ¿e pójdzie szybciej. Efekt jest mi³y ;-) W³osy wygl±daj± bardzo naturalnie. Tylko grzywka-bardziej jaka¶ pozosta³o¶æ po grzywce nie jest idealnie wyprostowana, nie wiem dlaczego ale nie przeszkadza mi to.

Pierwsze zdjêcie sprzed kilku dni, drugie zdjêcie z dzi¶, po myciu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0710-001.jpg (118,7 KB, 108 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0861.jpg (53,0 KB, 121 za³adowañ)
lovechocolate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-24, 19:50   #2519
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez lovechocolate Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny ! Podgl±dam Wasze wpisy od kilku tygodni ale dopiero dzisiaj postanowi³am napisaæ pierwszy raz ;-)

Bardzo d³ugo zastanawia³am siê nad sta³ym wyprostowaniem w³osów, od ok 5 lat regularnie u¿ywa³am prostownicy, od kwietnia zaczê³am dbaæ o w³osy, odstawi³am wszystko co szkodzi, oprócz prostowania od czasu do czasu ;-) Nie potrafiê zaakceptowaæ swoich loków, nie mam czasu ani si³y na czesanie sie kiedy muszê wstaæ o 6 rano i i¶æ na chemiê

Do rzeczy, pod wp³ywem Waszych wypowiedzi postanowi³am ZROBIÆ TO <3 i zrobi³am wczoraj. Na szczê¶cie z pomoc± przysz³a mi przyjació³ka - sama nie da³abym rady. Oczy ³zawi³y ju¿ od otwarci buteleczki z keratyn± Zabieg trwa³ od ok 17 do 22, mia³am nadziejê, ¿e pójdzie szybciej. Efekt jest mi³y ;-) W³osy wygl±daj± bardzo naturalnie. Tylko grzywka-bardziej jaka¶ pozosta³o¶æ po grzywce nie jest idealnie wyprostowana, nie wiem dlaczego ale nie przeszkadza mi to.

Pierwsze zdjêcie sprzed kilku dni, drugie zdjêcie z dzi¶, po myciu

i przed i po
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-24, 20:42   #2520
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomo¶ci: 1 625
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
i przed i po
Zgadzam siê!


Kliknê³am dzi¶ Coco, mam nadziejê ¿e w weekend uda mi siê zrobiæ po raz czwarty
LilyAllen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.